Z brązu na blond - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-14, 22:06   #181
ellena24
Raczkowanie
 
Avatar ellena24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
GG do ellena24
Dot.: z ciemnego brązu na złocisty blond?

a co to takiego demakijaz?
ellena24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 22:08   #182
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: z ciemnego brązu na złocisty blond?

Demakijaż to jest zdejmowanie z włosa farby aby odzyskac jego pierwotny kolor. Aczkolwiek- nie zawsze jest to możliwe ale jakie dokładnie przypadki to wykluczaja nie wiem, dlatego napisałam, że potrzebna jest konsultacja z fryzjerem. Jednakże demakijaz to nie jest to samo co dekoloryzacja!
justipe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 10:16   #183
gabi_st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: z ciemnego brązu na złocisty blond?

Mialam robiony demakijaz i nie polecam, efekt mizerny, pozostaje paskudna ruda poswiata przy sciaganiu z kazdego koloru, a jesli nawet bys chciala dojsc do naturalnego koloru to wczesniej Ci odrosna i nie wydasz na to 4tys , i napewno nie na włosy wielokrotnie farbowane
gabi_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 18:22   #184
Kola15
Raczkowanie
 
Avatar Kola15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ZIEMIA
Wiadomości: 114
GG do Kola15
Dot.: z ciemnego brązu na złocisty blond?

Dołączam się do pytania. Sama chciałabym uzyskać jaśniejszy odcień na głowce ale niewiem jak isposób najlepszy....
__________________
Kobieta jest jak róża; na to ma kolce, aby je owijać płatkami.


Kola15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:46   #185
Dorotkaaaaaa
Przyczajenie
 
Avatar Dorotkaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: z ciemnego brązu na złocisty blond?

Hmmm..dziewczyny ratunkuuuuuuu!!!! Mam poważny problem i potrzebuje waszej porady...Rok temu pomalowalam sobie włosy na blond ,ktore 3miesiace temu przemalowalam na ciemny braz i chcialabym wrocic do blondu,bo każdy mi mówi ,że ladnie bylo mi w blondzie..ale co i jak zrobic? mam włosy już troszke zniszczone od rozjaśniacza,bo jak same dobrze wiecie ze rozjaśniacz bardzo niszczy włosy...Co ja mam zrobic? pomózcie Mi .pleaseee..
Dorotkaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 11:49   #186
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Pomóżcie - blond z średniego farbowanego brązu

Mam włosy wielokrotnie farbowane na ciemno (z blondu) ale teraz farba już się wypłukała (ostatni raz farbowałam w sierpniu). Chciałabym z powrotem rozjaśnić włosy do blondu (średniego) a moja fryzjera powiedziała, że się nie da A ja jednak w to wątpię bo wydaje mi się że nie jestem aż tak ciężkim przypadkiem...
Czy któraś z was miała podobną sytuację?
Myślę o udaniu się do fryzjera w innym mieście, ale najpierw chciałam waszej opinii zasięgnąć (u mnie w mieście boję się do fryzjera chodzić, wolę gdzieś do profesjonalnego...)

Mi się wydaje, że jeśli by rozjaśnić te włosy dosyć porządnie a potem nałożyć blond farbkę, to może nie byłoby tak źle?
Co myślicie?
Przepraszam, że debilny temat ale sama już nie wiem co mam o tym myśleć!
Podobno mogłyby wyjść całkiem rude, ale wg mnie to niekompetencja mojej fryzjerki ktora sie poprostu boi że jej nie wyjdzie (co do niej bardzo podobne)

* na 1zdjęciu kolor lekko przekłamany, za rudy. Na drugim wymarzony kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (91,3 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karmel.jpg (103,5 KB, 196 załadowań)
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 12:35   #187
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Pomóżcie - blond z średniego farbowanego brązu

Hmm nie masz takich ciemnych tych włosków ,ale wiesz ja mam taki sam kolor i mi powiedziała to samo:/ więc widocznie coś tam w tym jest , mi zaproponowała dochodzenie pasemkami do blondu to może też coś takiego wypróbuj
nio a ja na pasemku spróbowałam rozjaśniać sobie rozjaśniaczem z Joanny bo też nie wierzyłam ,ale wiesz , musiałam 3 razy to pasemko rozjaśnić , no i by the way i tak ładny , czysty blondzik nie wyszedł.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 13:11   #188
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Pomóżcie - blond z średniego farbowanego brązu

Te kolory są bardzo podobne, da się taki efekt osiągnąć.
Ale koniecznie znajdź dobrego fryzjera.
Moim zdaniem włosy nie będą wymagały aż tak intensywnego rozjaśnienia.
Dobry fryzjer sobie z pewnością poradzi. Tylko to musi być taki stylista który nie spaprze ci włosów.
Zrób wywiad dokąd się udać.
Nie oszczędzaj na tym. Ten Twój wymarzony kolor to taki karmelkowy blond, z tego co kojarzę był tu szeroki wątek o tym, jak go uzyskać
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:18   #189
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Pomóżcie - blond z średniego farbowanego brązu

Zawsze można zrobić dekoloryzację nio ale myślę ,że powinnaś iśc do jeszcze jednego , jakiegoś dobrego fryzjera.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:37   #190
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Pomóżcie - blond z średniego farbowanego brązu

Dzięki, pocieszyłyście mnie. Moje włosy mają nieraz tak jasny pobłysk że mam wrażenie że bez sensu ta fryzjerka wywnioskowała... Mogą wyjść lekko rudawe, ciepłe ale mnie to nie przeszkadza... Udam się do fryzjera w środę i napiszę wam co powiedział
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 15:32   #191
yonose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
jak rozjaśnic włosy z kasztanowo-rudego brązu na ciemnu blond

hey!
mam taki problem - moje naturalne wlosy to ciemny blond/jasny braz lub moze lepiej jasny szatyn. takie myszowate niestety cos mnie podkusilo i pofarbowalam je na jackie brown palette XXL, a pozniej jak juz sie na rudo zmywaly :/, to na kasztanowo. niestety wyszly ciemne z czerwonym polyskiem. i teraz ciagle sie na rudo zmywaja. a ja chcialabym wrocic do naturalnych. albo przynajmniej jakichs bez tej rudzizny przekletej. czy ktos moze mi poradzic co zrobic zeby je troche rozjasnic i tego rudego sie pozbyc?
yonose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 15:02   #192
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: jak rozjaśnic włosy z kasztanowo-rudego brązu na ciemnu blond

Cytat:
Napisane przez yonose Pokaż wiadomość
hey!
mam taki problem - moje naturalne wlosy to ciemny blond/jasny braz lub moze lepiej jasny szatyn. takie myszowate niestety cos mnie podkusilo i pofarbowalam je na jackie brown palette XXL, a pozniej jak juz sie na rudo zmywaly :/, to na kasztanowo. niestety wyszly ciemne z czerwonym polyskiem. i teraz ciagle sie na rudo zmywaja. a ja chcialabym wrocic do naturalnych. albo przynajmniej jakichs bez tej rudzizny przekletej. czy ktos moze mi poradzic co zrobic zeby je troche rozjasnic i tego rudego sie pozbyc?
Podnoszę....
Ja mam podobny problem ... i czekam na podpowiedzi..
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:05   #193
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: jak rozjaśnic włosy z kasztanowo-rudego brązu na ciemnu blond

Ja lekką rudość zniwelowałam srebrną płukanką ale nie wiem czy przy bardziej intensywnym rudym też zda to egzamin.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:32   #194
yonose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: jak rozjaśnic włosy z kasztanowo-rudego brązu na ciemnu blond

oo dzieki sprobuje.
no na szczescie ten ryudy juz coraz mniej intensywny sie robie wiec moze nie bedzie tak zle poczekam jeszcze troche i sprobuje to zamaowac czyms. myslalam o schwarzkopf natural and easy - jasny popielaty braz albo jansy kaszmirowy braz bo one podobno rude nie wychodza. probowal ktos moze?
yonose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 17:36   #195
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
farbowanie brązu na blond

Szukałam takiego wątku na forum ale znaleść nie mogę.
Otuż chodzi mi o to, że chciałam zafarbować włosy na blond. Od kilku lat robię jasne pasemka na moich brązowych, kasztanowych włosach. Teraz chciała bym zafarbować na jasny, chłodny blond całe włosy tylko nie wiem jak to wyjdzie na ciemnych odrostach.
Jeśli ktoś farbował ciemne włosy na blond proszę o farbę którą to robiłyście i jakie były efekty.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 19:13   #196
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: farbowanie brązu na blond

eh ja przeszlam to samo co ty tyle, że ja po neiudanym eksperymencie bo z blond włosów przeszłam na brąz, cały rok chodziłam do fryzjera zeby stopniowo rozjaśniał mi włosy .najpierw zacznie od zwiększania ilości pasemek a po kilku miesiącach rozjaśni pozostałe włosy ,niestety na to trzeba cierpliwości i czasu
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 22:45   #197
alkaaa
Raczkowanie
 
Avatar alkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 30
Dot.: farbowanie brązu na blond

ja też kiedyś bawiłam się w jasne pasmka i pewnego razu zachciało mi się mieć blond na całych włosach. tam gdzie włosy były rozjaśnione farba chwyciła na śliczną platynkę a na naturalnym brązie zrobiły się żółte. jedyne co mogę ci polecić to fryzjer albo zostanie przy pasemkach. pozdrawiam
alkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 10:41   #198
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: farbowanie brązu na blond

no mnie właśnie chodziło o to żeby móc samodzielnie zafarbować włosy bo na fryzjera niestety nie mam czasu a odrosty już straszą a z drugiej trony boję się żółtych włosów jeśli ktoś jeszcze tak eksperymentował piszcie
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 13:59   #199
Senomia17
Przyczajenie
 
Avatar Senomia17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
GG do Senomia17
Dot.: farbowanie brązu na blond

Ja też mam straszny problem... mój naturalny kolor to szatyn, chciałam blond wiec rozjaśniałam i miałam blond. Po roku czasu znudził mi sie blond więc zrobiłam sobie farbą z Joanny taki średni brąz, który i tak wyszedł ciemny. a teraz gdy farba powoli wyblakła mam taki nijaki kolor z prześwitami ;/ Chcę znowu mieć blond, ale obawiam sie że sam rozjaśniacz nic tu nie da... kto wie jak to zrobić?
Senomia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 08:45   #200
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: farbowanie brązu na blond

Spokojnie jak rozjaśnisz włosy rozjaśniaczem to wyjdą ci blond. Ja też na złoty szatyn z garniera robiłam pasemka i wyszły bo też miałam problem z blaknącym kolorem. A jeśli chcesz nadal ciemne to co ok 20 dni musisz nakładać farne albo szampon koloryzujący. Tak mi powiedziała fryzjerka.
Pozdrawiam
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:41   #201
Canabis4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Proszę o pomoc! Z rozjaśnianego blondu do naturalnego ciemnego brązu.

czesc dziewczyny. jakies miesiac temu zachcialo mi sie farbowania wlosow na blond a mialam swoj naturalny. najpierw nalozylam superrozjasniajacy naturalny blond wyszedl typowy rudy, nie wytrzymalam dlugo i na drugi dzien pofarbowalam je jeszcze raz tym razem na superrozjasniajacy popielaty blond.kolor nie wyszedl najgorszy ale po 2 tygodniach sie zmyl wiec zrobilam sobie jeszcze pasemka rozjasniaczem i caly czas bylo dobrze dopoki nie bylo odrostow. tyle farb mialam na glowie ze nie wiedzialam jakim kolorem je pokryc wiec pofarbowalam je rozjasniaczem zeby odrazu byly blond no i wyszly...biale a reszta ciemniejsza.wyglada to fatalnie wiec farbuje sie na swoj naturalny kolor, mam dosyc eksperymentow z blond farbami.zastanawiam sie jaki ciemny kolor wybrac i ktora farba jest najlepsza. moj kolor to taki sredni blond wchodzacy pod swiatlem w mysi. pomozcie
Canabis4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:49   #202
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Smile Z blondu na brązik porada

Kochane wizażanki,
z góry przepraszam jeśli gdzieś istnieje taki wątek ale prócz tematu tego wątku mam do Was prośbę.
Od kilku lat farbuje włoski robiąc balejaż ciemne pasemka z blondem. Od dawna mam pomysł by zafarbować włoski na brąz. Takie rozjaśnianie bardzo niszczy włosy, poza tym mój naturalny kolor włosów to ciemny blond i bardzo szybko widać odrosty. Brakuje mi odwagi na zmianę koloru. Mam do Was prośbę. Doradziłybyście mi czy pasowały by do mnie włoski brązowe? Przesyłam Wam zdjęcie aktualne oraz taki kolor włosków jaki bym chciała mieć. A może macie jakieś inne propozycje? chętnie poczytam i skorzystam z rad. Z gór dzięki i pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8000.JPG (104,9 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czekolada.jpg (112,5 KB, 152 załadowań)
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 15:30   #203
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Z blondu na brązik porada

Witaj ewela11!
Mam DOKłADNIE ten sam problem Kusi mnie teraz ciemny blond bądź jasny brąz.. Też mam swoje włosy koloru ciemny blond, też je rozjaśniam pasemkami tyle że bez brązowych, same jasne. Powiem szczerze, że trochę mi się ten kolor znudził już i chciałabym jakiejś zmiany a Ty masz śliczną fryzurkę- z dłuości bym nic nie scinała tylko kolor.. może zaryzykuj? ja chyba zaryzykuję, jestem zdecydowana tak na 90%..ja wiem co to znaczy hehe i też mam dylematy
Zapraszam do mojego wątku parę tematów wyżej
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post9118294


Pozdrawiam!
p.s. a ten brązik śliczny ze zdjęcia
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 20:53   #204
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Dot.: Z blondu na brązik porada

Witam Kochaneczka. Bardzo Ci dziękuję za miłe słowa. Rzeczywiście ścinać to nie bardzo bym chciała. Lubię długie włosy. Na ten brąz to choruję już od dawna ale boje się,że wyjdą jakieś ciemne i będę 'smutno' wyglądać.
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 21:05   #205
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Z blondu na brązik porada

Mysle ze ladnie bedziesz wygladac w takim kolorze
Sama bylam blondynkä,dosyc mialam tych odrostöw i zdecydowalam sie na ciemny carmelik,ale szybko sie spral i mam teraz taki jasniejszy ale nie widac roznicy z ciemnym blondem(moj naturalny). Zalaczam symulacje z kolorem....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ewela2.jpg (47,0 KB, 264 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 21:24   #206
princessaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 113
Dot.: Z blondu na brązik porada

ładnej we wszystkim będzie ładnie ;P Myślę, że w jasnym brązie będzie Ci do twarzy, zaryzykuj może wellatonem 0.8 o ile się nie mylę...powinien wyjść właśnie taki lekki brąz sama planuję przyciemnić włosy ale niestety przed tym muszę je wzmocnić gdyż ostatnio bardzo mi wypadają
princessaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 21:33   #207
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Dot.: Z blondu na brązik porada

kaska222 dzięki a czy po tych blond pasemkach jak spierał Ci sie kolor to nie miałaś plan jasnych?
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 21:36   #208
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Dot.: Z blondu na brązik porada

princessaa11 moje włosy też już w coraz gorszej kondycji więc jak najszybciej należało by coś zrobić, bo to rozjaśnianie nieźle niszczy włosy. A masz jakiś pomysł na dobrą regenerację?
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 22:06   #209
Zabka07
Przyczajenie
 
Avatar Zabka07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
GG do Zabka07
Dot.: Z blondu na brązik porada

Moja droga, ja osobiście z włosówciemny blond od razu przeszłam na bardzo ciemny odcień brązu wpadającego w czerwień, później przechodząc pomiędzy rudymi, czerwonymi i brązami od ponad pół roku mam ciemne włosy.
Myślę, że świetnie Ci będzie w brązach, pasują mi jakoś do Ciebie jak tak patrze. I wydaje mi się, ze będziesz się dobrze czuła w ciemniejszym kolorze, bynajmniej ja tak miałam.
__________________
..One safe place..
Zabka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 22:17   #210
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Dot.: Z blondu na brązik porada

Zabka 07 dzięki wielkie za radę. Ja właśnie sama nie wiem czy będę się dobrze czuła już takie jasne włosy mam ze 3latka i jestem mocno przyzwyczajona Nadszedł jednak czas na zmianę bo się znudziłam i nie wiem tylko w którym kierunku mam podążyć, dlatego czytam każdą poradę i wszystkie biorę do serca.
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.