Suknia dla mnie??Pulchna piekna?Mozliwe czy nie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-01, 21:34   #1
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20

Suknia dla mnie??Pulchna piekna?Mozliwe czy nie??


Jak sądzicie ktora z tych kiecek najlepiej bedzie pasowala na mnie??Chodzi mi o fason bo kolor moge zmienic....Bede wdzieczna za rady...Dozucam fotke siebie jestem w srodku

Edytowane przez zolza20
Czas edycji: 2005-06-02 o 00:29
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 23:41   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Suknia dla mnie??Pulchna piekna?Mozliwe czy nie??

Osobiscie najbardziej podobala mi sie ostatnia
Poniewaz nie zamiescilas swojego zdjecia trudno bedzie cokolwiek powiedziec.
Te fasony eksponuja ladnie biust i ramiona - jesli jestes z tych czesci siebie zadowolona to dlaczego nie? Jesli nie jestes, to moze jakies bolerko na wierzch? Albo cwiczenia z hantelkami (ja robie!) - dzialaja, ale potrzeba przynajmniej 3 miesiace systematycznosci.
Jesli chodzi Ci o suknie slubna, to jest teraz na Wizazu forum "slubowe" i lepiej poprosic administratora zeby ten watek przeniosl tam - mozesz uzyskac wiecej odpowiedzi.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 00:39   #3
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: Suknia dla mnie??Pulchna piekna?Mozliwe czy nie??

Moim zdaniem przy takiej sylwetce postaw na cos co pulchne diewczyny maja niepowtarzalnego: biust!

Jasna cera, ładna miekka i biust. Dlatego wybierz sukienke z dekoltem i ozdób go doadatkowo bizuterią (ale wybierz razcej cos cięzkawegoa a nie lekkie kwatki bo ci dodadza gabarytów).
Zrezygnowała bym z kiecek z kokaedami czy falbanami ala tiurniura z tyłu, im prościej tym lepiej, nie za dużo tez koronek ani ozdobników. jak wyeksponujesz dekolt i biust i deliaktnie opniesz talie (gorsetowa góra) i odwrócisz uwago od bioder (rozkloszowana kiecka) to ci nie będa potrzebne ozdobniki.
Kolory też raczej klasyczne cimniejsze: czerń, granat, butelkowa zieleń, bordo, modna ostatnio czekolada. Spróbuj unikać błyszczących materiałów, bo podkreślają niedoskonałości figury.

A na koniec chcę ci powiedzeć, że Merlin Monroe w filmie pół żartem pół serio nie była wcale filigranową blondyneczka, ael własnie konkretna babka z biustem dobrze wyeksponowanym.
Może obejżyj ten film i tam znajdizesz jakeiś fasony sukienek dla siebie.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 17:54   #4
pepsi_light
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Dot.: Suknia dla mnie??Pulchna piekna?Mozliwe czy nie??

Wybrałabym pierwszą. Klin z boku i kontrastowy kolor na biuście wyszczupla sylwetkę. Jeżeli zależy Ci na ty by ramiona i ręce wyglądały na mniej masywne radzę ci zmienić ramiączka sukienki na grubsze. I zrezygnuj z połyskujących tkanin.
pepsi_light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.