DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 19:22   #3571
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

zawsze warto probowac i szukac idelanego koloru,odcienia..wiesz jak laczyc farby Bunny ma na swoim blogu bardzo pomocny tekst na temat mieszania
blogblondbunny.blogspot.c om/2012/04/zasady-mieszania-farb-czyli-jak-aczyc
czasem mieszanie lepsze jest od zrobienia jednego koloru.a czy bawisz sie drogeryjnymi czy profeskami..to juz chyba tylko od Ciebie zalezy,ile masz w portfelu
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 19:52   #3572
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ja dzisiaj znow poszlam do drogerii i chcialam kupic farbe ale jezuu, nie wiem co... nie wiem tez czy mam klasc na wodzie z opakowania czy na rozcienczonej;/// chce te siwe wlosy przykryc jakims ladnym cieplejszym odcieniem bo wygladam jakbym BYLA SIWA
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 19:59   #3573
katepew
Rozeznanie
 
Avatar katepew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
zawsze warto probowac i szukac idelanego koloru,odcienia..wiesz jak laczyc farby Bunny ma na swoim blogu bardzo pomocny tekst na temat mieszania
blogblondbunny.blogspot.c om/2012/04/zasady-mieszania-farb-czyli-jak-aczyc
czasem mieszanie lepsze jest od zrobienia jednego koloru.a czy bawisz sie drogeryjnymi czy profeskami..to juz chyba tylko od Ciebie zalezy,ile masz w portfelu
Dzięki za odp
bać się to nie boję mieszania ale żeby ten popiel na włosach wyszedł od co i czy jednak to nie jest zbyt duży przeskok między kolorami
__________________
Taa bo uwierzę, że państwo nam nie przeszkadza, a spokojna przyszłość nas czeka
http://demotywatory.pl/3671712/Czasem-mam-wrazenie

http://www.youtube.com/watch?v=QUQsqBqxoR4 jest moc siedzi i nie chce wyjść
katepew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 20:32   #3574
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katepew Pokaż wiadomość
bać się to nie boję mieszania ale żeby ten popiel na włosach wyszedł od co
Daj znać co Ci wyszło, bo sama się z takim farbowaniem noszę

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:25   #3575
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

katepew niewiem czy jest sens mieszac poziom 5 z 8,ale ja sie nie znam wiec nie musisz brac tego pod uwage,tylko tak na chlopski rozum dla mnie bezsensu mieszac tak odlegle kolory.poszukaj z kolestonu moze znajdziesz akurat taki odcien jaki chcesz i nie bedziesz musiala mieszac,tam jest dosc duzy wybor jasnych brazow i ciemnych blondow,z popielen tez na pewno cos bedzie.
xxboo mieszaj chyba z takimi oxy jakie sa w pudelku,kup cos cieplego albo perlowego i juz
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:43   #3576
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
katepew niewiem czy jest sens mieszac poziom 5 z 8,ale ja sie nie znam wiec nie musisz brac tego pod uwage,tylko tak na chlopski rozum dla mnie bezsensu mieszac tak odlegle kolory.poszukaj z kolestonu moze znajdziesz akurat taki odcien jaki chcesz i nie bedziesz musiala mieszac,tam jest dosc duzy wybor jasnych brazow i ciemnych blondow,z popielen tez na pewno cos bedzie.
xxboo mieszaj chyba z takimi oxy jakie sa w pudelku,kup cos cieplego albo perlowego i juz
Masz rację bez sensu mieszać 5i 8 bo ciemny poziom "zdominuje" jaśniejszy
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 16:27   #3577
katepew
Rozeznanie
 
Avatar katepew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
katepew niewiem czy jest sens mieszac poziom 5 z 8,ale ja sie nie znam wiec nie musisz brac tego pod uwage,tylko tak na chlopski rozum dla mnie bezsensu mieszac tak odlegle kolory.poszukaj z kolestonu moze znajdziesz akurat taki odcien jaki chcesz i nie bedziesz musiala mieszac,tam jest dosc duzy wybor jasnych brazow i ciemnych blondow,z popielen tez na pewno cos bedzie.
xxboo mieszaj chyba z takimi oxy jakie sa w pudelku,kup cos cieplego albo perlowego i juz
Jak najbardziej biorę Twoją opinie pod uwagę
na razie to tak tylko głośno myślę, jak tu pokombinować z tymi drogeryjnymi farbami, bo je po prostu mam pod ręką, ale bardziej myślałam o mieszaniu 6 z 8.1, ale chyba jednak zdecyduję się na marjiel ale bo jak mówisz koletona
A z tych dwóch mogłabyś mi doradzić, które są lepsze

po intensywnym poszukiwaniu tych popielatych jasnych brązów czy ciemnych blondów po prostu kapituluje popielatych blondów jest w brud a takich jasnych brązów ni dudu
__________________
Taa bo uwierzę, że państwo nam nie przeszkadza, a spokojna przyszłość nas czeka
http://demotywatory.pl/3671712/Czasem-mam-wrazenie

http://www.youtube.com/watch?v=QUQsqBqxoR4 jest moc siedzi i nie chce wyjść
katepew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 17:05   #3578
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a powiedz co masz teraz na glowie za kolor albo wrzuc foto i co konkretnie chcesz osiagnac,z jakiego poziomu,bo ze cglodny odcien to juz wiem ja wlasnie zakupilam koleston i czekam az do mnie przyjdzie tyle ze ja jasne blondy uzywam.ogolnie wiecej pozytywnych opinii o kolestonie slyszalam i czytalam,ale jak wiesz co wlos to wlos.obie to profeski wiec sa na pewno ok.najlepiej poogladaj sobie w necie palety kolorow i na milion procent cos znajdziesz
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 17:29   #3579
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
xxboo mieszaj chyba z takimi oxy jakie sa w pudelku,kup cos cieplego albo perlowego i juz
tak własne chce zrobić, czyli chce coś z 3 po przeciwku ewentualnie 13 po rpzecinku zeby nie wyszło żółtko. Z tym że rózne farby maja rozna numeracje i teraz zastanawiam sie nad poziomem 8 albo 9 , nie chce zbyt przyciemniac wlosow bo sa meeeega jasne chyba wezme 9!! Farbuje sie za 2 tyg , nie moge sie doczekac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (40,7 KB, 9 załadowań)
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:43   #3580
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

8 to juz ciemny blond hehehe, ja jestem za poziomem 9 ten garnier moze byc ok,ja cale zycie farbowalam garnierem tyle ze brazy i byly naprawde fajne.a wlasnie dzis przyszedl moj koleston i fioletowy vincent i mialam czekac do samych swiat z rozjasnianiem ale juz wiem ze zrobie to w weekend
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:01   #3581
katepew
Rozeznanie
 
Avatar katepew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
a powiedz co masz teraz na glowie za kolor albo wrzuc foto i co konkretnie chcesz osiagnac,z jakiego poziomu,bo ze cglodny odcien to juz wiem ja wlasnie zakupilam koleston i czekam az do mnie przyjdzie tyle ze ja jasne blondy uzywam.ogolnie wiecej pozytywnych opinii o kolestonie slyszalam i czytalam,ale jak wiesz co wlos to wlos.obie to profeski wiec sa na pewno ok.najlepiej poogladaj sobie w necie palety kolorow i na milion procent cos znajdziesz
Dzięki Ci wielkie
Teraz nie dam rady zrobić żadnego zdjęcia, ale wrzucę fotkę z września świeżo po farbowaniu garnier C&S 6,0 ciemny blond który u mnie wychodzi bardzo ciemno mimo trzymania jej minimalnego czasu pomimo tego że dekoloryzację robiłam gdzieś koło kwietnia to i tak do tej pory mam prześwity rudego czy mahoniowego który staram się gasić genicjianą, ale i tak wszystko wybija do tego stosuję różne płukanki na domknięcie łusek, ale to i tak nie wiele daje
a tak od września nie farbowałam nic a nic włosów, skapitulowałam dopiero przedwczoraj i ufarbowałam ale to i tak same odrosty , a na całości to potrzymałam z 3 minuty i za raz zmyłam... kolor ładnie się ujednolicił, ale i tak widać różnicę
pierwsze zdjęcie z września (ale po kilku myciach i tak kolor się wypłukał i powychodziły prześwity rudo - miedziano - złote)
niestety nie mogę znaleźć zdjęcia tego mojego wymarzonego koloru, ale to jest coś pomiędzy kolorem ze zdjęcia drugiego i trzeciego
jutro postaram się zrobić zdjęcie przy świetle dziennym i wrzucę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie4044.jpg (100,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg typ-kolorystyczny-lato_1101_w525.jpg (50,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg typ-kolorystyczny-lato_1097_w525.jpg (64,3 KB, 6 załadowań)
__________________
Taa bo uwierzę, że państwo nam nie przeszkadza, a spokojna przyszłość nas czeka
http://demotywatory.pl/3671712/Czasem-mam-wrazenie

http://www.youtube.com/watch?v=QUQsqBqxoR4 jest moc siedzi i nie chce wyjść

Edytowane przez katepew
Czas edycji: 2013-12-11 o 21:14
katepew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 21:42   #3582
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
8 to juz ciemny blond hehehe, ja jestem za poziomem 9 ten garnier moze byc ok,ja cale zycie farbowalam garnierem tyle ze brazy i byly naprawde fajne.a wlasnie dzis przyszedl moj koleston i fioletowy vincent i mialam czekac do samych swiat z rozjasnianiem ale juz wiem ze zrobie to w weekend
cimny blond?! A na farbach napisane wszedzie JASNY BLOND no to bankowo biore 9 w takim razie, nie ma co kombinowac.

aaaaaaa, ja w weekend moge nie miec internetu bo zmieniam mieszkanie ale koniecznie wrzuc zdjecia przed to sobie zobacze pozniej
ja sie farbuje dopiero w swieta mama mi to szybko i sprawnie zrobi bo moj TZ to tak wolno farbuje
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:54   #3583
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Ale ja robie 6.0 i jest to ciemny blond. Z nazwy przynajmniej ; )

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 23:13   #3584
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

tez mi sie wydaje ze 6 to z nazwy ciemny blond, 7 blond a 8 jasny blond przynajmniej jesli chodzi o sklepowe farby, moze Piniacie chodzilo ze ogolnie blond to jest ale poprostu ciemniejszy niz tutaj sobie wymarzylysmy

ja dzisiaj zdolalam naprawic to co ostatnio marion napsul ;/
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 11:47   #3585
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Do mnie dziś przyszła przesyłka z oxydantem 9% i rozjasniaczem elgon. Będę robiła kapiel rozjasniajaca tyle ze włosy mam kolorowe. Odrost ciemny potem 3 cm blondu i reszta ciemny blond. Nie wiem co z tym zrobić.
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 13:24   #3586
KASIAZMC3
Przyczajenie
 
Avatar KASIAZMC3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 14
Unhappy Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć, mam pytanie.
Mam włosy do polowy pleców, i 1/4 tych włosów to odrost(jasny brąz) a 3/4 to czarny(który się lekko zmyl) w dodatku mam uczulenie na wszystkie farby z wyjątkiem pianki koloryzującej, a chciałabym mieć jasny brąz, czy moje włosy by to wytrzymały i czy fryzjer by się tego podjął? Czy lepsza dekoloryzacja czy kąpiel włosów?
KASIAZMC3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 14:36   #3587
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

xxboo tak chodzilo mi o moje przekonanie ze 8 to ciemny ,bo z nazwy to oczywiscie jasny blond dla mnie jasny to od 9 albo i 10 a jak chcesz naprawiac to co marion zepsul??
ja dzis bylam w rossmanie i sie obkupilam w przerozne maski odzywki i szampony (nigdy jeszcze tyle nie mialam tego) zawsze jedna maska jedna odzywka i dwa szapony a teraz jak spojrze na polke to istna drogeria mi sie robi.zrobie regeneracje bo wloski dopiero teraz zaczely sie naprawde buntowac po tym co im o 2miesiecy robie i w sobote akcja
Karolajna1993 wrzuc foto i sie pochwal co Ci wyszlo.zrob zwykla kapiel,nakladaj od dolu do gory.potem wysusz i ocen co za farbke nalozyc.a co Ty chcesz osiagnac za koloor?
KASIAZMC3 fryzjer na pewno by sie podjal bo dla speca to zaden problem ujednolicic i rozjasnic i on sam stwierdzi czy deko czy kapiel.a jak chcesz sama kombinowac to chyba lepiej deko
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 15:27   #3588
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Chciałabym uzyskać piaskowy blond ewentualnie jakiś odcień troche ciemniejszy.
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 15:48   #3589
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a co masz teraz na glowie(sory nie umiem znalezc ),jedynie ze borykasz sie z tym co ja czyli rudosciami ja uzyskalam z ciemnego brazu piaskowy blond po dwoch deko i farbowaniu lorealem 10,21.tyle ze przebijal mocno dalej rudo-zloty wiec dalej walcze poza tym ja daze do blondu z poziomu 10.1 np. wiec zrob kapiel a potem wybierz i naloz dopiero farbke bo zobaczysz czy wyjdzie rudo czy zolto.
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 16:10   #3590
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

W wątku z brązu na blond sa zdj moich wlosow. Ale opisze także moja historie tu. Miałam włosy farbowane ciemny brąz. Farbowalam je kilka lat. Zrobiłam deko i wyszedł kolor troche jaśniejszy. Dwa dni po deko zrobiłam pasemka. Wyszło średnio. Góra ładna blond tam gdzie odrost a reszta ruda. Wraz z myciem wlosow moj kolor tam gdzie była rudosc ściemniał do naprawdę ciemnego blondu i do tego doszedł odrost.
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 19:37   #3591
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ja na cała noc nalozylam olejek arganowy i lopianowy potem zmykam i nalozylam na godzinę maskę z keratyna z kallosa pod kompres zmykam i dałam odżywkę z masłem karite i włosy o niebo lepsze. Nawet kolor jakis ładniejszy
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 21:25   #3592
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ja juz po kąpieli. Wyszło nawet fajnie. U góry jest ładny jasny blond a reszta jasna ruda. Jutro dodam zdj w naturalnym świetle
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 21:51   #3593
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Co Wy tu nie nastukacie... chwilę człowieka nie ma i tyle musi nadrabiać postów . Fajnie się dzieje, widzę!

Karolina, czekam na fotki. Super, że w końcu wszystko przyszło i się odważyłaś. Jestem ciekawa!

xboo, to się nazywa magiczna właściwość olejków . Co do farby, ja bym nie rozcieńczała, tylko rzuciła na 6%. Uważaj z jedyneczką po kropce teraz, jeśli masz złote tony- na nie lepsze będzie .34.

co do mieszania farb- dziewczyny mają rację, 5 z 8 nie ma sensu najmniejszego. przeskok przy mieszaniu najlepszy jest o góra ton, wtedy ciemność nie dominuje do imentu jasności.

a poziom 7 to ciemny blond tak btw.

boże, boże, boże, struktury gramatyczne usiłują mnie wykończyć. studiów się zachciało.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 21:54   #3594
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Co Wy tu nie nastukacie... chwilę człowieka nie ma i tyle musi nadrabiać postów . Fajnie się dzieje, widzę!

Karolina, czekam na fotki. Super, że w końcu wszystko przyszło i się odważyłaś. Jestem ciekawa!

xboo, to się nazywa magiczna właściwość olejków . Co do farby, ja bym nie rozcieńczała, tylko rzuciła na 6%. Uważaj z jedyneczką po kropce teraz, jeśli masz złote tony- na nie lepsze będzie .34.

co do mieszania farb- dziewczyny mają rację, 5 z 8 nie ma sensu najmniejszego. przeskok przy mieszaniu najlepszy jest o góra ton, wtedy ciemność nie dominuje do imentu jasności.

a poziom 7 to ciemny blond tak btw.

boże, boże, boże, struktury gramatyczne usiłują mnie wykończyć. studiów się zachciało.
wlasnie wiem ze nie powinno sie laczyc zlotych tonow z popiela bo moze wyjsc nieciekawie, ale tydzien temu farbowalam 111 takze sama popiela i ochlodzilo mi wloski ladnie a gora wyszlo az zbyt popielata, bez zadnej zieleni a powiedz mi co to za farba 9,34? bo nie moge nigdzie takowej znalezc

o choinka, zaczelam przegladam profesjonalne farby i no tyle kolorow to ja nie widzialam dawno
9,33 bardzo jasny piwny blond! 33 to chyba jest typowo zloty prawda? tylko ze jakby to powiedziec podwojnie nasycony?
myslalam zeby wziac cos z ,13 po przecinku bo jednak chce cieplejszy blond ale nie chce zolci, a boje sie ze sama ,3 da mi cos baaaardzo zoltego.
__________________


PEDAGOG




Edytowane przez xxboo
Czas edycji: 2013-12-12 o 21:56
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 22:03   #3595
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Strasznie sie bałam tego co wyjdzie. Teraz sie zastanawiam nad zmieszaniem piaskowego blondu i jakiegoś popielu. Ale mam nadzieje ze doradzicie mi cos po dodaniu zdjeć.
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 22:14   #3596
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karolajna1993 Pokaż wiadomość
Strasznie sie bałam tego co wyjdzie. Teraz sie zastanawiam nad zmieszaniem piaskowego blondu i jakiegoś popielu. Ale mam nadzieje ze doradzicie mi cos po dodaniu zdjeć.
jak na gorze wlosow wyszedl ci jasniutki blond to uwazaj z popielem bo mi wyszly siwe wlosy ale ja wzielam farbe 11,1.
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 22:22   #3597
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
wlasnie wiem ze nie powinno sie laczyc zlotych tonow z popiela bo moze wyjsc nieciekawie, ale tydzien temu farbowalam 111 takze sama popiela i ochlodzilo mi wloski ladnie a gora wyszlo az zbyt popielata, bez zadnej zieleni a powiedz mi co to za farba 9,34? bo nie moge nigdzie takowej znalezc

o choinka, zaczelam przegladam profesjonalne farby i no tyle kolorow to ja nie widzialam dawno
9,33 bardzo jasny piwny blond! 33 to chyba jest typowo zloty prawda? tylko ze jakby to powiedziec podwojnie nasycony?
myslalam zeby wziac cos z ,13 po przecinku bo jednak chce cieplejszy blond ale nie chce zolci, a boje sie ze sama ,3 da mi cos baaaardzo zoltego.
generalnie tak sobie te ,34 wspomniałam, bo wiem, że jak ,1 gasi rudości tak ,34 przesadne złotko.
cieszę się bardzo, że dobrze wyszło! u mnie brązowiutko, jaśniutko, też zadowolona jak nie wiem jestem.
palety farb profesjonalnych są genialne... gdybym wszystkich już nie kojarzyła po numerkach i markach- chętnie bym siedziała i na nie patrzyła jak kiedyś.
,33 to bardzo złoty blond, podwójna trójka, podwójne złoto, dobrze kombinujesz.
skoro miałaś ostatnio 111 to bezproblemowo zarzuć ,13. trójka może za mocno ocieplić- ano i na tych jedynkach różnie to wyjść może

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolajna1993 Pokaż wiadomość
Strasznie sie bałam tego co wyjdzie. Teraz sie zastanawiam nad zmieszaniem piaskowego blondu i jakiegoś popielu. Ale mam nadzieje ze doradzicie mi cos po dodaniu zdjeć.
Jak Ci pisałam w drugim wątku, na razie musisz włoski wyrównać, żeby tę farbę narzucać. Nie blokuj sobie póki co włosów zbędnymi warstwami farby.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 22:37   #3598
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

widzialam na blogu jednej z wizazanek z watku blondynkowego efekty loreal preference baikal m czyli wlasnie 9,13 i jestem zachwycona i zakochana w tym kolorze
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 08:44   #3599
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej Kobitki, wrzucam fotki po moim ostatnim farbowaniu alfa 11.21 + oxy 9% Miało troszkę rozjaśnić i ochłodzić... Wyszedł mi jasny ZŁOTY blond ale nie jest źle.
1 zdj w pokoju bez słońca , drugie na słońcu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2przy oknie01.jpg (37,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5złotko w słońcu.jpg (63,9 KB, 18 załadowań)
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 08:45   #3600
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
widzialam na blogu jednej z wizazanek z watku blondynkowego efekty loreal preference baikal m czyli wlasnie 9,13 i jestem zachwycona i zakochana w tym kolorze
mówisz o blogu bright blonde? kolor super tylko w słońcu pewnie ciepły i złoty, a widać że zdjęcia takie zacienione
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.