Co wybrac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-18, 19:51   #1
www20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 32

Co wybrac?


Witam, chciałam sobie kupić lustrzanke tylko kompletnie nie wiem jaka wybrac... chciałam głownie robic zdjecia: krajobrazow, ludzi, zwierzat i makro. Jaka byłaby najlepsza? Niestety nie posiadam zbyt dużych funduszy... chciałam wydać na niego ok 1500- 2000 zł.
Bardzo, bardzo, bardzo prosze was o pomoc...
www20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:52   #2
AnuLka15mala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 60
Dot.: Co wybrac?

Trzeba pomysleć o wielu rzeczach, jesli kupisz jakiegos NIKONA to licz się z duzymi wydatkami na obiektywy (muszą być z silnikami), CANONY są fajne ale nie wiem jak ma się u nich sprawa z obiektywami, wiem ze jest problem w niektorych modelach z kartami pamieci, np nie moze byc zwykla SD, tylko specjalne CANONA.

Ja na dzien dzisiejszy musialam kupic rowniez w tym przedziale cenowym ( moj ukochany nikon wziął i umarł ;P) i kupialm Alfę 290, jedynie na to bylo mnie stac. I jestyem na prawde zadowolona, tyle, ze nie doczytalam i 290 nie ma podgladu lajf, nastepny model chyba 390 juz go ma, a ceną się wiele nie rozni. A zdjęcia CUDOWNE, porownywalne z NIKONAMI do 2000 zł.
__________________
Zapraszam :
Mój Blog.
http://galleryofmymind-am.blogspot.com/
robię to co kocham!
AnuLka15mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:45   #3
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Co wybrac?

Cytat:
Napisane przez AnuLka15mala Pokaż wiadomość
Trzeba pomysleć o wielu rzeczach, jesli kupisz jakiegos NIKONA to licz się z duzymi wydatkami na obiektywy (muszą być z silnikami), CANONY są fajne ale nie wiem jak ma się u nich sprawa z obiektywami, wiem ze jest problem w niektorych modelach z kartami pamieci, np nie moze byc zwykla SD, tylko specjalne CANONA.

Ja na dzien dzisiejszy musialam kupic rowniez w tym przedziale cenowym ( moj ukochany nikon wziął i umarł ;P) i kupialm Alfę 290, jedynie na to bylo mnie stac. I jestyem na prawde zadowolona, tyle, ze nie doczytalam i 290 nie ma podgladu lajf, nastepny model chyba 390 juz go ma, a ceną się wiele nie rozni. A zdjęcia CUDOWNE, porownywalne z NIKONAMI do 2000 zł.
Nie wszystkie. Nikon ma w ofercie lustrzanki z silnikami w korpusie, jednak te, rzeczywiście są droższe.

Autorko, są już 2 obszerne wątki o tej tematyce. Wszystko tam zostało powiedziane, poszukaj i poczytaj ew. tam zapytaj.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 15:37   #4
Czekoladowa_Dziewczyna
Przyczajenie
 
Avatar Czekoladowa_Dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Co wybrac?

Ja radzę kupić FUJIFILM'a. Robią dobre zdjęcia. Jeden przesiaduje u mnie w domu 30x optical zoom. Często używany . Ja mam cyfrówkę KODAK EASYSHARE C813(5x zoom). Mój (w skali od 1 do 10) jest używany na 3- mało ale więcej, a FUJIFILM- 8 - często ale dużo. To tyle z mojego kazania . Może być też tańszy NIKON lub OLYMPUS (zdziwiły mnie zdjęcia!) albo CANON. Lecz to Twój wybór.
__________________
5 klasa , więcej testów, więcej zabawy , egzamin , i potem ja na egzaminie:
Czekoladowa_Dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.