Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 18:28   #151
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Czy ktoś się orientuje w cenniku Akademii Fryzjerstwa Filmowego?
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:56   #152
niusleterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Moja znajoma fryzjerka poleciła mi Akademię Fryzjerstwa Filmowego na Kościuki we Wrocku Maja duży wybór kursów od półrocznych po jednodniowe, więc cennik jest różny najlepiej zajrzeć na ich stronę albo zadzwonić, bo zależy co Cię interesuję
adres www.akademiafryzjerstwa.com.pl
niusleterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 18:07   #153
graza222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Byłam na tym kursie i muszę dodać że jest to kurs przeznaczony głównie dla osób które już mają doświadczenie w fryzjerstwie. Ponieważ od drugiego dnia obsługuje się klientów. Pomoc instruktorki sprowadza się do wykonania przez nią z dwóch ruchów nożczkami czy pędzlem i dalej robisz sama. Brak ogólnych zasad wprowadzających, od razu wpuszczonym się jest na głęboką wodę. Także jeśli ktoś chce sobie poćwiczyć na głowach to i owszem. Jeśli nauczyć podstaw - nie ma na to szans. Instruktorce, głównie odpowiadają osoby które już umieją bo przy nich ma najmniej roboty. Zniecierpliwiona i gdy musi pomagać i komentarze już to pokazywałam było zapamiętać.
graza222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:19   #154
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Niestety na ich stronie nie ma cennika.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 13:44   #155
joasiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Byłam dzisiaj na pierwszych zajęciach w Europejskim Centrum Kształcenia Stylistów na Kruszwickiej. Było suuuuper! JEstem zachwycona. Przypadkowy wybór, a okazał się dobrym. Zobaczę jak będzie dalej. Póki co kurs przerósł moje oczekiwania. Spodziewałam się lightowego podejścia, a tu jednak dają ostry wycisk. Dzisiaj modelowaliśmy i gdyby ręce były nogami to wchodziłyby mi do d... Masakra, jakie to jest ciężkie, ale podoba mi się Chyba trafiłam w 10
joasiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 21:22   #156
kinga2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
gdzie najlepiej isc na kurs fryzjerski??

Mam pytanie skończył ktoś moze kurs fryzjerski w Warszawie?? chcialabym sie wybrac, ale wolalabym jakies sprawdzone zrodło
kinga2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 21:49   #157
bogusiaczek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie najlepiej isc na kurs fryzjerski??

Witam,mam pytanie odnosnie kursu fryzjerskiego najlepiej w Zachodnio-pomorskim a najlepiej w Koszalinie,czy wogole sa takie kursy w tym miescie???Moze wie ktos cos na ten temat.Bede wdzieczna za informacje.Z gory dziekuje
bogusiaczek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 08:20   #158
joasiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

No to powiem Wam szczerze. Dziś mój kolejny dzień kursu. Zajęcia to prawdziwy koszmar wysiłkowy. Nie sądziłam, że układanie włosów jest tak męczące. Umiem już modelować włosy. Pozwolili mi zaprosić znajomych na darmowe strzyżenie - wszyscy się cieszą, znajomi, bo każdy ma podwójne strzyżenie - może sobie zobaczyć wersję dłuższą i krótszą, a poza tym ja się dobrze bawię. Przychodzą też ludzie "z ulicy" i bardzo mnie chwalą. To fajne, bo przecież dopiero zaczęłam się uczyć. Polecam wszystkim ECKS we Wrocławiu - www.ecks.pl !!!
joasiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:19   #159
Select_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: kurs fryzjerstwa w szkole select

Szanowna Pani - jest nam bardzo przykro, że szkolenie nie spełniło Pani oczekiwań. Staramy się zawsze, aby kurs zadowolił naszych kursantów. Pani argumenty przeciwko nam zazwyczaj są odbierane jako nasze zalety. Kurs jest jak najbardziej dla osób początkujących, można się na nim nauczyć wszystkiego od podstaw. Teoria – czyli zasady wprowadzające, o których Pani napisała to pokaz multimedialny, informacje zawarte w konspekcie i omówione najważniejsze zagadnienia związane z fryzjerstwem. Program jest jednak tak ułożony, żeby kursanci mogli ćwiczyć zdobyte umiejętności. Zawsze podkreślamy, że zwracamy szczególną uwagę na możliwość praktyki, ponieważ wychodzimy z założenia, że dopóki się czegoś nie zrobi samemu to się tego nie nauczy robić dobrze. Dlatego szczególnie dużo czasu poświęcają nasi kursanci na ćwiczenie na modelkach. Pozwala im to na nabranie wprawy i tym samym pewności siebie jako fryzjer.
Pani uwagi są dla nas cenne i będziemy starać się wydłużyć zajęcia teoretyczne, żeby jeszcze dokładniej przybliżyć fryzjerstwo naszym kursantom.
Jeśli chciałaby Pani uzupełnić wiedzę teoretyczną z kursu prosimy o kontakt ze szkołą.
Pozdrawiamy
Szkoła SELECT
Select_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:09   #160
Kamila P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 6
Kurs fryzjerstwa w łodzi

Witam,dziewczyny od kilku godzin przeszukuje watek"fryzjerstwa" i nadal nie mogę trafić na informacje które mnie interesują.Może któraś z was mnie pokieruje.Szukam kursów fryzjerstwa w konkretnym mieście-Łódz

Czy któraś z was może polecić mi szkołę lub jeszcze lepiej osobę prywatną(oczywiście wystawiającą certyfikat),która prowadzi kursy fryzjerstwa.Bardzo bede wdzieczna za odpowiedz.
Kamila P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 13:38   #161
parabola12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie najlepiej isc na kurs fryzjerski??

parabola12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 10:12   #162
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Kurs, szkolenie stylizacja fryzur

Poszukuję profesjonalnego szkolenia fryzjerskiego, ale dotyczącego tylko stylizacji fryzur (upięcia okolicznościowe, czesanie koków, loków itp.) Nie interesuje mnie cięcie i farbowanie. Czy mogłybyście polecić mi jakąś dobrą szkołę, gdzie mogłabym się tego nauczyć? Lokalizacja bez znaczenia
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 12:35   #163
veira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: Kurs, szkolenie stylizacja fryzur

.

Edytowane przez veira
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:29
veira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 14:00   #164
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kurs, szkolenie stylizacja fryzur

Dzięki Na tą stronkę nie trafiłam, ale znalazłam już coś u siebie
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 21:26   #165
monika_222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

Cześć,
Nie wiem czy to nie zostanie odebrane za reklamę ale chciałabym się z wami podzielić wrażeniami jakie doznałam na kursie fryzjerskim we Wrocławia. Jestem już miesiąc na kursie na ul. Kruszwickiej w szkole Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów i jestem bardzo zadowolona. Przyszłam tutaj zapisując się tylko na kurs fryzjer stylista bo nie wiedziałam co to za szkoła ale już po tygodniu byłam tak zadowolona, że dokupiłam sobie drugi stopień na fryzjera kolorystę. Pani poszła mi też na rękę i pozwoliłam mi zmienić grupę zebym otrzymała zamiast dwóch zaświadczeń jeden fryzjer stylista kolorysta. Dziękuję Pani Marto))). Tutaj jest bardzo ciężko, nauczyciele bardzo dużo od nas wymagają. Uczę się od 9 nieraz do 18-19. I nikt mnie nie wygania, bo zajęcia się skończyły. Zadają nam ciągle coś do domu. Ciągle główki trzeba przynosić. Raż wymodelowane na gładko raz nakręcone na wałki. UFFFF!!!! Pierwsze dni to byłam tak zmęczona że jak przychodziłam do domu to ręką i nogą nie mogłam ruszać))))) Ale już teraz mi przeszło. Bardzo mi się tutaj podoba. Jest bardzo dużo modelek. Pani z sekretariatu stara się bardzo i prawie pół dnia załatwia dla nas modelki. Ale szczerze to skutkuje. Bo ciągle pracujemy, nauczyciele nas bardzo gonią, a Pan dyrektor nawet wygania nas jak za długo na przerwie obiadowej czy śniadaniowej siedzimy. Trochę się na niego początkowo denerwowałam ale teraz wiem ze bez cięzkiej pracy to bym się niczego nie nauczyła. Jak Pan to kiedyś przeczyta, to się proszę nie gniewać, bo gdyby nie Pan to nieraz by nam się nie chciało ze zmęczenia nic robić Panie dyrektorze jestem też wdzięczna za dużo ciekawych i praktycznych porad nawet tych jak radzić sobie żeby się utrzymać prowadząc swój własny salon fryzjerski. W szkole mają też bazę pracodawców którzy poszukują fryzjerki. Fajnie bo będę miała pracę po skończeniu kursu Super!!! Aczkolwiek Pan Dyrektor ciągle powtarza, że tylko Ci najlepsi dostaną ale Pani Sekretarka zdradziła mi że jest tak dużo ofert ze wszyscy dostają i powiedziała, że wszyscy którzy skończyli ten kurs pracują w salonach fryzjerskich. Super!!!! Chcę też podziękować Pani Jowicie i Pani Kasi bo bardzo dużo mnie też uczą. Powiem wam, że na początku nie wierzyłam, że można się fryzjerstwa nauczyć w przeciągu półtora miesiąca ale wiem, ze w ECKS-ie można. Pan Dyrektor ciągle powtarza, że tutaj w miesiąc jest taka orka jak przez całe trzy lata w zawodówce. Ale warto. Dziękuję i polecam wszystkim bardzo gorąco. Stronę mają więć jak ktoś będzie chciał znaleźć dobry kurs fryzjerski we Wrocławiu to niech odwiedzi stronę www.ecks.pl.
Monika
Ps. Jeszcze się odezwę jak skończę kurs
BUZIACZKI dla moich koleżanek z kursu
monika_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 16:17   #166
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
kurs, szkoła fryzjerska - BIAŁYSTOK

witam,
pytanie kieruję do dziewczyn, które już skończyły, albo są w trakcie nauki fryzjerstwa - czy mogłybyście polecić jakąś szkołę policealną (studium), kurs fryzjerstwa w Białymstoku?
Co polecacie, co zdecydowanie odradzacie?

Jestem kompletnie zielona w tym temacie, jeśli miałabym płacić, to nie chcę wyrzucić pieniążków w błoto..

Będę wdzięczna za opinie Pozdrawiam
maddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 23:44   #167
Zyciowagra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 53
Dot.: kurs, szkoła fryzjerska - BIAŁYSTOK

ja polecam Ci dehag na krakowskiej tu masz wiencej info http://www.dehagextra.pl/
__________________
75 70... 68 ... .... 60 kg
175cm
Zyciowagra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 08:52   #168
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Szkoła fryzjerska - Kraków

Hej chce isc do prywatnej szkoły/ akademii fryzjerskiej w Krakowie? Możecie mi coś polecić ? Co sądzicie o Hair Line?
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 08:57   #169
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: kurs, szkoła fryzjerska - BIAŁYSTOK

tak, tylko z czego wiem tam jest technikum dla osób od razu po gimnazjum, a ja już studia kończe a może coś o jakichś szkołach policealnych wiesz?
maddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 10:32   #170
przesypana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Szukałam jakiejś szkoły, albo kursu fryzjerskiego i zdecydowałam się w końcu na select. Mieli dobre opinie, sensowną cenę a poza tym podobała mi sie ich galeria - bo daje pojecie jak szkolenie wyglada. Otóz po kursie mam takie oto refleksje - nauczyłam sie dużo i w sumie czułam sie jak w salonie, przychodzą klienci, muszę sie nim zająć, dogadać, coś podpowiedzieć i przede wszystkim dobrze zrobić włosy Faceci są zdecydowanie mniej wybredni No ale dzięki temu ciągle ćwiczyłam - na różnych ludziach, na różnych włosach. Nie było obijania, a z tego co wiem na innych kursach różnie z tym bywa. Co więcej - kosmetyki i sprzęt mają dobry - aż sie trochę zdziwiłam. Instruktorka jest naprawde wymagająca ale pomaga i doradza nawet po kursie (wiem, bo sprawdziłam). Pracę znalazłam szybko, w małym salonie w moim mieście, od czegoś trzeba zacząć. Z moich spostrzeżeń wygląda to tak - kurs to był dla mnie ważny test na sprawdzenie czy chcę być fryzjerką (wcześniej wykonywałam inny zawód) - dzięki temu, że miałam szczęście zrobić kurs w dobrej szkole, wiem, że chcę być fryzjerką i że dalej będę się w tym kierunku rozwijać. Może niedługo sama coś otworzę...
przesypana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 08:32   #171
Chmurka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 18
Question FRYZJER, a szkoła policealna w Radomiu. Która?

Hej to mój pierwszy post i nie jestem pewna, czy to właściwe miejsce na moje pytanie.
Czy znacie jakąś dobrą policealną szkołę fryzjerską w Radomiu, w której dobrze przygotują mnie do tego zawodu? Słyszałam o teb, itp... google mi nie straszny.
To pytanie kieruję do dziewczyn, które uczęszczały do danej szkoły lub ktoś z ich rodziny/znajomych był tam zapisany:
- czy rzeczywiście czegoś tam nauczą?
- jaki jest kontakt z nauczycielami? czy są komunikatywni i dobrze przygotowani?
- niestety słyszałam opinię, że w tego typu szkołach nie zależy im na uczniach, czy tak jest w praktyce?
Podobno na rsw ma ruszyć od tego września szkoła policealna, może tam warto?
Proszę doradźcie mi coś.
Chmurka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 16:09   #172
Chmurka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 18
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

up up.... Wie ktoś może gdzie do policealnej najlepiej zapisać się w Radomiu?
Plissek... odpiszcie
__________________
Będzie co ma być.

60-> 59 -> 58 -> 57 -> 56 -> 55 -> 54 -> 53 -> 52

Postanowienia:
- schudnę,
- nie garbię się,
- nie dyskutuję z idiotą, który najpierw spróbuje sprowadzić mnie do swego poziomu,
by później pokonać doświadczeniem.
Chmurka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 18:20   #173
Gatita91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 26
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Witam,
kiedyś był już wątek odnośnie Centrum Canova w Krakowie ale został zamknięty, poza tym nie wyniosłam z niego żadnych konkretnych wniosków. Złożyłam niedawno papiery do studium fryzjerskiego CANOVA w Krakowie i interesuje mnie opinia o tej szkole osób, które tam uczęszczały.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Gatita91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 22:39   #174
Dusiaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Wiadomości: 1
Jaką szkołę wybrać???

Witam.Mam wielki problem poniewaz nie wiem jaka szkołę wybrać.;/
Chciałabym isc za fryzjerke.
Tylko jaka szkoła lepsza zakład doskonalenia zawodowego? Czy moze zwykła zawodowka??Albo technikum??
Doradżcie co lepsze.
Z gory dzieki.
Dusiaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 05:58   #175
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: Jaką szkołę wybrać???

Mądra w tej materii nie jestem, ale ponieważ nie pytasz o konkrety (szkoła, ulica, miasto), odpowiem równie ogólnie: wybierz szkołę, w której będziesz mogła zdać po czterech latach (albo po pięciu, nie wiem, ile teraz trwa nauka w technikach) maturę.
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:12   #176
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Jaką szkołę wybrać???

A ja ponawiam pytanie Jest tu ktoś może z Białegostoku, kto może mi polecić szkołę policealną, studium, bądź kurs fryzjerski, gdzie NAPRAWDĘ się czegoś nauczę? Będę wdzięczna za opinie.
maddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:46   #177
anielec
Raczkowanie
 
Avatar anielec
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: oUt oF sPaCe....
Wiadomości: 65
Europejskie Centrum Kształcenia w Gdansku????

witam,czy ktos moze skonczył kurs fryzjerstwa w ECK w Pruszczu Gdanskim?
kurs trwa 4,5 miesiaca (696 godz lekcyjnych)codziennie od pon do piątku po 8h...w tym 90% to praktyka na główkach i modelach...
koszt to ok 5,5 tys,chcialabym sie zapisac,ale najpierw chcialabym poznac opinie ludzi ktorzy skonczyli ten kurs,bądz znają kogos kto go ukonczył...
a moze ktos słyszał o podobnych kursach w gdansku organizowanych przez firme Goldwell???
anielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:21   #178
anielec
Raczkowanie
 
Avatar anielec
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: oUt oF sPaCe....
Wiadomości: 65
Dot.: Kursy Fryzjerskie-pomóżcie!!!

joasiczka,jesli tu zagladzasz daj znac jakie wrazenia po tym kursie
jestem bardzo ciekawa
anielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:51   #179
joasiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Cześć ,
przepraszam, że zamilkłam, ale wpadłam w wir pracy. Matko!!!! Kurs w Europejskim Centrum Kształcenia we Wrocławiu skończyłam już dawno i od razu poszłam do pracy. Dziś mogę o sobie powiedzieć, że jestem fryzjerką. Na kursie nauczyłam się wszystkiego - strzyżeń, farbowania, modelowania, trwałej... Jak trafiłam do salonu to moja szefowa była pod wrażeniem, że byłam na tak krótkim kursie i tyle umiem. Na pierwszą pochwałę z jej strony długo czekałam, ale się doczekałam. Klienci wychodzą ode mnie bardzo zadowoleni. No i mam mnóstwo klientów, którzy przychodzą, bo ktoś im mnie polecił.
Cieszę się, że w tak krótkim czasie nauczyłam się tak wiele i teraz mogę realizować swoją pasję. Dodam tylko, że jak szłam na kurs to byłam do niego sceptycznie nastawiona. Zostałam trochę do niego zmuszona, bo długo nie umialam znaleźć pracy i mnie popchnęła rodzina, ale dzisiaj jestem zadowolona, bo pracuję i widzę, że niezwykle się rozwijam
Jak wybieracie szkołę to zawsze kierujcie się ilością zajęć praktycznych. Teorię możecie doczytać w domu, a praktyki same się nie nauczycie. Ja do dzisiaj mam w głowie hasło mojej instruktorki, która mnie upominała, że niewłaściwie trzymam nożyczki... Dobrze wspominam ten okres i z czystym sumieniem mogę Wam polecić ECKS z Wrocławia!
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę Wam co najmniej tyle szczęścia ile mnie spotkało po dokonaniu wyboru szkoły.
joasiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:23   #180
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

a czy ktoś może polecić kurs stylizacji fryzur we Wrocławiu? Chodzi mi o samą naukę fryzur okolicznościowych, nie strzyżenie czy farbowanie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-15 14:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.