Odszukiwać go czy dać sobie spokój ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-15, 16:51   #1
Loksodroma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4

Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?


Witajcie!
Piszę,ponieważ chciałam się poradzić. Dawno temu ok.5 lat spotykałam się z pewnym facetem. Był 4 lata starszy, spokojny, szarmancki. Dobrze się dogadywaliśmy, mijały miesiące na spotkaniach, zazwyczaj wieczorami przy winie, które kończyły się czymś więcej. Trwało to pół roku ale jakoś nie określiliśmy naszej relacji w sensie związku. Wtedy poznałam mojego byłego.Jako,że często dokonuję złych wyborów wybrałam drania zamiast fajnego faceta. Wtedy ten spokojny napisał,że tylko ja go trzymałam w tym mieście i się wyprowadza. Nasze drogi się rozeszły. Przez ten czas zdążyłam zakończyć związek, wejść w kolejny ale cały czas o nim myślałam. Wiedziałam z jakiego miasta pochodzi,czym zajmują się jego rodzice. Znalezienie go nie było łatwe ponieważ nie posiada żadnego konta na portalach społecznościowych. Pomogło to,ze założył własną działalność. Może uznacie mnie za wariatkę ale chciałabym wiedzieć co u niego. Myślałam żeby się wybrać i poczekać w aucie,poobserwować . Nie chce się bawić w detektywa czy coś tak mi przyszło do głowy żeby go odnaleźć i się spotkać. Wiem,że przez ten czas pewnie ułożył sobie życie ale może niekoniecznie. Co o tym myślicie?
Loksodroma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 17:04   #2
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Myślę, że to bez sensu.
To było 5 lat temu, bardzo dawno. Wspominasz go miło, bo to niczego poważniejszego nie doszło, więc też nie było poważniejszych konfliktów. On już pewnie ułożył sobie życie. A nawet jeśli nie lub jeśli zakończył jakiś związek to i tak mało prawdopodobne, że byłby taki sam jak przedtem, że byłoby tak samo różowo. Ty pewnie 5 lat temu byłaś trochę inna (lub bardzo), on na pewno też.
Chciałabyś, żeby nagle skontaktował się z tobą facet, który 5 lat temu rzucił cię dla jakiejś sfochowanej dziuni? Ja bym nie chciała.
Poza tym trochę to wygląda na desperację.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 17:37   #3
malinowa87
Raczkowanie
 
Avatar malinowa87
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 360
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Jak rozumiem, żałujesz, że wtedy nie zdecydowałaś się na związek z nim i związałaś z kimś innym. I chciałabyś ewentualnie to naprawić tak? Tylko pytanie, czemu wtedy nie zostaliście parą? Ty nie chciałaś? On nie chciał?
malinowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 17:42   #4
Loksodroma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Cytat:
Napisane przez malinowa87 Pokaż wiadomość
Jak rozumiem, żałujesz, że wtedy nie zdecydowałaś się na związek z nim i związałaś z kimś innym. I chciałabyś ewentualnie to naprawić tak? Tylko pytanie, czemu wtedy nie zostaliście parą? Ty nie chciałaś? On nie chciał?
Spotykaliśmy się, to nie był facet, który mówił o uczuciach,dopiero jak związałam się z byłym to napisał,że byłam ważna. Mój były potrafił oczarować,prawić komplementy był zwariowany.Wybrałam źle-chłopaka,który od razu powiedział,że chce związku ,niż faceta ,który się ze mną spotykał ale tego nie uzewnętrznił w porę.Gdyby wcześniej powiedział mi to co na pożegnanie...
Loksodroma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 17:54   #5
malinowa87
Raczkowanie
 
Avatar malinowa87
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 360
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Hmm, wydaje mi się, że gdybyście mieli być parą, to byście już wtedy byli, ale jeśli Ci zależy, to spróbuj się z nim spotkać, nic nie tracisz tak naprawdę. Tylko w razie czego teraz już stawiaj na konkrety
malinowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 19:07   #6
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

A ja myślę, ze smiało możesz spróbować. Lepiej tak, niż się głupio zastanawiać co u niego patrząc w gwiazdy.


Skoro ma własną firmę, w internecie powinnaś znaleźć do niego jakiś kontakt (nr tel lub e-mail).
A jeżeli nie bezpośrednio do niego to chociaż do biura czy coś. Nawet jak odbierze sekretarka czy ktoś tam to możesz powiedzieć ze jesteś starą znajomą i zostawić swoje imie i nazwisko i nr telefonu.
Jak nie oddzwoni to będziesz miała jasną sytuację.


Tak chyba lepiej i bezpieczniej, skoro masz wątpliwości
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 19:13   #7
Loksodroma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
A ja myślę, ze smiało możesz spróbować. Lepiej tak, niż się głupio zastanawiać co u niego patrząc w gwiazdy.


Skoro ma własną firmę, w internecie powinnaś znaleźć do niego jakiś kontakt (nr tel lub e-mail).
A jeżeli nie bezpośrednio do niego to chociaż do biura czy coś. Nawet jak odbierze sekretarka czy ktoś tam to możesz powiedzieć ze jesteś starą znajomą i zostawić swoje imie i nazwisko i nr telefonu.
Jak nie oddzwoni to będziesz miała jasną sytuację.


Tak chyba lepiej i bezpieczniej, skoro masz wątpliwości
bardzo fajny pomysł lepszy niż jazda 100km w jedną str i czekanie pod adresem firmy.
Loksodroma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-15, 19:13   #8
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Może napisz do niego maila? Skoro jest informacja o jego działalności to mail też gdzieś musi być. Co Ci szkodzi? To nic złego że chcesz odnowić kontakt. Nie będzie chciał to trudno
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 19:16   #9
Loksodroma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
Może napisz do niego maila? Skoro jest informacja o jego działalności to mail też gdzieś musi być. Co Ci szkodzi? To nic złego że chcesz odnowić kontakt. Nie będzie chciał to trudno
Póki co natknęłam się tylko na adres firmy. Poszperam i może znajdę.
Loksodroma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 19:19   #10
Luki292
Raczkowanie
 
Avatar Luki292
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 75
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Tak jak porady wyżej najlepsza opcja to zostawienie wiadomości np. mailowej albo u sekretarki (o ile takowa jest).
__________________
Zycie to film a to od Ciebie zależy czy będziesz statysta czy gwiazda
Luki292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 19:20   #11
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Trochę trąci desperacją i żalem, że jak z byłym nie wyszło to wracasz na stare śmieci.
Ale z drugiej strony-co ci zależy? Najwyżej odpowie, że ułożył sobie życie w którym dla ciebie już nie ma miejsca. A może jednak chciałby odnowić kontakt? To od niego zależy.
Zależy też pewnie od tego ile dla niego znaczyłaś, jak przeszedł rozstanie, jak ty się wtedy zachowałaś i czy jest bardzo honorowy

Ja na przykład nie chciałam odnowić kontaktu z facetem, który kiedyś, lata temu, rzucił mnie dla jakiejś laski z klasy A to był mój pierwszy naprawdę poważny, kilkumiesięczny związek!
Po paru latach zastanawiałam się co w nim widziałam, a jak w końcu wyskoczył mi na fejsie z propozycją spotkania to go spławiłam, bo długo bolało mnie wtedy to, co kiedyś zrobił i poza tym on bardzo się zmienił i kompletnie przestał mnie interesować, nawet jako wyłącznie kolega.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-15, 19:23   #12
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Nie masz nic do stracenia! Próbuj tylko z wyczuciem, nie każda taka historia kończy się happy endem jak w romansidle, ale...
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 19:54   #13
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Ja bym spróbowała na Twoim miejscu Tylko nie nastawiaj się na to, że rzucicie się sobie z radością i tęsknotą w ramiona.

Nie rozumiem komentarzy, że dziewczyna go rzuciła dla innego. Facet się przecież wcale nie określił, powiedział jej o swoich uczuciach dopiero jak znalazła sobie kogoś...
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 20:17   #14
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Trochę trąci desperacją i żalem, że jak z byłym nie wyszło to wracasz na stare śmieci.
Ale z drugiej strony-co ci zależy? Najwyżej odpowie, że ułożył sobie życie w którym dla ciebie już nie ma miejsca. A może jednak chciałby odnowić kontakt? To od niego zależy.
Zależy też pewnie od tego ile dla niego znaczyłaś, jak przeszedł rozstanie, jak ty się wtedy zachowałaś i czy jest bardzo honorowy

Ja na przykład nie chciałam odnowić kontaktu z facetem, który kiedyś, lata temu, rzucił mnie dla jakiejś laski z klasy A to był mój pierwszy naprawdę poważny, kilkumiesięczny związek!
Po paru latach zastanawiałam się co w nim widziałam, a jak w końcu wyskoczył mi na fejsie z propozycją spotkania to go spławiłam, bo długo bolało mnie wtedy to, co kiedyś zrobił i poza tym on bardzo się zmienił i kompletnie przestał mnie interesować, nawet jako wyłącznie kolega.



Bez przesady
Ludzie się zmieniają, dojrzeją. Nie ma nic złego w chęci odnowienia starej znajomości. Fajnie czasem się z kimś spotkać po 5 latach
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 07:15   #15
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156
Dot.: Odszukiwać go czy dać sobie spokój ?

Co to znaczy, ze wieczory przy winie konczyly sie czyms wiecej ?

Jesli chodzi o kontakt z nim, jestem za.Ale moze lepiej, zeby zaaranzowac jakis przypadek ? Skoro ma firme, moze znajdziesz jakis pretekst ?
Zeby to nie wygladalo na desperacje, ze laska po pieciu latach sie obudzila...
I zeby spotkanie nie skonczylo sie czyms wiecej...
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-16 08:15:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.