Pytania i porady fryzjerskie - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-05-30, 21:25   #2701
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 645
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zupe³nie nie nam siê na farbach fryzjerskich, ju¿ ³adnych kilka lat nie farbowa³am w³osów i wysz³am z tematu
Mam AZS, na skórze g³owy nie dziej± mi siê jakie¶ super straszne rzeczy, ale jest pewna tendencja do wypadania, ³uszczenia czy robienia siê ranek je¶li tej skóry nie pilnujê. Teraz chcê farbowaæ w³osy na rudo, marzy mi siê ³adny rudy na poziomie 7 lub 8, bez czerwieni.
Które farby mog³yby¶cie poleciæ jako ³agodne dla skóry g³owy? Czy da siê to po³±czyæ jako¶ z faktem, ¿e do farby trzeba pewnie daæ wodê z 6%, ¿eby osi±gn±æ odpowiedni kolor?
Nie wiem, czy da siê farbowaæ moje w³osy bez problemów czy jednak nastawiæ siê na to, ¿e po farbowaniu trzeba bêdzie skórê skalpu zawsze podratowaæ.
wrily_curly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-01, 22:30   #2702
Natalia158
Przyczajenie
 
Avatar Natalia158
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Miko³ów
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam to samo. Nie znam siê na farbach i zawsze l±dujê u fryzjera. Sama siê nie farbujê, bo ró¿nie kolor mi wychodzi. Czêsto jestem zawiedziona szczerze mówi±c.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Natalia158 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-02, 14:44   #2703
Weasellow
Raczkowanie
 
Avatar Weasellow
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

czy kto¶ mo¿e wie jaki to kolor???
7,43? 7,40? 8,43?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Sophie-Turner2.jpg (205,3 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (176,9 KB, 11 za³adowañ)
__________________
[FONT="Impact"][COLOR="Red"]
Weasellow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-02, 15:26   #2704
Love_Story2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 60
szampon -farbowane w³osy

Mam takie pytanko
Czy po farbowaniu w³osów (ombre ciemny br±z u góry ja¶niutki br±z na dole ) mogê u¿ywaæ szamponu dla dzieci (w moim przypadku szampon z bambino ),lub szamponu Jantar z bursztynem .
Chodzi mi o to czy przez to kolor bardzo szybko zejdzie ( staram siê nie myæ w³osów co dzieñ , myje je 2-3 razy w tygodniu , ale boje siê ¿e kolor stanie sie wyblak³y bardzo szybciutko i moje farbowanie nie bêdzie mia³o sensu
A te szampony dobrze wp³ywqaj± na moje w³osy i ich nie przesuszaj± , a szampony z sls wysuszaj± mi w³osy i mam szope na g³owie
A do tego jak±¶ odzywke polecacie (tylko w rozs±dnej cenie bardzo proszê , gdy¿ nie pracuje i nie staæ mnie na drogie ralytasy )
A mo¿e znacie jakie¶ inne dobre szampony i odzywki lub sposoby na piêkne w³osy po farbowaniu ><
Cenie ka¿d± radê i proszê o odpowied¼
Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dlugie-wlosy-ombre.jpg (55,4 KB, 8 za³adowañ)
Love_Story2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-02, 15:43   #2705
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: szampon -farbowane w³osy

Cytat:
Napisane przez Love_Story2 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam takie pytanko
Czy po farbowaniu w³osów (ombre ciemny br±z u góry ja¶niutki br±z na dole ) mogê u¿ywaæ szamponu dla dzieci (w moim przypadku szampon z bambino ),lub szamponu Jantar z bursztynem .
Chodzi mi o to czy przez to kolor bardzo szybko zejdzie ( staram siê nie myæ w³osów co dzieñ , myje je 2-3 razy w tygodniu , ale boje siê ¿e kolor stanie sie wyblak³y bardzo szybciutko i moje farbowanie nie bêdzie mia³o sensu
A te szampony dobrze wp³ywqaj± na moje w³osy i ich nie przesuszaj± , a szampony z sls wysuszaj± mi w³osy i mam szope na g³owie
A do tego jak±¶ odzywke polecacie (tylko w rozs±dnej cenie bardzo proszê , gdy¿ nie pracuje i nie staæ mnie na drogie ralytasy )
A mo¿e znacie jakie¶ inne dobre szampony i odzywki lub sposoby na piêkne w³osy po farbowaniu ><
Cenie ka¿d± radê i proszê o odpowied¼
Pozdrawiam
Twoje szampony jak najbardziej siê nadadz±.
Je¶li chodzi o od¿ywki - warto przez ok. tydzieñ po farbowaniu unikaæ od¿ywek z proteinami, a i pó¼niej lepiej z nimi nie przesadzaæ i nie nak³adaæ co mycie. Niezbyt polecany po farbowaniu s± te¿ olej kokosowy i olej palmowy.
Ogólnie nie ma co przesadzaæ Myj w³osy w letniej wodzie, p³ucz na koniec ch³odn±. Przy gor±cej pigmenty chêtniej uciekaj± z w³osa.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-02, 21:51   #2706
Love_Story2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: szampon -farbowane w³osy

dziêkujê za odpowied¼, z pewno¶ci± pos³ucham porady
Love_Story2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 11:54   #2707
Karolinakarolinaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 5
Unhappy Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ, potrzebuje szybkiej pomocy Zachcia³o mi sie jasnego blondu na moich naturalnych w³osach ciemny blond, i od teraz jestem rudo-pomarañczowo- ¿ó³ta, tragednia, wstyd wychodziæ z domu W³osy farbowa³am farb± profesjonaln± Loreal luo color 10:21 i w efekcie otrzyma³am rudy blond. Dwa dni pó¼niej pofarbowa³am w³osy farb± syoss 10-5 blond los angeles. Kolor wyszed³ tragiczny, bardzo bardzo jasny przy skroniach a na reszcie g³owy taki jak na poczatku wspomnia³am. Moja w³osy i skóra by³y w dobrej kondycji do momentu az nie na³o¿y³am na nie szamponu niebieskiego z joanny, 2x po 10 minut, teraz g³owa mnie swêdzi i skóra jest naci±gniêta aktualnie mam na w³osach olejek rycynowy, jedyny jaki mia³am w domu bo potrzebowa³am nat³uszczenia skóry g³owy ¿eby tak nie swêdzia³a. I teraz najwa¿niejsze pytanie, jaka farbê wybraæ ( drogeryjn± najchêtniej, bo aktualnie nie staæ mnie na nic lepszego a w³osy maj± tragiczny kolor ¿eby wyj¶æ do ludzi) aby wróciæ do mojego ciemnego blondu a ¿eby w³osy nie wysz³y zielone ?
Karolinakarolinaxyz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 13:07   #2708
orchis_27
Raczkowanie
 
Avatar orchis_27
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam takie pytanie dotycz±ce moich tragicznych w³osów. Otó¿ po kilku ju¿ farbowaniach (dok³adnie 4) aktualnie mam do po³owy pleców jasnobr±zowe, mo¿na by powiedzieæ miedziane w³osy, wy¿ej zafarbowany kiedy¶ przez przypadek 15cm na jasny blond odrost (ale powiedzmy, ¿e wtapia siê w resztê miedzianych w³osów przez zafarbowanie ich ¶rednim blondem z syossa) i swój aktualny odrost - typowy mysi, szary blond. Co mo¿na by³oby zrobiæ z takimi w³osami? Ma kto¶ jaki¶ niedrogi pomys³?
__________________
"- A ja my¶lê, ciociu, ¿e dla ¿ycia nie ma innego rozwi±zania ni¿ ¿yæ."
orchis_27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 13:49   #2709
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez orchis_27 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam takie pytanie dotycz±ce moich tragicznych w³osów. Otó¿ po kilku ju¿ farbowaniach (dok³adnie 4) aktualnie mam do po³owy pleców jasnobr±zowe, mo¿na by powiedzieæ miedziane w³osy, wy¿ej zafarbowany kiedy¶ przez przypadek 15cm na jasny blond odrost (ale powiedzmy, ¿e wtapia siê w resztê miedzianych w³osów przez zafarbowanie ich ¶rednim blondem z syossa) i swój aktualny odrost - typowy mysi, szary blond. Co mo¿na by³oby zrobiæ z takimi w³osami? Ma kto¶ jaki¶ niedrogi pomys³?
¦ci±æ
Przepraszam, musia³am

Powiedz, co chcia³aby¶ osi±gn±æ, jaki kolor.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 14:07   #2710
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Karolinakarolinaxyz Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, potrzebuje szybkiej pomocy Zachcia³o mi sie jasnego blondu na moich naturalnych w³osach ciemny blond, i od teraz jestem rudo-pomarañczowo- ¿ó³ta, tragednia, wstyd wychodziæ z domu W³osy farbowa³am farb± profesjonaln± Loreal luo color 10:21 i w efekcie otrzyma³am rudy blond. Dwa dni pó¼niej pofarbowa³am w³osy farb± syoss 10-5 blond los angeles. Kolor wyszed³ tragiczny, bardzo bardzo jasny przy skroniach a na reszcie g³owy taki jak na poczatku wspomnia³am. Moja w³osy i skóra by³y w dobrej kondycji do momentu az nie na³o¿y³am na nie szamponu niebieskiego z joanny, 2x po 10 minut, teraz g³owa mnie swêdzi i skóra jest naci±gniêta aktualnie mam na w³osach olejek rycynowy, jedyny jaki mia³am w domu bo potrzebowa³am nat³uszczenia skóry g³owy ¿eby tak nie swêdzia³a. I teraz najwa¿niejsze pytanie, jaka farbê wybraæ ( drogeryjn± najchêtniej, bo aktualnie nie staæ mnie na nic lepszego a w³osy maj± tragiczny kolor ¿eby wyj¶æ do ludzi) aby wróciæ do mojego ciemnego blondu a ¿eby w³osy nie wysz³y zielone ?
Poka¿ fotkê.
Ps olejek rycynowy to nie jest dobry pomys³. Ju¿ lepsza chocia¿by oliwa z oliwek.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 14:33   #2711
Karolinakarolinaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zdjêcia z dzi¶ olejek rycynowy jeszcze na w³osach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3905.JPG (115,5 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3916.JPG (132,0 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3914.JPG (119,2 KB, 12 za³adowañ)
Karolinakarolinaxyz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 14:50   #2712
orchis_27
Raczkowanie
 
Avatar orchis_27
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
¦ci±æ
Przepraszam, musia³am

Powiedz, co chcia³aby¶ osi±gn±æ, jaki kolor.
Szczerze mówi±c to by by³o najlepsze rozwi±zanie ale niestety, zadeklarowa³am ju¿, ¿e zapuszczam do pasa.
Generalnie to chcia³abym powróciæ do swoich naturalek czyli ten kultowy ostatnio szary, mysi blond. Oczywi¶cie to niemo¿liwe, ale mo¿e Revlon 60 da³by radê? A jak nie, to po prostu wyrównaæ jako¶ kolor, w odcieniach ciemnego blondu albo jasnego br±zu, ale z popielatym refleksem, bo bardzo mi zale¿y. U fryzjera za to wydam z 200-300z³ tak¿e jakie¶ domowe sposoby, p³ukanki, co¶? Jestem kompletne zielona w tym temacie
__________________
"- A ja my¶lê, ciociu, ¿e dla ¿ycia nie ma innego rozwi±zania ni¿ ¿yæ."
orchis_27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 15:25   #2713
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez orchis_27 Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze mówi±c to by by³o najlepsze rozwi±zanie ale niestety, zadeklarowa³am ju¿, ¿e zapuszczam do pasa.
Generalnie to chcia³abym powróciæ do swoich naturalek czyli ten kultowy ostatnio szary, mysi blond. Oczywi¶cie to niemo¿liwe, ale mo¿e Revlon 60 da³by radê? A jak nie, to po prostu wyrównaæ jako¶ kolor, w odcieniach ciemnego blondu albo jasnego br±zu, ale z popielatym refleksem, bo bardzo mi zale¿y. U fryzjera za to wydam z 200-300z³ tak¿e jakie¶ domowe sposoby, p³ukanki, co¶? Jestem kompletne zielona w tym temacie
Je¶li w³osy s± w odcieniu miedzianym i nie ma na nich z³otego/¿ó³tego refleksu, to najlepszym wyj¶ciem bêdzie farba popielata, np. 7.1
Na pewno nie siêga³abym po poziom 6, bo wyjdzie zbyt ciemno

I ¿yczê powodzenia Ja w³a¶nie jestem prawie na mecie w zapuszczaniu naturalek, zosta³o mi jeszcze z ty³u na wierzchnich warstwach trochê farbowanych

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-06-20 o 15:26
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 16:19   #2714
orchis_27
Raczkowanie
 
Avatar orchis_27
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li w³osy s± w odcieniu miedzianym i nie ma na nich z³otego/¿ó³tego refleksu, to najlepszym wyj¶ciem bêdzie farba popielata, np. 7.1
Na pewno nie siêga³abym po poziom 6, bo wyjdzie zbyt ciemno

I ¿yczê powodzenia Ja w³a¶nie jestem prawie na mecie w zapuszczaniu naturalek, zosta³o mi jeszcze z ty³u na wierzchnich warstwach trochê farbowanych

Dziêkuje
__________________
"- A ja my¶lê, ciociu, ¿e dla ¿ycia nie ma innego rozwi±zania ni¿ ¿yæ."
orchis_27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-22, 10:11   #2715
mu_artist
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

hejka,
chcia³am spytaæ, bo podobnie jak wiele z was (co tu czyta³am) mam problemy z sianem na w³osach - kiedy¶ je farbowa³am rozja¶naiczem i tak mi sie zniszczy³y, i gatunek w³osa sie zmieni³ . i du¿o czyta³am o keratynowym prostowaniu: http://www.biomedical.pl/uroda/kerat...sow-6123.html\
co s±dzicie o tym zabiegi? bo na internetach go chwal±, ale nie wiem czy wierzyæ we wszystko co czytam to w koncu trwa³a fryzura to mo¿e byæ zdrowa dla w³osów?
mu_artist jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-22, 10:46   #2716
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzê :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 081
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez orchis_27 Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze mówi±c to by by³o najlepsze rozwi±zanie ale niestety, zadeklarowa³am ju¿, ¿e zapuszczam do pasa.
Generalnie to chcia³abym powróciæ do swoich naturalek czyli ten kultowy ostatnio szary, mysi blond. Oczywi¶cie to niemo¿liwe, ale mo¿e Revlon 60 da³by radê? A jak nie, to po prostu wyrównaæ jako¶ kolor, w odcieniach ciemnego blondu albo jasnego br±zu, ale z popielatym refleksem, bo bardzo mi zale¿y. U fryzjera za to wydam z 200-300z³ tak¿e jakie¶ domowe sposoby, p³ukanki, co¶? Jestem kompletne zielona w tym temacie
Zetnij chocia¿ jeden kolor, ten najstarszy. Przypuszczam, ¿e po tych domowych farbowaniach i tak masz wysuszone koñce, wiêc w koñcu bêdziesz je musia³a podci±æ dla kondycji Nie zapu¶cisz zniszczonych w³osów, wiêc o nie zadbaj. Nie farbuj ca³ych w³osów, bo siê wysusz±, pokrusz±, kolor siê spierze, zrobi Ci siê odrost i bêdziesz ca³a w paski. Jak dla mnie obetnij jeden kolor i rozwa¿ jakie¶ pasemka (u fryzjera!), które zatr± granicê miêdzy kolorami.
Daj znaæ, na co siê zdecydowa³a¶
__________________
Kto by pomy¶la³, ¿e naturalne piêkno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-22, 10:48   #2717
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez mu_artist Poka¿ wiadomo¶æ
hejka,
chcia³am spytaæ, bo podobnie jak wiele z was (co tu czyta³am) mam problemy z sianem na w³osach - kiedy¶ je farbowa³am rozja¶naiczem i tak mi sie zniszczy³y, i gatunek w³osa sie zmieni³ . i du¿o czyta³am o keratynowym prostowaniu: http://www.biomedical.pl/uroda/kerat...sow-6123.html\
co s±dzicie o tym zabiegi? bo na internetach go chwal±, ale nie wiem czy wierzyæ we wszystko co czytam to w koncu trwa³a fryzura to mo¿e byæ zdrowa dla w³osów?
Warto zainwestowaæ w keratynowe prostowanie. To tak naprawdê zabieg regeneruj±cy, który od¿ywia w³osy. To, ¿e s± proste- nierzadko nie do koñca- to tylko skutek uboczny. Polecam produkt cocochoco. Do rozja¶nianych i zniszczonych w³osów jest jego wersja pure.

Niszczy w³osy prostowanie chemiczne (nie keratynowe), które jest przeciwieñstwem trwa³ej- nie od¿ywia w³osów, tylko je prostuje.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-22, 11:04   #2718
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzê :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 081
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez mu_artist Poka¿ wiadomo¶æ
hejka,
chcia³am spytaæ, bo podobnie jak wiele z was (co tu czyta³am) mam problemy z sianem na w³osach - kiedy¶ je farbowa³am rozja¶naiczem i tak mi sie zniszczy³y, i gatunek w³osa sie zmieni³ . i du¿o czyta³am o keratynowym prostowaniu: http://www.biomedical.pl/uroda/kerat...sow-6123.html\
co s±dzicie o tym zabiegi? bo na internetach go chwal±, ale nie wiem czy wierzyæ we wszystko co czytam to w koncu trwa³a fryzura to mo¿e byæ zdrowa dla w³osów?
Cze¶æ Przede wszystkim u mnie link, który poda³a¶, nie dzia³a Ja nigdy nie mia³am tego zabiegu. Mo¿e siê skuszê,jak bêdê mia³a bardzo d³ugie w³osy
Z Twojego opisu wynika, ¿e spali³a¶ sobie w³osy rozja¶nianiem, sta³y siê wysokoporowate i przez to s± bardziej podatne na zniszczenia.
W³osy s± zbudowane z keratyny, a keratynowe prostowanie to tak naprawdê uzupe³nianie ubytków w strukturze w³osa i tworzenie na w³osach warstwy ochronnej, wiêc nie powinno niszczyæ w³osów. Pamiêtaj, ¿e po zabiegu one wcale nie musz± byæ idealnie proste. Chodzi o to, ¿eby by³y wyg³adzone i siê nie puszy³y. Po zabiegu bêdziesz musia³a ostro¿nie dobieraæ kosmetyki do w³osów (niektóre sk³adniki niweluj± efekt kpw). Kiedy keratyna przestanie dzia³aæ, to Twoje w³osy nie bêd± w gorszym stanie, ale w lepszym raczej te¿ nie, wiêc mo¿e warto je po prostu podci±æ i od¿ywiæ przez odpowiedni± pielêgnacjê?
__________________
Kto by pomy¶la³, ¿e naturalne piêkno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-22, 14:44   #2719
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

dziewczynby chcialabym uzyskaæ bardzo jasny nie platynowy a bardziej bezowy blond, przymierzam siê do tych z joanny, ale jaka wodê 9 czy 12?
__________________
Nasz ¦lub

Anio³ek 31.08.2012 r.

Maleñstwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 14:46   #2720
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Jaki masz teraz kolor i jaki chcesz wybraæ? Nie lepiej wybraæ profesjonalna farbê?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-22, 22:01   #2721
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki masz teraz kolor i jaki chcesz wybraæ? Nie lepiej wybraæ profesjonalna farbê?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
naturalny nan sredni blodn( mysi) a farbowane jasny blond z przeswitami zoltymi jakie proponujesz farby?
__________________
Nasz ¦lub

Anio³ek 31.08.2012 r.

Maleñstwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-24, 10:50   #2722
mu_artist
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hmm ja siê zastanawiam bardzo, bo kolezanka mowi³a mi, ¿e jej znajoma miala i ze te wlosy wygl±daly bardzo sztucznie ;( widze ze opinie sa podzielone... nie wiem ju¿ kogo sie s³uchaæ (((
mu_artist jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-24, 17:18   #2723
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez mu_artist Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm ja siê zastanawiam bardzo, bo kolezanka mowi³a mi, ¿e jej znajoma miala i ze te wlosy wygl±daly bardzo sztucznie ;( widze ze opinie sa podzielone... nie wiem ju¿ kogo sie s³uchaæ (((
Wejd¼ na w±tek o keratynowym prostowaniu. Jest masa fotek i opinii, oczywi¶cie na plus.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathe Poka¿ wiadomo¶æ
naturalny nan sredni blodn( mysi) a farbowane jasny blond z przeswitami zoltymi jakie proponujesz farby?
Skoro z ¿ó³tymi to na pocz±tek wziê³abym farbê per³owa typu 9.2. I na d³ugo¶æ w³osów po³o¿y³abym j± na 3%, na odrost na 6. Farby marki Alfaparf (9.2) czy Wella koleston (9.8, maj± inna numeracjê).

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 16:37   #2724
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny ile sie trzyma farbê ce ce na odrostach ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 19:22   #2725
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

£±cznie do 35 minut.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-30, 20:24   #2726
kczysztof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 1
Fryzura

Witam
Chcia³bym spytaæ jak sie nazywa ta fryzura bo chce sobie tak± zrobiæ i co o niej my¶licie?

https://www.google.pl/search?q=jak%C...H_aOcn_Sr5M%3A


Dziêki za odpowiedz i pozdrawiam ;D
kczysztof jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-01, 08:10   #2727
Karolina776
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 1
Czy farba mi pasuje ?

Hej

Pisze tutaj z prosba o porade bardzo podobaja mi sie bardzo popularne teraz siwe wlosy. Chce zrobic sb siwe ombre, z tym ze nie udalo mi siie w internecie znalezc jak takie cos wyglada u blondynki. Co sadzicie ?

Moze ktoras z dziewczyn zrobila cos takiego ?

W zalaczniku moj naturalny kolor wlosow

Z gory dziekuje za rady
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1467353165609.jpg (75,2 KB, 0 za³adowañ)
Karolina776 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-01, 16:48   #2728
Klaudiaaa0911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation Rude ombre! Pomocyyy...

Mam problem, robilam sama w domu ombre zwy³ym drogeryjnym rozja¶niaczem, przej¶cia itd s± w porz±dku, ale kolor mi kompletnie nie odpowiada... chcia³abym to zafarbowaæ jak±s farbk± aby kolor by³ ch³oodniejszy, taki fajny ciemny blond, ale najlepiej w tonacji ch³odniejszej...proszê was kochane o radê dotycz±c± kupna jakiej farbki(drogeryjnej)
Klaudiaaa0911 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-01, 20:01   #2729
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rude ombre! Pomocyyy...

Je¶li kolor jest rudy, kup popielaty odcieñ, stonuje. Szukaj numeru typu 7.1 lub 8.1. Zmieñ oxydan na 3%

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-02, 12:30   #2730
navyes
Przyczajenie
 
Avatar navyes
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 1
Jaka farba?

Cze¶æ dziewczyny! przychodzê do Was z pytaniem. Jak± farb± drogeryjn± uzyskam taki kolor w³osów?

Mam w³osy w kolorze bardzo jasnego blondu wiêc my¶le ¿e nie bêdzie problemu z koloryzacj±. Z góry dziêkuje za odpowied¼
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (100,0 KB, 0 za³adowañ)
navyes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.