Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-18, 15:05   #1381
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Jak 50 twarzy pana greya

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W końcu schemat musiał być dobry, jak tyle kobiet ją łyknęło
ON zmienia się dla TEJ JEDYNEJ

Jesli u mnie jest podobnie, to robię to na całkowitym wyparciu

Kurcze biorę dwa tygodnie jakoś już ten nowy stabilizator i chodzę taka naćpana,
że nic mi do szczęścia więcej nie trzeba. Jest mi tak puszyście no...

Edytowane przez 201803071142
Czas edycji: 2018-02-18 o 15:07
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 15:06   #1382
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Dzisiaj się trochę uspokoiłam, ale nie mam depry, to bardzo dobry znak. Tzn nie mam tego przeskoku nagłego. Może faktycznie jest lepiej?

Nie mogę się leczyć w zamkniętym ośrodku.
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 15:07   #1383
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Mediterrania Pokaż wiadomość
Dzisiaj się trochę uspokoiłam, ale nie mam depry, to bardzo dobry znak. Tzn nie mam tego przeskoku nagłego. Może faktycznie jest lepiej?

Nie mogę się leczyć w zamkniętym ośrodku.
Czemu nie mozesz?
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 15:23   #1384
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Mam za dużo zobowiązań.
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 15:24   #1385
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Mediterrania Pokaż wiadomość
Mam za dużo zobowiązań.
Ale wiesz, ze to brzmi jak wymówka, prawda?
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 15:46   #1386
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Ale wiesz, ze to brzmi jak wymówka, prawda?
Wiem, ale to prawda. Mam świadomość, że na ChAD nie wystarczy miesiąc obserwacji, nawet dwa. Nie mogę sobie pozwolić na taki długi czas zamknięcie, ot życie. Nie mam przy sobie rodziny, mam mega dużo na głowie i tak dalej... Czasami serio nie da rady
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 16:09   #1387
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Tak, ale może niezbyt przejrzyscie. Stwierdził, że jest chamski i o tym wie.
Raz zapytałam po takim czymś, co jest pod maską. Stwierdził, że mam sama sprawdzić, a ja się oczywiście wycofałam. Blisko, nie za blisko...
Dla mnie koleś brzmi na chama z przerostem ego, wybacz Och, jestem taki szczery i chamski, ale czarujący i inteligentny, więc mi się wybacza, nienawidze takich typów.
Żadne coś pod maską czy za blisko, z chamami nie mam ochoty się prowadzać. Powiedziałabym mu, że żadne cechy charakteru nie usprawiedliwiają chamstwa i nie ma się czym szczycić. Albo będzie nad tym pracował albo do widzenia.
Tylko dla mnie istnieją tylko związki poważne albo relacje do seksu (i wtedy mnie nie interesuje żadna rozmowa czy poznawanie się). Nie lubię marnować czasu na ludzi, którzy niezbyt dobrze rokują.

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Nigdy nie czułam się spełniona, niezależnie od relacji jaką miałam. Nigdy "to nie było to".
Naoglądałam się za duzo bajek Disneya.
To nie jest mit Disneya. Z odpowiednim człowiekiem, który traktuje cię poważnie po prostu w pewnym momencie czujesz, że to jest to i stoisz przed wejściówką do cudownej przyszłości. W takim układzie po prostu chce się pracować nad sobą i nad związkiem, bo warto.
Oczywiście, w życiu i w chorobie bywa różnie, czasem się nie dogadacie, czasem coś ci przeszkadza i musicie to zmienić, czasem sama siebie nakręcasz itd. Ale tak, generalnie poczucie spełnienia jest możliwe do znalezienia.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-18, 16:41   #1388
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Ja dzisiaj humor mam podły ale poszłam na siłownię i mam zakwasy. Za 10 dni rozwiązanie konkurs. Moje uzasadnienie :

Dlaczego powinnam wygrać metamorfozę z Fitness World? Są ku temu dwa główne powody:

Po pierwsze:

W tym roku będę świadkiem na dwóch ślubach. Mimo że nie znam terminów mam już upatrzoną wymarzoną sukienkę. Jeśli do wakacji będę wyglądać jak Ashley Graham w ramach wygranego zakładu sukienkę otrzymam za darmo. Jeśli przegram będę musiała kupić Johnnie Walkera Red Label 1970’s.

Po drugie:

Od dłuższego czasu choruję na depresję i niedoczynność tarczycy. Regularne ćwiczenia pozwalają mi mieć mobilizację do tego aby całego dnia nie przespać tylko aktywnie go spędzić. Dodatkowo czasem pojawiające się zakwasy są świetną motywacją. Dodatkowo w czasie ćwiczeń wydzialają się endorfiny i serotonina , której mi niestety w mózgu brakuje.

Trzecim małym powodem jest to że dzięki metamorfozie liczba moich follow’ersów na Instagramie by znacznie się powiększyła. A wiadomo jak w tych czasach fejm na IG jest super istotny. ( to tak z przymrużeniem oka 😉 )



Na siłowni trener sie pyta czemu stoisz bokiem do lustra ja mu na to " bo nie lubie na siebie patrzeć" Mimo tego że wiem że tym sposobem mogę sobie zrobić krzywdę bo źle wykonuję ćwiczenia

Mój ten niby były przyjaciel też mi ciągle dogryzał ale w sumie po to żeby mnie zmotywować. No ale z nim już jest po problemie....

U mnie też relacje damsko meskie są na niskim poziomie. Mam znajomego z którym łączy mnie w sumie tylko seks i nawet o sobie zbyt wiele nie wiemy. Lubie mu sprawiać przyjemność ale jak on ma mi się odwdzięczyć to mnie to wkurza . Najgorsze jest w tym to że z tym wszystkich z którymi sie kiedyś tam spotkałam on jest najbardziej normalny

Mediterrania a może ewentualnie oddział dzienny?
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 17:07   #1389
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj humor mam podły ale poszłam na siłownię i mam zakwasy. Za 10 dni rozwiązanie konkurs. Moje uzasadnienie :

Dlaczego powinnam wygrać metamorfozę z Fitness World? Są ku temu dwa główne powody:

Po pierwsze:

W tym roku będę świadkiem na dwóch ślubach. Mimo że nie znam terminów mam już upatrzoną wymarzoną sukienkę. Jeśli do wakacji będę wyglądać jak Ashley Graham w ramach wygranego zakładu sukienkę otrzymam za darmo. Jeśli przegram będę musiała kupić Johnnie Walkera Red Label 1970’s.

Po drugie:

Od dłuższego czasu choruję na depresję i niedoczynność tarczycy. Regularne ćwiczenia pozwalają mi mieć mobilizację do tego aby całego dnia nie przespać tylko aktywnie go spędzić. Dodatkowo czasem pojawiające się zakwasy są świetną motywacją. Dodatkowo w czasie ćwiczeń wydzialają się endorfiny i serotonina , której mi niestety w mózgu brakuje.

Trzecim małym powodem jest to że dzięki metamorfozie liczba moich follow’ersów na Instagramie by znacznie się powiększyła. A wiadomo jak w tych czasach fejm na IG jest super istotny. ( to tak z przymrużeniem oka 😉 )



Na siłowni trener sie pyta czemu stoisz bokiem do lustra ja mu na to " bo nie lubie na siebie patrzeć" Mimo tego że wiem że tym sposobem mogę sobie zrobić krzywdę bo źle wykonuję ćwiczenia

Mój ten niby były przyjaciel też mi ciągle dogryzał ale w sumie po to żeby mnie zmotywować. No ale z nim już jest po problemie....

U mnie też relacje damsko meskie są na niskim poziomie. Mam znajomego z którym łączy mnie w sumie tylko seks i nawet o sobie zbyt wiele nie wiemy. Lubie mu sprawiać przyjemność ale jak on ma mi się odwdzięczyć to mnie to wkurza . Najgorsze jest w tym to że z tym wszystkich z którymi sie kiedyś tam spotkałam on jest najbardziej normalny

Mediterrania a może ewentualnie oddział dzienny?
Miałam z FF podobne odczucie. Ale to chyba wychodzi w nas nielubienie samych siebie i robienie źle jak tylko możemy na każdym kroku. Taki sabotaż.

Prowadzisz IG? Daj obejrzeć

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez cavvythecat Pokaż wiadomość
Dla mnie koleś brzmi na chama z przerostem ego, wybacz Och, jestem taki szczery i chamski, ale czarujący i inteligentny, więc mi się wybacza, nienawidze takich typów.
Żadne coś pod maską czy za blisko, z chamami nie mam ochoty się prowadzać. Powiedziałabym mu, że żadne cechy charakteru nie usprawiedliwiają chamstwa i nie ma się czym szczycić. Albo będzie nad tym pracował albo do widzenia.
Tylko dla mnie istnieją tylko związki poważne albo relacje do seksu (i wtedy mnie nie interesuje żadna rozmowa czy poznawanie się). Nie lubię marnować czasu na ludzi, którzy niezbyt dobrze rokują.
Mnie się wydaje, że on jest zakompleksiony i wyparł jak to typowy uczony, co robi kolejne dyplomy, siedzi w książkach, a zaniedbuje się fizycznie i jego kontakt z płcią przeciwna kuleje.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 17:40   #1390
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Miałam z FF podobne odczucie. Ale to chyba wychodzi w nas nielubienie samych siebie i robienie źle jak tylko możemy na każdym kroku. Taki sabotaż.

Prowadzisz IG? Daj obejrzeć
a proszę https://www.instagram.com/paczus_remix/

Szkoda że to też nam wchodzi na życie seksualne, moja lekarska się martwi że mogę się całkowicie do seksu zniechęcić. Jak dla mnie FF to układ idealny, przynajmniej wiem że mnie nie zrani w żaden sposób.
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 17:47   #1391
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Dzięki
Super, że masz taką zajawkę z ta siłownią.
Mnie goście z portali randkowych pytają co robię i nigdy nie wiem co mam powiedzieć - no siedzę. Muzyki słucham. Na krześle, bo nie mam innych mebli. Albo na materacu.

Taaak. Nie zrani to bardzo bezpieczna opcja...
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-18, 18:00   #1392
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Dzięki
Super, że masz taką zajawkę z ta siłownią.
Mnie goście z portali randkowych pytają co robię i nigdy nie wiem co mam powiedzieć - no siedzę. Muzyki słucham. Na krześle, bo nie mam innych mebli. Albo na materacu.

Taaak. Nie zrani to bardzo bezpieczna opcja...
Z siłownią walczę już od 3 lat ale z marnym efektem. Zawsze kiedy był jakiś progres to potem było milion kroków w tył. . Dobry trener to podstawa

no ja swojego FF właśnie tak poznałam i się tak sporadycznie od roku widzimy, ostatnio mieliśmy rocznicę
Ostatnio z jednym pisałam dłużej ale ciągle chciał spotkania i myślał że jak bym się z nim w innym mieście spotkała to ja tez będę płacić za hotel. No sorry.... Już gdzieś tam z tyłu w głownie mam zakodowane że zostanę starą panną z gromadką królików które mają bardziej bogate życie miłosne niż ja
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:02   #1393
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

A ten hasior tez Twój?
Tez będę stara panną
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:04   #1394
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
A ten hasior tez Twój?
Tez będę stara panną
nie on miał oddać ducha tego jaki nastrój mam w święta . Aczkolwiek jak kiedyś już będę na własnym mieszkaniu jakiegoś pieseła ze schroniska przygarnę
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:04   #1395
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Dzięki
Super, że masz taką zajawkę z ta siłownią.
Mnie goście z portali randkowych pytają co robię i nigdy nie wiem co mam powiedzieć - no siedzę. Muzyki słucham. Na krześle, bo nie mam innych mebli. Albo na materacu.
Boże, mój koszmar Tinderowy.
- Hey, co tam?
- A nic, co tam?
- Też nic haha
I tyle Ewentualnie próbuję powiedzieć, że robię coś super ciekawego (kiedy w rzeczywistości golę nogi), a w odpowiedzi "Fajnie, a u mnie nic " i cisza przez pół roku. Po jakimś czasie na to "co tam" już nie odpisywałam, bo z góry przewidywałam nudną porażkę.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:05   #1396
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

A ,ze tak zapytam sie niczym kolcz personalny
Ale Wy chcecie takich ukladow ? No bo uklad FF wydaje mi sie tak ,czy siak bardzo raniacy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:12   #1397
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
A ,ze tak zapytam sie niczym kolcz personalny
Ale Wy chcecie takich ukladow ? No bo uklad FF wydaje mi sie tak ,czy siak bardzo raniacy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chciałam FF, ale chyba jednak się nie nadaję, bo skończyło się związkiem Jeśli ktoś potrafi oddzielić seks i przyjaźń od miłości, to FF jest bardzo fajny. Nie ma zobowiązań związanych ze związkami, jesteś ciągle singielką, tylko masz z kim iść na piwo i do łóżka. Dobre, jeśli ktoś nie jest gotowy lub chętny do związku, ale chciałby do kogoś gębę otworzyć i nudzi go już wibrator.
Dla mnie chyba idealną opcją byłoby nawet mniej niż friends, samo fuck Nie rozmawiamy, seks i do widzenia
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:14   #1398
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Na "co tam" albo zwykłe "cześć" to ja nawet nie odpisuję.
Sama zagaduję rzadko, bo mi się nie chce, chyba, że facet miał ciekawy opis.

Mój toksyczek odpisuje mi 1 zdanie na 2 godziny.

Czemu FF jest krzywdzące?
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:24   #1399
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Na "co tam" albo zwykłe "cześć" to ja nawet nie odpisuję.
Sama zagaduję rzadko, bo mi się nie chce, chyba, że facet miał ciekawy opis.

Mój toksyczek odpisuje mi 1 zdanie na 2 godziny.

Czemu FF jest krzywdzące?
Wiele moich kolezanek szczegolnie tych z problemami pozniej cierpialo albo bylo wkurzone ,ze ma juz inna. Tutaj tez bylo wiele watkow. Nie wiem. Troche jak romans z zonatym
A teraz normalnie zapytam jak z forum katolickiego. Czy w takim ukladzie kobieta moze miec orgazm ?
Moje 2 kolezanki mowily ,ze nie odczuwaly nic specjalnego ,bo stopien zaangazowania sie noe zgadzal a pozadanie juz minelo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-18, 18:30   #1400
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Wiele moich kolezanek szczegolnie tych z problemami pozniej cierpialo albo bylo wkurzone ,ze ma juz inna. Tutaj tez bylo wiele watkow. Nie wiem. Troche jak romans z zonatym
A teraz normalnie zapytam jak z forum katolickiego. Czy w takim ukladzie kobieta moze miec orgazm ?
Moje 2 kolezanki mowily ,ze nie odczuwaly nic specjalnego ,bo stopien zaangazowania sie noe zgadzal a pozadanie juz minelo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Facet niedostępny kręci mnie w łóżku o wiele bardziej niż ten, któremu piorę majty. (Wiem, jestem niedojrzała.)
Ale u mnie ostatnim razem była chemia. Bo jak miałam FF bez chemii, to było... trupio. Zanudził mnie seksem, winem i sałatkami.
Ale miałam też związek bez chemii, w sumie dwa. I nabawiłam się awersji seksualnej na kilka lat. Orgazm nie ratował sytuacji. Był wówczas taką wisienką na kupie gnoju.

I w sumie myślałam o stałym układzie FF, a nie takim "do czasu aż sobie kogoś znajdziemy".

To może ja jednak myślę o czymś między związkiem, a romansem?

Edytowane przez 201803071142
Czas edycji: 2018-02-18 o 18:38
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:44   #1401
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

ja już wcale nie wiem co myśleć na każdy temat jak narazi FF jest dla mnie odpowiednie. Do tej pory byłam zakochana 3 razy zawsze w przyjacielu .... Z jednym byliśmy ze sobą parę razy w łóżku ale potem on się związał z 'moja przyjaciółą" i na szczęście obie znajomości się skończyły bo było dla mnie super toksyczne.
Z drugim do tej pory jeździmy razem na imprezy i wiem że mogę na niego liczyć mimo tego że mało co rozmawiamy a więcej rozmawiam z jego dziewczyna
Z trzecim który był jednym z tych najważniejszych przyjaźń się skończyła przez jego dziewczynę. Nie mogę pozwolić sobie na to żeby to tak dalej trwało i dalej mnie raniło.

Toblerone podglądasz mnie?
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:52   #1402
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
ja już wcale nie wiem co myśleć na każdy temat jak narazi FF jest dla mnie odpowiednie. Do tej pory byłam zakochana 3 razy zawsze w przyjacielu .... Z jednym byliśmy ze sobą parę razy w łóżku ale potem on się związał z 'moja przyjaciółą" i na szczęście obie znajomości się skończyły bo było dla mnie super toksyczne.
Z drugim do tej pory jeździmy razem na imprezy i wiem że mogę na niego liczyć mimo tego że mało co rozmawiamy a więcej rozmawiam z jego dziewczyna
Z trzecim który był jednym z tych najważniejszych przyjaźń się skończyła przez jego dziewczynę. Nie mogę pozwolić sobie na to żeby to tak dalej trwało i dalej mnie raniło.

Toblerone podglądasz mnie?
No jak dałaś linka to obejrzałam
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 19:22   #1403
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

A ja podczytuje temat o idealnym facecie I jestem przerazona egoiznem. Mam wrazenie ,ze niektorzy siedza przed monitorem I wybieraja druga osobe jak krowe na targu lub pania w burdelu.
Hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 19:34   #1404
Veronika95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 20
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

To uczucie odrealnienia po Asentrze jest okropne. -.- Mam wrażenie, że wszystko dzieje się obok mnie. Depresji wprawdzie nie mam, ale chyba z swojga złego wolę doła.
Veronika95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 20:03   #1405
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
A ja podczytuje temat o idealnym facecie I jestem przerazona egoiznem. Mam wrazenie ,ze niektorzy siedza przed monitorem I wybieraja druga osobe jak krowe na targu lub pania w burdelu.
Hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja tam tez coś napisałam, że niepalącego i bez mamusi u boku
Mój ostatni oficjalny był bardzo do mamusi.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 20:15   #1406
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

No tak, ale mam wrazenie ,ze niektore osoby egoistycznie oczekuja krzyzowki ksiecia z bajki z prezesem banku. Normalnie Greya !
Tylko ,ze 2 osoba tez potrzebuje uwagi, opieki i wsparcia.
Nie chce faceta ktora slucha disco polo ,bo to malo ambitne I do mojego idealu nie pasuje.
Byla taka kobieta na youtube od 8 cech idealnego faceta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 20:22   #1407
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

A ja się zastanawiałam ostatnio, czemu tyle pięknych kobiet na Tinderze w moim mieście...
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 20:32   #1408
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez Veronika95 Pokaż wiadomość
To uczucie odrealnienia po Asentrze jest okropne. -.- Mam wrażenie, że wszystko dzieje się obok mnie. Depresji wprawdzie nie mam, ale chyba z swojga złego wolę doła.
Veronica, powinno minąć. Jak długo bierzesz?
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 20:33   #1409
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Znowu chyba się wyłamuje od średniej, bo szukałam ideału i go znalazłam Pewnie nie pod względem wyglądu (chociaż wiadomo, dla mnie przepiękna), ale charakteru już jak najbardziej. Tylko dla mnie ideał jest ideałem pod względem dopasowania, nie braku wad, bo trochę realizmu się przydaje.
W sumie jak tak myślę, to podejście do szukania związku miałam takie jak przy szukaniu pracownika Są kryteria twarde (np. dopasowanie, poglądy) i miękkie (fajnie jak ma duże ambicje i wykształcenie lub do niego dąży, ale nie odrzuciłabym tylko ze względu na to). A jak jest chemia i to magiczne "coś", to pomniejsze "ale" wylatują przez okno.

Pisałam o tym, że ustawiam ćwiczenia tak żeby musieć chodzić na uczelnię, w końcu się to na mnie zemściło Pochorowałam się w czwartek, piątek i sobota w pracy i teraz cierpię. Pierwsze trzy dni w następnym tygodniu mam długie i szalone, ale żeby przetrwać wtorek i środę chyba będę musiała jutro zostać w łóżku.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 20:37   #1410
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Wydaje mi się, że każdy ma jakieś wymagania, może nawet z kosmosu ale jak przygodzi co do czego, to przymykamy oko na wiele rzeczy

Ja teraz nie potrafię nawet wypisać takiej listy, coś tam pisałam, ale takiej listy to nie
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-21 01:30:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.