Trądzik różowaty - leczenie laserowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 13:16   #1
grazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 64

Trądzik różowaty - leczenie laserowe?


Podobno mam trądzik różowaty. W sumie już od kilku lat bezskutecznie leczyłam normalny trądzik bo dermatolog mnie dokładnie nie zbadał i dopiero po zmianie lekarza kilka miesięcy temu zaczęłam odpowiednie leczenie ale też nie przynosi rezultatów. Lekarz wspominał mi coś o leczeniu laserowym ale nie chciałabym wydać kasy nie mając pewności czy to działa. Miałyście może takie zabiegi? Ile to może tak ogółem kosztować? Warto? Chodzi mi generalnie o okolice Krakowa
grazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:42   #2
onlyREDlips
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 102
Dot.: Trądzik różowaty - leczenie laserowe?

Sama się tak akurat nie leczyłam ale moja przyjaciółka miała taki zabieg i bardzo jej to pomogło. Efekty zależą chyba od tego jak rozległy jest taki trądzik i jak bardzo nasilony. Od tego też pewnie zależy cena bo ilość powtórzeń dobiera się indywidualnie więc pewnie najlepiej by było żebyś się umówiła na jakąś konsultację do lekarza który taki zabieg przeprowadza
onlyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 14:09   #3
lamadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 147
Dot.: Trądzik różowaty - leczenie laserowe?

jeżeli zupełnie nic nie działa to może rzeczywiście warto spróbować. ten laser się teraz bardzo fajnie sprawdza na różne dolegliwości. widziałam ostatnio xxx że usuwa się nim blizny, przebarwienia, rumień, leczy chrapanie i właśnie różne rodzaje trądziku. myślę, że to całkiem fajna sprawa, ale konsultacja rzeczywiście by się przydała żebyś wiedziała jakby to miało wyglądać w twoim przypadku

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-12-21 o 08:11 Powód: reklama
lamadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 13:58   #4
grazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trądzik różowaty - leczenie laserowe?

Pewnie macie rację. Umówię się na konsultację i dowiem się co i jak. Sprawdziłam tą vesune i widzę że mają tam teraz jakąś promocje - 3 zabiegi na twarz 499zł. To dobra cena?
grazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:11   #5
Margaretkrasix
Raczkowanie
 
Avatar Margaretkrasix
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 54
Dot.: Trądzik różowaty - leczenie laserowe?

moja siostra miała takie zabiegi i znacznie jej pomogło już prawie nie ma śladu ale oczywiście w gre weszła również odpowiednia dieta
__________________
Walczy się do końca! o wszystko
Margaretkrasix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 10:17   #6
lamadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 147
Dot.: Trądzik różowaty - leczenie laserowe?

wydaje mi się że dobra bo normalnie jeden zabieg kosztuje około 200 złotych więc oszczędzasz mniej więcej stówę. zawsze coś
lamadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 13:54   #7
Nikodenizja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 80
Dot.: Trądzik różowaty - leczenie laserowe?

lamadeleine, to daj znac jak juz bedziesz po rozmowie. Sama jestem ciekawa jak to ma wygladac. Mnie akurat interesowaloby leczenie zwyklego tradziku. Tak przynajmniej poki co zdiagnozowal mnie lekarz. W mojej okolicy tez jest takis gabinet ktore te zabiegi wykonuje i ceny porownywalne
Nikodenizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-07, 10:18   #8
JOAQUILE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 170
Dot.: Trądzik różowaty - leczenie laserowe?

Ja uważam, że warto zainwestować w takie zabiegi. Czasem zwykłe masci nie pomagają i pacjenci męczą się z trądzikiem latami. No i tez wydają całkiem sporo pieniedzy na to
JOAQUILE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:25   #9
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Trądzik różowaty - leczenie laserowe?

@grazza Poszłaś w końcu do tej vesuny? Cena była fajna, a to pewnie jakaś wakacyjna promocja.
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 14:25   #10
grazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trądzik różowaty - leczenie laserowe?

Tak, byłam już i na konsultacji i miałam 2 zabiegi w vesunie. Podobno będę potrzebowała jeszcze dwóch do najlepszego efektu, ale już teraz jest dosyć duża zmiana na plus. Trochę kasy na to poszło i jeszcze pójdzie, ale nie żałuję.
grazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 15:08   #11
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Trądzik różowaty - leczenie laserowe?

Cytat:
Napisane przez grazza Pokaż wiadomość
Tak, byłam już i na konsultacji i miałam 2 zabiegi w vesunie. Podobno będę potrzebowała jeszcze dwóch do najlepszego efektu, ale już teraz jest dosyć duża zmiana na plus. Trochę kasy na to poszło i jeszcze pójdzie, ale nie żałuję.
No to świetnie że rzeczywiście pomaga. Laser teraz zresztą radzi sobie z wieloma problemami więc fajna opcja
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-10, 08:39   #12
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Trądzik różowaty - leczenie laserowe?

Laseroterapia, to najskuteczniejsza metoda niwelująca popękane naczynia oraz rumień który często towarzyszt tradzikowi różowatemu. Wazne jest aby udać się do odpowiedniej placówki, kktóra przeprowadza zabieg na profesjonalnym sprzęcie. Do najskuteczniejszych laserów na tę przypadłosć należy Quadrosta pro yellow oraz laser Harmony XL Dye Vl. Zabiegi na ogół zalecane są w serii dla osiągniecia pożądanego efektu.
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-10 09:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.