trądzik po 30-tce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 10:55   #1
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325

trądzik po 30-tce


mam trądzik grudkowo-krostkowy, dermatolog zapisała mi brevoxyl, dodatkowo od miesiaca biore yasmin,
do tego oczywiscie mam juz pierwsze zmarszczki, głównie przy oczach, wokół ust i lwia zmarszczka, niestety własnie przy ustach (na brodzie) i w okolicach lwiej zmarszczki mam najgorsze wykwity
jak pielegnowac skóre ? czy najpierw smarowac brevoxylem a po wchłonieciu nakładać serum i krem nawilżający przecwizmarszczkowy ? czy odwrotnie, najpierw serum i krem a jak sie wchłona do brevoxyl ?
chciałabym doczekac chwili kiedy wyjde z psem bez makijazu i nikogo nie przestrasze
na razie dobija mnie to, ze zmarszczki sie juz pojawiaja a pryszcze jeszcze nie zniknęły
dermatolog nie wyjasniła mi w jakich sekwencjach i kolejnosci stosowac kosmetyki i krem ....
serum i krem uzywam Lancome,

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

a jeszcze pytanie w sprawie brevoxylu ? czy stosowac go równiez wtedy, kiedy po @ mam całkiem znosna cerę, tzn. bez świeżych wykwitów, tylko z czerownymi sladami po ostatnim szalenstwie hormonów ? czy czekac az pojawia sie grudy ?
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 11:06   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: trądzik po 30-tce

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
mam trądzik grudkowo-krostkowy, dermatolog zapisała mi brevoxyl, dodatkowo od miesiaca biore yasmin,
Oczywiście nie można pytania zadać na forum Dermatologia, gdzie jest milion wątków o Brevoxylu itp., tylko trzeba zaśmiecać Kosmetyczkę.

W każdym razie. Na taki trądzik powinnaś dostać antybiotyki doustne i na twarz, a Brevoxyl tylko jako "zapomogę" na wykwity.

Cytat:
do tego oczywiscie mam juz pierwsze zmarszczki, głównie przy oczach, wokół ust i lwia zmarszczka, niestety własnie przy ustach (na brodzie) i w okolicach lwiej zmarszczki mam najgorsze wykwity
Czyli standard hormonalny. Dobrze, ze bierzesz tabletki, ale na ich działanie musisz poczekać co najmniej 3 miesiące.


Cytat:
jak pielegnowac skóre ? czy najpierw smarowac brevoxylem a po wchłonieciu nakładać serum i krem nawilżający przecwizmarszczkowy ? czy odwrotnie, najpierw serum i krem a jak sie wchłona do brevoxyl ?
Brevoxyl stosować codziennie na noc, co drugi dzień powinnas stosować Ystheal lub coś podobnego; po umyciu twarzy delikatnym żelem. Na dzień serum z witaminą C, po 15 minutach bardzo mocno nawilżający filtr co najmniej 50.

Co 2-3 tygodnie powinnas zrobić sobie peeling kwasowy.



Cytat:
dermatolog nie wyjasniła mi w jakich sekwencjach i kolejnosci stosowac kosmetyki i krem ....
To zmień lekarza, a ją zgłoś do izby lekarskiej, że jest niekompetentna.


Cytat:
a jeszcze pytanie w sprawie brevoxylu ? czy stosowac go równiez wtedy, kiedy po @ mam całkiem znosna cerę, tzn. bez świeżych wykwitów, tylko z czerownymi sladami po ostatnim szalenstwie hormonów ? czy czekac az pojawia sie grudy ?
Stosować tak jak napisałam powyżej. Nie przerywać kuracji, skoro masz trądzik, trądzik to choroba.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.