Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 17:57   #2191
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Robiek Pokaż wiadomość
u Tomka Maruta za strzyżenie ( z myciem i modelowaniem) zapłaciłam 68zł. nie wiem jak reszta
A czy do niego można iść bez żadnego pomysłu na fryzurę i liczyć że doradzi coś extra?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:57   #2192
sylwiusia89
Raczkowanie
 
Avatar sylwiusia89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 463
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

siemka, od dawna planuję się ściąć i też się zastanawiam nad fryzjerem. Na forum widziałam dużo pozytywnych opinii o p. Basi z Kiss Paris.

Czy ta pani Basia nazywa się Palenik -Bernady ?

Jeśli ma któraś z was numer do niej to byłabym wdzięczna za podanie gdyż ich stronka tymczasowo nie działa a chciałam sie umówić
sylwiusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 22:12   #2193
abi2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

witam, ja polecam wam TRENDY na kościuszki bardzo miłe panie,a szczególnie pani blondynka z długimi włosami chyba monika zrobiła mi piękny baleyage bez odrostów( jak wiecie o co chodzi).Naprawde super polecam
abi2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 08:56   #2194
Robiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A czy do niego można iść bez żadnego pomysłu na fryzurę i liczyć że doradzi coś extra?
jasne tak zrobiłam, przyszłam bez żadnego pomysłu na moje ''siano'' a że byłam u nich pierwszy raz, tak jak Ty to poprosił abym opowiedziała coś o swoich włosach (khm...ciekawe ;d ), zaproponował co i jak mógłby zrobić i po ustaleniu zrobił efekt-cudo (niepochlebiając sobie ) A to wszystko w naprawde miłej i luźnej atmosferze, a jednocześnie czujesz , że się naprawde interesuje. nie wciskają Ci tam katalogu z podtekstem ''masz babo wybieraj se...''
swoją drogą niedawno się umawiałam na najbliższy termin popołudniu, cóż, 23lipca...;d ale warto czekać
Robiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 10:32   #2195
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez abi2009 Pokaż wiadomość
witam, ja polecam wam TRENDY na kościuszki bardzo miłe panie,a szczególnie pani blondynka z długimi włosami chyba monika zrobiła mi piękny baleyage bez odrostów( jak wiecie o co chodzi).Naprawde super polecam
A ile tam kosztuje zrobienie odrostu na dlugich wlosach (bez strzyżenia)?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 14:56   #2196
Ann2bell1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

co do tomka Maruta, ma strasznie odlegle terminy :/ szkoda troszke, bo jak sie ktos spieszy, to trudno, dzwonilam pierwszy wolny termin = polowa lipca, ehh


a tel do pani Basi z Kiss Paris :0123745698
Ann2bell1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:52   #2197
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez abi2009 Pokaż wiadomość
witam, ja polecam wam TRENDY na kościuszki bardzo miłe panie,a szczególnie pani blondynka z długimi włosami chyba monika zrobiła mi piękny baleyage bez odrostów( jak wiecie o co chodzi).Naprawde super polecam
Myślę, że mogę się dołączyć do tej opinii, bo to chyba salon Trendy przeniesiony z mojego osiedla. A jeżeli tak to byłam tam wiele razy. Wprawdzie nie zawsze byłam zachwycona ale to dlatego, że często się tam zmieniały fryzjerki i niestety zdarzało się, że kiedy wybierałam kogoś nowego to już nie było to co poprzednio. Ale mimo wszystko zawsze fryzura była co najmniej poprawna. Poza tym w tym salonie na moim osiedlu ceny usług były przystępne (strzyżenie ok. 40 zł). Ciekawa jestem czy tak samo jest na Kościuszki? Możliwe, że kiedyś tam zajrzę- brakuje mi jeszcze jednej wizyty do bonusa (w Trendy są karty stałego klienta i po chyba 10 wizytach można zrobić gratisowy zabieg pielegnacyjny). Gdyby nie ta przeprowadzka to na pewno nie szukałabym innego fryzjera ale na Kościuszki nie bardzo mi po drodze.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 19:30   #2198
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Robiek Pokaż wiadomość
jasne tak zrobiłam, przyszłam bez żadnego pomysłu na moje ''siano'' a że byłam u nich pierwszy raz, tak jak Ty to poprosił abym opowiedziała coś o swoich włosach (khm...ciekawe ;d ), zaproponował co i jak mógłby zrobić i po ustaleniu zrobił efekt-cudo (niepochlebiając sobie ) A to wszystko w naprawde miłej i luźnej atmosferze, a jednocześnie czujesz , że się naprawde interesuje. nie wciskają Ci tam katalogu z podtekstem ''masz babo wybieraj se...''
swoją drogą niedawno się umawiałam na najbliższy termin popołudniu, cóż, 23lipca...;d ale warto czekać
Oj, a nie wiesz jak z rankami, bo mi zależy żeby się zrobić na bóstwo przed 4 lipca, bo wtedy mam wesele.. (nie moje)? Zresztą pewnie jutro tam zadzwonię to się dowiem. A pokazują jakieś zdjęcia fryzur, które by pasowały??
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 22:44   #2199
FishboneLS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja mam za to pytanie z innej beczki czy ktoś z Krakowa orientuje się lub (Ma swojego fryzjera/erkę) która/y potrafi robić z włosami takie wzorki http://ikf.com.pl/fryzury-punk/fryzura82328.htm ... Mam swój wzorek który chciałbym sobie zrobić na głowie, ale potrzebuję kogoś kto tego nie schrzani ...
FishboneLS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 08:18   #2200
Robiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Oj, a nie wiesz jak z rankami, bo mi zależy żeby się zrobić na bóstwo przed 4 lipca, bo wtedy mam wesele.. (nie moje)? Zresztą pewnie jutro tam zadzwonię to się dowiem. A pokazują jakieś zdjęcia fryzur, które by pasowały??
ech...no niestety nie wiem. w pon. mają od 14.00, w tyg. od 10.00, no ale w soboty od 8.00, ale jakie są terminy na ranek to nie mam pojęcia...no ale spróbuj, wątpie żeby dużo ludzi było zapisanych na rano napisz później czy Ci się udało

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Robiek Pokaż wiadomość
ech...no niestety nie wiem. w pon. mają od 14.00, w tyg. od 10.00, no ale w soboty od 8.00, ale jakie są terminy na ranek to nie mam pojęcia...no ale spróbuj, wątpie żeby dużo ludzi było zapisanych na rano napisz później czy Ci się udało
aha a co do zdjęć to niestety też Ci nie pomogę, bo byłam tam tylko raz i chciałam ''zwykłą'' fryzurę. ale naprawde nic się nie bój, gość jest tak kontaktowy, że napewno wymyślicie coś extra
Robiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 16:11   #2201
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Robiek Pokaż wiadomość
ech...no niestety nie wiem. w pon. mają od 14.00, w tyg. od 10.00, no ale w soboty od 8.00, ale jakie są terminy na ranek to nie mam pojęcia...no ale spróbuj, wątpie żeby dużo ludzi było zapisanych na rano napisz później czy Ci się udało[COLOR="Silver"]
Zapisałam się na 30 lipca :-O!!! Nie wiem czy nie zapisać się wcześniej do Basi... No ale skoro ma taakie terminy to chyba musi być fantastyczny.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 17:02   #2202
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam, poszukuję w Krakowie salonu, gdzie mogę spokojnie zrobić trwałą nie martwiąc się, że po kilku dniach wstanę z łóżka, a włosy zostaną na poduszce. Mam włosy za ramiona, lekko falujące, podatne na układanie, interesuje mnie trwała dająca w miarę naturalny efekt luźnych sprężynek.
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:39   #2203
xoxogossipgirl
Przyczajenie
 
Avatar xoxogossipgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny, ja z małym pytankiem. Piszecie o salonie Camille Albane głownie tym, na Karmelickiej. A byla moze ktoras z Was w Plazie? Ciekawi mnie czy obsługa tak samo wykwalifikowana i tez godna zaufania? [pytam z czystego lenistwa- blizej mi do Plazy;-)]
xoxogossipgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 22:08   #2204
pissanka
Raczkowanie
 
Avatar pissanka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do pissanka
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

witam wizażanki!

Zachęciłyście mnie bardzo do Tomka Maruta, ale czy naprawdę do niego są tak długie terminy?

Jeszczę bardzo proszę o szybką pomoc - potrzebuję niedrogiego i ładnego modelowania w centrum, w okolicach starego miasta. Byłam w Galerii Krakowskiej, (na górze w JLD i na dole, koło pimkie) ale w tym pierwszym dość drogo, a w drugim nieprzyjemnie i fryzura niespecjalna.
Znacie kogoś, gdzie znajdę termin na piątek?
pissanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 08:47   #2205
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Zdecydowanie polecam M.Babicz.Jedna z lepszych fryzjerek (stylistek) i szkoleniowców w Polsce.

Jakość się dłużej pamięta niż cenę.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:47   #2206
Robiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

o żesz qrde, no to ładnie. mówiłaś, że potrzebujesz iść na 4lipca chyba??to może rzeczywiście spróbuj do tej Pani Basi....
a co do terminów, hm.... podobno nie zawsze dł. terminy pokrywają się z jakością, jednym słowem chwyt marketingowy. no, ale tu jest raczej wyjątek klientek wcale mało nie było, a zresztą, wole poczekać i być zadowolona. zwłaszcza, że naprawdę atmosfera jest luźna
no niestety, ok.2mies. czekania....ale jaki efekt
Robiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:55   #2207
OnYoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 165
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez pissanka Pokaż wiadomość
witam wizażanki!

Zachęciłyście mnie bardzo do Tomka Maruta, ale czy naprawdę do niego są tak długie terminy?

Terminy sa koszmarne. Przed chwilą dzwoniłam wiec mi zaproponował 3 sierpień ewentualnie 11 sierpień. Ja nie wiem gdzie akurat wtedy będę a co dopiero sie na strzyżenie umawiać. Szkoda, że nie ma kilku takich Tomków
OnYoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 16:16   #2208
pissanka
Raczkowanie
 
Avatar pissanka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do pissanka
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

haha właśnie się zapisałam na 3 sierpnia nie mam pojęcia w jakiej części świata wtedy będę, ale mam nadzieję że w Krakowie, bo liczę że zrobi mi cudo z moich nieukładających się włosów
pissanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 23:16   #2209
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

sierpien ;o
tazto jeszcze maj ...
tragedia ;|
nie wytrzymalabym tak dlugo bez fryzjera
aaalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 00:03   #2210
pissanka
Raczkowanie
 
Avatar pissanka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do pissanka
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

no przecież w międzyczasie, a właściwie to w najbliższym czasie, pójdę do innego! i akurat w połowie wakacji strzelę sobię metamorfozę u modnego fryzjera a teraz to może spróbuję do sławnej pani Basi, ale to zależy od funduszy... możliwe że skończę u swojego miasteczkowego za 20zł, który wbrew pozorom też niezłe fryzury czaruje. od zeszłych wakacji zapuszczam włosy i próbuję przeróżnych fryzur, żeby jakoś wyglądać, ale jest ciężko... ciągle za dużo mi skracają te włosy, niedobrzy fryzjerzy! póki co mam długość odrobinę za brodę i za długą grzywkę
pissanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 09:18   #2211
Robiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hm...może te terminy takie długie , bo wszyscy chcą do Tomka, a tam jest jeszcze chyba 2 fryzjerów! w tym też wspominana Barbara Pieczara.
a co do miasteczkowych fryzjerów ranyyyy, jak dobrze jest mieć takiego
tylko oczywiście jeżeli są porządni. moi nie byli tacy i po wielu narzekaniach z ich strony okazywalo się , że w efekcie mam identyczną fryzurę jak jej twórczyni...ta...w ten oto prosty sposób można łatwo się zniechęcić do jakiegokolwiek fryzjera
Robiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 14:13   #2212
anulaa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny pomocy!!! ZROBILAM TRWALA i spalono mi wlosy obawiam sie ze bedziemy musialy je dosc duzo obciac bylam w Ilusion na Ditla KATASTROFA nie obrazajac nikogo moze inna zmiana jest lepsza.czytam opinie o Kiss Paris i zachwalano pania basie ale termin odlegly a ja nie moge tyle czekac HELLP! Wiecie cos na temast p.ewy z kiss?? slyszalam ze tez jest bardzo dobra stylistka ale wole sie upewnic bo juz nie chce ryzykowac bo boje sie ze nic mi nie zostanie na glowie. pomocy!!!
anulaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 14:19   #2213
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

No to zmartwiłaś mnie, właśnie się wybierałam do Illusion na trwałą :/
Hej, nikt w Krakowie nie robił trwałej, czy wszystkim tak fatalnie wyszła, że boją się odezwać? ;P
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 18:00   #2214
anulaa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Slonce.... nie polecam ci robienia trwalej tez nie wierzylam ze do zly pomysl puki nie sprobowalam i co??placze do poduszki a Ilusion omijam dalekim lukiem.Zapisalam sie na wtorek do p. Ewy z KISS PARIS zobaczymy co da rade z dzialac z tym co mam teraz na glowie.Choc nie ukrywam ze sie denerwuje.Trzymajcie kciuki.Dam znac po wizycie.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Slonce.... nie polecam ci robienia trwalej tez nie wierzylam ze do zly pomysl puki nie sprobowalam i co??placze do poduszki a Ilusion omijam dalekim lukiem.Zapisalam sie na wtorek do p. Ewy z KISS PARIS zobaczymy co da rade z dzialac z tym co mam teraz na glowie.Choc nie ukrywam ze sie denerwuje.Trzymajcie kciuki.Dam znac po wizycie.
anulaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 20:12   #2215
mysz z krk
Przyczajenie
 
Avatar mysz z krk
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez anulaa21 Pokaż wiadomość
Slonce.... nie polecam ci robienia trwalej tez nie wierzylam ze do zly pomysl puki nie sprobowalam i co??placze do poduszki a Ilusion omijam dalekim lukiem.Zapisalam sie na wtorek do p. Ewy z KISS PARIS zobaczymy co da rade z dzialac z tym co mam teraz na glowie.Choc nie ukrywam ze sie denerwuje.Trzymajcie kciuki.Dam znac po wizycie.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Slonce.... nie polecam ci robienia trwalej tez nie wierzylam ze do zly pomysl puki nie sprobowalam i co??placze do poduszki a Ilusion omijam dalekim lukiem.Zapisalam sie na wtorek do p. Ewy z KISS PARIS zobaczymy co da rade z dzialac z tym co mam teraz na glowie.Choc nie ukrywam ze sie denerwuje.Trzymajcie kciuki.Dam znac po wizycie.
Będzie dobrze Bo kiss Paris jest the best)
__________________

Łatwiej sto pcheł upilnować niż jednej kobiety...
mysz z krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 20:26   #2216
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Robiek Pokaż wiadomość
o żesz qrde, no to ładnie. mówiłaś, że potrzebujesz iść na 4lipca chyba??to może rzeczywiście spróbuj do tej Pani Basi....
a co do terminów, hm.... podobno nie zawsze dł. terminy pokrywają się z jakością, jednym słowem chwyt marketingowy. no, ale tu jest raczej wyjątek klientek wcale mało nie było, a zresztą, wole poczekać i być zadowolona. zwłaszcza, że naprawdę atmosfera jest luźna
no niestety, ok.2mies. czekania....ale jaki efekt
Tak tylko że nie za bardzo mi się opłaca iść teraz do p Basi, wydać ok 100 zł za strzyżenie długich włosów, a w lipcu znowu do tomka, gdzie chciałam sobie też zrobić kolor czyli pewnie z drugie tyle :/ Myślę że jakbym teraz poszła do Basi, to pewnie Tomka bym już sobie odpuściła. Nie wiem co robić.. To miał być też prezent imieninowy od samej siebie (tzn fundusze pewno pozbieram po rodzince ), ale imieniny mam 15 czerwca...
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 09:22   #2217
Robiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Tak tylko że nie za bardzo mi się opłaca iść teraz do p Basi, wydać ok 100 zł za strzyżenie długich włosów, a w lipcu znowu do tomka, gdzie chciałam sobie też zrobić kolor czyli pewnie z drugie tyle :/ Myślę że jakbym teraz poszła do Basi, to pewnie Tomka bym już sobie odpuściła. Nie wiem co robić.. To miał być też prezent imieninowy od samej siebie (tzn fundusze pewno pozbieram po rodzince ), ale imieniny mam 15 czerwca...
ech...to może rzeczywiście idź to tej P.Basi, a Tomka sobie odpuścisz (albo pójdziesz do niego na urodziny ). bo jeżeli imieniny masz 15czerwca ,a jeszcze chciałaś na ślub przed 4lipca, to termin 30lipca mija się z celem...wiesz, warto czekać jeżeli się ma czas a kobieta jak widac ma mnóstwo pozytywnych opinii, to może warto spróbować??
Robiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 21:56   #2218
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

A jak długo obecnie czeka się na termin do Pani Basi z Kiss Paris?
Nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 10:52   #2219
Emilia8080
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

chcę sobie zrobić kolor. zastanawiam się nad salonem Klier w Galerii Krakowskiej. czy ktoś był.? może polecić, bądź odradzić.? bardzo proszę o pomoc.
Emilia8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 11:21   #2220
sylwiusia89
Raczkowanie
 
Avatar sylwiusia89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 463
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny a jak d\otrzeć do tego Kiss Paris ? Wchodzi sie głównym wejściem do hotelu czy jakimś bocznym

Jestem na jutro umówiona...i troche się stresuje samym znalezieniem salonu he
sylwiusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.