pękniecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-13, 19:41   #1
museczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Smile

pękniecie


Witam . Wczoraj zauważyłam tak jakby pęknięcie między pochwą a odbytem . Przypomina to bardziej zaczerwieniona kreskę . Dotykanie tego miejsca sprawia ból, a przy oddawaniu moczu lekko piecze . Dodam, że to miejsce nie krwawi ani nie wyciekają z niego żadne inne płyny. Nie mam pojęcia czym może być to spowodowane i czym ewentualnie powinnam to posmarować by szybciej się zagoiło . Czy powinnam zgłosić się do lekarza ginekologa ? ( byłam na wizycie niecałe 2 tygodnie temu i nic złego się nie działo, a ta ranka powstała w przeciągu najwięcej 2 dni ) I czym może być to spowodowane.

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam .
museczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 21:26   #2
alli78
Raczkowanie
 
Avatar alli78
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 100lica/PTB/Cz-wa
Wiadomości: 182
Dot.: pękniecie

Cytat:
Napisane przez museczka Pokaż wiadomość
Witam . Wczoraj zauważyłam tak jakby pęknięcie między pochwą a odbytem . Przypomina to bardziej zaczerwieniona kreskę . Dotykanie tego miejsca sprawia ból, a przy oddawaniu moczu lekko piecze . Dodam, że to miejsce nie krwawi ani nie wyciekają z niego żadne inne płyny. Nie mam pojęcia czym może być to spowodowane i czym ewentualnie powinnam to posmarować by szybciej się zagoiło . Czy powinnam zgłosić się do lekarza ginekologa ? ( byłam na wizycie niecałe 2 tygodnie temu i nic złego się nie działo, a ta ranka powstała w przeciągu najwięcej 2 dni ) I czym może być to spowodowane.

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam .
Pół roku temu też najpierw delikatnie "pękłam" ,po jakimś czasie porobiły mi sie brodawki i musiałam to wirusowe dziadostwo usunąć laserowo. Niestety goiło sie długo bo co rusz pękało. Dostałam maść argosulfan na rany. Tak czy siak wcale tego nie musisz mieć ale jeśli z dnia na dzień coś ci bedzie "dochodzić" do tego to idz do lekarza, sama sobie nie poradzisz.
alli78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 16:10   #3
aurelka-89
Raczkowanie
 
Avatar aurelka-89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów/Bytom
Wiadomości: 36
Post Dot.: pękniecie

też miałam takie lekkie pęknięcie. Może w wyniku mocniejszego stosunku lub użycia szorstkiego papieru toaletowego? Nie mniej jednak smarowałam kremami jak Sudocrem (te typowo niemowlęce na odparzenia) i pamiętam ze po dłuugim czasie ale znikło. Obserwuj się i jeśli coś dodatkowo wyjdzie jak u koleżanki wyżej - zmykaj do gina. Kto się zna lepiej od niego?
__________________
"Searching for truth in this twisted environment..

I can't believe that I once was inspired by you

But I'll be ok"
Jonas Steur ft. Jennifer Rene - Fall To Pieces
aurelka-89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.