chcę założyć zespół weselny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-31, 21:11   #1
krysztalkrysztal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 46

chcę założyć zespół weselny


Ostatnio z koleżankami wpadłyśmy na taki oto pomysł: zakładamy zespół weselny! Na początku oczywiście traktowałyśmy to pół żartem pół serio, ale po chwili zastanowienia i poważniejszej dyskusji stwierdziłyśmy, że może wcale nie jest to takie głupie. Ja skończyłam szkołę muzyczną, także potencjał mam; musiałabym znaleźć jeszcze paru muzyków, ale myślę, że chętnych by nie brakło. Co prawda sprzęt, nagłośnienie jest dość drogi, ale znam parę osób które się zajmują akustyką i myślę, że by mi pomogli na początku. Zapotrzebowanie na rynku zawsze jest i raczej to się nie zmieni, a pieniądze z tego są na prawdę dobre. Wymaga to na pewno dużego wkładu pracy, dobranie repertuaru, wyćwiczenie piosenek, trochę czasu też na pewno zejdzie zanim się wypromujemy, ale myślę, że to całkiem niezła opcja, szczególnie dla nas studentów, bo to praca tylko na weekendy.
Co myślicie?
krysztalkrysztal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 21:27   #2
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: chcę założyć zespół weselny

Znaleźć paru muzyków ze sprzętem... Nie prościej znaleźć zespół szukający wokalistki?

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Albo jak nie wokalistki to tej osoby zajmującej się tym co Ty?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 21:47   #3
krysztalkrysztal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 46
Dot.: chcę założyć zespół weselny

Ale ja mam praktycznie wszystkich, bo koleżanki śpiewają, chłopak jednej gra na klawiszach, innej na perkusji, brakuje tylko gitarzystów Mamy na to swój pomysł, jesteśmy w stanie razem trochę w to zainwestować, a myślę że jak wypali, to szybko się zwróci. Mamy też inny pomysł, żeby stworzyć całkiem kobiecy zespół - byłoby to może coś nowego na rynku.
krysztalkrysztal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 10:40   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: chcę założyć zespół weselny

Cytat:
Napisane przez krysztalkrysztal Pokaż wiadomość
Ale ja mam praktycznie wszystkich, bo koleżanki śpiewają, chłopak jednej gra na klawiszach, innej na perkusji, brakuje tylko gitarzystów Mamy na to swój pomysł, jesteśmy w stanie razem trochę w to zainwestować, a myślę że jak wypali, to szybko się zwróci. Mamy też inny pomysł, żeby stworzyć całkiem kobiecy zespół - byłoby to może coś nowego na rynku.
Skoro macie praktycznie cały skład, to teraz nie pozostaje Wam nic innego, jak zacząć realizować przedsięwzięcie. Przede wszystkim podstawą jest reklama, od czegoś trzeba zacząć.
I co z legalizacją waszego pomysłu? Mam tutaj na myśli otwarcie dz.gosp.

Znam kilka osób, które mają swoje zespoły, grają po weselach, imprezach firmowych i dają radę. Zaczynali od zera praktycznie, najpierw granie na festynach, dożynkach, a potem niektórzy nawet wylansowali się na skalę krajową i teraz życzą sobie ponad 5 tys zł za dzień grania
Zespoły tylko męskie czy żeńskie nie są nowością. Byłam na kilku weselach, gdzie tak grano i fajnie to funkcjonowało mimo wcześniejszych obaw młodych czy rodziców.

Powodzenia zatem
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 11:40:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.