Bal licencjacki! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 13:46   #1
cynamonova90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2

Bal licencjacki!


Drogie Wizażanki, pomocy!
Pod koniec marca wybieram się na bal licencjacki mojego narzeczonego. Chciałabym dobrze wypaść w oczach jego znajomych, których za dobrze nie znam. I kieruję się do Was z odwiecznym kobiecym problemem- co mam na siebie włożyć? Chciałabym wyglądać klasycznie i zarazem ekstrawagancko. Myślałam np. o klasycznej 'małej czarnej" i czerwonych dodatkach, np. szpilkach, ale doszłam do wniosku, ze może to wyglądac trochę kiczowato... No i musi to być oczywiscie taki strój, ktory bedzie mi pasował do figury. Mam 166cm wzrostu, pełne kształty, tj. duzy biust, szerokie biodra, dość masywne uda ale wyraźnie zaznaczona talię. Do tego niebieskie oczy i rude wlosy z fryzura na boba. Czekam na odpowiedź. No i zalaczam zdjecia.
http://www.speedyshare.com/files/21147224/P7200762.jpg
http://www.speedyshare.com/files/21147231/P9251143.jpg
cynamonova90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 16:01   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Bal licencjacki!

ja bym probonowała tak :

ciemnoegrantowana sukienka, taka ze zwiewną warstwą z wierzchu i sztywniejsza pod spodem ( no mam nadzieję, że rozumiesz ;D jednocześnie trzyma ciałko w ryzach a i wygląd lekko ) , z ładnym dekoldem bo tutaj to zdecydowanie masz co eksponować, z motylkowymi małymi rękawkami
fajnie by było jakby sukienka miała pod biustem do talii szerokie odcięcie które podkreśli i talie i biust a na dole była szersza i się swobodnie układała
z tego co widzę na zdjeciach chociaż masz spodnie to łydki masz dość szczupłe więc długość sukienki proponuje przed kolano ( wydłuży sylwetke taka długość)
i do tego jednak dobrałabym te czerwone szpilki ale jakies matowe, klasyczne żadnych lakierków
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 21:01   #3
cynamonova90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Bal licencjacki!

No tak.. ;D To teraz tylko trzeba znaleźć taką cudną sukienkę... ;D
cynamonova90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.