malo obfity okres od dluzszego czasu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 12:13   #1
aneczka90-90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108

malo obfity okres od dluzszego czasu


od kilku miesiecy zaprzestalam zazywania tabletek anty i zauwazylam, ze okres jest jeszcze mniej obfity niz podczas brania kapsulek. srednio mam co 18-20 dni 'krwawienia' trwajace 5-7 dni. w drugi dzien okresu zuzylam 2 tampony, ale spokojnie wystarczylby jeden... 3 dzien, a mi wkladka higieniczna wystarcza.... mam duzo skrzepow, krew w wiekszosci jest brazowa. temat ciazy nie wchodzi w grę. musialabym byc wiatropylna cytologię mialam robiona rok temu, fakt, ze po wyniki sie nie zglosilam, ale nie kontaktowali sie ze mna, wiec wszystko jest okej.
aneczka90-90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 13:40   #2
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: malo obfity okres od dluzszego czasu

Cytat:
Napisane przez aneczka90-90 Pokaż wiadomość
od kilku miesiecy zaprzestalam zazywania tabletek anty i zauwazylam, ze okres jest jeszcze mniej obfity niz podczas brania kapsulek. srednio mam co 18-20 dni 'krwawienia' trwajace 5-7 dni. w drugi dzien okresu zuzylam 2 tampony, ale spokojnie wystarczylby jeden... 3 dzien, a mi wkladka higieniczna wystarcza.... mam duzo skrzepow, krew w wiekszosci jest brazowa. temat ciazy nie wchodzi w grę. musialabym byc wiatropylna cytologię mialam robiona rok temu, fakt, ze po wyniki sie nie zglosilam, ale nie kontaktowali sie ze mna, wiec wszystko jest okej.
A skąd ta pewność?

Ile dokładnie miesięcy temu odstawiłaś tabletki? Jak było zanim zaczęłaś je brać? Możliwe, że gospodarka hormonalna jeszcze się nie ustabilizowała. Ja bym jednak poszła do lekarza i zrobiła wszystkie badania.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 13:57   #3
aneczka90-90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: malo obfity okres od dluzszego czasu

we wrzesniu odstawilam, zaraz po wakacjach. nigdy nie mialam baardzo obfitego okresu, ale nie bylo to martwiace tak jak teraz. fakt, ze biorac tabletki okres stal sie milszy do zniesienia i bylam pewna, ze po ich odstawieniu bedzie gorzej, a jest calkowicie na odwrot

zapomnialam dodac , ze jakos w polowie cyklu zawsze boli mnie prawy jajnik.


moja Mama zapisana jest do tego samego ginekologa i mowila, ze gdyby w wynikach bylo cos niepokojacego, to na pewno skontaktowlaiby sie

Edytowane przez aneczka90-90
Czas edycji: 2011-01-24 o 13:58
aneczka90-90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.