Czas do fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-11, 21:32   #1
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153

Czas do fryzjera


W najblizsza srode wyjezdzam na wakacje wiec dzien wczesniej postanowilam isc do fryzjera. Nie do konca jednak wiem co chce zrobic z wlosami. Mam wysokie czolo wiec pewnie przydalaby mi sie grzywka. Nie moge sie zdecydowac miedzy dwoma (na zdj. nr. 1 i 2) Moze napiszecie mi ktora z nich sie wam bardziej podoba? Poza tym nie za bardzo wiem o co chodzi z ta druga grzywka- ona jest asymetryczna i wycieniowana? Jezeli natomiast chodzi o kolor wlosow to obecnie mam jasne blond wloski z ciemnym brazowym baleyagem. Juz sama nie wiem co o nim sadzic, czasami mi sie wydaje ze jest taki "mizerny"- za malo mam tych pasemek i czasami sa one ledwo zauwazalne. Zastanawiam sie jak osiagnac taki efekt jak na 3 zdj. ,tylko ze chodziloby mi raczej o odwrotny efekt- ciemne pasemka na jasnych wlosach. Co o tym sadzicie? Myslicie ze dobrze wy to wygladalo? Help me
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 21:44   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Czas do fryzjera

niestety bez Twojego zdjecia nie ma mowy o dobrej radzie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 22:34   #3
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: Czas do fryzjera

jakies lekko znieksztalcone jest to zdjecie ( a raczej ja na tym zdjeciu ale mam nadzieje ze ono wystarczy bo nie mam innego rownie wyrazniego. przy okazji zalacze zdjecie jeszcze jednej grzywki o ktorej wlasnie zaczelam rozmyslac... Czy mnie wogole cos z tych rzeczy pasuje?
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 00:42   #4
AgatkA_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Trójmiasto->Gdynia
Wiadomości: 172
GG do AgatkA_01
Re: Czas do fryzjera

Moim zdaniem grzywka u Ciebie jest "obowiazkowa" Mysle o tej na 1 zdjeciu,ale ta 2 tez raczej by ci pasowala. A co do pasemek to na twoim zdjeciu nie widac ich za bardzo i mysle ze ten balejaz o ktorym pisalas(ktory jest zreszta baaardzo ladny ) pasowal by Ci.
No i to by bylo na tyle pewnie Dziewczyny Ci jeszcze doradza w czym by Ci bylo najlepiej
AgatkA_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 08:59   #5
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: Czas do fryzjera

Wiem, wiem... nigdy nie chcialam miec grzywki, ale wiem ze w koncu musze sprobowac Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze cos na temat tego baleyagu (jezeli cos wiecie oczywiscie...)w jaki sposob on zostal wykonany? Przeciez na moim zdjeciu widac ze "tez cos mam" ale baleyagu to za bardzo nie przypomona Jak wytlumaczyc fryzjierce zeby zrobila mi taki sliczniutki jak na zdjeciu?
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 09:46   #6
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: Czas do fryzjera

Witaj. Mysle ze ladnie by Tobie bylo wogule w calej 1 fryzurce nie tylko grzywce. No chyba ze nie chcesz skraacc i cieniowac wloskow to wtedy sama grzywke. A co do baleagu mysle ze moglabys sobie zrobic. Powodzenia i udanych wakacji
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 10:10   #7
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: Czas do fryzjera

dzieki- nawzajem
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-12, 16:16   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Czas do fryzjera


ja tez uwazam ze w takiej fryzurce jak na ftkach 1, 2 byloby ci super!
a jezeli chdzi ci balejaz z fotki3 to fryzjerka musi wyciagac regularne pasma popielatego bladu(proszkiem do pasemek,dobrej firmy Goldwell ,REnee Blanche )oraz czekoladowego brazu
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 19:03   #9
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Czas do fryzjera

jesli chodzi o zdjecie 3 to ja mam takie (na krotszych wlosach) a jak do tego doszlam ... juz mowie. Naturalne wlosy mam b. czarne, fryzjerka rozjasnila pasemka, nalozyla farbe, ktora po kilku myciach zeszla i pasamka mialy kolor ... beznadziejny, jakis rudawy... Wiec rozjasnila jeszcze raz i kupila mi plukanke GLOB, ktora to uzywam po kazdym myciu i mam fajna platynke na pasemkach!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 19:09   #10
Ewas1
Rozeznanie
 
Avatar Ewas1
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: G.W.
Wiadomości: 816
GG do Ewas1
Re: Czas do fryzjera

Hej nie wiem czy byłaś już u fryzjera ale przyłączam się do opinii wizażanek że pasowałaby ci fryzurka pierwsza. Dodaję zdjęcie.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg armaspiret.jpg (86,9 KB, 1 załadowań)
Ewas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 21:52   #11
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: Czas do fryzjera

wow, dzieki Bylam dzisiaj u fryzjra i okazalo sie ze nie moge miec grzywki bo nie ukladala by sie tak jak na zdjeciu, nawet przy pomocy prostownicy. Podobno moge miec tylko taka na cale czolo od srodka glowy, a takiej nie chcialam. Zrobilam sobie wiec tylko baleyazyk i musze przyznac ze calkiem fajny wyszedl. Teraz mam bardzo kontrastowe kolorki i fajnie to wyglada (a przy okazji rzuca sie w oczy ) Mysle jednak ze wczesniej czy pozniej i tak zdecyduje sie na jakas grzywke, a przy okazji zrobie sobie ciemny spód wlosow) Dzieki wszystkim za rady!
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.