Guzek przy wejściu do pochwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 20:38   #1
lov3full
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10

Guzek przy wejściu do pochwy


Witam,
jakiś czas temu zauważyłam że po lewej stronie na mniejszej wardze sromowej w okolicy wejścia do pochwy pojawił się u mnie mały guzek.
Jest twardy, nie leci z niego żadna wydzielina, ma kolor jak skóra, tylko na górze jest lekko jaśniejszy, nie boli w czasie stosunku ani przy chodzeniu ( tylko jak mocniej na niego nacisnę ).
Nie mam pojęcia co to może być. Wizytę u ginekologa mam dopiero na początku następnego tygodnia.. Do tego czasu umrę z nerwów. Raz już miałam coś podobnego, ale lekarz powiedział, że samo zniknie i rzeczywiście, po 3 dniach nie było śladu. Teraz jest znacznie dłużej, macie jakieś pomysły czym może być domniemany guzek?
lov3full jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 20:53   #2
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Guzek przy wejściu do pochwy

Cytat:
Napisane przez lov3full Pokaż wiadomość
Witam,
jakiś czas temu zauważyłam że po lewej stronie na mniejszej wardze sromowej w okolicy wejścia do pochwy pojawił się u mnie mały guzek.
Jest twardy, nie leci z niego żadna wydzielina, ma kolor jak skóra, tylko na górze jest lekko jaśniejszy, nie boli w czasie stosunku ani przy chodzeniu ( tylko jak mocniej na niego nacisnę ).
Nie mam pojęcia co to może być. Wizytę u ginekologa mam dopiero na początku następnego tygodnia.. Do tego czasu umrę z nerwów. Raz już miałam coś podobnego, ale lekarz powiedział, że samo zniknie i rzeczywiście, po 3 dniach nie było śladu. Teraz jest znacznie dłużej, macie jakieś pomysły czym może być domniemany guzek?
Gruczoł Bartholina sądząc z opisu. Do gina warto iść, bo może się okaże, że go trzeba usunąć. Ale nie masz co się zadręczać nowotworami i nie wiadomo czym jeszcze
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-28 21:53:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.