konsultacje kosmetyczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-12, 20:55   #1
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477

konsultacje kosmetyczne


Dziewczyny, zastanawiam się od jakiegoś czasu nad skorzystaniem z konsultacji kosmetycznej lub czymś w tym rodzaju. Głównie chodzi mi o to, żeby ktoś doświadczony i z wiedzą doradził mi jak dbać o skórę, która z wiekiem robi mi się coraz bardziej problematyczna, pomógł mi określić czego potrzebuje akurat moja twarz czy ciało, jakie kosmetyki powinnam kupić i ewentualnie w jakie zabiegi zainwestować.


W google znalazłam parę takich ofert konsultacji w salonach, ale trochę się obawiam, że będą one polegać głównie za zalecaniu ich zabiegów albo sprzedaży kosmetyków. A ja bym chciała takiej obiektywnej pomocy. Może szukam pod złym hasłem?


Do kosmetyczki chodzę rzadko, i jak już to dostawałam zalecenia, które i tak stosuję (np. krem z filtrem) albo informacje jak dbać o cerę po zabiegu. Dermatologa odwiedzam regularnie, ale ten z kolei raczej skupia się leczeniu mojej cery w jednym aspekcie, raczej nie doradziłby mi jaki krem na pierwsze zmarszczki kupić
No i rzecz jasna jest Internet, ale z kolei tu nadmiar informacji mnie przytłacza, no i są skierowane do osób o różnych cerach. A ja bym chciała takiej indywidualnej i wieloaspektowej pomocy.


Więc czy ktoś może gdzieś był i korzystał z takiej konsultacji? Warto? A może macie sprawdzone miejsce w stolicy do polecenia? Lepiej iść na płatną czy bezpłatną?


Będę wdzięczna za wszelkie opinie!


P.S. Chodzi mi głównie o kwestie pielęgnacyjne, ale myślę też o skorzystaniu z takich indywidulanych porad dotyczących makijażu i kosmetyków kolorowych - jeżeli w tej kwestii macie jakieś informacje, to także będę wdzięczna!
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-12 21:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.