Z dziewczyny w kobietkę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 17:17   #1
viletta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 3

Z dziewczyny w kobietkę.


Witam!
Jestem młoda osóbką otwartą na zmiany. Mam 16 lat (rocznikowo) września wybieram się do nowej szkoły, daleko od miejsca zamieszkania. Jestem pospolita pod względem ubioru i fryzury dlatego chciałabym się zmienić. Na poważnie myślę o trwałej, odrzucam farbowanie. Moje włosy są w dobrej kondycji. Kiedyś były bardzo suche i łamliwe jednak poradziłam sobie z tym problemem. Obecnie są naturalnie proste, dość gęste, dobrze nawilżone i gładkie. Przeszkadza mi ich niepodatność: nie jestem w stanie wykonać dobrej, długo trzymającej się fryzury. Mama zgodziła się wizytę u fryzjera w ferie i zrobienie trwałej ziołowej. Czytałam wiele forum m.in. na "Kafeterii" oraz tutaj i opinie są podzielone. Co sądzicie o ziołowej trwałej jako ten "pierwszy raz"? Czy trwała to w ogóle dobry pomysł?
Co do makijażu to nie robię żadnego(nawet puder/podkład), mam ładną cerę, od czasu do czasu jakiś pryszcz. Bogu dzięki za brak trądziku. Chciałabym jednak czasami ładnie podkreślić oczy na jakiś wypad ze znajomymi, ale po prostu nie mam pomysłu/nie potrafię. Proszę o radę.
W sprawie ubioru to rzecz następująca. Mam dużo czarnych,szarych ubrań. Mój stały zestaw to rurki + jakaś koszulka i na to koszula ewentualnie golf (uwielbiam golfy i kraciaste koszule). Bardzo podobają mi się stylizację w kolorach jasnego beżu, bieli, ale kiedy idę na zakupy uznaję, że mam wszystko czarne więc beżowy do niczego nie będzie mi pasował i kupuję kolejną żałobną koszulkę. Nie wiem co mam ze sobą zrobić. Może coś doradzicie? Koniecznie muszę dodać, że mój budżet jest bardzo ograniczony.
I bardzo ważna sprawa, nie jestem wysoką ani szczupłą osobą a nawet powiedziałabym, że mocno za okrągłą na brzuchu, biodrach, udach.
Wiem, że zmiana znacznej ilości szafy, nauki makijażu oraz wybór odpowiedniej fryzury może zabrać sporo czasu więc zgłaszam się już teraz. Myślę, że może jutro dodam więcej aktualnych zdjęć. Proszę o pomoc.



[IMG]file:///D:/Dane%20KUBICA/Dysk%20D/Marzena/Marzena/Zdj%C4%99cia/wrzesie%C5%84/100_7133.JPG[/IMG]
Dodałam zdjęcie, ale nie wiem czy się wyświetli.
Po całonocnym śnie na wałkach i sporej ilości pianki z lakierem takie loczki utrzymały się przez 2 godziny... Aktualnie mam prostą grzywkę, ale chyba znów zacznę ją spinać.
[IMG]file:///D:/Dane%20KUBICA/Dysk%20D/Marzena/Marzena/Zdj%C4%99cia/wrzesie%C5%84/100_7133.JPG[/IMG][IMG]file:///D:/Dane%20KUBICA/Dysk%20D/Marzena/Marzena/Zdj%C4%99cia/wrzesie%C5%84/100_7133.JPG[/IMG]
[IMG]file:///D:/Dane%20KUBICA/Dysk%20D/Marzena/Marzena/Zdj%C4%99cia/wrzesie%C5%84/100_7133.JPG[/IMG]
viletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:05   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Z dziewczyny w kobietkę.

Niestety jestem zmuszona poprosić o inną fotkę
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:18   #3
Butelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Krakowa :)
Wiadomości: 94
Dot.: Z dziewczyny w kobietkę.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Niestety jestem zmuszona poprosić o inną fotkę
Ja też Nic tu nie widać, tylko rzuciły mi się oczy zmarszczki na twoim czole, ale myślę, ze powstały przez twoją minę I z tego, co widzę...Nie za cienkie robisz sobie brwi? Może dlatego tak mówię, że sama jestem fanką naturalnie wyglądających ( nie krzaczorów, rzecz jasna)
Butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 21:59   #4
viletta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 3
Dot.: Z dziewczyny w kobietkę.

Ciocia tak mi je robi i uważam, że są odpowiednie aktualnie. Tamtego dnia chyba rzeczywiście przesadziłam. Zmarszczki to efekt miny. Zrobiłam sobie dzisiaj fotkę tylko sis cos z światłami porobiła i nie mam orginału. Takie może być?
viletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:12   #5
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Z dziewczyny w kobietkę.

w sumie nie wiem jakie pytanie. znaczy co mamy Ci powiedzieć - co kupić, jak się malować? skoro masz dobrą cerę, to w sumie nie warto za dużo przy niej działać. skoro ma być delikatnie, to na pewno mascara iii... no właśnie. dalej do końca nie widać jak wyglądasz, więc trudno powiedzieć jaki makijaż - musi przecież też pasować do ubioru. poszukaj w internecie typu urody (wiosna, lato itd.) i sprawdź, jakie kolory do Ciebie pasują, potem zacznij zabawę z kosmetykami - step by step pojawia się nawet na wizażu (mówię o makijażu). Jeśli chodzi o ciuchy, to nie podamy Ci przecież konkretnych sklepów itd. - jeśli chcesz skończyć z czarnym, to po prostu to ZRÓB, mówisz że nosisz rurki + koszulka/koszula - po prostu do tych samych rurek kup sobie górę w zupełnie innym kolorze. Naucz się dozować dodatki - ZAWSZE przyda się trochę biżuterii, ew. chusta na szyję czy typowo ozdobna kamizelka. najprostsze są zestawy koszulka+spodnie ale i im można dodać smaczku odpowiednimi dodatkami.
co do brwi to mi też się wydaje że są trochę zbyt delikatne do Twojej urody, i spróbowałabym trochę "grubszych". Może warto zamiast od razu trwałą zmienić coś z grzywką? Wydaje mi się że masz dosyć okrągłą buzię i taka prosta może potęgować to wrażenie. Na boczek jakoś i stopniowane?
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:22   #6
viletta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 3
Dot.: Z dziewczyny w kobietkę.

Kiedyś miałam ścieniowana grzywkę i na bok tylko , że nie układała się wogóle więc, albo prosta albo żadna. Niestety. Głownie właściwie mi chodziło o tą trwała. Jak to teraz wygląda tzn. czy nadal bardzo niszczy włosy, ile trzyma i ogólne opinie wasze o niej.
viletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 03:15   #7
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Z dziewczyny w kobietkę.

Cytat:
Głownie właściwie mi chodziło o tą trwała. Jak to teraz wygląda tzn. czy nadal bardzo niszczy włosy, ile trzyma i ogólne opinie wasze o niej.

no to pytanie nie na to forum, tylko na fryzjerskie
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.