Formoline L112? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 10:25   #61
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

no brawo!! gratuluję pinezka widzisz jak się człowiek fajnie czuje jak przychodzi nawet najmniejszy efekt :P ja się już dłużej odchudzam, teraz biorę jedną tabletkę dziennie. Zostało mi jeszcze z 5 kg do zrzucenia, ale już ponad 10 mam za sobą także już bliżej niż dalej
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 09:07   #62
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

skarbeczek 10 kg, cudowny wynik!!!! już pewnie musiałaś wymienić garderobę?? ja też mam się czym pochwalić bo też ostatnio schudłam kilogram :P a teraz nie wiem czemu waga stoi w miejscu... ale nie przejmuję się, mogę jeszcze poczekać :P idę dziś na kolację do teściów ma być kaczka mniam, pewnie zjem sobie spory kawał tak dla odmiany :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 11:51   #63
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Formoline??

jutro staję na wagę :P mam nadzieję, że schudłam chociaż troszkę, bo nawet czuję się troszkę lżejsza wiecie :P no i mniej jadłam, ćwiczyłam, brałam 2 tabletki formoline dziennie. Marzy mi się taka piękna czarna kreacja na sylwestra a jeszcze się w nią nie mieszczę. Znaczy mieszcze, ale nie w taki rozmiar jakbym chciała :P
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 12:35   #64
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

wiecie co zrobiłam :P aż wstyd się przyznać :P zjadłam całą tabliczkę czekolady... taka jestem pazerna :P ale pyszna była :P z tym, że dziś mała głodóweczka, bo nie wzięłam przed tym wszyskim wczoraj tabletki :/ zapomniałam po prostu, pierwszy raz mi sie to zdarzyło. Ale mam też dobre wieści, do idealnej wagi brakuje mi jeszcze tylko 4 kg!! Czyli został jakiś miesiąc odchudzania i będzie po wszystkim :P czuje się wreszcie piękna i atrakcyjna
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 21:17   #65
martysiamazmarta
Raczkowanie
 
Avatar martysiamazmarta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 29
Dot.: Formoline??

hej
kobietki bardzo Was prosze o radę mam do zgubienia jaies 25-30kg i chce brac jakis wspomagacz i nie wiem jaki....
zastanawiam się nad therm line II i Waszym Formoline
moze któras probowała tych specyfikow i mi doradzi.... co lepsziejsze?
__________________
martysiamazmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:46   #66
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

Cześć fajnie, że jest nas coraz więcej. Bez względu na to co będziesz brała to zapraszamy do wspólnego odchudzania i pisz nam o wszystkim
co do tabletek, to oczywiście sama się musisz zdecydować. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że z Formoline schudłam już naprawdę sporo, ale wiesz, nie było to w miesiąc tylko w 4 miesiące. Mimo że wolniej, to jednak bezpieczniej, bo praktycznie cały czas normalnie jadłam. Co do innych tabletek, to nie chcę nic o nich pisać, bo co z tego, że chudłam jak zaraz tyłam :/ teraz cieszę się zgubionymi kilogramami
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 09:48   #67
aggaa
Raczkowanie
 
Avatar aggaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Formoline??

tak zachwalacie to formoline że i ja kupiłam sobie mam pytanie: jak często i ile tabletek bierzecie?? czy tak jak napisane tam jest : 2 tabletki do dwóch posiłków czy okazjonalnie gdy sobie zjecie to co nie powinnyście?? a i jeszcze czy przed czy w trakcie posiłku???
aggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 11:35   #68
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Formoline??

cześć Aga witamy i zapraszamy do wspólnego odchudzania u mnie kg mniej kolejna świetna wiadomość. Tak się to już dzieje, że na tydzień trace 1 kg. Ale to chyba dobry wynik? Taki zdrowy i mądry? Tak mi się wydaje? 2 kg zrzucone, jeszcze jakoś bardzo tego nie widać, ale w pasie też juz 3 cm mniej ale to też dzięki ćwiczeniom,no i zapisałam się na tą jogę :P
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 23:26   #69
aggaa
Raczkowanie
 
Avatar aggaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Formoline??

hej
ja zapisalam sie na fitnes od jutra zaczynam fat burning i magoc bar naprzemiennie do tego dieta i formoline mam nadzieje że do sylwestra będę miała fajną figurkę chciałabym tak sobie zejść do 55-57 kilo ale raczej do sylwka się nie wyrobie bo to jakieś 6-8 kg:/
a napisz mi jeszcze proszę jak bierzesz te tabletki?? kiedy i ile?? z gory dzięki
aggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 12:55   #70
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

Moja waga jest jakaś magiczna :P heheh nie no śmieję się. W ciągu tygodnia zgubiłam kilogram. Agaa ja Ci mogę powiedzieć jak ja to wszystko robię :P a więc tak, ćwiczę trochę bo raczej jestem leniem, no ale jak mus to mus :P w miarę normalnie jem, chociaż nie przesadzam i nie "napycham się". Biorę 2 tabletki przed tym dużym posiłkiem, popijam dużą szklanką wody. Musisz pamiętać o piciu żeby nie mieć jakis nieprzyjemnych sytuacji, cóż życzę powodzenia! I wytrwania z tym fitnesem :P "niech moc będzie z nami, formolinami" hehehehe :P
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 18:18   #71
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

Ja kiedyś brałam 2 tabletki, teraz jedną
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 12:59   #72
aggaa
Raczkowanie
 
Avatar aggaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Formoline??

dzięki za odpowiedzi ja od wczoraj biorę dopiero ten specyfik i mam nadzieję że mi pomoże w sobote mam imieniy wujka a ciocia zawsze takie pyszności robi...mmm...
dziś lece na fitnees spodobało mi sie i pewnie wytrwam jakoś dotychczas ćwiczyłam w domu ale to nie to samo... już mi się znudziło nawet
qrcze nie mam wagi, ale będe sie mierzyć i chwalić ile mi zeszło, o ile coś zejdzie ale zawzięłam się już i musi mi sie udać mam nadzieje że chociać tu jakieś wsparcie dostane w domu wręcz przeciwnie-mąż mi każe jeść:/ grrr...
aggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 13:37   #73
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

moja waga pokazuje prawie kilogram mniej :P Lepiej być nie może no chyba, że pogoda się poprawi. Ale to raczej nie możliwe, ale że schudnę jest jak najbardziej możliwe. Cały czas myślę o jo-jo, ale nie chcę sobie zaprzątać głowy takimi myślami, bo trzeba pozytywnie myśleć
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 20:15   #74
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Formoline??

Chciałam się czegoś więcej dowiedzieć o tym specyfiku,koleżanka się odchudza chcę jej trochę pomóc lecz nie kosztem jej zdrowia ,powiedzcie te tabletki nie uzależniają ? Poprawiają przemianę,szybsze trawienie ?
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 10:25   #75
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

ja się od nich nie uzależniłam :P do tego stopnia, że czasem zapominam nawet wziąć :P ale one mogą być brane sporadycznie więc nie ma problemu. Co do poprawy materii to mnie się wydaje, że tak, poprawiła mi się, jem w miarę normalnie a chudnę co prawda jeszcze kilka kg zostało do zrzucenia, ale to już bliżej końca niż dalej
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 16:52   #76
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Formoline??

Cytat:
Napisane przez skarbeczek002 Pokaż wiadomość
ja się od nich nie uzależniłam :P do tego stopnia, że czasem zapominam nawet wziąć :P ale one mogą być brane sporadycznie więc nie ma problemu. Co do poprawy materii to mnie się wydaje, że tak, poprawiła mi się, jem w miarę normalnie a chudnę co prawda jeszcze kilka kg zostało do zrzucenia, ale to już bliżej końca niż dalej
dziękuje bardzo za odpowiedż
women101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 11:17   #77
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

Cześć sory, że tak dawno mnie nie było, kompletnie na nic nie miałam czasu. No ale w niedzielny poranek już mam wolną chwilę :P
co do odchudzania to skarbeczek bardzo ładnie to ujęła najfajniejsze w tym wszytskim jest właśnie to, ze jesz normalnie, bierzesz tabletkę i tyle. No i wiadomo, ruch. Tabletka wchłania tłuszcze z jedzonka i np jak jesz jajko to nie ma ono 30 kalorii tylko np 15, to jest mniej więcej na tej zasadzie
ja schudłam kilogram, zostało już nie całe 4
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 10:36   #78
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Formoline??

u mnie póki co waga stoi, ale to chyba dlatego, że jakoś ostatnio nie brałam tabletek. Dobrze, że można je brać okazjonalnie, bo byłabym w kropce :P ale myślę, że i tak jestem cały czas na dobrej drodze do mniejszego rozmiaru :P Gisia kurcze nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszcze :P
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 12:01   #79
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

mnie zostało 3 kg do zrzucenia dziś stanęłam na wagę i po prostu własnym oczom nie wierzyłam dziewczyny jestem taka szczęśliwa! Wierzę w siebie, czuję się piękna. Nie da sie opisać tego uczucia. Już jestem tak blisko celu!! Cieszę się, że Was tu poznałam no i w ogóle fajne jest to forum do pogaduch formolinki trzymam za was wszystkie kciuki!!!! też wam się uda!
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 10:18   #80
aggaa
Raczkowanie
 
Avatar aggaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Formoline??

ja biorę od tygodnia... niestety w weekend zaszalałam z jedzeniem echh głupota moja ale trudno... co prawda ćwiczyłam żeby choć troszkę spalić ale to i tak za mało... nie wiem czy schudłam bo nie mam wagi a zapomniałam pomierzyc ile gdzie mam ale wiem że mój brzuch wydaje się bardziej płaski od poniedziałku wróciłam do jedzenia z umiarem i oczywiście dlaej ćwiczonka najgorsze jest to że znowu w sobote impreza rodzinna i wiele pokus na stole..echh... tym razem się nie dam!!
aggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 13:33   #81
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Formoline??

a u mnie waga stała a teraz się okazało, ze jednak kilogram spadł uwielbiam się odchudzać wiecie. kiedyś to była dla mnie udręka. A teraz naprawdę to lubię nie objadam się, ale jak mam na coś ochotę, to coś tam małego sobie zjem łatwiejsze się to wsyztsko wydaje
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:59   #82
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

no bo czasem tak jest, że na trochę waga stanie, ale po kilku dniach wszystko wraca do normy :P mnie do idealnej wagi już niewiele brakuje. ale jak już przestanę się odchudzać to mam zamiar od czasu do czasu, tak raz na jakiś czas brac sobie formoline :P a wy?
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 10:35   #83
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

no ja wlasnie nie wiem... ale jak już skończę odchudzanie to może raz na jakiś czas formoline jeszcze wezmę. Chociaż chciałabym już utrzymać wagę, mądrze jeść, ćwiczyć. Najważniejsze to żeby ten efekt jo-jo się nie pojawił, no ale wiem, że przeciez po odchudzaniu nie mogę z radości iść na pizzę :P będę raczej na siebie uważać.
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 12:51   #84
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

dziewczynki schudłam kolejny stracony kilogram rozpiera mnie energia, idę wieczorem ze szczęścia na fitness :P mam nadzieję, ze dalej tak będzie. Coraz bardziej lubię się odchudzać jak widzę efekty to wspaniała mobilizacja nowe opakowanie tabletek zakupione także można działać dalej :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 11:32   #85
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Formoline??

motylku to gratuluję ale ja też mam się czym pochwalić u mnie też kg mniej zostało tego już coraz mniej, myślę, że wkrótce się uporam z całym problemem mojej nadwagi. Rzuciłam gazowane napoje a tak je lubiłam, No ale dla dobra sprawy trzeba. Jakoś wytrzymam :P może raz w tyg zrobię sobie taki dzień, że będę mogła się czegoś takiego napić :P ale póki co zmawiam nowe opakowanie Formoline, tamto się już kończy :P
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:09   #86
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Formoline??

No i ja sie skusiłam. ehhh... nie wiem czy to dobrze, ale spróbuję. Już próbowałam wielu rzeczy... może tym razem się uda!
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 12:46   #87
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

na początek to cześć Paolinka :P fajnie, że do nas dołączylas trzymam mocno za Ciebie kciuki, jak będziesz chciała jakieś rady to pisz

Dziewczyny, u mnie bosko... żeby nie powiedzieć, że na maksa jestem już podniecona, bo do tego WYMARZONEGO wyniku został tylko kilogram.... o raju nie wiem jak ja to zrobiłam, sama byłam w szoku jak stanęłam na wagę :P życzę każdej z was żeby się poczuła tak jak ja

ogólnie to u mnie leci, z facetem mam kilka problemów, ale różnie to bywa. Poza tym zastanawiam się nad kreacją na Sylwestra :P
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 12:00   #88
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

Witam wszystkie dziewczyny

Gisia zobaczysz, że wszystko wam się ułoży. Czasem przychodzą gorsze dni... ale słońce niedługo wyjrzy, zobaczysz

jeżeli chodzi o moje odchudzanie, to niedługo odstawiam Formoline teraz biorę już jedna tabletkę dziennie. Zadanie już prawie zostało wykonane jeszcze tylko 3 kg!!!!!!!!!!!
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 13:25   #89
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

mam nadzieję, że się ułoży...

Co do odchudzania to jest to jedna z niewielu rzeczy która póki co w całości mi wychodzi... juz niedługo odstawiam Formoline... nawet się nie boję wiecie
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 18:11   #90
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

Gisia podziwiam Cię, że tak sobie ze wszystkim dajesz radę...

Chciałabym Cie o coś zapytać, tylko odpowiedz w miarę szczerze... obie sporo już schudłyśmy, nie boisz się jednak, że jak odstawisz formoline to przytyjesz? Tyle się mówi, że chudnie się z tym bezpiecznie itd, ale nie masz obaw??
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.