Kilka pytań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 12:56   #1
Maaczek
Rozeznanie
 
Avatar Maaczek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 791

Kilka pytań


Cześć kochane, w jednym wątku zamieszcze swoje pytania bo nie chce robić kilku wątków niepotrzebnie. Więc :

1. Czy krem Vitella Ictamo można stosować pod oczy ( mam tam wielkie fioletowe sińce, widoczne żyłki ) ? I czy macie jakiś sposób na zniwelowanie efektu " twarzy gejszy " z natury jestem bardzo blada i skóra na mojej twarzy przybrała ładniejszego kolorytu niestety... Po zastosowaniu VI znowu jestem biała jak papier. Zastanawiam sie czy jeśli dam przed VI oliwke to może będzie to wyglądało lepiej ?
2. Używam pudru mineralnego everyday minerals, gdy po kilku godzinach a nawet po godzinie czy dwóch chce się nieco poprawić to pozostają takie plamy na twarzy, jakby sie starł w niektórych miejscach, uniemożliwia mi to poprawienie makijażu bo wygląda to nieestetycznie a puder bardzo lubie - ale przeciez nie wytrzyma od rana do wieczora...
3. Czy mycie twarzy powiedzmy trzy razy dziennie jej nie podrażni ? Mam suchą skóre, czasami jak wracam do domu wcześniej i nigdzie nie wychodze to chciałabym zmyć makijaż żeby skóra mogła poodychać, ale obawiam sie jeszcze większego wysuszenia. Jako " kremu " używam oliwki HiPP więc tu chyba nie ma limitu na zastosowania w ciągu dnia, nie lubie karmić skóry chemią.
4. Hmm wracając jakby do punktu 2 - używałam już kilku pudrów i praktycznie każdy po chwili znika z mojej twarzy albo wygląda dosłownie dziwnie.. Nieświeżo jakbym z nim spała, czym może być spowodowana mała " przyczepność " pudru do mojej skóry ? Dodam że nie używam fluidów ani żadnej bazy. A i dodam jeszcze że próbowałam kilku kremów, żeby sprawdzić czy to nie od nich, też nic sie zmieniało.

Pewnie o czymś zapomniałam ale pewnie sobie przypomnę później

Edytowane przez Maaczek
Czas edycji: 2010-03-02 o 13:01
Maaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:26   #2
Maaczek
Rozeznanie
 
Avatar Maaczek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 791
Dot.: Kilka pytań

Halo
Maaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.