Nowe Wizażowe Mamy :) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 20:49   #871
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Nowe Wizażowe Mamy :)

Mysiak miło, ze sie odezwałas
Serdeczne gratulacje, teraz juz pewnie niezła pannica

Tez około 4 miesiaca Sebus mi tak mało spałmiał 2 drzemmki po 20- 30 minut. Masakra, nic nie mozna było zrobicNaszczescie to mineło i tearz juz uregulował sobie plan dniaSpi 2 razy w ciagu dnia , do południa ok 1 godz, po południu 2 godzA ja mam czas dla siebieNoce przesypia od 5 miesiacazasypia ok 20.00 i spi do 8 ranoczasem bez przebudzen, czasem 1 na picie

Co do siedzenia to troszke szybko, lepiej za czesto jej narazie na to nie pozwalajAle kazde dzieckjo rozwija sie swoim tempem i nie ma zadnych reguł

Karmisz piersia?Jak Ci sypia w nocy?

Pozdrawiam i przywołuje mamusie!!!!!!!!!!!

Gdzie jestescie????????????????
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 09:35   #872
mysiakk1991
Raczkowanie
 
Avatar mysiakk1991
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 66
Dot.: Nowe Wizażowe Mamy :)

staram sie jej nie sadzac czesto a jak juz cos to na pol siedzaco mi zawsze zasypia tak kolo 10 i o 3 budzi sie na amu i pozn iej jakos co 3-4 godziny tylko raz nam zasnela o 20 ale o 1 juz chciala jesc
karmilam piersia jakies 3 tygodnie ale mialam taki nawal pokarmu ze raz mialam zapalenie jednej piersi i az mi ropa leciala a jakis tydzien pzniej juz oby dwoch a niby wyszlam z tego na dodatek mialysmy plesniawki i sciagalam pokarm laktatorem albo przez kapturek ja karmilam ale pokarm juz zanikal i znikl no ale coz czasem tak bywa
mysiakk1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 21:17   #873
justkaost
Raczkowanie
 
Avatar justkaost
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: GLIWICE
Wiadomości: 241
Dot.: Nowe Wizażowe Mamy :)

Oj nie było mnie długo..............o wiele za długo Mam nadzieję, że wybaczycie mi to i obejdzie się bez

A co się działo w międzyczasie to już opowiadam.

Tymcio ślini się jak oszalały, już nawet w żartach śmieję się, że pożyczę od kuzynki dentystki taki odsysacz do ślinki - kojarzycie ??
Ale jak na razie zębów nie widać


Dzień za dniem nam mija na spacerkach, gotowaniu i sprzątaniu oczywiście dwa ostatnie jak tylko Tymek ma drzemkę a ma nawet trzy tak po pół godz. w ciągu dnia.
Nauczył się już przewracać we wszystkie strony świata i ciężko go już nawet na moim wielkim łożu zostawić samego


Wprowadziłam mu już wiele zmian do dietki. A mianowicie wieczorek kaszka mleczno - ryżowa o różnych smakach. Przetestowaliśmy już wszystkie i na całe szczęście nic go nie uczuliło. W ciągu dnia jemy do południa deserek, najbardziej podpasował mu jabłko - banan ale innymi też nie wzgardzi. Dziś np. były morele.
Staram się też powoli eliminować mu jeden posiłek z mleka ten ok 14, Tymcio je wtedy obiadek. Jesteśmy w fazie testów. Najgorzej było po szpinaczku z ziemniaczkami, kupka mega twarda i na dodatek ciężko mu było. W chwili obecnej chyba najbardziej mu smakował indyczek z jarzynkami.

Co do mnie to w między czasie założyłam sobie bloga. Tak troszkę z nudów. Zapraszam serdecznie co prawda jeszcze się tam mało dzieje, ale ostrzegam dopiero się rozkręcam.
http://justeczkowymiszmasz.blogspot.com/


A i jeszcze w Święta planujemy chrzciny ........

Solennie przysięgam, że będę częściej zaglądać i pisać, ale mam nadzieję, że i Wy się rozkręcicie.

Edytowane przez justkaost
Czas edycji: 2010-11-28 o 21:20
justkaost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.