Suknie własnego projektu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-02, 10:36   #1
Kasiula1201
Raczkowanie
 
Avatar Kasiula1201
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 67

Suknie własnego projektu


Witam drogie Wizażanki Wiem, że podobny temat już był ale po 1). 3 lata temu, po 2). mało dosyć rozwinięty.
Chodzi mi o wszystkie Panie, które nie kupowały gotowych sukni ślubnych ani nie wypożyczały ich, tylko same projektowały swoje kreacje. Czy jest to decyzja opłacalna jeśli chodzi o koszty i efekt? Czy jesteście zadowolone z efektu? Mile widziane fotki waszych dzieł
__________________
"Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie,
powie najwięcej, kiedy najmniej powie."


— William Shakespeare
Kasiula1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 10:50   #2
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Suknie własnego projektu

ja planuje taka suknie bo takiej jak bym chciala poprostu nie ma. ciezko powiedziec czy sie oplaca - na pewno jest to lepsze rozwiazanie niz kupno sukni ktora sie nie podoba
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:55   #3
Kasiula1201
Raczkowanie
 
Avatar Kasiula1201
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 67
Dot.: Suknie własnego projektu

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3792412 0]ja planuje taka suknie bo takiej jak bym chciala poprostu nie ma. ciezko powiedziec czy sie oplaca - na pewno jest to lepsze rozwiazanie niz kupno sukni ktora sie nie podoba [/QUOTE]
też racja pochwalisz się jak będzie gotowa?
__________________
"Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie,
powie najwięcej, kiedy najmniej powie."


— William Shakespeare
Kasiula1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 14:15   #4
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknie własnego projektu

Najpierw off top.
Co to znaczy opłacalny? Opłacalny to może być zakup z myślą o którym będziemy zarabiać.Np. kupno domu który będziemy wynajmować. Kupno automatu z kanapkami, który postawimy w ruchliwym miejscu. Kupno samochodu dzięki któremu zwiększymy swoją wydajność w pracy etc.

Suknia ślubna, wesele itd. to są wydatki w kategorii KAPRYS, których nie można rozpatrywać w kategorii "opłacalność".

Dobra, skoro się już po mądrzyłam w kwestii ekonomicznej...

Cena szycia sukni swojego pomysłu/ na indywidualne zamówienie jest nieco droższa niż nie jedna suknia gotowa i tańsza niż niejedna suknia gotowa - bo to po prostu zależy od projektu.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2012-12-02 o 15:03
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 16:29   #5
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Suknie własnego projektu

Cytat:
Napisane przez Kasiula1201 Pokaż wiadomość
też racja pochwalisz się jak będzie gotowa?
Pochwale sie ale do tego jeszcze duuuuzo czasu xd
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 17:43   #6
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Suknie własnego projektu

Moją suknię już zaczęłam projektować,lecz będę ją szyć sama,bedzie coś w tym stylu http://www.abitisposamilano.net/1/ab...ve_932568.html
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 17:44   #7
Kasiula1201
Raczkowanie
 
Avatar Kasiula1201
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 67
Dot.: Suknie własnego projektu

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Najpierw off top.
Co to znaczy opłacalny? Opłacalny to może być zakup z myślą o którym będziemy zarabiać.Np. kupno domu który będziemy wynajmować. Kupno automatu z kanapkami, który postawimy w ruchliwym miejscu. Kupno samochodu dzięki któremu zwiększymy swoją wydajność w pracy etc.

Suknia ślubna, wesele itd. to są wydatki w kategorii KAPRYS, których nie można rozpatrywać w kategorii "opłacalność".

Dobra, skoro się już po mądrzyłam w kwestii ekonomicznej...

Cena szycia sukni swojego pomysłu/ na indywidualne zamówienie jest nieco droższa niż nie jedna suknia gotowa i tańsza niż niejedna suknia gotowa - bo to po prostu zależy od projektu.
hmm ano po mądrzyłaś się trochę Myślałam że to oczywiste o co mi chodzi, ale skoro nie to proszę już wyjaśniam: zwróciłam się z tym pytaniem do PM które już swoje suknie mają i są to suknie własnego pomysłu, co do opłacalności nie chodziło mi tylko o cenę ale również o to czy warto ryzykować, czy nie zawiodły się po obejrzeniu i przymiarce sukni swojego pomysłu.
__________________
"Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie,
powie najwięcej, kiedy najmniej powie."


— William Shakespeare
Kasiula1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 17:50   #8
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknie własnego projektu

Cytat:
Napisane przez Kasiula1201 Pokaż wiadomość
hmm ano po mądrzyłaś się trochę Myślałam że to oczywiste o co mi chodzi, ale skoro nie to proszę już wyjaśniam: zwróciłam się z tym pytaniem do PM które już swoje suknie mają i są to suknie własnego pomysłu, co do opłacalności nie chodziło mi tylko o cenę ale również o to czy warto ryzykować, czy nie zawiodły się po obejrzeniu i przymiarce sukni swojego pomysłu.
Jeśli zrobisz to w dobrej firmie, u dobrego specjalisty efekt na pewno będzie zadowalający, a nawet zachwycający.
Jeśli będziesz chciała to robić u krawcowej chałturzącej w domu, szyjącej bluzki spodnie i firanki, licz się z porażką.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 18:04   #9
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Suknie własnego projektu

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
Moją suknię już zaczęłam projektować,lecz będę ją szyć sama,bedzie coś w tym stylu http://www.abitisposamilano.net/1/ab...ve_932568.html

o wow! to dopiero coś - uszyć samej suknię! Cudnie! Jestem bardzo ciekawa efektu

Kasiula - ja myślę, że wszyscy oprócz mylady zrozumieli o co Ci chodzi Jeśli masz pomysł i wiesz czego chcesz - go for it!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 18:10   #10
Kasiula1201
Raczkowanie
 
Avatar Kasiula1201
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 67
Dot.: Suknie własnego projektu

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jeśli zrobisz to w dobrej firmie, u dobrego specjalisty efekt na pewno będzie zadowalający, a nawet zachwycający.
Jeśli będziesz chciała to robić u krawcowej chałturzącej w domu, szyjącej bluzki spodnie i firanki, licz się z porażką.
dzięki za dobrą radę
__________________
"Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie,
powie najwięcej, kiedy najmniej powie."


— William Shakespeare
Kasiula1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 18:38   #11
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Suknie własnego projektu

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jeśli zrobisz to w dobrej firmie, u dobrego specjalisty efekt na pewno będzie zadowalający, a nawet zachwycający.
Jeśli będziesz chciała to robić u krawcowej chałturzącej w domu, szyjącej bluzki spodnie i firanki, licz się z porażką.
Wprawdzie nie powinnam wypowiadać się w tej kwestii ,bo sama jestem krawcową ,tylko że ja pracuję w szwalni i mam doświadczenie w szyciu sukien slubnych.Jednak też doradzę ,jeżeli szyć to u doświadczonej krawcowej w sukniach ślubnych.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 18:58   #12
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknie własnego projektu

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
o wow! to dopiero coś - uszyć samej suknię! Cudnie! Jestem bardzo ciekawa efektu

Kasiula - ja myślę, że wszyscy oprócz mylady zrozumieli o co Ci chodzi Jeśli masz pomysł i wiesz czego chcesz - go for it!

Chyba nie do końca Ci wyszło bycie złośliwą
Dokładnie zrozumiałam o co chodzi, tylko czepnęłam się słówka pt"opłacalność", że nie pasuje do końca w tym kontekście.
Masz PMS-a?
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:38   #13
kallisto89
Zadomowienie
 
Avatar kallisto89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 487
GG do kallisto89
Dot.: Suknie własnego projektu

Ja zaryzykowałam i szyłam u krawcowej suknię własnego projektu, tzn. miałam umyśloną górę a krawcowa fajnie dobrała mi dół. Zaryzykowałam podwójnie bo nawet nie mierzyłam fasonu, nie miałam pojęcia jak suknia będzie na mnie leżeć ale jestem MEGA zadowolona Suknia wyszła piękna ale to właśnie dlatego, że szyła ją rewelacyjna krawcowa z dużym doświadczeniem w sukniach ślubnych. Finansowo jestem jeszcze bardziej zadowolona bo zapłaciłam za nią 1500 zł a w salonie wyszłaby... noo dużo drożej, znamy ceny sukien w salonach
Więc jeśli masz na oku zdolną krawcową to polecam
__________________
25.08.2012
Żona i... Żon(dziciel)

kallisto89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 08:45   #14
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Suknie własnego projektu

ja mam złe doświadczenia z kreacjami szytymi na miarę, studniówkowe sukienki (moja i TZ studniówka) wyszły "średnio" no ale rzeczywiście była to babka szyjąca w domu. Ale jednak niesmak pozostał....

jeśli chodzi o projekt to ja nie chciałabym zaczynać od zera że tak powiem ale lekko zmodyfikować jakiś istniejący model. Pomysłów mam sto na minutę Teraz po głowie chodzi mi coś takiego ale żeby wydłużyć koroknowe rękawki aż do łokci.
http://www.slubnesuknie.com.pl/amethyst.html#0
ciekawe ile kosztuje w góle ta sukienka...
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 10:52   #15
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknie własnego projektu

Wcale się nie dziwię, że masz złe doświadczenia.
Widziałam już zarówno rzeczy uszyte pięknie, jak i tak sp... że filozofom się nie śniło.
Łącznie z sukienką bez podszewki.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 18:00   #16
Kasiula1201
Raczkowanie
 
Avatar Kasiula1201
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 67
Dot.: Suknie własnego projektu

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
o wow! to dopiero coś - uszyć samej suknię! Cudnie! Jestem bardzo ciekawa efektu

Kasiula - ja myślę, że wszyscy oprócz mylady zrozumieli o co Ci chodzi Jeśli masz pomysł i wiesz czego chcesz - go for it!
COCO JAMBO i do przodu
__________________
"Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie,
powie najwięcej, kiedy najmniej powie."


— William Shakespeare
Kasiula1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 20:02   #17
iman001
Raczkowanie
 
Avatar iman001
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: Suknie własnego projektu

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
ja mam złe doświadczenia z kreacjami szytymi na miarę, studniówkowe sukienki (moja i TZ studniówka) wyszły "średnio" no ale rzeczywiście była to babka szyjąca w domu. Ale jednak niesmak pozostał....

jeśli chodzi o projekt to ja nie chciałabym zaczynać od zera że tak powiem ale lekko zmodyfikować jakiś istniejący model. Pomysłów mam sto na minutę Teraz po głowie chodzi mi coś takiego ale żeby wydłużyć koroknowe rękawki aż do łokci.
http://www.slubnesuknie.com.pl/amethyst.html#0
ciekawe ile kosztuje w góle ta sukienka...
ja tę Nablę mierzyłam- jest przepiękna, przewygodna i wogóle prze!
rękawków bym nie wydłużała bo się zrobi model a'la "dziecko z ochronki" a teraz jest taka cudowna "rusałka". Koszt o ile dobrze pamiętam coś około 3.200 - jak ją mierzyłam około pół roku temu.
iman001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 20:19   #18
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Suknie własnego projektu

Cytat:
Napisane przez iman001 Pokaż wiadomość
ja tę Nablę mierzyłam- jest przepiękna, przewygodna i wogóle prze!
rękawków bym nie wydłużała bo się zrobi model a'la "dziecko z ochronki" a teraz jest taka cudowna "rusałka". Koszt o ile dobrze pamiętam coś około 3.200 - jak ją mierzyłam około pół roku temu.
tak? masz jakieś zdjęcia w niej?
dlatego myślałam o rękawkach bo mam przebarwienia lekkie na ramionach tzn jak się bawię i czerwienie na twarzy to ramiona też mi się czerwone robią i nie wygląda to ładnie
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 20:45   #19
iman001
Raczkowanie
 
Avatar iman001
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: Suknie własnego projektu

nie. nie można raczej robić zdjęć w salonach jeśli nie kupujesz akurat tej sukni. ale polecam sobie ją przymierzyć- na prawdę wygląda się w niej cudnie- mnie sie podobała na mnie mimo że nie mam idealnej figury - tyle że nie za bardzo była w moim stylu więc się na nią nie zdecydowałam.
iman001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 23:02   #20
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Suknie własnego projektu

Ja szyłam suknie z własnego projektu u krawcowej która miała swój salon z sukniami. Koszt wyniósl 2000 z jakąś niedużą koncówka za suknie z trenem i welonem. Jestem wysoka wiec w cene weszla też pewnie iloćć materialu. Miałam problem z doborem sukienki w standardowych modelach ze względu na swój wzrost (183) jak i ogolnie nietypowe wymiary. Wymarzyłam sobie rybkę bo w innych czułam się nie dosc wysoka to jeszcze szeroka i młody wygladałby przy mnie jak chucherko. Z drugiej strony w gładkich rybkach strasznie mi sterczaly kostki biodrowe i wogle jakos było niekształtnie.Wymysliłam projekt na podstawie sukienki z falbanek która juz posiadałam i czulam sie w niej dobrze.
Załączam zdjecia co z tego wyszło.
Ostatecznie powiem tak, nie padłam z wrazenia ani z rozpaczy po uszyciu, poprostu było to co miało być. Wielu osobom się podobała, niektorzy byli wręcz zachwyceni oryginalnoscią i pomysłem, ale doszły mnie tez opinie że srednio to wyszlo (ale wiadomo kazdy ma inny gust inne wyobrazenia itd.). Napewno osiągnelam efekt sukienki dla mnie odpowiedniej. jak niektorzy twierdza - mi akurat pasowala ale przy innym typie figury nie byloby dobrze.
Szycie sukni z własnego projektu wiaże się z duza ilością przymiarek dopasowywaniem , kombinowaniem typu " a moze lepiej tak a moze lepiej tak". Wyobrazenia projektujacego i szyjacego też sa rózne a jeszcze co innego jak to wszystko ląduje potem na tobie i widzisz np, ze jednak jakas cześc musi byc zupelnie inna. Najgorsze jest to ze do ostatecznego momentu nie wie sie co wyjdzie, a potem jakkolwiek wyjdzie to przeciez nie zrezygnujesz z tej sukni, możesz co najwyżej ja poprawiac aby osiagnac w miare pozadany efekt. Niepewnosc i stres z tym zwiazany nie jest fajny.
Mi osobiście przytrafiła sie jedna wpadka ale jakos z tego wybrnełam Szyjąc suknię założeniem byl ksztaly rybki, potem jak dopasowywali ja do mnie ciagle jakos malo bylo widac tej rybkowatosci, wiec prosilam żeby zwężać coraz bardziej część srodkową wtedy ten kształt sie tworzył. Wszystko bylo ok jak stalam, jak chodzilam, jak siadłaam troche ciasniej ale dalo rade - wiec stwierdilismy ze bedzie dobrze. Nie przewidzialam jednego - nie mogam podnieśc sukienki do góry bo przechodzila mi w gore tylko do bioder i dalej bylo za ciasno. odkryłam to tydz, przed slubem i nie wiedziałam co mam robić, Mozna było ja poluzować w okolicy kolan oczywiscie ale to sie wiazalo z tym ze straciłaby ten kształt jaki chcilam i wcale nie czulabym sie dobrze wtedy. W efekcie chodzilysmy ze swiadkowa do pokoju zdejomowalysmy szybko suknię i do kibelka bez sukni Tylko najwiekszy stres byl wtedy o suwak żeby nie pękł od takiego zasuwania i rozsuwania. Ale jakos sie udalo. W łazience bylam na szczescie tylko 2 razy Staralam sie mało pic
Takze zwracajcie uwage na wszystko co tylko mozliwe przy takich projektach bo potem moze cos zaskoczyc.
Jeśli ktoś może sobie bez problemu dobrać suknie z gotowego modelu to lepiej jest tak zrobic ,ale jesli ktos ma jakies problemy to szycie z wlasnego projektu jest dobre tylko trzeba go dobrze przemysleć, Znać wady i zalety swojej sylwetki,wiedzieć w jakiego rodzaju krojach jest dobrze/źle i skonsultowac to z osoba, która szyje i sama projektuje suknie i ma o nich pojecie. Wtedy to ma sens, ale niewykluczone ze zdarza sie jakies niespodzianki w trakcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz.jpg (54,4 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie nr.2.jpg (112,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (94,2 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (92,2 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (81,8 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (126,5 KB, 83 załadowań)
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 17:06   #21
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknie własnego projektu

Projekt jest przejrzysty, suknia wykonana dobrze, dobrze dobrana do figury i w niskiej cenie jak na pracochłonną zabawę z falbankami- czego chcieć więcej?
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 22:04   #22
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Suknie własnego projektu

Sylwcia,ślicznie Ci wyszła ta sukienka Co prawda masz genialną figurę i ja bym troche spłaszczyła te falbanki przy talii,żeby ją podkreślić,ale i tak efekt jest niesamowity
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 11:01   #23
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Suknie własnego projektu

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Sylwcia,ślicznie Ci wyszła ta sukienka Co prawda masz genialną figurę i ja bym troche spłaszczyła te falbanki przy talii,żeby ją podkreślić,ale i tak efekt jest niesamowity
Były juz spłaszczone chyba do granic mozliwości ale i tak sie unosiły taki materiał. Udołu jeszcze je było trzeba tiulem od spodu doprawiac zeby sie unosiły, a gora była spłaszczana i spłaszczana
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.