Solarium :/ - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 12:41   #1381
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Solarium :/

Dziewczęta jestem nowicjuszką No i mam pytanie,moja skóra jest oliwkowa łatwo sie opala,nie mam skłonności do poparzen.podrażnień itp. Byłam na solarium dwa dni temu na 10 min efekt jest widoczny.No i właśnie zakupiłam takie kosmetyki do opalania na All.tylko pytanie czy ona są dobre,wiem ze mogłam sie wcześniej zapytać przed zakupem no ale cóż
do bużki
http://allegro.pl/item478226999_excl...ive_vit_c.html
do ciała
http://allegro.pl/item489029483_x_tr...osc_od_ss.html
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:32   #1382
kejzi066
Raczkowanie
 
Avatar kejzi066
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 35
Dot.: Solarium :/

Hmm... Ja nie używam żadnych przyspieszaczy, na innym forum piszą, że powoduje plamy ? Zna ktoś naprawdę dobry, wypróbowany przyspieszacz? który oczywiście nie zostawia plam ? Jeśli ktoś może to niech poda nazwę, i ewentualnie cenę ^^'

U mnie na wsi jest solarium, płacę tam 1min/1zl
w innym mieście spotkałam się nawet 60gr za minutę, a po wizycie tam byłam brązowiutka

I jeszcze jedno pytanie, ostatnio nie chodzę na solarium, mam zamiar zacząć regularnie tak raz na tydzień, ale nie mogę się opalić w okolicach piersi, znaczy brzuch mam opalony, reszte nie ;| tak samo nogi, bladsze niż reszta... Czy te przyspieszacze mi pomogą ?
__________________
. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,1 5kg .


[...] Bo jesteś dla mnie ważniejszy niż ja sama...
kejzi066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:25   #1383
patka626
Przyczajenie
 
Avatar patka626
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Solarium :/

niektórym pomagająa niektorym nie... ja np mam bardzo trudną skórę do opalania. aby byly jakiekolwiek, nawet najmniejsze efekty, musze isc na lozko o mocy jak najwiekszej na jakies 15 min. jakiś czas temu poprosiłam o jakis przyspieszacz, ktory pomogłby mocniej sie opalic. dano mi preparat z tzw "tinglem", ktorego dzialanie polega na tym ze rozszerza naczynia krwionosne. utrzymuje sie okolo godziny, poltorej, czyli przez ten okres czasu masz posmarowane miejsca czerwone na maxa. niestety na mojej skorze bylo to tragiczne, poniewaz, posmarowalam jedynie ręce, nogi ibrzuch, a cale cialo mialam czerwone, w masakrycznych plamach!!!!:O moja twarz wygladala paskudnie, na policzku plama, na brodzie, mimo ze wytarlam po tym ręce i nie dotykalam sie po twarzy. wszysciutko mialam w gigantycznym bordowych plamach nie polecam takiego rodzaju przyspieszaczy. nie wiem, moze jestem na to uczulona, ale efekt tych plam na mojej skorze pozostal na 3godziny!!!!!!
Następnym razem jak poszlam na solarium to poprosilam o zwykly przyspieszacz lub bronzer bez efektu "tingle".
Ostrzegam was dziewczyny, tak chwalą ten preparat, a tak naprawdę wogle mi nie pomogl tylko zeszpecil skorę na kilka godzin;/
patka626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:32   #1384
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziewczęta jestem nowicjuszką No i mam pytanie,moja skóra jest oliwkowa łatwo sie opala,nie mam skłonności do poparzen.podrażnień itp. Byłam na solarium dwa dni temu na 10 min efekt jest widoczny.No i właśnie zakupiłam takie kosmetyki do opalania na All.tylko pytanie czy ona są dobre,wiem ze mogłam sie wcześniej zapytać przed zakupem no ale cóż
do bużki
http://allegro.pl/item478226999_excl...ive_vit_c.html
do ciała
http://allegro.pl/item489029483_x_tr...osc_od_ss.html
Podobno pomagają ale wiadomo, że różnie jest. Gdybym miała taką cerę jak Ty to bym wcale na solarium nie chodziła, przecież jesteś naturalnie brązowa
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:36   #1385
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Solarium :/

No tak nie jestem az tak brązowaPowiem wam dziewczyny ze byłam w ciągu miesiąca 3 razy po 10 min własnie z tymi kosmetykami i mi wystarczy do lata jestem zadowolona,mam ładny odcien skóry,no i najważniejsze nie porobiły mi sie plamy na skórze po tych przyspieszaczach
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:52   #1386
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Solarium :/

Witam
dziś pierwszy raz bylam w solarium. Więc... mam pytanko;P

wchodzę do tego pomieszczenia, rozbieram się i ta pani powiedziała mi,że mam 5 min dla siebie. No i minęło te 5 min i sie te lozko załączyło....
wchodze tam-zamykam, bylo kilka cm szpary,nie wiem czy to dobrze....?

zaczelo odliczac 5 min (choć zamowilam na 7) ,cieplutko fajnie bylo, muzyka grala,lampy wlaczone.... i sie wylaczylo i znow zaczelo cos odliczac. Poczekalam az uplynie ten czas i sie wylaczylo. Wyszlam i powiedzialam tej babce,że odliczalo 5 min a nie 7. Teraz sobie mysle.... czy ona mi wlaczyla te łóżko czy ja je mialam wlaczyc?? ale skoro lampy byly wlaczone i cieplutko bylo to chyba tak????



Pomozcie
__________________

To konto nie istnieje.

Edytowane przez mijjenka
Czas edycji: 2009-01-06 o 14:54
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:57   #1387
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Witam
dziś pierwszy raz bylam w solarium. Więc... mam pytanko;P

wchodzę do tego pomieszczenia, rozbieram się i ta pani powiedziała mi,że mam 5 min dla siebie. No i minęło te 5 min i sie te lozko załączyło....
wchodze tam-zamykam, bylo kilka cm szpary,nie wiem czy to dobrze....?

zaczelo odliczac 5 min (choć zamowilam na 7) ,cieplutko fajnie bylo, muzyka grala,lampy wlaczone.... i sie wylaczylo i znow zaczelo cos odliczac. Poczekalam az uplynie ten czas i sie wylaczylo. Wyszlam i powiedzialam tej babce,że odliczalo 5 min a nie 7. Teraz sobie mysle.... czy ona mi wlaczyla te łóżko czy ja je mialam wlaczyc?? ale skoro lampy byly wlaczone i cieplutko bylo to chyba tak????



Pomozcie


Zalezy. Ja chodzę na takie solarium gdzie sama muszę wcisnac obrazek z lozkiem albo START.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 15:09   #1388
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Solarium :/

ale ona cos tam ustawiala....oj nie wiem ;/ ale ciepelko bylo i lampy;p
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 15:15   #1389
patka626
Przyczajenie
 
Avatar patka626
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Solarium :/

jeszcze sie nie spotkalam z takim solarium, ze babka daje mi okreslony czas na przebranie sie i lozko sie samo wlacza. zawsze sa jakies przypadki ze nie mozesz tak szybko wskoczyc na lozko, np smarujesz sie czy cos. a to co ona ustawiala to zapewne bylo ustawianie czasu, a nie wlaczanie lozka
patka626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 15:16   #1390
patka626
Przyczajenie
 
Avatar patka626
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
ale ona cos tam ustawiala....oj nie wiem ;/ ale ciepelko bylo i lampy;p
a te ciepelko moglo temu byc, ze ciagle ktos sie na nim opalal, tzn nie stalo dlugo nieuzywane
patka626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 15:52   #1391
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

U mnie w jednym solarium pani odrazu ustawia czas aby móc się rozebrać i użyć kremu a solarium zapala się automatycznie jak się położysz lub naciskasz Start. Zależy jak ustawią.
Natomiast w innym babka każe zapukać i wtedy włącza

Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 20:32   #1392
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Solarium :/

Ja się ostatnio w solarium zdenerwowałam, byłam dopiero 3ci raz, pierwsze 2 na 5 min, teraz na 6 (znaczy za tyle zapłaciłam) myślałam że mam jakieś 2 minutki chociaż dla siebie, żeby się spokojnie rozebrać itd a tu się dzisiaj okazało, że babka włącza czas praktycznie od razu jak zasuną się za klientką drzwi :/ a zauważyłam przez przypadek bo pierwszy raz otworzyłam oczy żeby zmniejszyć lampy na twarz i zauważyłam zegar, i było 4 i pół minuty i wtedy się wyłączyło. Następnym razem jej coś powiem :/
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 07:41   #1393
wampa
Raczkowanie
 
Avatar wampa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolina muminków
Wiadomości: 204
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio w solarium zdenerwowałam, byłam dopiero 3ci raz, pierwsze 2 na 5 min, teraz na 6 (znaczy za tyle zapłaciłam) myślałam że mam jakieś 2 minutki chociaż dla siebie, żeby się spokojnie rozebrać itd a tu się dzisiaj okazało, że babka włącza czas praktycznie od razu jak zasuną się za klientką drzwi :/ a zauważyłam przez przypadek bo pierwszy raz otworzyłam oczy żeby zmniejszyć lampy na twarz i zauważyłam zegar, i było 4 i pół minuty i wtedy się wyłączyło. Następnym razem jej coś powiem :/

dziwne, ja tez korzystam ze solarium i jeszcze sie z takim czymś nie spotkałam, co prawda babka ustawia czas, ale wyłaczenia i to na recepcji ma takie zegary od wszystkich łóżek, kiedy ja jestem gotowa to sama włączam START, zapytaj następnym razem i będziesz wiedzieć czy musisz sie spieszyć czy nie
__________________
...wiosna już dorosła naboje ma w kieszeniach.. ;]
wampa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 20:13   #1394
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Solarium :/

Dziewczyny,bylam dzis na solarium(nie pierwszy raz w tamtym roku chodzilam) i ciagle mam ten sam problem,ze zawsze mi sie bardzo mocno opala pupa,az tak,ze jest czerwona i boliale zauwazylam,ze to dotyczy tylko tej partii ciala,nie wiem moze powinnam ja smarowac filtrem?moja przyjaciolka nie ma takiego problemu,a zawsze chodzimy an to samo solarium...
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 20:55   #1395
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,bylam dzis na solarium(nie pierwszy raz w tamtym roku chodzilam) i ciagle mam ten sam problem,ze zawsze mi sie bardzo mocno opala pupa,az tak,ze jest czerwona i boliale zauwazylam,ze to dotyczy tylko tej partii ciala,nie wiem moze powinnam ja smarowac filtrem?moja przyjaciolka nie ma takiego problemu,a zawsze chodzimy an to samo solarium...
mam to samo, jak przesadze. tyłek i policzki czerwone i pieką ;] kup sobie cos na oparzenia słoneczne (ja mam pianke Farmony z apteki, z panthenolem, polecam, 13 zł)
skróc czas opalania, tak o 2 minuty, nie ma sensu sie filtrami smarowac
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 21:11   #1396
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Solarium :/

Tez mam tą pianke,jest dobra,ogolnie pantenol pomaga-jeszcze mam w sprayu
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 13:01   #1397
szpakens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Solarium :/

Witam
Dziewczyna kazała mi isc do solarium bo mam studniówke. TRochu się krępuje bo chodzą tam przeważnie dziewczyny :P
Jestem takim ciemniejszym blondynem i zwłasszcza po opalaniu zauwazylem ze mi wychodza male pieprzyki dlatego pytam sie was jak dlugo mam sie opalac na początek i przez ile dni? Czy przed opalaniem trzeba posmarowac sie jakims kremem ? Prosze o odpowiedz bo jestem ciemny w tych tematach:P
szpakens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 15:13   #1398
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Solarium :/

wiecie co, a ja się tak zastanawiam nad zakupem na allegro jakiegos kosmetyku do solarium , chyba emerald bay, bo u mnie w solarium takie mają
tylko zastanawiam się, czy to nie jest po prostu szpan, chwyt reklamowy tzn pic na wode (mnie kusza chyba głownie zapachem i opakowaniem ) nie lepiej sie zwykłym balsamem do ciała wysmarowac, tzn jakims nawilżającym?
moze dziewczyny ktore stosuja takie kosmetyki się wypowiedzią? te balsamy naprawde cos dają czy raczej szkoda kasy?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 15:20   #1399
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
mam to samo, jak przesadze. tyłek i policzki czerwone i pieką ;] kup sobie cos na oparzenia słoneczne (ja mam pianke Farmony z apteki, z panthenolem, polecam, 13 zł)
skróc czas opalania, tak o 2 minuty, nie ma sensu sie filtrami smarowac
ale ja sie opalam narazie 7 min i zauwazylam,ze po prostu pupe najmocniej i najszybciej mi bierze,pewnie przez to,ze ejst najbardziej dociskana do lamp...chyba musze tylkiem w gorze sie opalac
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 15:29   #1400
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
ale ja sie opalam narazie 7 min i zauwazylam,ze po prostu pupe najmocniej i najszybciej mi bierze,pewnie przez to,ze ejst najbardziej dociskana do lamp...chyba musze tylkiem w gorze sie opalac
no to faktycznie nie za długo, ale widac masz bardzo wrazliwa cere
naprawde radziłabym skrócic do 5 minut, a tak po 2-3 seansach isc na 7
ja chodze na 10 i nie mam tego problemu, owszem tyłek lekko zaczerwieniony ale nic poza tym. ale jak pojde na 12 to juz gorzej, piecze i boli ;/
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 15:35   #1401
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
no to faktycznie nie za długo, ale widac masz bardzo wrazliwa cere
naprawde radziłabym skrócic do 5 minut, a tak po 2-3 seansach isc na 7
ja chodze na 10 i nie mam tego problemu, owszem tyłek lekko zaczerwieniony ale nic poza tym. ale jak pojde na 12 to juz gorzej, piecze i boli ;/
powiem tak,ze z tym tylkiem mam tylko i wylacznie na solarium,latem opalam sie codziennie jak tylko jest dobra pogoda i duzo przebywam na sloncu,a nie mam takiego problemu...
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 15:37   #1402
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
powiem tak,ze z tym tylkiem mam tylko i wylacznie na solarium,latem opalam sie codziennie jak tylko jest dobra pogoda i duzo przebywam na sloncu,a nie mam takiego problemu...
ja tez nie ale chyba wiele osob ma własnie taki tyłkowy problem z solarium.
ja mimo że mam jasna cere, szybko sie opalam i rzadko mam oparzenia, to własnie na solarium tyłek zawsze sie mocniej przypieka niz reszta, nie wiem czym to jest spowodowane;/
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 15:39   #1403
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ja tez nie ale chyba wiele osob ma własnie taki tyłkowy problem z solarium.
ja mimo że mam jasna cere, szybko sie opalam i rzadko mam oparzenia, to własnie na solarium tyłek zawsze sie mocniej przypieka niz reszta, nie wiem czym to jest spowodowane;/
no wlasnie i nie wiem co z tym sobie poradzic,bo tylko z tylkiem mam problem na solarium...moze bede ubierala dol od bikini i sobie rozwiaze troche,zeby paskow nie bylo bialych pozniej
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:17   #1404
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Zalezy. Ja chodzę na takie solarium gdzie sama muszę wcisnac obrazek z lozkiem albo START.
ja tak samo, sama wciskam przycisk start, a od kiedy wejdę do pomieszczenia mam 3 minuty wolnego czasu żeby się przygotować, zanim wejdę to owszem ustawia ale to ile min chcę się opalać, nie wiem, może u mijjenki jest inaczej...działające solarium oprócz widocznie świecacych lamp i odczuwanego ciepełka ma działający nawiew i wydaje charakterystyczny szum
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz

Edytowane przez renia0809
Czas edycji: 2009-01-15 o 16:18
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:40   #1405
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
no wlasnie i nie wiem co z tym sobie poradzic,bo tylko z tylkiem mam problem na solarium...moze bede ubierala dol od bikini i sobie rozwiaze troche,zeby paskow nie bylo bialych pozniej
ale majtki od bikini i tak są wyciete wiec z boku sobie tyłek przypieczesz :P
moze faktycznie lepiej (tylko) pupe czyms wysmarowac?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:45   #1406
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Solarium :/

ja również mam takie sine plamki jak otworze oczy na solarium a mam takie pytanie czy któraś z was opala się w staniku na solce?

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2009-01-15 o 16:46
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:45   #1407
zbahjsga
Raczkowanie
 
Avatar zbahjsga
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Solarium :/

Ja lubię solarium nie można jednak przesadzać dziewczny
zbahjsga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:46   #1408
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ja również mam takie sine plamki jak otworze oczy na solarium a mam takie pytanie czy któraś z was opala się w staniku na solce?
niee, to sie raczej mija z celem między innymi chyba po to się chodzi na solarium żeby i tyłek i cycki opalic
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:49   #1409
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ale majtki od bikini i tak są wyciete wiec z boku sobie tyłek przypieczesz :P
moze faktycznie lepiej (tylko) pupe czyms wysmarowac?
no wlasni tez w sumie racja z tym bikini ;p tylko czym by tu tylek wysmarowac hmm,filtry mi na mysl przychodza tylko i wylacznie
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 14:17   #1410
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ja również mam takie sine plamki jak otworze oczy na solarium a mam takie pytanie czy któraś z was opala się w staniku na solce?
a zakładasz te specjalne okulary?
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.