Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 15:06   #271
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Nałożyłam dzisiaj Susan -YOUTHFUL GLOW. Ładny jaśniutki beżyk. Fajnie się nakłada, ale krycie mierne chyba ze 4 warstwy musiałam położyć, żeby mieć to co przy jednej warstwie np. EDM. Cera jest po nim bardzo fajna - żadengo pudrowego efektu, nie podkreśla jakichkolwiek włosków - to wszystko na plus. Kolorek niby ok, ale ogólnie wygląd buzi bez zachwytów. Czegoś mi brakuje w efekcie końcowym... Tej świeżości czy czegoś innego co sprawia, że twarz jest promienna Może inne formuły bedą lepsze - jutro kolejne testy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:56   #272
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja też czułam zapach! ale myśłałam że mam omamy węchowe (jak to po proszku w woreczku bywa)
muszę się pozalić, że nie umiem nalożyć Cover Me aby nie zrobić tynku/maski - nakładam super minimalne ilości a i tak jakoś wyglądam na starą pudernicę w nich chyba sobie je odpuszczę bo tylko mi wiek uświadamiaja boleśnie...
Jeszcze bez primera spróbuje i jak to nic nie da to pójdą chyba do ludzi..
Jestem zszokowana masz maskę przy formule Cover me ? pewnie jakbym się postarała to dam radę się otynkować ale naprawdę na co dzień robię delikatny makijaż i nie mam problemu z tą formułą
Spróbuj tez primera, ja również wolę efekt na jedynie nawilżoną buzię.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Prawie 3 tyg.testowania i....musze napisac,ze wszystkie poczatkowe zachwyty dosc szybko opadly dlatego,ze podklady EGM dodatkowo wysuszaja mnie
Mam cere mieszana w strone suchej i bez wzgledu na zastosowany nawiilzacz nie sprawdzily sie tak jakbym sobie zyczyla,podkreslaja wszelkie niedoskonalosci po paru godzinach,dosc szybko wylaza suche partie i skorki,na dodatek czuje efekt sciagnietej skory.

Formula podkladow jest fajna-aksamitna jednak to,co bylo atutem pozniej okazalo sie niewypalem.
Kolory ciekawe ale mimo wszystko trudno bylo dobrac mi wlasciwy odcien-jeden byl za jasny,drugi za ciemny,trzeci ciemnial
Nie probowalam jedynie formuly Cover Me ale nie sadze abym sie skusila
Podobaja mi sie od nich pudry bazowe ale nie na tyle bym zastapila nimi puder jedwabny czy silice i w moim osobistym rankingu narazie zostaje na czele Meow oraz Lumiere.
Pozdrawiam
Ja dalej trwam w zachwycie nad EGM Mnie na szczęście nie wysuszają (ale używam Cover me i YG) a cerę mam jak Hexxana więc może to wina formuły L&N Po tym opisie poleciałam do lustra się obejrzeć po 11 godzinach nie jest idealnie (w ciągu dnia przypudrowałam brodę i nos) ale nadal jest ładnie, a policzki , gdzie cera jest sucha są w stanie nienaruszonym.
Lumiere nadal lubię, ale dla odmiany dla mnie Meow to największy kit mineralny, nie będę pisać jak w nich wygladałam i się czułam

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nałożyłam dzisiaj Susan -YOUTHFUL GLOW. Ładny jaśniutki beżyk. Fajnie się nakłada, ale krycie mierne chyba ze 4 warstwy musiałam położyć, żeby mieć to co przy jednej warstwie np. EDM. Cera jest po nim bardzo fajna - żadengo pudrowego efektu, nie podkreśla jakichkolwiek włosków - to wszystko na plus. Kolorek niby ok, ale ogólnie wygląd buzi bez zachwytów. Czegoś mi brakuje w efekcie końcowym... Tej świeżości czy czegoś innego co sprawia, że twarz jest promienna Może inne formuły bedą lepsze - jutro kolejne testy
Faktycznie mocno YG nie kryje, ale jak machnę parę razy więcej pędzlem to krycie jest całkiem dobre i efekt też super.

Odnośnie moich ostatnich zakupów donoszę, że RADIANT GLOW FINISHING POWDER w kolorze Sans Doubt nadaje się na całą paszczę mimo, że początkowo mnie przeraził , dzisiaj sprawdzał się super jako rozświetlacz na policzkach i pod łukiem brwionym.
Cień CAFE AU LAIT IN PARIS przepiękny trwa na oku od rana w stanie niezmienionym! Delikatny ,subtelny i pełen uroku
A wiosną (jak już przyjdzie) będę malować się GREEN TEA , cudną chłodną , jasną zielenią...ja która koloru zielonego nie używa (co innego oliwkowy czy zgłiła zieleń) jestem pod wrażeniem Idealny do wiosennego pastelowego makijażu oka pt. mgiełka koloru
Inne cienie wywarły na mnie mniejsze wrażenie , ale nie mówię ,że są złe.
Zdjęcia w sobotę.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:09   #273
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam 18 marca, dziś już dostałam potwierdzenie o zmianie statusu na Shipped
Ale tak jak Wy dostałam też maila, że przepraszają za zwłokę i dorzucają gratisowy pigment
Ojjj już ich lubię
A ja mam nadal status zamowienia Confirmed, maila z przeprosinam również brak.......zaczynam sie martwić, że coś jest jednak nie tak .
Myślicie, że powinnam jednak napisać im jakiegoś maila z pytaniem, co z moim zamówieniem, czy nadal czekać? Wartość mojego zamówienia to prawie 30$, w tym produkty pełnowymiarowe. Rozumiem, że mają nawał roboty przez tą promocję, no ale żeby aż tyle czekać to już chyba przesada....
Od 11 marca kompletna cisza z ich strony.....

Czy któraś z Was, dziewczyny ,czekała tak długo na realizację swojego zamówienia?
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:30   #274
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Jestem zszokowana masz maskę przy formule Cover me ? pewnie jakbym się postarała to dam radę się otynkować ale naprawdę na co dzień robię delikatny makijaż i nie mam problemu z tą formułą
Ja też potrafię formułą Cover Me zrobić sobie kuku. Fakt, że jak uważam to efekt jest bardzo ładny, ale właśnie muszę się pilnować. Z bardzo podobnymi minerałami Dream World (tzn. według mnie bliźniaczo podobna jest formuła sand) nie mam problemu, że przesadzę.

Cytat:
Napisane przez Blondi2 Pokaż wiadomość
A ja mam nadal status zamowienia Confirmed, maila z przeprosinam również brak.......zaczynam sie martwić, że coś jest jednak nie tak .
Myślicie, że powinnam jednak napisać im jakiegoś maila z pytaniem, co z moim zamówieniem, czy nadal czekać? Wartość mojego zamówienia to prawie 30$, w tym produkty pełnowymiarowe. Rozumiem, że mają nawał roboty przez tą promocję, no ale żeby aż tyle czekać to już chyba przesada....
Od 11 marca kompletna cisza z ich strony.....

Czy któraś z Was, dziewczyny ,czekała tak długo na realizację swojego zamówienia?
Faktycznie dwa tygodnie to sporo. Jeżeli nie masz problemu z kontaktem, tzn. odpisują Ci na maile, to nie zaszkodzi napisać. Chyba bym po dwóch tygodniach próbowała się czegoś dowiedzieć.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 23:18   #275
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Blondi2 Pokaż wiadomość
A ja mam nadal status zamowienia Confirmed, maila z przeprosinam również brak.......zaczynam sie martwić, że coś jest jednak nie tak .
Myślicie, że powinnam jednak napisać im jakiegoś maila z pytaniem, co z moim zamówieniem, czy nadal czekać? Wartość mojego zamówienia to prawie 30$, w tym produkty pełnowymiarowe. Rozumiem, że mają nawał roboty przez tą promocję, no ale żeby aż tyle czekać to już chyba przesada....
Od 11 marca kompletna cisza z ich strony.....

Czy któraś z Was, dziewczyny ,czekała tak długo na realizację swojego zamówienia?
Faktycznie przesadzają Frantic ma rację ja bym do nich napisała....masz prawo się niepokoić po takim czasie oczekiwania na wysyłkę! ...Trzymam kciuki, żeby szybko doszło
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 21:26   #276
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Faktycznie przesadzają Frantic ma rację ja bym do nich napisała....masz prawo się niepokoić po takim czasie oczekiwania na wysyłkę! ...Trzymam kciuki, żeby szybko doszło
Dziękuję mała_kobietko, mam nadzieję, że jednak wreszcie coś zaczną robić i zamówienie wkońcu przyjdzie....

Napisałam im jednak wczoraj maila bo sprawdziłam, że z mojej strony wszystko jest w porządku - pieniądze przez Paypala poszły, nie używałam polskich liter w adresie - nie wiem co mogłoby jeszcze być nie tak.


frantic, mam tylko nadzieję, że na odpowiedź nie będę musiała czekać tak jak Ty 6 dni........już i tak jestem zniechęcona. Jak na razie odpowiedzi brak .


Ehhh, ide wybierać Joppa......

Edytowane przez Blondi2
Czas edycji: 2009-03-26 o 21:31
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 11:11   #277
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Blondi2 Pokaż wiadomość
Dziękuję mała_kobietko, mam nadzieję, że jednak wreszcie coś zaczną robić i zamówienie wkońcu przyjdzie....

Napisałam im jednak wczoraj maila bo sprawdziłam, że z mojej strony wszystko jest w porządku - pieniądze przez Paypala poszły, nie używałam polskich liter w adresie - nie wiem co mogłoby jeszcze być nie tak.

frantic, mam tylko nadzieję, że na odpowiedź nie będę musiała czekać tak jak Ty 6 dni........już i tak jestem zniechęcona. Jak na razie odpowiedzi brak .

Ehhh, ide wybierać Joppa......
Blondi2 nadal masz niezmieniony status zamówienia ?
Ja dostałam potwierdzenie, że 25.03.09 wysłali przesyłkę z zamówieniem, które zlożylam 22 marca...czyli zamówienie z niedzieli wysłane w środę

Mnie jak widać lubią...ale to pewnie dlatego ,że darzymy się uczuciem z wzajemnością

Jeszcze fotek ostatniego zamówienia nie zrobiłam ,a idzie kolejne
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 14:40   #278
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Ja dostałam potwierdzenie, że 25.03.09 wysłali przesyłkę z zamówieniem, które zlożylam 22 marca...czyli zamówienie z niedzieli wysłane w środę

Mnie jak widać lubią...ale to pewnie dlatego ,że darzymy się uczuciem z wzajemnością
Ja też dzisiaj dostałam takie samo info, że moja paczuszka została do mnie wysłana 25.03 To czekamy razem i trzymam kciuki, zeby dotarły jak najszybciej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:40   #279
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj dostałam takie samo info, że moja paczuszka została do mnie wysłana 25.03 To czekamy razem i trzymam kciuki, zeby dotarły jak najszybciej
EGM nas lubi
Mariolu jak Twoje dalsze wrażenia z testowania EGM ?
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:50   #280
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dzisiaj dostalam przesylke z EG, jak rowniez maila z potwierdzeniem, ze kolejna poszla 25.03 (widac mieli jakies hurtowe nadanie paczek ) Po Roselyn wiedzialam czego sie spodziewac, jestem natomiast zachwycona rozem Thoughts (wzielam w ciemno pelen wymiar i zostalam wynagrodzona) i pudrem wykanczajacym Soft Focus w kolorze Golden. Wcale nie jest za zolty, jak sie obawialam i nadanie jedynie lekkiego zdrowego kolorytu. Super!
Pigment do oczu gratisowy piekny, ale pewnie nie bede uzywac, ktos kto nie umie pomalowac oczu nie powinien bawic sie takimi kolorami
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 17:15   #281
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostalam przesylke z EG, jak rowniez maila z potwierdzeniem, ze kolejna poszla 25.03 (widac mieli jakies hurtowe nadanie paczek ) Po Roselyn wiedzialam czego sie spodziewac, jestem natomiast zachwycona rozem Thoughts (wzielam w ciemno pelen wymiar i zostalam wynagrodzona) i pudrem wykanczajacym Soft Focus w kolorze Golden. Wcale nie jest za zolty, jak sie obawialam i nadanie jedynie lekkiego zdrowego kolorytu. Super!
Pigment do oczu gratisowy piekny, ale pewnie nie bede uzywac, ktos kto nie umie pomalowac oczu nie powinien bawic sie takimi kolorami
To poproszę fotkę różu Thoughts ...do mnie idą 2 róże
A pigment dostałaś w kolorze brązu zmieszanego ze złotem ?
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 17:44   #282
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Tak. Moze i wyglalby na mnie niezle, ale niestety moja nieudolnosc w tym temacie dyskwalifikuje taki kolor
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:37   #283
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Pranie wrzuć fotki. Te z EGM są na wagę złota biorąc pod uwagę zdjęcia na ich stronie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:25   #284
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
EGM nas lubi
Mariolu jak Twoje dalsze wrażenia z testowania EGM ?
Stoją w miejscu, bo wczoraj miałam wyjazd, więc wolałam nie testować tylko wzięłam sprawdzony kolor z EDM, a dzisiaj zatęskniłam za podkładem NIEmineralnym H. Rubinstein
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 22:01   #285
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Blondi2 nadal masz niezmieniony status zamówienia ?
Ja dostałam potwierdzenie, że 25.03.09 wysłali przesyłkę z zamówieniem, które zlożylam 22 marca...czyli zamówienie z niedzieli wysłane w środę

Mnie jak widać lubią...ale to pewnie dlatego ,że darzymy się uczuciem z wzajemnością

Jeszcze fotek ostatniego zamówienia nie zrobiłam ,a idzie kolejne
Wreszcie jest Shipped!:jupi :
Na szczęście załapałam się do tej hurtowej wysyłki paczek do Polski .
Dzisiaj i ja dostałam maila, że 25.03. wysłali paczkę, ufff.......No i w ramach rekompensaty za długi okres oczekiwania, tak jak i Wam dołożyli mi cień . Ciekawa jestem tylko, czy to na skutek mojego maila czy wreszcie nadeszła moja kolej .
Już nie mogę się doczekać paczki, chyba już od poniedziałku zacznę nękać i zadręczać listonosza, czy coś dla mnie ma .
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 22:29   #286
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Blondi2 Pokaż wiadomość
Wreszcie jest Shipped!:jupi :
Na szczęście załapałam się do tej hurtowej wysyłki paczek do Polski .
Dzisiaj i ja dostałam maila, że 25.03. wysłali paczkę, ufff.......No i w ramach rekompensaty za długi okres oczekiwania, tak jak i Wam dołożyli mi cień . Ciekawa jestem tylko, czy to na skutek mojego maila czy wreszcie nadeszła moja kolej .
Już nie mogę się doczekać paczki, chyba już od poniedziałku zacznę nękać i zadręczać listonosza, czy coś dla mnie ma .
Ciekawe, która pierwsza z nas z tej hurowej wysyłki paczkę otrzyma ...stawiam jedna na capitol
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 10:45   #287
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mala_kobietka mala prosba jakie kolorki podkladu tobie ladnie pasuja?????ja to jestem ciekawa czy cos trafie z odcieniamizamawiala m po opisach light medium beige-a gdzies pisalas ze sa bardzo jasniutkie

nadal czekam-spore opoznienie............... .
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 11:04   #288
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
mala_kobietka mala prosba jakie kolorki podkladu tobie ladnie pasuja?????ja to jestem ciekawa czy cos trafie z odcieniamizamawiala m po opisach light medium beige-a gdzies pisalas ze sa bardzo jasniutkie

nadal czekam-spore opoznienie............... .

Mam:
  1. Roselyn (a light medium foundation)
  2. Trish (warm medium beige foundation)
  3. Pearl (a medium toned foundation for women with slightly yellow/olive tones)
Roselyn i Trish są takie same jasnością mimo, że przy jednym opis, light medium przy drugim medium
Pearl jest zdecydowanie ciemniejszy (będzie na lato jak się chociaż trochę opalę ) jego określenie medium nijak się ma do medium Trish

Postaram się zaraz zrobić obiecane fotki cieni to zrobię również Pearl,
Trish i Rosleyn wrzucałam wcześniej.

Roselyn to rodzina żółta a Trish beżowa, obydwa mi pasują (Trish ciut lepiej )
Pearl rodzina zółta....czeka na lato, teraz mogę udawać solarkę w nim ...

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-03-28 o 11:06 Powód: dopisek
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 14:00   #289
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

aaaaaaalc nic nie zamawialam w tych odcieniach-ale biorac pod uwage lumiere-jak ladnie dopasowuja sie -mysle ze cos sie trafi

ja juz chce swoja pzresylke!!!!!!
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 15:17   #290
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Wstawiam obiecane fotki cieni i nie tylko

Makijaż wiosenny z wykorzystaniem nowych cieni...tzw wiosna użytkowa, czyli make up, który nie jest perfekcyjny, nie ma w nim sztuki, , ale zainspirowały mnie zdjęcia mgiełka koloru w artykule do którego link poniżej
https://wizaz.pl/Makijaz/Trendy/Wiosna-2009!-czesc-2
i mogę w nim wyjść na ulicę (tak mi się przynajmniej wydaje )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EGM porownanie.jpg (49,2 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cienie EGM.jpg (49,3 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cienie EGM z podpisami.jpg (54,0 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna użytkowa.jpg (29,0 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko green tea.jpg (41,8 KB, 107 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:34   #291
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Joasiu, slicznie! Ten twoj artykul tak mnie zainspirowal, ze wczoraj odwazylam sie na zielony makijaz Szkoda, ze nie cyknelas od razu foto tego pigmentu do oczu. Frantic, ja dzis jestem pozbawiona aparatu, jak tylko wroci razem z TZtem do domu, zrobie fotke.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 00:14   #292
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Joasiu, slicznie! Ten twoj artykul tak mnie zainspirowal, ze wczoraj odwazylam sie na zielony makijaz Szkoda, ze nie cyknelas od razu foto tego pigmentu do oczu. Frantic, ja dzis jestem pozbawiona aparatu, jak tylko wroci razem z TZtem do domu, zrobie fotke.
Dziękuję Judyto prawda, że inspirujące te fotki w artykule ??
Ja dotychczas nigdy się tak nie malowałam , ale....no właśnie muszę jeszcze poćwiczyć, bo strasznie mi się efekt "mgiełki koloru" podoba
Cieniem CAFE AU LAIT IN PARIS nalożonka "mgiełka" jest naprawdę piękna i delikatna , tak deliktana , że na zdjeciu nie będzie pewnie widać tego uroku
Szkoda, że Ty nie masz zdjęć swojego zielonego makijażu
Ja dzisiaj zatęskniłam za neutralnym barwami po wczorajszym szaleństwie
wstawiam fotkę oczka mimo, że tylko jeden cień jest EGM...ale za to jako bazowy na całą powiekę....mój ukochany CAFE AU LAIT IN PARIS .

Pozostałe 2 cienie to Lumiere Taupe iCotton Candy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko brązy.jpg (50,3 KB, 77 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 01:41   #293
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

hejeczka..pora na zdanie relacji...mam 3 probki podkladow Annabelle YG...przesuper kolor dobrany...zero kryciaNawet jak nakladalam nie pedzlem a na puszek pudrowy i potem na buzie...,mam tez Leslie CM...hm za gesta i nie podoba mi sie ...no i kolor Noelle ciut za zolty jak dla mnie YG wiec nie kryje a zaznaczala skorki...

Ale ale za to cienie do oczek perfekt mam chyba 9 i jasne sa super ale ciemne wcale sie nie trzymaja powieki i nie sa tak intensywne jak w pudeleczku...wiec zrobilam mixing medium z glicerynka i sa absolutnie the best

na zdjeciach wszystkie cienie w rzedzie gornym sa zmiksowane zmixing medium a te na dolnym rzedzie jasniutkie sa wciaz sypkie...no i ten pigmentkurcze miedziany...nie dla mnie
P.S ten cien SINCERITY...pomaranczowo brazowy a naklada sie na glinkowo szary hihihi
Mam tez dwa bronzery Corsica i Natural Beauty-strasznie ale to strasznie blyszczaco perlowe na pewno nie na cala buzie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mix 033.jpg (146,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mix 034.jpg (151,4 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez ghostdog
Czas edycji: 2009-03-30 o 01:51
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:28   #294
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez ghostdog Pokaż wiadomość
hejeczka..pora na zdanie relacji...mam 3 probki podkladow Annabelle YG...przesuper kolor dobrany...zero kryciaNawet jak nakladalam nie pedzlem a na puszek pudrowy i potem na buzie...,mam tez Leslie CM...hm za gesta i nie podoba mi sie ...no i kolor Noelle ciut za zolty jak dla mnie YG wiec nie kryje a zaznaczala skorki...

Ale ale za to cienie do oczek perfekt mam chyba 9 i jasne sa super ale ciemne wcale sie nie trzymaja powieki i nie sa tak intensywne jak w pudeleczku...wiec zrobilam mixing medium z glicerynka i sa absolutnie the best

na zdjeciach wszystkie cienie w rzedzie gornym sa zmiksowane zmixing medium a te na dolnym rzedzie jasniutkie sa wciaz sypkie...no i ten pigmentkurcze miedziany...nie dla mnie
P.S ten cien SINCERITY...pomaranczowo brazowy a naklada sie na glinkowo szary hihihi
Mam tez dwa bronzery Corsica i Natural Beauty-strasznie ale to strasznie blyszczaco perlowe na pewno nie na cala buzie...
A nakładasz podkład YG na nawilżoną, nakremowaną twarz ?
Nie mówię, że ona mega kryje, ale całkiem , całkiem a jak psiknę sobie hydrolatem na twarz po nałożeniu 2 warstw i jszcze raz przelecę pędzlem to naprawdę nie ma o co czepiać sie do krycia. I jest bardzo trwały na buzi.
Ja czasami mieszam formułę YG z odrobiną Cover me, bardzo odpowiada mi efekt.
Nie wiem jak sprawdzi się u mnie formuła L&N ale jak nie przebije YG to tej formuły będę z pewnością używała latem solo

Ja cienie kładę na oku na bazę ArtDeco (efekty widać na fotkach ) jak używam mm z glicerynką to mam wrażenie, że cienie tracą swój blask, kiepsko się cieniuje taki makijaż a na bazie nie narzekam, ale faktycznie używam jaśniejszych cieni.
Na bronzer czekam
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:49   #295
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja jednak, po dłuższym testowaniu nie polubiłam się z EGM na tyle, aby zamówić u nich pełnowymiarowy produkt.

Formuła Cover Me, kryje średnio, niby można na miejsca problemowe nakładać kolejne warstwy, ale nie wygląda wtedy zbyt naturalnie (nie wtapia się w skórę). Przesusza mnie, przez co szybko się błyszczę, no i podkreśla suche skórki. Nie polubiliśmy się.

Formuła Youthful Glow, tą lubię, pięknie się wtapia, twarz jest lekko rozświetlona, ale nie błyszcząca. Wygładza, nie wchodzi, w pory, nie przesusza. Niestety, kryje w stopniu lekkim, przy kilku warstwach do średniego (dość sporo trzeba nałożyć) i muszę kombinować z bazami, korektorami itp. A muszę przyznać, że mi się nie chce, taka leniwa się zrobiłam, a co (oczywiście po odkryciu minerałów, z którymi nie muszę tak kombinować) Ale jak ktoś nie potrzebuje większego krycia to tą formułę mogę polecić.

HD finishing powder, czyli krzemionka z miką. Jako że lubię krzemionkę ten puder również bardzo przypadł mi do gustu, nie zamówię jednak, uważam że 20$ za pojemniczek to lekka przesada, biorąc pod uwagę skład (no chyba, że będzie jakaś super promocja to kto wie).

Rice Primer, naprawdę przyjemny, spełnia swoje zadania, czyli przedłuża trwałość makijażu. Łatwiej nałożyć podkład, no i dzięki primerowi potrzeba go nieco mniej, wygładza i lekko matuje nie przesuszając. Z moi obecnym podkładem jednak bazy nie potrzebuję.

Moje przygody z produktami do ust wszyscy już znają, to nie opisuję
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:19   #296
ghostdog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 112
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
A nakładasz podkład YG na nawilżoną, nakremowaną twarz ?
Nie mówię, że ona mega kryje, ale całkiem , całkiem a jak psiknę sobie hydrolatem na twarz po nałożeniu 2 warstw i jszcze raz przelecę pędzlem to naprawdę nie ma o co czepiać sie do krycia. I jest bardzo trwały na buzi.
Wiesz...przewaznie nakladam te mineralne podklady taka gabeczkaz meszkiem ktore nadaja sie do pudrow i potem spryskuje twarz albo wit.C w plynie z Body Shopu albo mineralna woda i nawet gdyby byly jakies suche skorki widoczne lub meszek to go nie ma wtedy...YG pedzlem tez machalam kilka razy...
Niestety mam jakies zaczerwienienia na buzi i YG...nawet korektora mi ni ezaslonil a duzo czasu zajeloby mi nakladanie tylu warst na twarz....kiedy to Meow a obecnie stosowany przeze mnie Earthnicity z UK robi za jednym zamachem

Bazy Art Deco czy Lemon Aid Benefita nie uzywalam...ale jak pomiesza sie ciemne cienie z mixing medium to latwiej sie je naklada bo sie nie rozsypuja...ale rozciera sie je wlasnie ciut trudniej...jak zrobie nimi makijazyk to wstawie

Edytowane przez ghostdog
Czas edycji: 2009-03-30 o 11:21
ghostdog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:02   #297
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mala_kobietka achhh widze ze sliczny ten roselyna tobie w nim naprawde pieknie!!!!
z cieni podoba mi sie ten kolorek nr 5 piekny limonkowy!!!!!
ghostdog a nie lepiej nakladac pedzlem podklad????wydaje mi sie ze przy mineralkach nakladac lepiej kabuki lub flat topem-a puszkiem mona by nalozyc puder wykanczajacy

Edytowane przez sylwia532
Czas edycji: 2009-03-30 o 13:04
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:27   #298
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja rowniez jestem juz totalnie zakochana w Roselyn. Zdaje sie, ze nawet bez dodatkowego bezu, ktory maja mi doslac z EG, bede go uzywac. Nauczylam sie robic tak delikatna warstwe, ze nie przebija mi spod spodu roz ani bez skory, a za to cala buzia ladnie wspolgra z moja zoltawa szyja.
Dziewczyny, nie pisalam jeszcze o pielegnacji EG, bo jest troche za wczesnie, ale wstepnie, po kilku dniach, moge powiedziec ze kremik Bright&Even jest bardzo fajny. Poczatkowo wydaje sie tlustawy, ale szybciutko i ladnie sie wchlania, zostawiajac cere miekka i nawilzona. Krem w dwa dni poradzil sobie z moimi przesuszonymi, zaczerwienionymi bruzdami nosowymi! po suchym podraznieniu ani sladu
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:49   #299
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dziś w skrzynce znalazłam leżakujące i czekające na mnie próbeczki!
11 słoiczków, chyba cień gratis (złoto-brązowy z napisem thank you from egm) i dwa woreczki z dodatkowymi podkładami (swoją drogą te nadprogramowe nieźle mi pasują).
finishing powder Hi Def Pro jest super, uwielbiam takie drobne sypańce. Twarz gładka o granic niemożliwości.
Confidence ma oznaczenia "Fin. Pdr./Sb" rozumiem, że to też puder- tyle że jest swiecący. Poczeka na ogądanie.
Róże! Różowe aż miło! Fanned pink i pink lemonade, jestem zauroczona!
na 1. ogień nałożyłam amy (YG), robi niezłą konkurencję mojej ulubionej o-glo, jeszcze lżejsza i mniej widoczna (o ile to możliwe) na twarzy.
Susan, Sarah, i Linda- dla mnie za ciemne, może poczekają na lato?
z podkladów będę testować jeszcze: jill (CM), christeen (YG), zoe (CM) i leanne (CM).
porobiłam zdjęcia, ale od razu je pomiesząłam i za nic nie mogę dopasować kolorów....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egm 004a.jpg (69,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm 005a.jpg (64,8 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm 006a.jpg (65,7 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm 007a.jpg (60,1 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm 008a.jpg (68,8 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-03-30 o 17:11
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:20   #300
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

rozwielitka takimi zdjeciami powinna strona EGM operowac

do mnie tez dotarla dzis przesylka!!!i standardowo cien gratis-o tym samym odcieniu
hehehe jutro obfoce swoje probeczki-a na pierszy rzut oka duza rozbieznosc kolorystycznaco ja zamawialam-no zaluje ze nie mam tego roselyn
jutro przetestuje!!!!aczkolwiek mam spotkanie w sprawie przedszkola i nie wiem czy testowac czy naklozyc juz sprawdzone............... .

Edytowane przez sylwia532
Czas edycji: 2009-03-30 o 18:21
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.