Czarnow³ose;) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-10-19, 20:05   #2671
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, od lipca farbujê siê na czarno do dzi¶ farbowa³am 3 razy. no i teraz moje pytanie co bêdzie najlepsze, je¶li za rok chcia³abym zmieniæ kolor.. bo wiadomo jak na czarnym wychodzi. Szampony..?
gdy mi zachcia³o siê pozbyæ czerni zrobi³am sobie k±piel rozja¶niaj±c± zesz³am z czerni do ciemno rudego koloru.Ale z takim pytaniami najlepiej zwróæ siê do dziewczyn z w±tku o dekoloryzacji.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-28, 17:50   #2672
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose;)

A ja mam takie pytanie a w³asciwie prosze o ma³± radê. Przez jaki¶ czas farbowa³am w³osy na rudy (naturlanie mam ¶redni br±z), ostanio stiwrdzilam, ¿e dosyæ rudego mimo, ¿e mam s³abo¶æ do tego koloru i na³ozy³am na bardzo sprany kolor taki z³ocisto bursztynowy ciemny blond (farba profesjonalna), tak¿e w efekcie w³osy mam na oko jasny rudy br±z, mimo ¿e wczesniej z rudego nie wiele zostalo to ten karmel/bursztyn (mial to byc z³ocisty kolor) pog³êbi³ rudo¶æ. Chcia³a bym mieæ ciemny nawet bardzo ciemny br±z ale nie chce katowac narazie zwykl± farba w³osów wiec postanowi³am kupiæ szmpon koloryzujacy. Kupi³am szmpon z Joanny Multi Soft color "aksamitna czerñ" z my¶l±, ¿e z rozja¶nionych w³osów siê troche wyp³ucze po jakim¶ czasie chociaz do ciemnego br±zu... jak my¶licie czy to ma w ogole sens? czy np lepiej zmieszaæ pol czerni i po³ ciemnego br±zu? Mog³am kupiæ ciemny br±z te¿ z joanny ale z tego co wiem wychodza rudawe/ czerwone refleksy a tym bardziej na moich rudawych w³osach to chyba bylo by nieuniknione a brdzo bym tego nie chciala.... dlatego wzielam ta czerñ ewentualnie czy sopral by sie na tyle ze mogla bym po³ozyc za jakis czas poprostu ciemny br±z? i wtedy mysle ze pozbyla bym sie w znacznym stopniu rudych czy czerwonych refleksów... Jak myslicie?
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-31, 07:26   #2673
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam takie pytanie a w³asciwie prosze o ma³± radê. Przez jaki¶ czas farbowa³am w³osy na rudy (naturlanie mam ¶redni br±z), ostanio stiwrdzilam, ¿e dosyæ rudego mimo, ¿e mam s³abo¶æ do tego koloru i na³ozy³am na bardzo sprany kolor taki z³ocisto bursztynowy ciemny blond (farba profesjonalna), tak¿e w efekcie w³osy mam na oko jasny rudy br±z, mimo ¿e wczesniej z rudego nie wiele zostalo to ten karmel/bursztyn (mial to byc z³ocisty kolor) pog³êbi³ rudo¶æ. Chcia³a bym mieæ ciemny nawet bardzo ciemny br±z ale nie chce katowac narazie zwykl± farba w³osów wiec postanowi³am kupiæ szmpon koloryzujacy. Kupi³am szmpon z Joanny Multi Soft color "aksamitna czerñ" z my¶l±, ¿e z rozja¶nionych w³osów siê troche wyp³ucze po jakim¶ czasie chociaz do ciemnego br±zu... jak my¶licie czy to ma w ogole sens? czy np lepiej zmieszaæ pol czerni i po³ ciemnego br±zu? Mog³am kupiæ ciemny br±z te¿ z joanny ale z tego co wiem wychodza rudawe/ czerwone refleksy a tym bardziej na moich rudawych w³osach to chyba bylo by nieuniknione a brdzo bym tego nie chciala.... dlatego wzielam ta czerñ ewentualnie czy sopral by sie na tyle ze mogla bym po³ozyc za jakis czas poprostu ciemny br±z? i wtedy mysle ze pozbyla bym sie w znacznym stopniu rudych czy czerwonych refleksów... Jak myslicie?
wed³ug mnie mieszanie farb czerñ+ciemny br±z jest bez sensu,ciemny br±z z regu³y i tak wychodzi czarny tyle,¿e troszkê naturalniej ni¿ zwyk³a czarna farba.Najlepiej by by³o u¿yæ trwa³ej farby w kolorze np ciemnego br±zu.Takie jest moje zdanie byæ mo¿e siê mylê.Mia³am taki problem jak Ty gdy chcia³am przykryæ rudo¶ci szampony koloryzuj±ce nie dawa³y rady bo po paru myciach i tak widaæ by³o rude refleksy.Dopiero trwa³a farba da³a radê.U¿y³am wtedy ciemnego br±zu Garnier Color Naturals.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-10-31 o 07:28
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-31, 17:55   #2674
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziekuje Ci za odpowiedz ale szcerze mowiac juz nie moglam wytrzymac i zarysykowalam z tym szamponem koloryzujacym (nie mieszlalam kolorów), a w sumie nawet mi sie spodobalay te czarne wlosy wiec teraz juz zaczynam sie zastanawiac nad zostaniem przy takim kolorze na stale Kiedy¶ juz farbowalam wlosy na czarno przez pewien czas ale niestety zniszczylam sobie je teraz rozjasnianiem, dlatego wloalam cos lzejszego dla wlosa a natura dala mi ciemne wlosy wiec chyba tak juz pozostanie
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-01, 07:34   #2675
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje Ci za odpowiedz ale szcerze mowiac juz nie moglam wytrzymac i zarysykowalam z tym szamponem koloryzujacym (nie mieszlalam kolorów), a w sumie nawet mi sie spodobalay te czarne wlosy wiec teraz juz zaczynam sie zastanawiac nad zostaniem przy takim kolorze na stale Kiedy¶ juz farbowalam wlosy na czarno przez pewien czas ale niestety zniszczylam sobie je teraz rozjasnianiem, dlatego wloalam cos lzejszego dla wlosa a natura dala mi ciemne wlosy wiec chyba tak juz pozostanie
dobry wybórmoje w³osy te¿ meczy³am rozja¶nianiem i ci±g³ymi zmianami koloru a i tak wróci³am do czernimo¿e wstawisz zdjêcie?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 12:36   #2676
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
dobry wybórmoje w³osy te¿ meczy³am rozja¶nianiem i ci±g³ymi zmianami koloru a i tak wróci³am do czernimo¿e wstawisz zdjêcie?
Przynjmniej po eksperymantach wiadomo w czym czlowiek czuje sie najlepiej postaram sie dzisiaj albo jutro jakies zdjecie wstawiæ
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 20:08   #2677
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja w czarnych wiem, ¿e jako¶æ zdjêæ koszmarna ale robi³am telefonem, niestety nie mam dostêpu do aparatu narazie. Foty s± dziwnie rozmyte (probowalam cos zdzialac zeby to poprawic, wyostrzyc ale chyba wyszlo tylko gorzej) no i na niektorych jaki¶ dziwny kontrast miedzy szyj± a twarz± (nie jestem az tak dramatycznie bia³a hehe a szyja tez w rzeczywistosci nie jest taka ciemna) ale mam nadzieje widaæ w miare co najwzniejsze
i dodatkowe 2 zdjêcia z czerwieni± na ustach... i tu moje pytanie, czy wygladam smiesznie? czy pasuje jakos to w miare? bo nie mam odwagi wyj¶c tak na ulice w bialy dzieñ i nie wiem czy kiedykolwiek sie odwaze.... ale mysle, ¿e moze jaki¶ wieczorny wypad gdzies, impreza, czy nawet zwykle imieniny u cioci dlatego potrzebuje obiektywnej opini

Edytowane przez Shangri-La
Czas edycji: 2010-11-04 o 20:13
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 21:05   #2678
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznañ (£ód¼)
Wiadomo¶ci: 8 112
Dot.: Czarnow³ose;)

Ale jeste¶ ¶liczna (to tak nawiasem) kolor super a czerwone usta na specjalne okazje siê nadaj±

Ja dzi¶ kupi³am t± nowo¶æ - piankê Schwarzkopf czarn± , zobaczymy
__________________
5.06.10-pozna³am Ciê
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno¶æ do koñca i tak bêdzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 07:37   #2679
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w czarnych wiem, ¿e jako¶æ zdjêæ koszmarna ale robi³am telefonem, niestety nie mam dostêpu do aparatu narazie. Foty s± dziwnie rozmyte (probowalam cos zdzialac zeby to poprawic, wyostrzyc ale chyba wyszlo tylko gorzej) no i na niektorych jaki¶ dziwny kontrast miedzy szyj± a twarz± (nie jestem az tak dramatycznie bia³a hehe a szyja tez w rzeczywistosci nie jest taka ciemna) ale mam nadzieje widaæ w miare co najwzniejsze
i dodatkowe 2 zdjêcia z czerwieni± na ustach... i tu moje pytanie, czy wygladam smiesznie? czy pasuje jakos to w miare? bo nie mam odwagi wyj¶c tak na ulice w bialy dzieñ i nie wiem czy kiedykolwiek sie odwaze.... ale mysle, ¿e moze jaki¶ wieczorny wypad gdzies, impreza, czy nawet zwykle imieniny u cioci dlatego potrzebuje obiektywnej opini
piêkna jeste¶!dla Ciebie tylko czerñ!co czerwonej szminki,to ¶mia³o mo¿esz u¿ywaæ-wygl±dasz ¶wietnie.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-11-05 o 12:13
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 13:13   #2680
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose;)

dziekuje wam ¶licznie Przyznam, ¿e mimo to, i¿ zakochana jestem w rudo¶ciach i podobno ³adnie wygl±da³am to jednak chyba w czerniw czuje sie lepiej i bardziej jak ja A dziwn± rzecz zauwa¿y³am, jak przyciemni³am w³osy, mo¿e nie do czerni jeszce ale do br±zu to ludzie dawali mi mniej lat ni¿ jak mia³am jasniejsze w³osy, a podobno ciemne w³osy dodaj± powagi.. co do czerwieni chyba sie prze³amê, chocia¿ nie wiem czy a¿ tak intensywny kolor wyprobuje
SunnyGirl Zdaj relacjê jak wysz³o i czy kolor trwa³y bo sama siê zastanwia³am nad ta farb± tym bardziej, ze widzia³am promocje za 19 z³.
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 14:07   #2681
bambiii699
Raczkowanie
 
Avatar bambiii699
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chrzanów/k.Krakowa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Czarnow³ose;)

Cze¶æ Czarnulki!
Mam do was pytanie:
Jestem brunetk± o w³osach w ciep³ej tonacji, przez rok farbowa³am w³osy na czarny z niebieskim refleksem (za³±cznik)
Teraz mam ju¿ swoje naturalne w³osy i znowu chcia³abym zafarbowaæ na granatow± czerñ.
Znacie mo¿e trwa³e farby, dobrych firm które da³y by mi mocniejszy efekt granatu na w³osach?
bambiii699 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 18:58   #2682
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Czarnulki!
Mam do was pytanie:
Jestem brunetk± o w³osach w ciep³ej tonacji, przez rok farbowa³am w³osy na czarny z niebieskim refleksem (za³±cznik)
Teraz mam ju¿ swoje naturalne w³osy i znowu chcia³abym zafarbowaæ na granatow± czerñ.
Znacie mo¿e trwa³e farby, dobrych firm które da³y by mi mocniejszy efekt granatu na w³osach?
mi mocny efekt granatu dawa³a farba Garnier 100% color B³êkitna Czerñ.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje wam ¶licznie Przyznam, ¿e mimo to, i¿ zakochana jestem w rudo¶ciach i podobno ³adnie wygl±da³am to jednak chyba w czerniw czuje sie lepiej i bardziej jak ja A dziwn± rzecz zauwa¿y³am, jak przyciemni³am w³osy, mo¿e nie do czerni jeszce ale do br±zu to ludzie dawali mi mniej lat ni¿ jak mia³am jasniejsze w³osy, a podobno ciemne w³osy dodaj± powagi.. co do czerwieni chyba sie prze³amê, chocia¿ nie wiem czy a¿ tak intensywny kolor wyprobuje
SunnyGirl Zdaj relacjê jak wysz³o i czy kolor trwa³y bo sama siê zastanwia³am nad ta farb± tym bardziej, ze widzia³am promocje za 19 z³.
nie wiem ile masz lat wiêc trudno to stwiedziænie wiem te¿ jak wygl±dasz w rudo¶ciach ale moim zdaniem czerñ to Twój kolor wygl±dasz przepiêknieu¿ywa³a¶ szamponu koloryzuj±cego Joanny Aksamitna czerñ tak?i jeste¶ z niej zadowolona?bo siê nad ni± zastanawiam
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 21:13   #2683
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose;)

agata456 Je¶li chodzi o rudo¶ci i czerñ to jak zawsze zdania u mnie podzielone w którym lepiej ale ja juz wiem, ¿e lepiej czuje sie w czerni
Co do szamponu to ogolnie mysla³am, ¿e nie da rady pokryæ tak rozjasnionych w³osów i spierze siê po drugim mycium jak narazie w miare sie trzyma choæ przy dziennym swietle widac ze to poprostu ciemny br±z albo pasemka czarno-br±zowe. Je¶li ma s³uzyc jedynie do od¶wierzenia koloru to mysle ze jest fajny, chociaz zaraz po farbowaniu efekt nieco sztuczny ale po 2 myciu wygl±da juz fajnie. Aha i w³osy po nim s± bardzo b³yszczace i miekkie takze jestem raczej na tak
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 06:59   #2684
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Wczoraj uzylam hebanowej czerni z castinga nr 200.Wreszcie znalazlam czarna farbke ktora nie zabrudzila recznika! i dala efekt naturalnej czerni,wloski blyszcza jest ok.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 13:29   #2685
bambiii699
Raczkowanie
 
Avatar bambiii699
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chrzanów/k.Krakowa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Czarnow³ose;)

agata456 dziêkujê za odpowiedz
Dziewczyny, co stosujecie aby w³osy piêknie l¶ni³y?
chodzi mi tutaj o jakie¶ spraye, mleczka itp.

Ja u¿ywa³am spray'u nablyszczajacego z avonu ale po 15 minutach, gdy woda siê ulotni³a, w³osy by³y okropnie suche
bambiii699 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 14:31   #2686
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose;)

bambiii699 Ja uzywam maseczki do w³osów a w³asciwie dwie na zmiane, i to przy ka¿dym myciu bo mam tak strasznie suche w³osy i zniszczone od rozjasniania, ¿e to cud, ¿e potrafia l¶niæ no i jedwab do w³osów przed suszeniem

a mam pytanie o kremy castinga... jedno opakowanie na jakie w³osy starcza? geste w³osy do ³opatek pokryje?
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 18:23   #2687
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomo¶ci: 737
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Poka¿ wiadomo¶æ
a mam pytanie o kremy castinga... jedno opakowanie na jakie w³osy starcza? geste w³osy do ³opatek pokryje?

Zdecydowanie tak ja mam w³osy do pasa i jeszcze troche mi zostawa³o
__________________
Obecna d³ugo¶æ: 82cm.

Moja w³osowa galeria
miki223 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 10:52   #2688
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Poka¿ wiadomo¶æ
agata456 dziêkujê za odpowiedz
Dziewczyny, co stosujecie aby w³osy piêknie l¶ni³y?
chodzi mi tutaj o jakie¶ spraye, mleczka itp.

Ja u¿ywa³am spray'u nablyszczajacego z avonu ale po 15 minutach, gdy woda siê ulotni³a, w³osy by³y okropnie suche
wstawiam zdjêcie moich w³osów po u¿yciu b³ekitnej czerni Garniera,mo¿e pomo¿e Ci to dokonaæ wyboruco do nab³yszczania ja u¿ywam jedwabiu,ale nie ma mokre w³osy tylko na suche-w moim przypadku to daje lepszy efekt ni¿ nak³adanie na mokre w³osy.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 11:59   #2689
bambiii699
Raczkowanie
 
Avatar bambiii699
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chrzanów/k.Krakowa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
wstawiam zdjêcie moich w³osów po u¿yciu b³ekitnej czerni Garniera,mo¿e pomo¿e Ci to dokonaæ wyboruco do nab³yszczania ja u¿ywam jedwabiu,ale nie ma mokre w³osy tylko na suche-w moim przypadku to daje lepszy efekt ni¿ nak³adanie na mokre w³osy.
No to mnie namówi³a¶
Widzê ¿e w³osy masz w piêknym stanie
bambiii699 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 17:51   #2690
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Poka¿ wiadomo¶æ
No to mnie namówi³a¶
Widzê ¿e w³osy masz w piêknym stanie
dziêki za mi³e s³owaostatnio troszkê siê przesuszy³y i przerzuci³am siê na szampony koloryzuj±ce,ale tak to u¿ywa³am ca³y czas b³ekitnej czerni Garnier 100% Color,uwa¿am,¿e ona daje najlepszy efekt je¶li chodzi o granatowy po³ysk.Koniecznie pochwal siê efektami jak pofarbujesz w³oski.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-11-07 o 18:10
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 20:47   #2691
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznañ (£ód¼)
Wiadomo¶ci: 8 112
Dot.: Czarnow³ose;)

no wiêc a pro po pianki Schwarzkopf nr 200 - czerñ
Kolor wychodzi bardzo ³adny, w³osy siê b³yszcz±, o dziwo przy zmywaniu farby (pianki) pierwszy raz woda bardzo szybko by³a czysta , ale jednocze¶nie jeszcze nigdy tyle w³osów mi nie wypad³o po farbowaniu ale to mo¿e wina moich w³osów, bo ostatnio bardzo wypadaj±...
aha i aplikacja pianki jest du¿o wygodniejsza ni¿ farby
__________________
5.06.10-pozna³am Ciê
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno¶æ do koñca i tak bêdzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 21:53   #2692
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
no wiêc a pro po pianki Schwarzkopf nr 200 - czerñ
Kolor wychodzi bardzo ³adny, w³osy siê b³yszcz±, o dziwo przy zmywaniu farby (pianki) pierwszy raz woda bardzo szybko by³a czysta , ale jednocze¶nie jeszcze nigdy tyle w³osów mi nie wypad³o po farbowaniu ale to mo¿e wina moich w³osów, bo ostatnio bardzo wypadaj±...
aha i aplikacja pianki jest du¿o wygodniejsza ni¿ farby
A jakiej d³ugo¶ci masz w³osy? duzo tej pianki wychodzi?
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 22:25   #2693
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznañ (£ód¼)
Wiadomo¶ci: 8 112
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Poka¿ wiadomo¶æ
A jakiej d³ugo¶ci masz w³osy? duzo tej pianki wychodzi?
tak do ³opatek i jest bardzo du¿o tej pianki
__________________
5.06.10-pozna³am Ciê
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno¶æ do koñca i tak bêdzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 11:26   #2694
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Poka¿ wiadomo¶æ
No to mnie namówi³a¶
Widzê ¿e w³osy masz w piêknym stanie
Witajcie Czarnulki
Ja wprawdzie malujê w³oski ciemnym br±zem, ale ostatnio zobaczy³am dziewczynê o ¶licznych granatowych w³oskach i a¿ do niej podesz³am pochwaliæ kolor i zasiêgn±æ info czym malowa³a. Okaza³o siê ¿e granatow± czerni± z castinga. W³osy mia³a proste do pasa i to dawa³o niesamowity efekt cudnie siê mieni³y w sztucznym ¶wietle.
Bojê siê trochê malowania bo
szamponami bywa ró¿nie. Tym bardziej, ¿e swoje naturalki mam w odcieniu ¶redniego popielatego blondu i obawiam siê, ¿e odrost móg³by z³apaæ na ¿ywy niebieski kolor . Tak¿e mam pro¶bê do dziewczyn, które te¿ maj± do¶æ jasne swoje w³oski a maluj± na granatow± czerñ, jak je malujecie by wyszed³ w miarê jednolity odcieñ bez jasnych odrostów? mo¿e podk³ad na odrosty? sama nie wiem.

Bambiii699 wrzuæ proszê fotki jak bêdziesz po farbowaniu granatow± czerni± z góry dziêki
__________________
trenujê => wyrze¼bione cia³o do wakacji

Gubiê kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda³o siê)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-11-08 o 11:29
Jowitka061987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 12:26   #2695
bambiii699
Raczkowanie
 
Avatar bambiii699
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chrzanów/k.Krakowa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Czarnow³ose;)

21 farbujê w³osy bo akurat wtedy dostajê pieni±¿ki
ju¿ nie mogê siê doczekaæ, zastanawiam siê miêdzy castingiem g. czerñ a garnierem 100%.
W³a¶nie czytam na KWC o najlepszym szamponie do w³osów farbowanych, bo nie chcê aby przy ka¿dym myciu kolor siê wyp³ukiwa³. jak ktos chce to mogê mu dopasowaæ kolor i fryzurê (zdjêcie musi byæ z zwi±zanymi w³osami, twarz na wprost) bo wygrzeba³am przy porz±dkach program wizaz 2
edit: doczyta³am na forach ¿e casting loreala szybko siê zmywa

przeszuka³am internet i znalaz³am tylko 1 zdjêcie koloru o który mi chodzi ( mocny granatowy odblask) mam nadziejê ¿e ta Pani sie nie obrazi

Edytowane przez bambiii699
Czas edycji: 2010-11-08 o 13:44
bambiii699 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 14:07   #2696
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznañ (£ód¼)
Wiadomo¶ci: 8 112
Dot.: Czarnow³ose;)

Jowitka061987 - widzê, ¿e bierzesz skrzypovitê , dzia³a??
__________________
5.06.10-pozna³am Ciê
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno¶æ do koñca i tak bêdzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 14:11   #2697
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja równie¿ znalaz³am
dla mnie idealny kolorek cudeñko

edit: Sunny nie zauwa¿y³am wiêkszych efektów. Mo¿e poza tym, ¿e ciut szybciej w³oski rosn± (mo¿e zamiast 1 cm na miesi±c jakie¶ 1,3 cm) i trochê mniej wypadaj± (zdarza³o mi siê wyrywaæ w³osy gar¶ciami niestety ;() ale jest ju¿ ciut lepiej
__________________
trenujê => wyrze¼bione cia³o do wakacji

Gubiê kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda³o siê)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-11-08 o 14:13
Jowitka061987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 14:48   #2698
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznañ (£ód¼)
Wiadomo¶ci: 8 112
Dot.: Czarnow³ose;)

Bo mi w³a¶nie w³osy wypadaj± dziêkujê za odpowied¼
__________________
5.06.10-pozna³am Ciê
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierno¶æ do koñca i tak bêdzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 20:36   #2699
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Czarnulki
Ja wprawdzie malujê w³oski ciemnym br±zem, ale ostatnio zobaczy³am dziewczynê o ¶licznych granatowych w³oskach i a¿ do niej podesz³am pochwaliæ kolor i zasiêgn±æ info czym malowa³a. Okaza³o siê ¿e granatow± czerni± z castinga. W³osy mia³a proste do pasa i to dawa³o niesamowity efekt cudnie siê mieni³y w sztucznym ¶wietle.
Bojê siê trochê malowania bo
szamponami bywa ró¿nie. Tym bardziej, ¿e swoje naturalki mam w odcieniu ¶redniego popielatego blondu i obawiam siê, ¿e odrost móg³by z³apaæ na ¿ywy niebieski kolor . Tak¿e mam pro¶bê do dziewczyn, które te¿ maj± do¶æ jasne swoje w³oski a maluj± na granatow± czerñ, jak je malujecie by wyszed³ w miarê jednolity odcieñ bez jasnych odrostów? mo¿e podk³ad na odrosty? sama nie wiem.

Bambiii699 wrzuæ proszê fotki jak bêdziesz po farbowaniu granatow± czerni± z góry dziêki
ja naturalne w³osy mam jasno br±zowe,parê lat farbowa³am granatow± czerni± i nigdy nie mia³am problemów,¿e odrosty wysz³y ja¶niejsze.Ale Granatowej Czerni Castinga nigdy nie u¿ywa³am wiêc trudno mipowiedzieæ jak wyjdzie.Ale wed³ug mnie czerñ to czerñ mo¿e jedynie blask granatu na odrostach by³by mocniejszy,u mnie tak by³o
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 08:59   #2700
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Czarnow³ose;)

SunnyGirl co do wpadaj±cych w³osków to wypróbuj pokrzywê ale li¶ciast± (jest mocniejsza od herbatki expresowej- w³osy s± mocniejsze, l¶ni±ce przynajmniej w moim przypadku, a i cera siê poprawia) polecam. Ja koñczê w³a¶nie paczuszkê ekspresowej ale nastêpnym razem zdobêdê li¶ciast±. Aha i WAX do ciemnych w³osów zacznij u¿ywaæ je¶li jeszcze go nie masz, super sprawa. Ja u¿ywa³am do blondów jakie¶ pó³ roku temu jak jeszcze rozja¶nia³am siê na platynê i mia³am bujne blond fale. Teraz po ciemnych farbach troszkê mi siê przerzedzi³y i muszê siê ratowaæ póki co pokrzyw± i skrzypem, ale dzi¶ ju¿ idê po WAX.

Agata456 dziêki za info co do farb to rzeczywi¶cie powinna zawsze wychodziæ czerñ z b³yskiem granatu jedynie. Natomiast ja na pierwszy raz chcia³abym wypróbowaæ szampon ( bo je¶li nie bêdzie mi pasowa³ ten odcieñ to przynajmniej szybko zejdzie, ale pocieszam siê ¿e mam do¶æ jasn± karnacjê i mo¿e to ciekawie wygl±daæ). Widzia³am, ¿e u¿ywa³a¶ farby 100% color, napisz jak siê w³oski sprawia³y po niej?
Ja niestety ostatnio u¿y³am Londy color blend odcieñ mocca, na pocz±tku wysz³a piêkna czerñ (lub bardzo ciemny br±z) z przeb³yskiem czerwieni czy fioletu, ale teraz nie do¶æ, ¿e w³osy zaczê³y mi mocniej po niej wypadaæ i siê przesuszy³y to jeszcze szybko siê wyp³ukuje (niektóre pasma mam ciemno miedziane, nienawidzê tego).
__________________
trenujê => wyrze¼bione cia³o do wakacji

Gubiê kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda³o siê)
Jowitka061987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.