Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-02, 19:36   #2341
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć Dziewczyny, ja dzisiaj w przypływie nudy nałożyłam a10 na ten ciepławy odrost i chyba się w końcu wyrównało w miare
co do staników, to kupuj,ę zazwyczaj w la senzie, wg tego kalkulatora powinnam nosić 65a, ale mi ciasno w takim więc kupuje 70a, mimo tego są to staniki zdecydowanie "ścisłe", nic mi się nie podsuwa i nawet mój mały biust wygląda całkiem nieźle bez potrzeby użycia push-up'a z masą gąbki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (70,9 KB, 40 załadowań)
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:36   #2342
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

tak piszecie o stanikach ja napisze tylko ze mam zawsze problem z doborem odpowiedniego i wogóle to marzy mi sie pomniejszenie biustu niby jak sie jest na diecie to przewaznie biust sie zmniejsza ale nie w moim przypadku i zdaje sobie tez sprawe ze po tabletkach anty jest taki brrr....ale jak tu nie brac skoro nie chce mieć wiecej dzieci,a innym zabezpieczeniom nie ufam.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:40   #2343
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak te miny Pań ekspedientek jak się mówi, że chce się 65 pod biustem bezcenna - z wyrzutem jeszcze i pretensją wcikają, że przecież "Takich nie ma!!"
no dokładnie mi ostatnio pani w triumphie poleciła udanie się do kappahla bo wg niej tam mają obwody 60 i 65 ale jak potem dodała -"dla dziewczynek" ale z tydz temu weszłam do triumpha i mieli z obwodem 65 ale jak przymierzyłam to dalej byl luzny. To juz w h&mie są ciasniejsze 70 B
wkurza mnie takie cos, bo jak płace ponad 100 zł za stanik w sklepie który uważa się za boga bielizny to chyba mam prawo wymagac zeby byly odpowiednie rozmiary. Teraz chyba bede szukac stanikow z dobrą rozmiarówką na allegro, sa duzo tansze w UK niz u nas
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:43   #2344
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, ja dzisiaj w przypływie nudy nałożyłam a10 na ten ciepławy odrost i chyba się w końcu wyrównało w miare
co do staników, to kupuj,ę zazwyczaj w la senzie, wg tego kalkulatora powinnam nosić 65a, ale mi ciasno w takim więc kupuje 70a, mimo tego są to staniki zdecydowanie "ścisłe", nic mi się nie podsuwa i nawet mój mały biust wygląda całkiem nieźle bez potrzeby użycia push-up'a z masą gąbki
Bardzo ładnie Ci wyszło

A co do staniczków to właśnie wiem, że la senza ma ścisłe ale ja u siebie nigdzie ich chyba nie dostane :/

A wracając jeszcze do przekrętu z Tam Madl i teorii spiskowych.. to mnie zastanawia jak to jest, że gdzie ktoś nie mówi czy się czyta na internecie - nikt jej nie obstawiał - to ja się pytam kto na nią głosował i ile smsów wysłał, że wygrała
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:45   #2345
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Olejuj włosy, odzyją

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------



Matko.. ja też :/ Siedzę do południa w łóżku, później sprzątam, a później się nudzę póki mąż nie przyjdzie i tak w kółko dzień w dzień.. Pracy nie ma, ten śnieg mnie przygnębia.. jeszcze ta żałoba.. dramat..

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------




Ja jeszcze nie wiem co zrobię.. Na razie znów mam sto myśli na godzinę.. Ale jeśli się zdecyduję to miałabyś coś pzreciwko, żebym Twoje zdjęcie z ostatniego farbownaia wydrukowała i pokazała fryzjerce co bym chciała na głowie ?

kochana drukuj
ja po wielu wielu roznych farbach nareszcie znalazłam swoj kolor i sama juz nie farbuje bo pozniej tęcza
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:47   #2346
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no dokładnie mi ostatnio pani w triumphie poleciła udanie się do kappahla bo wg niej tam mają obwody 60 i 65 ale jak potem dodała -"dla dziewczynek" ale z tydz temu weszłam do triumpha i mieli z obwodem 65 ale jak przymierzyłam to dalej byl luzny. To juz w h&mie są ciasniejsze 70 B
wkurza mnie takie cos, bo jak płace ponad 100 zł za stanik w sklepie który uważa się za boga bielizny to chyba mam prawo wymagac zeby byly odpowiednie rozmiary. Teraz chyba bede szukac stanikow z dobrą rozmiarówką na allegro, sa duzo tansze w UK niz u nas
Tak.. mnie to załamuje - staniki dla nastolatek...
Przymierzałam w H&M kiedyś stanik 70 A to był tak ciasny, że owszem zapięłam się ale zaraz szybko zdjęłam bo oddychać nie mogłam i miska za ciasna (ależ mnie to cieszyło ).. No i od biedy chodzę w 70B ale czuję, że jest luźno mimo ostatniej najciaśniejszej haftki...

No w UK to jest stanikowy raj.. Staniczki Elle Macperson (czy jak to się pisze) też ma ścisłe obwody a wzory ma takie piękne że po prostu . Tylko, że kupować ze sklepów UK-owych i jeszcze tyle płacić za przesyłkę to strach jak będzie nie dobry ;/

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
kochana drukuj
ja po wielu wielu roznych farbach nareszcie znalazłam swoj kolor i sama juz nie farbuje bo pozniej tęcza
Tenkju
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:48   #2347
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak te miny Pań ekspedientek jak się mówi, że chce się 65 pod biustem bezcenna - z wyrzutem jeszcze i pretensją wcikają, że przecież "Takich nie ma!!"
ja mam 65C i pani zawsze chce mi wcisnąc 70B bo taki europejski rozmiar i ich najwiecej z kazdego fasonu wiec moze bedzie ręce opadaja
ja kupuje w esotiQ 65C jedyna rozmiarówka co pasuje na mnie
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-12-02 o 19:49
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 19:50   #2348
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dodaje fotki- 2 tyg po przyciemnianiu islande

to pierwsze przy oknie, prawie w szybie
drugie bardziej w głębi.

w sumie to podoba mi się ten kolor, bo jest super naturalny i mi też pasuje, odrost się nie rzuca za bardzo(no jest mały:P)
ale niestety chyba się uzależniłam od farbowania albo Wy tak na mnie działacie, wstawiając coraz to nowe efekty na włoskach i tylko mysle co by na te moje nałożyc a moze zostawic i nie kombinowac ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie327.jpg (94,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie319.jpg (102,1 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-02 o 19:51
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:53   #2349
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dodaje fotki- 2 tyg po przyciemnianiu islande

to pierwsze przy oknie, prawie w szybie
drugie bardziej w głębi.

w sumie to podoba mi się ten kolor, bo jest super naturalny i mi też pasuje, odrost się nie rzuca za bardzo(no jest mały:P)
ale niestety chyba się uzależniłam od farbowania albo Wy tak na mnie działacie, wstawiając coraz to nowe efekty na włoskach i tylko mysle co by na te moje nałożyc a moze zostawic i nie kombinowac ?
duzo jasniejszy ładnie ...wszystkie Twoje kolorki cudne
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:56   #2350
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dodaje fotki- 2 tyg po przyciemnianiu islande

to pierwsze przy oknie, prawie w szybie
drugie bardziej w głębi.

w sumie to podoba mi się ten kolor, bo jest super naturalny i mi też pasuje, odrost się nie rzuca za bardzo(no jest mały:P)
ale niestety chyba się uzależniłam od farbowania albo Wy tak na mnie działacie, wstawiając coraz to nowe efekty na włoskach i tylko mysle co by na te moje nałożyc a moze zostawic i nie kombinowac ?
Faktycznie naturalny blondzik
Doskonale Cię rozumiem ;P Jak dziewczyny wrzucają swoje zdjęcia po udanych farbowaniach, albo Snow te swoje piękności to tylko bym leciała do sklepu i farby oglądała
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:56   #2351
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kolorek ładny taki naturalny i jeśli czujesz sie w nim ok i pasuje to nic nie zmieniaj ale czytając nasze wątki to napewno sie skusisz na jakąś farbke.To działa uzalezniająco heeh ja stwierdziłam to po tym jak wizaż nie działał.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 20:11   #2352
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Czesc blondasy uff ja dopiero na tylku usiadlam poszlam na male zakupy przed swiateczne I TZ mnie dzis tak zaskoczyl, zabral do sphinxa i kupil takie sliczne bransoletki z h&m chyba cos przeskrobal

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dzien dobry

ja wczoraj nie oglądałam tap madl bo musiałam kilka rzeczy do uczelnie napisać..ale mówicie, że wygrała Polina ehh no nie wiem kto na nią głosował, bo dziewczyna się kompletnie nie nadaje..
no ale już się nie będę rozwodzić nad nią, powiem Wam tylko o wpisie na facebooku który mnie zaciekawił. Mianowicie został on napisany w poniedziałek a jego treść przedstawia się mniej wiecej, tak, że dziewczyna pisze że wygra Paulina i uzasadnia skąd wie- te odcinki były kręcone latem i już dawno się okazało kto wygrał, a ten program 'na żywo' to jedna wielka ściema i smsy od widzów mają pójść na poczet pieniężnej rekompensaty, żeby to się wszystko im zwróciło. Dalej pisze, że telewizja kłamie i robi z ludzi idiotów
dlatego mam nadzieje, że nie wysyłałyscie smsów

snow- włoski wyszły bardzo pięknie widze, że Ci super pasuje ta farbka.

Ja nie wiem w którą stronę teraz iść, bo są już na tyle jasne, że excellka chyba dała by rade na długości, z drugiej strony są ta tyle ciemne, że mój odrost choć się trochę odznacza, dla niewprawnego oka jest prawie niewidoczny.
Dam wieczorem fotki to może coś doradzicie kochane
tymczasem ubieram się na grubą cebulę i lece odśnieżac auto.
Miłego dnia wszystkim
dziekuje tak pasuje bardzo

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zgadzam się moim zdaniem twarzą i wzrostem Ania najlepiej pasuje na top modl a polina to na łaske krupy idzie bo ona ją lubi i przepycha przez to kasia odpadła... chociaż ona byla za chuda
ja sie ciesze, ze Kasia odpadla przed finalem, miala figure dziewczynki 13letniej i zeza w dodatku

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mówiłam że żebrak wygra!!!
Mnie sie wydaje że Polina narobiła wokół siebie tym płaczem szumu i dlatego ludzie ją pamiętali i na nią glosowali. Tak samo było z jolą rutowicz w BB... ech... Polacy! Litości!
Ja nigdy nie wysyłam smsów na takie głupoty.

Princesska trudno powiedzieć co ci wyjdzie po tym wellatonie, a przede wszystkim jak odrost weźmie. Spróbuj w razie co ma pasemku, bo on ma wode 9% i może być kurczak.

infantuated rozjaśniaj i to już! Nie wiem nad czym ty sie jeszcze w ogóle zastanawiasz?!

Snow padłam
Ja bym Lolki na ręce nie wzięła- za cholerę. Chciała wystawić tyłek to niech sobie radzi- przynajmniej teraz już wychodzimy tylko albo aż 5 razy. Ale nie wyobrażam sobie jak ty z takim klocem na ręku szłaś po takim śniegu
Ja po sniegu sama ledwo sie sunę i ile gleb zaliczę to nie wspomnę a jak jeszcze bym na rękach coś miała...
Wczoraj zobaczyłam jakby Lola wyglądała w ciąży
Rozmroziłam kotlety ale coś nie bardzo woniały to myśle pierniczę sie zatruć i sru lolce do miski pół kg mięcha... Ta jak sie rzuciła to w 10 minut opędzlowała przy czym jeden kawał niepogryziony mi zhaftowała i zaraz zjadła spowrotem bo przeciez bym jej zjadła
A potem łaziła pękata jak jeszcze nigdy chyba w życiu i aż sapała jak chodziła. Ale mieliśmy z niej ubaw!
Ale nie wymiotowała ani nic, potrafi sobie zjeść oj potrafi...
Ale wiecej jej tyle nie dam bo pół nocy myślałam czy na dwór nie zechce albo czy ja brzuch nie boli
Jednakże wszystko ok.
Wstawać blondyny!
hehehe no widzisz Bunny nie ma latwo czasem trzeba dzwignac ten ciezar Ale Ty tez niezla jestes widze, schabowe psu dawac i to jeszcze na noc:cmo k:

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Eweninka uzyskasz taki kolor jak położysz na nie jasny/średni popielaty blond z wodą 3%.

Lynn ta farba nie weźmie ci farbowanych włosów, najpierw musisz zrobić dekoloryzację a potem dopiero możesz ją położyć. To są dobre jakościowo profesjonalne farby godne polecenia.

Dziewczyny wróciłam z Rossmana
Nie mogłam już znieść odwyku zakupowego
Kupiłam odżywke w sprayu isany z morelą do farb. wl bs, a przykuło mnie do niej to że nie ma alko w składzie. Ma silikony czyli wygładzi mi puszaki i ułatwi rozczesanie- myśle że będzie ok raz w czas, bo ja i tak stosuje maski ale czasem mam ochotę jeszcze dociążyc włoski żeby tak sie nie puszyły a grzanie w bloku im nie służy.
Używała któraś? Jakieś obiekcje?
I obwąchałam nowe perfumy c-thru golden coś tam, czarne- Boże jakie piękne! Zakochałam się i muszę je mieć, ale że z kasą krucho to uśmiechne sie do tż na mikołaja
I jeszcze zielone emerald których używam od lat- na gwiazdkę
Po co ma mi kupować coś bezsensownego jak może o mnie zadbać prawda?
Macie jakieś wymarzone prezenty na oku?
ojj ja to mam duzo wymarzonych prezentow

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a jak ten kolor wychodzi na wlosach wiesz? czy dopiero pierwszy raz chcialabys nim zrobic? podoba mi sie kolor na opakowaniu
a coo chcesz juz przyciemniac?

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie, piaskowy blond jest dużo jaśniejszy niż ta ich platyna


A jeszcze apropo staniczków to obwody 65 ma na pewno Atlantic (coraz więcej mają ich w ofercie) i Lupo Line też mają kilka modeli. Intimissimi odradzam bo u nich zmieniają się tylko obwody a miseczki są takie same :/ Więc można się zawieść i jeszcze kompleksów nabawić
Obwod 65 maja tez w C&A ta firma lingerie czy jakos tak, sama kupilam tam ostatnio staniczek sa sliczne i super jakosciowo ceny do 70zl polecam

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak się rodzi naturalnie to się ponoć jakiś hormon wytwarza, który powoduje że kobieta zapomina o bólach jakie przeszła no i to sygnał dla organizmu żeby wsysnąć tą skórę i kilogramy, a jak się ma cesarkę to tego hormonu brak, a i pomijam zrosty które się robią i potrafią boleć już do końca życia.
Też bym chciała naturalnie, ale jak słysze o tym rozcinaniu krocza i całej tej szopce.. To naprawdę prywatna klinika się kłania..



Moja mama ani moje ciotki nie miały cesarek a do najmłodszych nie należą

A co do staniczka to nie powinien się podsuwać. Jak zakładasz stanik to trzeba wygarnąć spod pachy skórę do stanika i potem podnieść ręce do góry i zobaczyć czy się stanik do góry nie podsuwa - jak się podsuwa to znaczy, że jest źle dobrany i tzreba szukać dalej..

Na allegro ja bym nie kupowała - bo nie masz możliwości dotknięcia faktury, sprawdzenia jaka miseczka no i co najwazniejsze - przymierzenia, a bez tego ani rusz..


SNOW

http://kobieta.wp.pl/sr01,rss,kat,26...wiadomosc.html

oo dziekuje kochana ale ja nie mam czasu zeby 5razy dziennie jesc no i wykluczyc fastfoody? O nieeee

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, ja dzisiaj w przypływie nudy nałożyłam a10 na ten ciepławy odrost i chyba się w końcu wyrównało w miare
co do staników, to kupuj,ę zazwyczaj w la senzie, wg tego kalkulatora powinnam nosić 65a, ale mi ciasno w takim więc kupuje 70a, mimo tego są to staniki zdecydowanie "ścisłe", nic mi się nie podsuwa i nawet mój mały biust wygląda całkiem nieźle bez potrzeby użycia push-up'a z masą gąbki
bardzo ladnie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dodaje fotki- 2 tyg po przyciemnianiu islande

to pierwsze przy oknie, prawie w szybie
drugie bardziej w głębi.

w sumie to podoba mi się ten kolor, bo jest super naturalny i mi też pasuje, odrost się nie rzuca za bardzo(no jest mały:P)
ale niestety chyba się uzależniłam od farbowania albo Wy tak na mnie działacie, wstawiając coraz to nowe efekty na włoskach i tylko mysle co by na te moje nałożyc a moze zostawic i nie kombinowac ?
ja bym kladla na to excella 9.13 przepiekne wlosy!!!

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Faktycznie naturalny blondzik
Doskonale Cię rozumiem ;P Jak dziewczyny wrzucają swoje zdjęcia po udanych farbowaniach, albo Snow te swoje piękności to tylko bym leciała do sklepu i farby oglądała
ochh Ty przestan juz bo sie zawstydzam: cmok:
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:11   #2353
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

chyba dam im spokój narazie nie mam dobrej wymówki żeby zafarbować bo w sumie nie mam się do czego przyczepić. Także postawie na regeneracje a kolo tego 20 grudnia strzele refleksy i juz


ejj snow, własnie przeczytałam że bys kładła excella i tym zdaniem zburzyłaś moj włosopogląd

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-02 o 20:14
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:58   #2354
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
chyba dam im spokój narazie nie mam dobrej wymówki żeby zafarbować bo w sumie nie mam się do czego przyczepić. Także postawie na regeneracje a kolo tego 20 grudnia strzele refleksy i juz


ejj snow, własnie przeczytałam że bys kładła excella i tym zdaniem zburzyłaś moj włosopogląd
hej ja na twoim miejscu walnełabym jeszcze raz ten island zamiast refleksów z tego co pamiętam bardzo fajnie Ci wyszedł a teraz pewnie byłby głębszy kolor po drugim farbowaniu. a tak poza tym to fajnie się wypłukuje.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:03   #2355
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
chyba dam im spokój narazie nie mam dobrej wymówki żeby zafarbować bo w sumie nie mam się do czego przyczepić. Także postawie na regeneracje a kolo tego 20 grudnia strzele refleksy i juz


ejj snow, własnie przeczytałam że bys kładła excella i tym zdaniem zburzyłaś moj włosopogląd
kochana ale doczytalam, ze chcesz isc na refleksy przed swietami, w takim razie nic nie rob na takich wloskach jakie masz teraz refleksy beda cudnie wygladaly Tylko jak z odrostem do tego czasu? Pofarbujesz go przed wizyta czy fryzjerka zrobi Ci na nim refleksy?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:45   #2356
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

To wszystkie będziemy farbować około 20 grudnia widzę
Będzie zbiorowe farbowanie, a ile zdjęć dojdzie na forum Każda bedzie czym innym farbowała, będzie co oglądać
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:59   #2357
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To wszystkie będziemy farbować około 20 grudnia widzę
Będzie zbiorowe farbowanie, a ile zdjęć dojdzie na forum Każda bedzie czym innym farbowała, będzie co oglądać
hehe ja tez ja tez
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 22:39   #2358
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A Wy Dziewczynki jak tam-któraś maluje podobnie jak ja, przed Swiętami?
Ja planuje przed Świętami lub ewentualnie przed Sylwestrem zależy jak długo Casting się utrzyma i kiedy ciemniaki się pojawią
3mam kciuki za Twoją wizyte


Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
i jeszcze mysl ze pracuje w świeta w wigilie i oba świeta na nocke mało tego sylwester tez tylko płakac sie chce,wszyscy beda balowac a ja bede w pracy .....brrrrr......masakra. I co tu na świeta czekac jak bede po nocce z rytmu dnia wytrącona.Jak dobrze ze wizaz wrócił.....DZIEKUJEMY!!!! !!
Też mam ostatnio kiepskie dni, tzn. kiepskie samopoczucie. Nic tylko pod kołderke wskoczyc i dobre filmy oglądac dziś np. spałam do 13:00 i nie umiałam zwlec się z łóżka. Do Natury nie pojechałam, bo TŻ autko wziął, i jak sobie pomyślałam, że mam się wlec busem i marznąc na przystanku to podziękowałam

I nie przejmuj się tą pracą, nie jesteś sama. Ja w Wigilie pracuje od 6 do 14, Pierwszy Dzień Świąt od 14 do 22, Drugi Dzień Świąt od 22 do 6, a w sylwestra mam dyżur od 12 do 18 jakoś przeżyjemy


Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, ja dzisiaj w przypływie nudy nałożyłam a10 na ten ciepławy odrost i chyba się w końcu wyrównało w miare
co do staników, to kupuj,ę zazwyczaj w la senzie, wg tego kalkulatora powinnam nosić 65a, ale mi ciasno w takim więc kupuje 70a, mimo tego są to staniki zdecydowanie "ścisłe", nic mi się nie podsuwa i nawet mój mały biust wygląda całkiem nieźle bez potrzeby użycia push-up'a z masą gąbki
Ślicznie ochłodziło


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dodaje fotki- 2 tyg po przyciemnianiu islande

to pierwsze przy oknie, prawie w szybie
drugie bardziej w głębi.

w sumie to podoba mi się ten kolor, bo jest super naturalny i mi też pasuje, odrost się nie rzuca za bardzo(no jest mały:P)
ale niestety chyba się uzależniłam od farbowania albo Wy tak na mnie działacie, wstawiając coraz to nowe efekty na włoskach i tylko mysle co by na te moje nałożyc a moze zostawic i nie kombinowac ?
Ja bym chyba poczekała na refleksy i zrobiła przed Świętami. Skoro w odroście nie ma różnicy to szkoda je katowac tak często
Piękne włoski weri netural kalar



A ja to chyba zacofana jestem nigdy nie słyszałam o rozmiarze 60-65 pod biustem Staniki, które kupuję pasują mi rozmiarowo, więc nie zagłębiałam się nigdy w tym temacie
A na teście wyszło mi, że mam 70C czyli to taka normalna rozmiarówka


Odnoście porodów.
Ciocia, a zarazem chrzestna mojego TŻta jest położną więc jakby fasolka plony puściła, myśle, że nie byłoby tak źle
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 23:02   #2359
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ide spac

Dziewczyny prooosze nie rozpiszcie sie jutro na wiecej niz 2str bo znow bede 40min nadrabiac
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 23:57   #2360
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hej ja na twoim miejscu walnełabym jeszcze raz ten island zamiast refleksów z tego co pamiętam bardzo fajnie Ci wyszedł a teraz pewnie byłby głębszy kolor po drugim farbowaniu. a tak poza tym to fajnie się wypłukuje.
oo mowisz island raz jeszcze? tyle, że jak nałożyłam pierwszy raz to miałam pewność że się wypłucze do jasniejszego, teraz jak bym nałożyła to tak jak mówisz-barwnik by dobrze trzymał i jakbym miała odchył na blond to co, rozjaśnianie tylko by wchodziło w gre Postanowiłam-narazie zostawiam jak jest, potem refleksy

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
kochana ale doczytalam, ze chcesz isc na refleksy przed swietami, w takim razie nic nie rob na takich wloskach jakie masz teraz refleksy beda cudnie wygladaly Tylko jak z odrostem do tego czasu? Pofarbujesz go przed wizyta czy fryzjerka zrobi Ci na nim refleksy?
no ten odrost to zagadka, bo nie mam pojecia czym go by zrobiła żeby wyszedł taki kolor jak na długości ale mam jeszcze 3 tyg do namysłu

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To wszystkie będziemy farbować około 20 grudnia widzę
Będzie zbiorowe farbowanie, a ile zdjęć dojdzie na forum Każda bedzie czym innym farbowała, będzie co oglądać
tak tak..zbiorowe farbowanie a wybrałaś już kolor refleksów?

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja planuje przed Świętami lub ewentualnie przed Sylwestrem zależy jak długo Casting się utrzyma i kiedy ciemniaki się pojawią
3mam kciuki za Twoją wizyte




Też mam ostatnio kiepskie dni, tzn. kiepskie samopoczucie. Nic tylko pod kołderke wskoczyc i dobre filmy oglądac dziś np. spałam do 13:00 i nie umiałam zwlec się z łóżka. Do Natury nie pojechałam, bo TŻ autko wziął, i jak sobie pomyślałam, że mam się wlec busem i marznąc na przystanku to podziękowałam

I nie przejmuj się tą pracą, nie jesteś sama. Ja w Wigilie pracuje od 6 do 14, Pierwszy Dzień Świąt od 14 do 22, Drugi Dzień Świąt od 22 do 6, a w sylwestra mam dyżur od 12 do 18 jakoś przeżyjemy


Ja bym chyba poczekała na refleksy i zrobiła przed Świętami. Skoro w odroście nie ma różnicy to szkoda je katowac tak często
Piękne włoski weri netural kalar



A ja to chyba zacofana jestem nigdy nie słyszałam o rozmiarze 60-65 pod biustem Staniki, które kupuję pasują mi rozmiarowo, więc nie zagłębiałam się nigdy w tym temacie
A na teście wyszło mi, że mam 70C czyli to taka normalna rozmiarówka
zazdroszcze z tym spaniem do 13ej !! ale Ci dobrze

tak piszecie o sylwestrze...pochwalcie się jakie plany macie
ja planuje wyjechać na narty ze znajomymi ale co to wyjdzie to sie okaze..oby się unormowało z warunkami na drodze, bo nie usmiecha mi się stac cały dzien w korku na zakopiance

a co do stanikow, to mi niby tez 'stary' rozmiar pasuje, ale jak przymierzyłam 'nowy' to sie okazalo że moze byc lepiej ale na poczatku straszny scisk...uhh

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ide spac

Dziewczyny prooosze nie rozpiszcie sie jutro na wiecej niz 2str bo znow bede 40min nadrabiac
dobranoc hehe 2 strony-mission impossible
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 00:09   #2361
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
zazdroszcze z tym spaniem do 13ej !! ale Ci dobrze

tak piszecie o sylwestrze...pochwalcie się jakie plany macie
ja planuje wyjechać na narty ze znajomymi ale co to wyjdzie to sie okaze..oby się unormowało z warunkami na drodze, bo nie usmiecha mi się stac cały dzien w korku na zakopiance

a co do stanikow, to mi niby tez 'stary' rozmiar pasuje, ale jak przymierzyłam 'nowy' to sie okazalo że moze byc lepiej ale na poczatku straszny scisk...uhh

dobranoc hehe 2 strony-mission impossible
Akurat dziś mogłam sobie pozwolic ze mnie ogólnie to straszny śpioch jest jak moge to korzystam ile wlezie

A na sylwestra? My myślimy ze znajomymi nad domkiem nad jeziorem 30km od nas ale wiadomo, jak to plany... zobaczymy co czas pokaże
Mieliśmy do Żywca jechac na 3dni, ale ja w nowy rok pracuje, także du*cia

A na zakopiance to koszmar będzie. Ostatnio moja znajoma była na sylwka w Zakopanem to 11h wracała do domciu więc może lepiej pkp?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 00:25   #2362
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Akurat dziś mogłam sobie pozwolic ze mnie ogólnie to straszny śpioch jest jak moge to korzystam ile wlezie

A na sylwestra? My myślimy ze znajomymi nad domkiem nad jeziorem 30km od nas ale wiadomo, jak to plany... zobaczymy co czas pokaże
Mieliśmy do Żywca jechac na 3dni, ale ja w nowy rok pracuje, także du*cia

A na zakopiance to koszmar będzie. Ostatnio moja znajoma była na sylwka w Zakopanem to 11h wracała do domciu więc może lepiej pkp?
no pewnie..korzystaj korzystaj teraz to sama przyjemnosc-pod cieplutką kołderką

jeziorko...ale fajnie pewnie zamarzniete bedzie hmm? ja dawno temu byłam z rodzicami nad morzem na sylwku i fajne doświadczenie-bałtyk zamarzniety, na plazy snieg..

zakopianka to koszmar i bez sniegu także teraz az nie chce myslec, co tam sie dzieje pkp to dobry pomysł w obecnej syt, tyle, że już to przeżyłam-ze 3 lata temu jechałam z koleżankami własnie w góry pociągiem i te tachanie walizy i nart ze soba...ojj ciezko było

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-03 o 00:26
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 00:33   #2363
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
zazdroszcze z tym spaniem do 13ej !! ale Ci dobrze

tak piszecie o sylwestrze...pochwalcie się jakie plany macie
ja planuje wyjechać na narty ze znajomymi ale co to wyjdzie to sie okaze..oby się unormowało z warunkami na drodze, bo nie usmiecha mi się stac cały dzien w korku na zakopiance

dobranoc hehe 2 strony-mission impossible
Ach, może 1 czy 2 dzień by Ci sie to podobało, ale jak się tak długo śpi to później długo nie chce się spać człowiek usypia bardzo bardzo późno i znów musi spać długo by odespac i tak się kółko zamyka - a to się zaczyna robić męczące wstawać w połowie dnia.. Nic nie można zrobić

My na sylwestra raczej nic nie planujemy jakoś nie mam ochoty przez to wszystko na zabawy.


Dziewczynki !!

KLIKAJCIE:

http://szerlok.pl/nakarm_psa/

Można za pomocą klikania nakarmić wybranego psiaka - coś jak "Pajacyk" - to nic nie kosztuje
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 00:38   #2364
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no pewnie..korzystaj korzystaj teraz to sama przyjemnosc-pod cieplutką kołderką

jeziorko...ale fajnie pewnie zamarzniete bedzie hmm? ja kiedys z rodzicami byłam nad morzem na sylwku i fajne doświadczenie-bałtyk zamarzniety, na plazy snieg..

zakopianka to koszmar i bez sniegu także teraz az nie chce myslec, co tam sie dzieje pkp to dobry pomysł w obecnej syt, tyle, że już to przeżyłam-ze 3 lata temu jechałam z koleżankami własnie w góry pociągiem i te tachanie walizy i nart ze soba...ojj ciezko było
No właśnie już kołderka się uśmiecha do mnie i prosi abym sie nią okryła więc uciekam za chwilke

A nad jeziorkiem może byc całkiem miło. Domki ogrzewane, murowane, 10 domków na ośrodku obok siebie więc super dalej na innych ośrodkach też pewnie jakieś biby będą no myśle, że byśmy się nie nudzili Czas najwyższy coś zdecydowac
W zimie nad morzem jeszcze nie byłam, ale chyba całkiem fajny widok musi byc - taki niecodzienny

Jechałam raz zakopianką latem podczas ulewy. Nie chce tego pamiętac! Na szczęście TŻ prowadził i dowiózł nas cało, a ja siedziałam obok z gaciami cięższymi o kilogram.. Boje się jeździc tamtą drogą. Ale czasem trza bo ja bez auta bym się nie obeszła

Ide do tej kołderki, bo już mi stópki pomarzły
Śpijcie cieplutko
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 07:05   #2365
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A to różnie, ja widziałam nawet u siebie w zwykłym sklepie sok aloesowy, a w mięsnym ostatnio widziałam olej kokosowy Trzeba troszkę poszukać, ale chyba najszybciej będzie w jakimś sklepie ze zdrową żywnością



Co wszyscy z tymi Kowalskimi
Ja właśnie mam cichą nadzieję, że po porodzie biust mi trochę skoczy i choć trochę zostanie większy

A co do porodu to naprawdę.. Jak taka wieś.. Tyle lat minęło przecież, a nic się nie zmieniło. W szpitalu w którym rodziła moja koleżanka o której wspominałam to sala porodowa wyglądała jak średniowieczna sala tortur.. Żadnych oparć na nogi tylko jakieś pręty metalowe, żeby nogi oprzeć
Masakra :/
prety mnie jakos nie przerażały, ale to, ze w wielu szpitalach do dzis jest jedna sala a obok rzędami stoją łożka- a na nich rodzące kobiety kroczami w stronę korytarza. U mnie była całkiem fajna sala z basenem i oddzielna do rodzenia razem z męzem Nowoczesny fotel. Ale nie mogłam skorzystac ze wzgledu na cholerną cesarke

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny nie straszcie tymi porodami bo nigdy się na dziecko nie zdecyduję. chociaż ja z góry zapowiadałam że cesarka albo wcale

Eweninka nie wiem jak ta farba ci wyjdzie, bo ona ma jakiś dziwny numer i nie wiem czy ona w ogóle przyciemni. Bo ma wodę która rozjaśnia 1-2 tony.
cesarka to ostatecznosc. Ile ja bym dała, żeby rodzic naturalnie. Marzyłam o tym cała ciąże. Ja nie miałam narkozy, teraz wola bez narkozy, tylko znieczulaja od kręgosłupa, bo dziecko lepiej znosi, nie jest sine po porodzie. Wiesz jak to wyglada taka cesarka? Jest gorsza niz poród, gdzie kilka skurczów partcyh i koniec bólu.
1. znieczulenie do narkozy- wbijali mi sie w kregosłup 5 razy. Igła o długosci 15cm gruba jak słoma. Myslałam, że się uduszę, bo musiałam sie zginac do przodu, żeby dobrze weszli w kręgosłup, ale brzuch miałam duzy i nie mogłam się zgiac, to mnie 3 baby dociskały. Krew mi sie lała po plecach, od cipki żarł nieznośny ból od cewnika.W koncu sie udało, to szybko zadziała, ale miałam okropne dreszcze, było mi zimno, dwie połozne przypieły mnie pasami do stołu, bo tak mną rzucało.
2. a potem krojenie. wszystko słychac, wszytsko czuc, tylko bólu nie ma. Czujesz jak ci nacinaja skore, jak grzebią w środku. Jeszcze lekarz sobie zartowała- wyjmiemy jelita, wyjmiemy jajniki, położymy sobie tu z boczku.. Nacięła mi dziecko skalpelem, bo za bardzo sie chłpczyk ruszał. Nie mogła go wyjąc, musiałam odpowiednio oddycha ci rozluźniac się, bo żebra klinowały małego. .. Nadal uwazasz że cesarka ejst taka swietna?
A jak go wyjęły to wcale od rauz nie płakał, bo po cesarce dzieci dłuzej dochodza do siebie, choc dostał 10 punktów. Aczkolwiek był fioletowoniebieski, choc panie twierdziły, ze po narkozie to byłby zielononiebieski..
3. wyczerpana zostałam odstawiona na sale, małego dostałam po 2 godzinahc. Nie byłąm w stanie ruszac rekami. Byłąm bezwładna, nie mogłam przez 2 doby zajac sie dzieckiem, bo nie mogłam sie ruszac. Bol był tak potworny, ze nawet nie opisze. Czucie na brzuchu nie wróciło do konca do dzis. Choc blizna jest niewidoczn ai najnizej jak się tylko da.
Wszystkie rodzace naturalnie zajmowały sie swoimi dziecmi, ja nie mogłam, płakałam i płakałam, bo wszytsko strasnzie mnie bolało a ludek tylko wjeżdzał w szklanym wozku i wyjedzał jak jakis eksponat muzealny, a chciałam całowac, dotykac, tulic. Po tygodniu mnie wypuscili. ledwo chodizłam, powłoczyłam nogami. Chco wszytsko było włąsciwie ok, to jak powiedział lekarz- roznei to kobiety znoszą.

Nie chciałabym nigdy w zyciu drugiej cesarki, nigdy! Poród naturalny poboli, ale jest spokoj po wsyztskim a nie że przez kolejny miesiac dochodzisz do siebie. Niektorym sie rana paprze, mnei sie szybko zagoiła.

I gdy słysze- 'chce cesarke, bo jest tak lekko i przyjemnie' to się wtedy nie zgadzam. Nie jest. Kobiety ktore sie budza z narkozy mają poza bolem rany czesto wymioty albo kaszla, to musi byc okropny bol, gdy sie przy tym wszytsko napina.

Po cesarce niezbedne sa leki przeciwbolowe, choc nawte na nich wymiekałam, ponadto byłąm otepiona i jakby naćpana.

Nastraszyłam, wiem, ale jestem przeciwna krojeniu siebie dla zasady, bo to operacja jak każda inna. Ktos gdzies napisał, ze jakby natura chciała, zebysmy tak rodziły, to by nam zamek błyskawiczny zamontowała na brzuchu
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja modlilam sie zeby mnie cesarka ominela to najgorsze co moze spotkac kobiete bol po zszyciu brzucha problemy z karmieniem
tylko naturalnie jesli bede miec nastepne dziecko to znow chce naturalnie

w PL panuje wlasnie moda ze lepiej rozciac kobiete niz czekac az zacznie sama rodzic...a pozniej co z taka sie dzieje to juz ich nie obchodzi..lezysz i nie mozesz sie ruszac a jednoczesnie musisz sie zajmowac noworodkiem..katasrtofa

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość


Mysia gdzie ja klepsydra! W zyciu

Pochwal sie jaką farbe kupiłaś bo pewnie juz kupilas

nie kupiłam, za zimno było. Nie doszłam do drogerii
Ide w sobote na łowy, zobaczymy.



Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dziewczyny co do porodu to ja wam w skrócie opisze moją sytuacje,termin porodu miałam na 2 wrzesnia 2004 roku spakowana ładnie pojechałam do szpitala zbadał mnie lekarz szpital położniczy zeby było jasne,i mówi "ma pani czas jeszcze około 2 tygodnie i moze coś sie zacznie dziac,rozwarcia nie ma nie bedziemy zatrzymywac prosze jechac do domku.no to ok pojechałam załamana miałam nadzieje ze zostane i wiecie coś zacznie sie dziac.no i nadeszła godzinka 23 a ja bóle dostałam szybko tel do koleżanki zeby mnie zawiozła przyjechała pogadałysmy zmierzyłysmy co ile mam skurcze no i coś koło 2 w nocy dojechaliśmy na miejsce przyjmował mnie lekarz ten co wypuścił mnie do domku i tak ze zdziwieniem a pani tutaj....?chyba juz dziś badałem a ja no tak i miałam sobie 2 tyg jeszcze pochodzić,a on nie no juz napewno pani z dzieckiem tym razem wyjdzie.Kochane i tak lekarze wiedzą.na miejscu byłam po 2 w nocy a urodziłam po 11 w południe ponad 11 godzin miałam bóle krzyzowe sam poród trwał 20 minut 3 parcia i maleństwo było,bolało jak diabli ale widok dziecka sprawił ze zapomniałam o wszystkim.w sobote urodziłam w poniedziałek wyszłam ze szpitala.
gratulacje to się nazywa eleganckie rozwiązanie
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Mnie przeraza porod
i poki co nie mam zbytnio instynktu macierzynskiego
hmm.. nikt nie zachodiz w ciąze dla porodu. A instyknt włacza sie sam, jak juz jestes postawiona przed faktem dokonanym.

Jejku, jak ja sie po porodzie bałam, ze nie bede kochac mojego dziecka, ze ono sobie tam lezy i co, że w sumei to neich sobie lezy. Ale jednoczesnei była we mnie jakas taka ciekawosc tego czegos, tego zawiniatka, ze chciałam zeby był blisko mnie.

Przychodzi czas w zyciu na wszystko. na dziecko tez. To się dzieje samo.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-12-03 o 07:26
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 08:17   #2366
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny... jestem załamana . Mieszanka joanny wyszła mi koszmarnie . U nasady- chociaż nie wiem dlaczego- mam dość ładny kolor, ale za jasny, a na długości wręcz srebrne ;(. Nie wytrzymałam i umyłam dziś włosy szamponem przeciwłupieżowym i jeszcze oczyszczającym... niby troszkę zeszło, ale nie mogę na siebie patrzeć . Spać nawet nie mogłam. Co mam robić? ratunku!
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:10   #2367
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, ja dzisiaj w przypływie nudy nałożyłam a10 na ten ciepławy odrost i chyba się w końcu wyrównało w miare
co do staników, to kupuj,ę zazwyczaj w la senzie, wg tego kalkulatora powinnam nosić 65a, ale mi ciasno w takim więc kupuje 70a, mimo tego są to staniki zdecydowanie "ścisłe", nic mi się nie podsuwa i nawet mój mały biust wygląda całkiem nieźle bez potrzeby użycia push-up'a z masą gąbki
z nuduów położyłaś farbe! o ty ja też bede sie farbować ok 20 grudnia! czyli wielkie farbowanie wizażanek hmm.. ciekawe ile mi do tego czasu urosną chciałabym jak najwięcej

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Dziewczynki !!

KLIKAJCIE:

http://szerlok.pl/nakarm_psa/

Można za pomocą klikania nakarmić wybranego psiaka - coś jak "Pajacyk" - to nic nie kosztuje
już kliknięte! teraz pozostałe blondynki klikamy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:32   #2368
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Mysia widzisz co kobieta to opinia.
Moje trzy najbliższe koleżanki po naturalnym porodzie zdecydowały że więcej dzieci mieć nie będą. Jedna dostała zakażenia i leczenie trwało kilka miesięcy. Nie mogła karmić przez to. Małego połamali jej jak lekarz ciagną- złamali mu rączke i obojczyk
Druga źle zszyli po nacięciu i potem co jakiś czas miała zabiegi rozcinania i szycia bo nie mogła współżyć. Minęło kilka lat, kasy wybuliła w cholerę nawet prywatnie i radosci z sexu już do końca życia nie będzie miała
A trzecia lezała po porodzie na sali i nikt do niej nie zaglądał, nie interesował się... Pielegniarki na nią bluzgały a lekarz wyśmiał. jej kobiecy narząd nie wrócił do swoich rozmiarów- sama mówi że ma za luźno i nie chcę sie kochać. Dla mnie to tragedia. Ból można znieść, ale życie po porodzie powinno wrócić do normy.
Ponadto wszystkie ich dzieci dostały żółtaczki po porodzie.
A przy cesarce jest niewielkie ryzyko żółtaczki- ja i moja sis nie miałyśmy.
Także co kto woli.
Idąc prywatnie na cesarkę mam prawo zażądać narkozy- i muszą dać. Przecież płacę. i opieka jest lepsza, bo przecież to operacja.
Zresztą czym ja sie przejmuję, wszystkie kobiety od mojej prababki począwszy miały przedwczesne porody i cesarki- wiec mnie też to zapewne czeka i nie ma co teraz gdybać.

rabbitka bardzo ładnie ci wyrównało.

infantuated tylko te refleksy niech bedą jaśniejsze

snow karmiłam Lolkę piersią z kurczaka
twoje niedoczekanie, dziś napiszemy z 4 strony nim przyjdziesz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:39   #2369
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny! Znasz jakiś sposób, by zmyć srebro z włosów? pod spodem mam ładny kolor- taki jak powinien być. Spróbuję płukać włosy w wywarze z herbaty... już nie wiem co mam robić, bo pofarbować jeszcze raz inną farbą nie chcę, bo boję się, że wyjdą zielone ;/
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:49   #2370
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, mysle ze jak bedziesz w ciązy, to nie bedziesz patrzec na to, co TY, tylko co lepsze dla dziecka. narkoza nie jest zalecana, bo dziecko to źle bardzo znosi. Ale rozumiem, ze wpływ otoczenia an decyzję jest bardzo duży. Ja mówie tylko o sobie. W zyciu nie zdecydowałabym się na wąłsne zyczenie na cesarke. Od poczatku ciazy marzyłąm o prawdziwym porodzie w bólach
Niedługo oprócz cesarki na życzenie kobiety beda zamawiac kolor oczu dziecka, płec a dzieci dojrzewac beda w przezroczystych kulach, trzeba sie tylko bedzie po odbiór zgłosic
Ale oczywiscie ile kobiet, tyle opinii.
Mnie tam luz po porodzie by nie przeszkadzał. Chyba nie to jest najwazniejsze w zyciu, by miec ciasna cipkę mozna ćiwczyc kegla i sprawnosc tamtych okolic zwykle wraca.
Zółtaczkę ma wiekszosc dzieci po porodzie, bo to żołtaczka fizjologiczna, szpital nie ma z tym nic wspólnego. jedne dzieci przchodza ją szybko, inne musz adłuzej lezec i byc np naświetlane.
nacinanie krocza, to zwykle rutyna, bo lepiej naciąc, nizby samo pękło , chyba ż ejest dobrze przygotowane-elastyczne, to nie nacinają.
Mozna mnozyc powikłaania po kazdym z porodów, czy takim czy innym. Pewnie jest tak samo duzo za jak i przeciw. Moze nie bedziesz musiała wybierac, bo natura wybierze za Ciebie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.