Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-24, 09:22   #3841
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Ładniej wyglądają, już mała ilość dobrze kryje, wygładzają optycznie, u mnie ograniczyły świecenie...przede wszystkim są bardziej trwałe, nie muszę ich praktycznie poprawiać w ciągu dnia... no i nie muszę czekać na paczkę dwa tygodnie ze Stanów i bawić się w to całe kupowanie z Ameryki... choć teraz to już i tak nieaktualne(głownie dlatego zrezygnowałam z EDM )... Ogólnie w Pixie jestem zakochana
Co do odcienia- radzę wysłać zdjęcie pani Sylwii, ona naprawdę super doradza. Ja sama sobie wybierałam próbki "na oko",ale za każdym razem okazywało się, że jednak ciut się odcinają. Dopiero pani Sylwia strzeliła w 10 z kolorem. Także pisz do niej, bo nie ma co samemu wybierać- monitor przekłamuje kolory
U mnie było dokładnie tak samo jeśli chodzi o odcień
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:54   #3842
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziewuszki
poczytalam troche bo mialam zaleglosci na wizazu i jestem zainteresowana zelem aloesowym, ale zastanawiam sie, ktory bedzie lepszy:
http://www.do z/apteka/p4350-Aloe_Vera_zel_30_g

firma MELALEUCA( aloes na poczatku skladu)

czy polecany przez Was aloe vera z GORVITA? gdzie najpierw w skladzie jest woda a potem aloes?
pomozcie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 20:27   #3843
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Słyszałam o minerałach, ale jakoś nigdy się na nie nie zdobyłam..
Byłabym raczej zainteresowana tym pixie, tylko tak teraz oglądam go na all to odcieni jest sporo, a mi bardzo trudno dopasować jakikolwiek podkład, więc nie chcę od razu kupować pełnowymiarowego. Są gdzieś moze jakieś próbki?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 20:35   #3844
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Słyszałam o minerałach, ale jakoś nigdy się na nie nie zdobyłam..
Byłabym raczej zainteresowana tym pixie, tylko tak teraz oglądam go na all to odcieni jest sporo, a mi bardzo trudno dopasować jakikolwiek podkład, więc nie chcę od razu kupować pełnowymiarowego. Są gdzieś moze jakieś próbki?
Na Allegro są próbki podkładów Pixie
Chyba sama się do nich przymierzę.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 20:39   #3845
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Na Allegro są próbki podkładów Pixie
Chyba sama się do nich przymierzę.
Ale oglądam i nie ma tzn są dostępne 3, ale przy zakupie pędzla.
I właśnie.. te pixie to tylko tymi pędzlami na all można się mazać?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 20:42   #3846
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ale oglądam i nie ma tzn są dostępne 3, ale przy zakupie pędzla.
I właśnie.. te pixie to tylko tymi pędzlami na all można się mazać?
http://allegro.pl/pixie-cosmetics-po...370632846.html
Tu masz próbkę bez pędzla.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 20:50   #3847
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
dzięki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 13:03   #3848
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja się zraziłam do minerałów (EDM jak i pixie różowiały mi na twarzy). Został mi pędzel z EDM, który uwielbiam i używam teraz do pudru bambusowego


Orchideo skusze się na ten żel aloesowy z słoiczku chyba
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 13:09   #3849
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja się zraziłam do minerałów (EDM jak i pixie różowiały mi na twarzy). Został mi pędzel z EDM, który uwielbiam i używam teraz do pudru bambusowego


Orchideo skusze się na ten żel aloesowy z słoiczku chyba
Ja chyba też ten wezmę bo zawsze to lepiej skoro aloes na początku składu. następnym razem wezmę ten drugi na spróbowanie.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 17:49   #3850
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja się zraziłam do minerałów (EDM jak i pixie różowiały mi na twarzy). Został mi pędzel z EDM, który uwielbiam i używam teraz do pudru bambusowego
minerały mają skłonności do zmiany kolorów na twarzy?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 19:02   #3851
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
minerały mają skłonności do zmiany kolorów na twarzy?
Na mojej zdecydowanie tak :/ i z tego co wyczytałam, wiele dziewcząt też się na to skarży. No, ale jak wiele je sobie chwali
Wypróbuj, może akurat będziesz szczęściarą z tej drugiej grupy
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 19:29   #3852
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Na mojej zdecydowanie tak :/ i z tego co wyczytałam, wiele dziewcząt też się na to skarży. No, ale jak wiele je sobie chwali
Wypróbuj, może akurat będziesz szczęściarą z tej drugiej grupy
Mam ogromną nadzieję, chociaż szczerze mówiąc wydaje mi się, że będę nie zadowolona, bo jeszcze nie było podkładu, który by nie zmienił koloru na mojej buźce. Ale cóż.. warto spróbować
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:39   #3853
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
PS. A jaką masz książkę o składnikach kosmetyków?
Sorki, dawno tutaj nie zaglądałam,
1. mam książkę A.Jabłońska-Trypuć, R. Czerpak "Surowce kosmetyczne i ich składniki" o surowcach roślinnych ,
2. czaję się na:Niestety w księgarniach ich nie znalazłam, więc będę musiała kupić w ciemno, chyba, że ktoś z Was je ma. Widziałam Sicilia książki w Twoim albumie, najbardziej zainteresowały mnie "Not just a pretty face" i "Świadome zakupy" Pozdroofka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 15:52   #3854
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Sorki, dawno tutaj nie zaglądałam,
1. mam książkę A.Jabłońska-Trypuć, R. Czerpak "Surowce kosmetyczne i ich składniki" o surowcach roślinnych ,
2. czaję się na:Niestety w księgarniach ich nie znalazłam, więc będę musiała kupić w ciemno, chyba, że ktoś z Was je ma. Widziałam Sicilia książki w Twoim albumie, najbardziej zainteresowały mnie "Not just a pretty face" i "Świadome zakupy" Pozdroofka
Fajne ksiażki Szczególnie zainteresowała mnie Chemia nowoczesnych kosmetyków. Chyba będę musiała ją kupić! Dzięki za info Półprodukty mnie nie interesują specjalnie, bo jestem za leniwa na własną produkcję kosmetyków i ograniczam się do zakupu gotowców z BU.
Gdybyś chciała się dowiedzieć czegoś więcej o moich książkach, to służę pomocą.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:02   #3855
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, ręce mi pękają, krwawią, pieką, swędzą i bolą smarowanie co 3 minuty kremem chwilowo pomaga, a zaraz znowu to samo... mam rany jakbym się poparzyła już zeszłej zimy miałam takie problemy, efekt nienoszenia rękawiczek. teraz dbam ile wlezie, a efektów zero!
potrzebuje szybkiego i skutecznego patentu, bo niedługo to już chyba tylko przeszczep skóry pomoże
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:28   #3856
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ręce mi pękają, krwawią, pieką, swędzą i bolą smarowanie co 3 minuty kremem chwilowo pomaga, a zaraz znowu to samo... mam rany jakbym się poparzyła już zeszłej zimy miałam takie problemy, efekt nienoszenia rękawiczek. teraz dbam ile wlezie, a efektów zero!
potrzebuje szybkiego i skutecznego patentu, bo niedługo to już chyba tylko przeszczep skóry pomoże
Może spróbuj posmarować łapki oliwą na noc i ubierz na to rękawiczki? Mam na myśli np. oliwę z oliwek
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:33   #3857
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Może spróbuj posmarować łapki oliwą na noc i ubierz na to rękawiczki? Mam na myśli np. oliwę z oliwek
tego typu działania niestety działają krótkotrwale... wczoraj na noc posmarowałam grubą warstwą kremu + kapsułka wit. A+E i obudziłam się z cudownymi rękami, jednak pękają mi nawet jak nie wychodzę na dwór i ze dwie godziny temu znowu się pojawiły wręcz otwarte rany, krwawiące szukam czegoś do wyleczenia i utrzymania efektu. maść z witaminą A by pomogła...? dodam, że mam dłonie jak pupa niemowlaka, nie suche! jednak łuszczą się w miejscach, gdzie zagoiły się poprzednie rany... bądź 'otwierają' się na nowo
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:08   #3858
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

maść z witamina a tez powinna pomóc.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:48   #3859
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
tego typu działania niestety działają krótkotrwale... wczoraj na noc posmarowałam grubą warstwą kremu + kapsułka wit. A+E i obudziłam się z cudownymi rękami, jednak pękają mi nawet jak nie wychodzę na dwór i ze dwie godziny temu znowu się pojawiły wręcz otwarte rany, krwawiące szukam czegoś do wyleczenia i utrzymania efektu. maść z witaminą A by pomogła...? dodam, że mam dłonie jak pupa niemowlaka, nie suche! jednak łuszczą się w miejscach, gdzie zagoiły się poprzednie rany... bądź 'otwierają' się na nowo
Polecam te dwa kremy:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...k-z-5-urea.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...zzapachowy.htm

Miałam takie same problemy i pomogły

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-12-30 o 20:52
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 20:52   #3860
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
dziękuję za odzew ale... oba już przerobiłam
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 21:35   #3861
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Ładniej wyglądają, już mała ilość dobrze kryje, wygładzają optycznie, u mnie ograniczyły świecenie...przede wszystkim są bardziej trwałe, nie muszę ich praktycznie poprawiać w ciągu dnia... no i nie muszę czekać na paczkę dwa tygodnie ze Stanów i bawić się w to całe kupowanie z Ameryki... choć teraz to już i tak nieaktualne(głownie dlatego zrezygnowałam z EDM )... Ogólnie w Pixie jestem zakochana
Co do odcienia- radzę wysłać zdjęcie pani Sylwii, ona naprawdę super doradza. Ja sama sobie wybierałam próbki "na oko",ale za każdym razem okazywało się, że jednak ciut się odcinają. Dopiero pani Sylwia strzeliła w 10 z kolorem. Także pisz do niej, bo nie ma co samemu wybierać- monitor przekłamuje kolory
Czyli co, zrobić zdjęcia skóry i po tym dobierze? ;] A jakie dokładnie to mają być fotki?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 21:43   #3862
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ręce mi pękają, krwawią, pieką, swędzą i bolą smarowanie co 3 minuty kremem chwilowo pomaga, a zaraz znowu to samo... mam rany jakbym się poparzyła już zeszłej zimy miałam takie problemy, efekt nienoszenia rękawiczek. teraz dbam ile wlezie, a efektów zero!
potrzebuje szybkiego i skutecznego patentu, bo niedługo to już chyba tylko przeszczep skóry pomoże
Też miałam tak jak byłam nastolatką, jestem alergikiem i zimą od mrozu i prawdopodobnie kurzu miałam popękaną skórę na dłoniach. Moja dermatolog poleciła mi zażywanie kapsułek z wiesiołkiem w maksymalnej dawce i Alantan plus maść (nie krem), na noc grubą warstwą pod rękawiczki, mi pomogło. Teraz (już bardziej świadoma) stosuję ścisły reżim: ani chwili na zewnątrz bez rękawiczek, pod nie krem, zmywanie i pranie tylko w rękawiczkach gumowych, w pokoju najlepiej bez zasłon, dywanów i innych rzeczy gromadzących kurz i problemów już nie mam.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.

Edytowane przez MariaFrancesca
Czas edycji: 2010-12-30 o 21:50
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 22:33   #3863
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ręce mi pękają, krwawią, pieką, swędzą i bolą smarowanie co 3 minuty kremem chwilowo pomaga, a zaraz znowu to samo... mam rany jakbym się poparzyła już zeszłej zimy miałam takie problemy, efekt nienoszenia rękawiczek. teraz dbam ile wlezie, a efektów zero!
potrzebuje szybkiego i skutecznego patentu, bo niedługo to już chyba tylko przeszczep skóry pomoże
miałam tak co roku, jednak odkryłam krem Neutrogeny, teraz kupuję go każdej zimy i moje ręce zapomniały o pękaniu czy krwawieniu.
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 08:53   #3864
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ręce mi pękają, krwawią, pieką, swędzą i bolą smarowanie co 3 minuty kremem chwilowo pomaga, a zaraz znowu to samo... mam rany jakbym się poparzyła już zeszłej zimy miałam takie problemy, efekt nienoszenia rękawiczek. teraz dbam ile wlezie, a efektów zero!
potrzebuje szybkiego i skutecznego patentu, bo niedługo to już chyba tylko przeszczep skóry pomoże
Miałam dokłądnie to samo ,smarowałam i tylko chwilowo mi pomagało,a później znowu to samo. Smarowałam też oliwką i na to rękawiczki,efekty były lepsze ,ale po pewnym czasie już nic nie dawało. Koleżanka dała mi krem do rąk z firmy emolium i jest świetny. A jak on ci nie pomoże to może dermatolog ?
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 10:03   #3865
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Czyli co, zrobić zdjęcia skóry i po tym dobierze? ;] A jakie dokładnie to mają być fotki?
tak, zdjęcie bez makijażu, najlepiej w świetle naturalnym dziennym, może być z profilu lub z przodu, obojętnie,i żeby było widać kawałek szyi do tego- ważne, żeby światło nie było sztuczne
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 10:36   #3866
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Też miałam tak jak byłam nastolatką, jestem alergikiem i zimą od mrozu i prawdopodobnie kurzu miałam popękaną skórę na dłoniach. Moja dermatolog poleciła mi zażywanie kapsułek z wiesiołkiem w maksymalnej dawce i Alantan plus maść (nie krem), na noc grubą warstwą pod rękawiczki, mi pomogło. Teraz (już bardziej świadoma) stosuję ścisły reżim: ani chwili na zewnątrz bez rękawiczek, pod nie krem, zmywanie i pranie tylko w rękawiczkach gumowych, w pokoju najlepiej bez zasłon, dywanów i innych rzeczy gromadzących kurz i problemów już nie mam.
Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
miałam tak co roku, jednak odkryłam krem Neutrogeny, teraz kupuję go każdej zimy i moje ręce zapomniały o pękaniu czy krwawieniu.
Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
Miałam dokłądnie to samo ,smarowałam i tylko chwilowo mi pomagało,a później znowu to samo. Smarowałam też oliwką i na to rękawiczki,efekty były lepsze ,ale po pewnym czasie już nic nie dawało. Koleżanka dała mi krem do rąk z firmy emolium i jest świetny. A jak on ci nie pomoże to może dermatolog ?
dzięki za rady Dziewczyny, będę próbować wszystkiego, co zaproponowałyście. w poniedziałek chyba będę u dermatologa, to przy okazji zapytam, wracając kupię znów Neutrogenę, Alantan albo maść z witaminą A
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 10:49   #3867
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
dziękuję za odzew ale... oba już przerobiłam
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
dzięki za rady Dziewczyny, będę próbować wszystkiego, co zaproponowałyście. w poniedziałek chyba będę u dermatologa, to przy okazji zapytam, wracając kupię znów Neutrogenę, Alantan albo maść z witaminą A
No to teraz już chyba tylko dermatolog
Moja koleżanka tak miała, ale od zbyt częstego mycia dłoni i dopiero jakaś maść (nie pamiętam nazwy) od derma pomogła.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 11:53   #3868
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Maqua jak wrócisz od dermatologa to daj znać co i jak, jeśli będzie rozsądny to poleci coś skutecznego. Pozdrawiam i wszystkim do siego roku!
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 16:22   #3869
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ratunku

Od dłuższego czasu mam dosyć spore zmarszczki na czole (mam 15 lat). Teraz mi się strasznie pogłębiły, skóra jest sucha, czerwona, mam pełno odstających skórek, do tego pryszcze, zaskórniki, wielkie pory... Staram się porządnie nawilżać i używałam do tej pory nawilżającej Calmy HLC, oleju jojoba, oliwki Hipp, kapsułkę z wit. A+E (także wewnętrznie), nawet Babydreama sutkowego opartego na lanolinie... I im bardziej się nawilżam, tym bardziej cera jest sucha, pomarszczona jakbym miała ze trzydzieści lat i o siebie wcale nie dbała... A jeśli się nie posmaruję niczym to w ogóle tragedia Doradzicie mi coś mocno odżywczego i nawilżającego? Wszystko jedno czy mnie zapcha, trudno, mogę mieć całą twarz w gulach, żeby tylko nie była taka...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 18:00   #3870
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Świetnie odżywia maseczka ze spiruliny (rodzaj alg), możesz ją zamówić tutaj. Im więcej spiruliny w maseczce tym szybsze i lepsze działanie. Ja rozrabiam ją w wodzie mineralnej lub w hydrolacie (obojętnie jakim, ja mam akurat z rumianu szlachetnego i różany z ZSK) do konsystencji gęstej papki (żeby nie spłynęła z twarzy ) i trzymam ją ok. 40 minut, cały czas ją zwilżając, żeby nie zaschła. Już po pierwszym użyciu nie poznałam swojej cery - miękka, nawilżona, elastyczna, ewentualne niespodzianki o wiele mniej widoczne, tak samo jak blizny po nich, a do tego o ślicznym, zdrowym brzoskwiniowym odcieniu. Naprawdę warto, mimo okropnego zapachu.
Na podrażnienia możesz także wypróbować okłady z wacików kosmetycznych nasączonych hydrolatem, np. rumiankowym. Sama ratuję się czasem w ten sposób, uczucie ulgi natychmiastowe.
Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.