Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-10-08, 13:01   #2641
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem powinna¶ mieæ jaki¶ jasny br±zik Mo¿e karmelowy? Napewno nic zbyt ciemnego.
I wcale nie trzeba byæ opalonym do czarnych w³osów, dziwne takie my¶lenie
dok³adnie-mi wrêcz nie podobaj± siê dziewczyny mocno opalone z czarnymi w³osami,a du¿o dziewczyn w³a¶nie tak mysli,¿e nie mog± pozwoliæ sobie na ciemne w³osy bo s± blade.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-08 o 13:16
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 13:20   #2642
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

no dziêki za rady;* ja juz sama nie wiem co robic w sobote ide na wesele i chcialam w piatek isc do fryzjera i cos zrobic z kolorem ze sklepu farbami sie juz boje bo co nie zrobie to mi wychodza czarne albo bardzo ciemne a nie poto rozjasnialam pasemkami i palilam zeby znowu na ciemno.. sama juz nie wiem co robic kiedys mialam dlugie blond baleyage z czarnymi pasemkami i nie myslalam o glupotach a teraz tylko a moze czerwone a mo¿e czekoladowe a mo¿e czarne a mo¿e jednak blond yhhhhhhhh
enamoradaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 13:22   #2643
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczynki doradzicie mi co¶? mialam juz chyba wszystkie kolory na glowie, od bardzo jasnego blondu do czarnego, byly i rude, czerwone itd.. teraz mam takie jak na fotce rudo-br±zowe jest to efekt rozjasnienia pasemkami z czarnych.. od tego czasu minelo juz troche i mam odrosty i zastanawiam siê w którym kierunku isc czy porobic jeszcze wiecej jasnych pasemek i kierowaæ siê ku blondowi czy przyciemniæ jakim¶ ciemny br±zem? sama ju¿ nie wiem.. ka¿dy mi mowi inaczej jedni ze mi najlepiej w czarnych a inny ze w blondzie .. ja siê dobrze czuje i w tym i w tym ale do czarnych trzeba byc opalonym chociaz troche a ja w zime na solarium nie chodze... sama juz nie wiem wstawiam kilka fotek i licze ¿e mi co¶ doradzicie
ja jestem za br±zem + mniej opalenizny.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 14:10   #2644
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
ja jestem za br±zem + mniej opalenizny.
zgadzam siê
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 14:13   #2645
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 1 310
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Tak orientacyjnie- wiecie mo¿e co to za kolor?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1231615144

I tak jak ju¿ farbowa³abym u fryzjera, ale zastanawiam siê czy mo¿na bez problemu taki uzyskaæ na w³osach w kolorze ciemnego blondu?
Obawiam siê tylko, czy przy moim typie kolorystycznym taki kolor by pasowa³...
Ten kolor mo¿na okre¶liæ jako zimny czy jako ciep³y (nie znam siê )?
klaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 14:29   #2646
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez klaki Poka¿ wiadomo¶æ
Tak orientacyjnie- wiecie mo¿e co to za kolor?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1231615144

I tak jak ju¿ farbowa³abym u fryzjera, ale zastanawiam siê czy mo¿na bez problemu taki uzyskaæ na w³osach w kolorze ciemnego blondu?
Obawiam siê tylko, czy przy moim typie kolorystycznym taki kolor by pasowa³...
Ten kolor mo¿na okre¶liæ jako zimny czy jako ciep³y (nie znam siê )?
ja bym powiedzia³a,¿e ciep³y.Z³otawe refleksy ma czy to pasemka nie wiem.W ka¿dym razie kolor mi na ciep³y wygl±da.ale ja siê nie znam
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 16:07   #2647
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

enamoradaaa W czarnych mi sie podobasz
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 19:04   #2648
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka¿ wiadomo¶æ
no dziêki za rady;* ja juz sama nie wiem co robic w sobote ide na wesele i chcialam w piatek isc do fryzjera i cos zrobic z kolorem ze sklepu farbami sie juz boje bo co nie zrobie to mi wychodza czarne albo bardzo ciemne a nie poto rozjasnialam pasemkami i palilam zeby znowu na ciemno.. sama juz nie wiem co robic kiedys mialam dlugie blond baleyage z czarnymi pasemkami i nie myslalam o glupotach a teraz tylko a moze czerwone a mo¿e czekoladowe a mo¿e czarne a mo¿e jednak blond yhhhhhhhh
Id¼ w tym kierunku jak na za³±cznikach Wtedy na pewno nie wyjd± Ci czarne. Potem ewentualnie przyciemniaj, bo szkoda tak mêczyæ w³osy, je¶li za chwilê Ci siê odwidzi ciemny kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg c_big11621602.jpg (16,5 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo25_9.jpg (34,1 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wellaton-6-35-lsniacy-opal_0_b.jpg (19,3 KB, 15 za³adowañ)
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:01   #2649
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Id¼ w tym kierunku jak na za³±cznikach Wtedy na pewno nie wyjd± Ci czarne. Potem ewentualnie przyciemniaj, bo szkoda tak mêczyæ w³osy, je¶li za chwilê Ci siê odwidzi ciemny kolor
ja bym te¿ doda³a jasny br±z,albo gorzk± czekoladê wellaton.Wychodz± piêkne ciep³e br±zy
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:05   #2650
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
agata, ja mam tyle i wcale nie jest mi z tym ¼le
ja mam ca³e 2 cm wiêcej - 158 ;p a mój T¯ 191 i jak dla nas jest to idealna ró¿nca ja siê czujê bezpieczna a on wie, ¿e przy nim siê niczego nie bojê

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczynki doradzicie mi co¶? mialam juz chyba wszystkie kolory na glowie, od bardzo jasnego blondu do czarnego, byly i rude, czerwone itd.. teraz mam takie jak na fotce rudo-br±zowe jest to efekt rozjasnienia pasemkami z czarnych.. od tego czasu minelo juz troche i mam odrosty i zastanawiam siê w którym kierunku isc czy porobic jeszcze wiecej jasnych pasemek i kierowaæ siê ku blondowi czy przyciemniæ jakim¶ ciemny br±zem? sama ju¿ nie wiem.. ka¿dy mi mowi inaczej jedni ze mi najlepiej w czarnych a inny ze w blondzie .. ja siê dobrze czuje i w tym i w tym ale do czarnych trzeba byc opalonym chociaz troche a ja w zime na solarium nie chodze... sama juz nie wiem wstawiam kilka fotek i licze ¿e mi co¶ doradzicie
jak dla mnie jaki¶ br±z, blond jest taki niemrawy, tak nijako wygl±dasz a br±z podkre¶la Twoj± urodê

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ


sama nie wiem
ale jak dotykam to nie sa takie suche i nie wygladaja na jakies mega zniszczone
hmmm a moze uzywam jakiejs odzywki na ktora tak moje wlosy reaguja
mozliwe to?
a ja bym proponowa³a podci±æ koñce... niestety przy czêstym prostowaniu i suszeniu koñce siê niszcz± i TRZEBA je czasem podci±æ uwierz mi, ¿e jak podetniesz to i w³oski bêd± szybciej ros³y, bo zdrowsze bêd±

a ja dzi¶ kupi³am sobie Multi Soft Color Kasztanowy br±z stwierdzi³am, ¿e sprawdzê te szamponetki moze akurat kolorek mi siê d³u¿ej utrzyma chocia¿ w±tpiê, ale 5,80 jeszcze mog³am wydaæ
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:08   #2651
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam ca³e 2 cm wiêcej - 158 ;p a mój T¯ 191 i jak dla nas jest to idealna ró¿nca ja siê czujê bezpieczna a on wie, ¿e przy nim siê niczego nie bojê


jak dla mnie jaki¶ br±z, blond jest taki niemrawy, tak nijako wygl±dasz a br±z podkre¶la Twoj± urodê


a ja bym proponowa³a podci±æ koñce... niestety przy czêstym prostowaniu i suszeniu koñce siê niszcz± i TRZEBA je czasem podci±æ uwierz mi, ¿e jak podetniesz to i w³oski bêd± szybciej ros³y, bo zdrowsze bêd±

a ja dzi¶ kupi³am sobie Multi Soft Color Kasztanowy br±z stwierdzi³am, ¿e sprawdzê te szamponetki moze akurat kolorek mi siê d³u¿ej utrzyma chocia¿ w±tpiê, ale 5,80 jeszcze mog³am wydaæ
ja podcinam co 2 miesi±ce.Rzeczywi¶cie bez podcinania koñce wysuszaj± siê i puszcz±.Ale nie rosn± mi szybciej znasz jak sposoby,¿eby w³oski szybciej ros³y?pije pokrzywê,podcinam regularnie i rosn± max.1,5cm na 2 miesi±ce to strasznie ma³o.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 20:17   #2652
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja podcinam co 2 miesi±ce.Rzeczywi¶cie bez podcinania koñce wysuszaj± siê i puszcz±.Ale nie rosn± mi szybciej znasz jak sposoby,¿eby w³oski szybciej ros³y?pije pokrzywê,podcinam regularnie i rosn± max.1,5cm na 2 miesi±ce to strasznie ma³o.
to nie jest ma³o wiesz co, wydaje mi siê po prostu, ¿e juz masz taka szybko¶æ ro¶niêcia w³osków. Mi te¿ tak rosn± ok 1,5 cm na 2 miesi±ce

ale od¿ywianie i utrzymywanie ich w odpowiednim stanie to podstawa do ro¶niêcia jedz du¿o warzyw i owoców, dostarczaj do organizmu naturalne witaminy
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:19   #2653
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
to nie jest ma³o wiesz co, wydaje mi siê po prostu, ¿e juz masz taka szybko¶æ ro¶niêcia w³osków. Mi te¿ tak rosn± ok 1,5 cm na 2 miesi±ce

ale od¿ywianie i utrzymywanie ich w odpowiednim stanie to podstawa do ro¶niêcia jedz du¿o warzyw i owoców, dostarczaj do organizmu naturalne witaminy
staram siê ja mam taki problem ca³y czas.W zimie dziewczyny pociesza³y,ze to kwestia pory roku,i,¿e na wiosnê w³osy rusz± z miejsca ale wcale nie ruszy³y...rosn± straszne wolno.Rok temu ¶ciê³am je do ramion,a teraz siêgaj± nie wiele za ramiona...masakra
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:31   #2654
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
staram siê ja mam taki problem ca³y czas.W zimie dziewczyny pociesza³y,ze to kwestia pory roku,i,¿e na wiosnê w³osy rusz± z miejsca ale wcale nie ruszy³y...rosn± straszne wolno.Rok temu ¶ciê³am je do ramion,a teraz siêgaj± nie wiele za ramiona...masakra
hm... wiesz co jak dla mnie to normalne takie ro¶niêcie chcoia¿ nie powiem kiedy¶ mi chyba szybciej ros³y (jak nie stosowa³am praktycznie nic na nie, nie farbowa³am i uzywa³am zwyk³ego pokrzywowego familijnego szamponu ale to by³o dobrych kilka lat temu w okolicach podstawówki
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:36   #2655
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
hm... wiesz co jak dla mnie to normalne takie ro¶niêcie chcoia¿ nie powiem kiedy¶ mi chyba szybciej ros³y (jak nie stosowa³am praktycznie nic na nie, nie farbowa³am i uzywa³am zwyk³ego pokrzywowego familijnego szamponu ale to by³o dobrych kilka lat temu w okolicach podstawówki
no w³asnie...pamiêtam jak nie farbowa³am i u¿ywa³am,zwyk³ego pokrzywowego szamponu za 3z³by³y piêkne,i ³adnie ros³y.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:56   #2656
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³asnie...pamiêtam jak nie farbowa³am i u¿ywa³am,zwyk³ego pokrzywowego szamponu za 3z³by³y piêkne,i ³adnie ros³y.
mo¿e to jest w³a¶nie klucz do sukcesu...

tylko we¼ tu wytrzymaj i nie farbuj...to chyba nie dla mnie
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:41   #2657
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

A ja siê zakocha³am w popielatym br±zie i nic na to nie poradzê. Wiem,¿e pewnie ¿adn± drogeryjn± farb± nie osi±gnê takiego efektu,szczególnie,¿e na moich w³osach zawsze czerwony pigment przebija przez wszystkie kolory,ale spójrzcie tylko na w³osy tej aktorki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg brewstersr3.jpg (12,1 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg cf9_jordana_brewster_Racetoerase.jpg (49,3 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg debs.jpg (20,7 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg h5lks1v0d0rz.jpg (33,2 KB, 25 za³adowañ)
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:46   #2658
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê zakocha³am w popielatym br±zie i nic na to nie poradzê. Wiem,¿e pewnie ¿adn± drogeryjn± farb± nie osi±gnê takiego efektu,szczególnie,¿e na moich w³osach zawsze czerwony pigment przebija przez wszystkie kolory,ale spójrzcie tylko na w³osy tej aktorki
ja osiagnê³am ch³odny odcieñ szatynami Garniera,a uwierz,¿e zawsze wszelkie br±zy tez wychodzi³y mi bardzo ciep³o
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:54   #2659
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

ale jak±¶ konkretn± farb± garniera,czy po prostu szatynami ze wszystkich linii?
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 11:57   #2660
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
ale jak±¶ konkretn± farb± garniera,czy po prostu szatynami ze wszystkich linii?
machoniowy szatyn wychodzi ciep³o,ale szatyn opalizuj±cy,ciemny i g³êboki wychodza ch³odno.Mówie o serii 100% color.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:43   #2661
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam ca³e 2 cm wiêcej - 158 ;p a mój T¯ 191 i jak dla nas jest to idealna ró¿nca ja siê czujê bezpieczna a on wie, ¿e przy nim siê niczego nie bojê


jak dla mnie jaki¶ br±z, blond jest taki niemrawy, tak nijako wygl±dasz a br±z podkre¶la Twoj± urodê


a ja bym proponowa³a podci±æ koñce... niestety przy czêstym prostowaniu i suszeniu koñce siê niszcz± i TRZEBA je czasem podci±æ uwierz mi, ¿e jak podetniesz to i w³oski bêd± szybciej ros³y, bo zdrowsze bêd±

a ja dzi¶ kupi³am sobie Multi Soft Color Kasztanowy br±z stwierdzi³am, ¿e sprawdzê te szamponetki moze akurat kolorek mi siê d³u¿ej utrzyma chocia¿ w±tpiê, ale 5,80 jeszcze mog³am wydaæ

nie chce obcinac bo mam zle wspomnienia
a prostuje bardzo zadko i wogole nie susze

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

bylam wczoraj w Rossmanie te nowe pianki faktycznie kosztuja 18, 99 zl tak jak jedna dziewczyna pisala

agata456

wiesz co kochana tak sobie przypomnialam ze mowilas ze aksamitny braz z Palette Ci sie podoba
i sliczny jest na palecie
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:46   #2662
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê zakocha³am w popielatym br±zie i nic na to nie poradzê. Wiem,¿e pewnie ¿adn± drogeryjn± farb± nie osi±gnê takiego efektu,szczególnie,¿e na moich w³osach zawsze czerwony pigment przebija przez wszystkie kolory,ale spójrzcie tylko na w³osy tej aktorki
Ale ma piekny kolorek.
Te¿ chcia³abym, ¿eby moje w³osy na zdjêciach z fleszem wychodzi³y takie szarawe
Ale to chyba nierealne póki co xD
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:52   #2663
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

dzieczyny robila ktoras z was
Palette intensive color cream
- KAKAO
-Z£OCISTA CZEKOLADA
-TRUFFLA

podobaja mi sie te kolory
bardzo jestem ciekawa jak wychodza
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 13:23   #2664
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
dzieczyny robila ktoras z was
Palette intensive color cream
- KAKAO
-Z£OCISTA CZEKOLADA
-TRUFFLA

podobaja mi sie te kolory
bardzo jestem ciekawa jak wychodza
z³ocist± czekolae bym na Twoim miejscu ordzuci³a, bo bêd± na bank z³ote, rude refleksy
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 14:23   #2665
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

a jak z trwa³o¶ci± tego szatyna z garniera bo z tegoco wiemm to garniery siê szybko wyp³ukuja
__________________
zapuszczam w³oski Nie prostujê!
Nie suszê!
* skrzypowita
* seboradin
*dro¿d¿e
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 14:45   #2666
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

ibyza

a myslisz ze zlote refleksy by mi nie pasowaly ?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

garniery sa fajne ale wlasnie bardzo szybko sie wymywaja i brzydko to wyglada na czubku jak ktos ma jsne wlosy swoje
i dlatego zrezygnowalam bo okropnie to wygladalo

a co do tych nowych pianek z Schwarzkopfa to na zywo te kolory wygladaja niespecjalnie jakos
ale fakt calkowicie inaczej wychodzi to nie bardzo trzeba sie tym sugerowac
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 16:25   #2667
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak z trwa³o¶ci± tego szatyna z garniera bo z tegoco wiemm to garniery siê szybko wyp³ukuja
na moich w³osach farba Garnier jest nie do zdarcia.Zalezy od w³osów.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

ivoncia mo¿e i jest ³adny,ale ja nie mogê u¿ywaæ palette za bardzo mi niszczy w³osy.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 16:31   #2668
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

u mnie np dobrze sie trzyma Palette Intensive
bo kiedys dluzszy czas ciemnym brazem farbowalam
ciekawe jak wellaton
a wlasnie widzialam jasny braz na probniku i wyglada super

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

a wlasnie po Wellatonie nie masz tak ze wlosy sa takie jakby porwane i odstaja takie krociutkie ?
bo ja zauwazylam ze od Joanny mi sie tak zrobilo
i chyba juz nigdy jej nie uzyje
i jeszcze te wlosy tak wylatywaly
takze chyba nawet na Palette moje wlosy reaguja lepiej

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

a i ogladalam te szampony Palette na probniku
i dobrze ze wzielam ta ciemna czekolade bo na probniku jest bardzo ladna
a czekoladowy sredni
takze teraz w nastepnym tyg chyba zrobie ta ciemna czekolada
jak nie spodoba mi sie to pozniej tym wellatonem
a jak nawet ta mi sie nie spodoba to mysle kupic z Palette trufle albo kakao jak myslusz ktory lepiej by wygladal ?
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 16:34   #2669
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie np dobrze sie trzyma Palette Intensive
bo kiedys dluzszy czas ciemnym brazem farbowalam
ciekawe jak wellaton
a wlasnie widzialam jasny braz na probniku i wyglada super

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

a wlasnie po Wellatonie nie masz tak ze wlosy sa takie jakby porwane i odstaja takie krociutkie ?
bo ja zauwazylam ze od Joanny mi sie tak zrobilo
i chyba juz nigdy jej nie uzyje
i jeszcze te wlosy tak wylatywaly
takze chyba nawet na Palette moje wlosy reaguja lepiej
nie nie zauwa¿y³am,strasznie lubiê Wellaton bo to niby trwa³a farba a w ogóle nie niszczy mi w³osów.Najbardziej mi niszczy niestety palette,i joanna trwa³a bo szampony s± Ok.A najtrwalsze u mnie to farby Garnier i Brillance.A co do odrastajacych w³osków po farbowaniu to nie zauwazy³am,ale co to mam takie króciutkiego mo¿e centymetrowego siwusa przy przedzia³ku...

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

na opakowaniu bardziej podoba mi siê trufla,ale nie wiem jak to na próbniku wygl±da niestety.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-09 o 16:33
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-09, 16:37   #2670
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

no ja tez bede musiala na probniku zobaczyc
ale jak bys gdzies przy okazji byla to zobacz na probniku i mi napisz ktory ladniejszy
no wlasnie i co robisz z tym farbowaniem jak nie ma u Ciebie tego wellatonu ?
jak na probniku patrzylam to jasny braz wyglada lepiej niz czekolada
ale to roznie bywa
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.