Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-10, 11:10   #3841
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to dogadałyśmy się
blondynki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 11:16   #3842
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
blondynki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 11:50   #3843
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad ta odżywką garniera z awokado i masło karite, ona lekka jest, nie obciąża włosów? bo ja cienkie mam...
Jak dla mnie jest super, lubię ją nieraz nałożyć na te partie włosów powyżej ucha i trzymam gdzieś 5 minut, mimo to nie przetłuszcza mi moich włosów, a też mam cienkie i muszę myć codziennie (no chyba że nigdzie nie wychodzę z domu to wtedy co 2 dni ). Do tego ma podobno fajny skład

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
blondynki
DOSŁOWNIE

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Jak mnie to wkurza... od 7 rano paczka jest niecałą godzinę drogi ode mnie (około 40 minut samochodem), a kurier pewnie i tak podjedzie o 17 Mogliby przyjeżdżać z samego rana jak dla mnie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 11:57   #3844
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jest super, lubię ją nieraz nałożyć na te partie włosów powyżej ucha i trzymam gdzieś 5 minut, mimo to nie przetłuszcza mi moich włosów, a też mam cienkie i muszę myć codziennie (no chyba że nigdzie nie wychodzę z domu to wtedy co 2 dni ). Do tego ma podobno fajny skład
Nie powinna obciążyć, ja mam włosy falowane i ta odżywka im nie szkodzi. Wręcz przeciwnie, nawet podkreśla lekko skręt, więc jest raczej lekka. A skład ma rzeczywiście bardzo dobry
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:05   #3845
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Piękna ta szczotka Śliczny kolor

Może już się zaczęły opóźnienia przed świętami? Miejmy nadzieję że farby będą w tym tygodniu
haha wiedziałam, że kolor Wam się spodoba

nawet nie muszą przyjść w tym tygodniu, niech nawet przyjdą za tydzień, ale niech PRZYJDĄ i tak przed świętami będę malować włosy...
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

Kitka opóźnienia są ja też czekałam tydzień na torebkę
dlatego wolę zamawiać za pobraniem wtedy jakoś szybciej wszystko działa
ooo kurczę mam nadzieję, że je chociaż wysłali
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o kurka a u kogo zamawialas?
multidrogeria
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to coś mi po☠☠☠awszy się
ktoś tu pisał kiedyś, że studiuje to co ja - myślałam, że Ty
ja administrację ale lic
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:07   #3846
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
haha wiedziałam, że kolor Wam się spodoba

nawet nie muszą przyjść w tym tygodniu, niech nawet przyjdą za tydzień, ale niech PRZYJDĄ i tak przed świętami będę malować włosy...

ooo kurczę mam nadzieję, że je chociaż wysłali

multidrogeria

ja administrację ale lic
na pewno
ale tak jest przed świętami to jeden wielki burdel na allegro, na poczcie i w sklepach
ja też to wcześniej studiowałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:08   #3847
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kitka hm a wyglądają dość profesjonalnie, ale może to chwilowe zawinięcie tej pani
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 12:10   #3848
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Chociaż w zielonym nie za bardzo mi do twarzy to wyciągnęłam z szafy mój świąteczny sweter miałam go już oddać, bo mam go chyba z 6 lat i ma troszkę zmechacone rękawy (nie aż tak, żeby wiochę robić ), ale jakoś nie mogę się z nim rozstać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2218.jpg (67,0 KB, 43 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:14   #3849
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na pewno
ale tak jest przed świętami to jeden wielki burdel na allegro, na poczcie i w sklepach
ja też to wcześniej studiowałam
ja wcześniej ekonomię ale też lic zatrzymałam się na tych licencjatach
no nic, czekam dalej na ten telefon chociaż zapewne się nie doczekam, ale nie odpuszczę, będę ich nękać, aż się dowiem, że chociaż wysłali a jak nie to będę żądać zwrotu pieniędzy
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kitka hm a wyglądają dość profesjonalnie, ale może to chwilowe zawinięcie tej pani
oby
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:14   #3850
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Nie powinna obciążyć, ja mam włosy falowane i ta odżywka im nie szkodzi. Wręcz przeciwnie, nawet podkreśla lekko skręt, więc jest raczej lekka. A skład ma rzeczywiście bardzo dobry
ja też mam falowane więc wypróbuję
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:15   #3851
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej dziewczyny


Bunny wczoraj byłam u Ciebie na blogu i przeglądałam efekty po farbowaniu różnymi farbami.Zakochałam się w kolorze uzyskanym po wellatonie 12/1Bunny powiedz mi kochana czy jest szansa aby wyszedł mi taki kolorek jak u kedud albo snow??Przyp ominam że moje włosy są delikatne cienkie i trochę za ramiona. Mój naturalny kolor to tzw mysi blond.Wstawiam zdj
1)mój obecny kolor
2)zdj odrostów.Jak widać są juz mega zdj robione bez flesza przy oknie
Przepraszam za zdj ale nie mam innych
Siostra nie dostanie wolnego przed świętami więc zapytałam męża czy mi nie pofarbuje.Powiedział że spróbuje.Mam nadzieję że wyjdzie ok.Bunny jezeli jest szansa aby ten kolorek wyszedł u mnie to ile mam go trzymać na odrostach a ile na długości?Proszę pomóż bo nie chce na święta chodzić z takimi odrostami.Będę bardzo wdzięczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obecny kolor.jpg (94,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrosty.jpg (65,4 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2012-12-10 o 12:21
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 12:22   #3852
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja wcześniej ekonomię ale też lic zatrzymałam się na tych licencjatach
no nic, czekam dalej na ten telefon chociaż zapewne się nie doczekam, ale nie odpuszczę, będę ich nękać, aż się dowiem, że chociaż wysłali a jak nie to będę żądać zwrotu pieniędzy

oby
poproś o potwierdzenie nadania jak powiedzą, że wysłali, żeby być pewną na 100% a nie wierzyć w takie zapewnienia wtedy też możesz zapytać na poczcie o przesyłkę albo sprawdzić w internecie

a planujesz mgr?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:24   #3853
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo to super, że dobra szczota

wiem Bunny, że mogą być opóźnienia przed świętami, bardziej się obawiam, że w kulki mogą lecieć, bo poczytałam teraz ich negatywne komentarze i właśnie było to samo, że zero kontaktu a ludzie czekają po 3-4 tygodnie i nic
babka nadal nie oddzwoniła
kurcze... to ja bym znow do niej zadzwonila i zyc nie dala
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej Siedzę właśnie i czekam na kuriera, a czekanie umilam sobie kawką



Ee tam, ja się śmieję tylko, nie wierzę w te głupoty co gadają



Piękna ta szczotka Śliczny kolor



Może już się zaczęły opóźnienia przed świętami? Miejmy nadzieję że farby będą w tym tygodniu



Ok dziękuję, mam jeszcze ostatnie pytanie, bo myję włosy codziennie, więc mi wyjdzie że każda maska będzie używana jakoś 2 razy w ciągu tygodnia, to nie za dużo? Aktualnie używam po każdym myciu włosów tą odżywkę z garniera.

Kto jak kto, ale Ty szybko załatwisz sprawę Ja też bym dłuższej sukienki nie ubrała, ale to też przez to że jestem malutka i w dłuższej wyglądałabym głupio Lepiej się czuję w sukienkach do połowy uda
zobaczysz po wlosach, jak klapna to dasz im zyc z odzywka
jak nie to mozesz co drugie mycie dawac maske, co drugie odzywke.
ja to konkretna babka wchodze, patrze- nie ujelo mnie to nie ma co nawet sie zastanawiac tez jestem niska, tylko 1,60... i tak dowale szpilki bo moj tz prawie 1,90 ale jak mam krotsza kiecke to nogi mam dluzsze do nieeeba a w dlugiej bym sie czula przy nim jak stara-malenka
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć ale sobie pospałam

Bunny TŻtowi się podoba sam mi po farby latał tylko wczoraj wieczorem umyłam włosy i widzę,że już lekko się spiera przed świętami zrobię jeszcze raz tą joanną. A myślisz,że jakbym kupiła teraz ten fioletowy szampon to chociaż trochę by mi ochłodził kolor?
fioletowy szampon mozesz uzywac jak najbardziej ale kolor to bedziesz jeszcze chlodzic i to nie raz, dekoloryzacja zawsze odkrywa cieple tony i potem troche zajmuje nasycenie wlosow chlodnymi zeby trzymaly wiec podchodz do tego na luzie.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to dogadałyśmy się


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja na razie używam maski pantene i jestem bardzo poztywnie zaskoczona jak działa na moje włoski
pokaz ktorej?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Chociaż w zielonym nie za bardzo mi do twarzy to wyciągnęłam z szafy mój świąteczny sweter miałam go już oddać, bo mam go chyba z 6 lat i ma troszkę zmechacone rękawy (nie aż tak, żeby wiochę robić ), ale jakoś nie mogę się z nim rozstać
kitka widze ty juz totalnie czujesz swieta ladny sweterek
o dziwo po wczorajszym u mamy moja rodzicielka tez jak nigdy czuje juz swieta i planuje co kiedy robimy, co bedziemy jesc, itp
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:27   #3854
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
poproś o potwierdzenie nadania jak powiedzą, że wysłali, żeby być pewną na 100% a nie wierzyć w takie zapewnienia wtedy też możesz zapytać na poczcie o przesyłkę albo sprawdzić w internecie

a planujesz mgr?
o dzięki, pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego ze strony Allegro, dlatego specjalnie nie wiem jak się za to zabrać

jasne, że planuję, te kończę i idę dalej nawet doktorat mi się marzy, żeby nie być gorszą od mojego TŻ

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka widze ty juz totalnie czujesz swieta ladny sweterek
o dziwo po wczorajszym u mamy moja rodzicielka tez jak nigdy czuje juz swieta i planuje co kiedy robimy, co bedziemy jesc, itp
czuję święta jak nie wiem co, dzisiaj na zajęcia nie pojechałam, bo musiałam kupić chociaż jeden prezent ale kupiłam dla Brata zaraz muszę pojechać do Babci, żeby mi nowe zasłonki podszyła, bo kupiłam w Ikei w piątek no i muszę przecież zawiesić na okno, żeby pięknie współgrały z moimi lampkami bije mi na głowę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:27   #3855
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny


Bunny wczoraj byłam u Ciebie na blogu i przeglądałam efekty po farbowaniu różnymi farbami.Zakochałam się w kolorze uzyskanym po wellatonie 12/1Bunny powiedz mi kochana czy jest szansa aby wyszedł mi taki kolorek jak u kedud albo snow??Przyp ominam że moje włosy są delikatne cienkie i trochę za ramiona. Mój naturalny kolor to tzw mysi blond.Wstawiam zdj
1)mój obecny kolor
2)zdj odrostów.Jak widać są juz mega zdj robione bez flesza przy oknie
Przepraszam za zdj ale nie mam innych
Siostra nie dostanie wolnego przed świętami więc zapytałam męża czy mi nie pofarbuje.Powiedział że spróbuje.Mam nadzieję że wyjdzie ok.Bunny jezeli jest szansa aby ten kolorek wyszedł u mnie to ile mam go trzymać na odrostach a ile na długości?Proszę pomóż bo nie chce na święta chodzić z takimi odrostami.Będę bardzo wdzięczna.
kurcze jest szansa ze jesli ci dobrze odrosty sie rozjasniaja to ci wyjdzie, ale moze byc tez tak ze odrosty beda zolte jasne...
na pewno nie wyjdzie jak u snow- ona jest naturalnie jasna blondi.. kedud tez ma jasna nature...
mozesz probowac ale lepiej teraz zebys w razie co do swiat zdazyla poprawic...
palette a10 na bank by ci wyszlo, albo 219, albo c10 na czysciutki kolor...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:33   #3856
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Chociaż w zielonym nie za bardzo mi do twarzy to wyciągnęłam z szafy mój świąteczny sweter miałam go już oddać, bo mam go chyba z 6 lat i ma troszkę zmechacone rękawy (nie aż tak, żeby wiochę robić ), ale jakoś nie mogę się z nim rozstać
Nie jest źle Fajny sweterek.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja też mam falowane więc wypróbuję
Ja też mam falowane, i mi podpasowała

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zobaczysz po wlosach, jak klapna to dasz im zyc z odzywka
jak nie to mozesz co drugie mycie dawac maske, co drugie odzywke.
ja to konkretna babka wchodze, patrze- nie ujelo mnie to nie ma co nawet sie zastanawiac tez jestem niska, tylko 1,60... i tak dowale szpilki bo moj tz prawie 1,90 ale jak mam krotsza kiecke to nogi mam dluzsze do nieeeba a w dlugiej bym sie czula przy nim jak stara-malenka
Ok dzięki
No ja mam 156cm, a mój tż prawie 20cm ode mnie wyższy Dlatego też wolę krótsze sukienki, bo wtedy odsłaniają nogi i wydaję się trochę wyższa
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:43   #3857
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny http://images.sklepy24.pl/51544355/9...osy-200-ml.jpg

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o dzięki, pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego ze strony Allegro, dlatego specjalnie nie wiem jak się za to zabrać

jasne, że planuję, te kończę i idę dalej nawet doktorat mi się marzy, żeby nie być gorszą od mojego TŻ

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------


czuję święta jak nie wiem co, dzisiaj na zajęcia nie pojechałam, bo musiałam kupić chociaż jeden prezent ale kupiłam dla Brata zaraz muszę pojechać do Babci, żeby mi nowe zasłonki podszyła, bo kupiłam w Ikei w piątek no i muszę przecież zawiesić na okno, żeby pięknie współgrały z moimi lampkami bije mi na głowę
o to wielkie ambicje ja aż takich nie mam po mgr ewentualnie jakieś podyplomowe może i wsio biorę się za robienie dzieciaczków
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:47   #3858
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o to wielkie ambicje ja aż takich nie mam po mgr ewentualnie jakieś podyplomowe może i wsio biorę się za robienie dzieciaczków
plany są, ale nie wiem czy będzie mi się chciało nad tym siedzieć, wiem ile z doktoratem jest roboty. Czas pokaże

o to niedługo zaczynasz z tymi dziećmi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:48   #3859
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

kupiłam jeszcze mgiełkę termoochroną mariona używał ktoś? zapach ładny

ja już mam wymarzoną kiecuchę zresztą pokazywałam Wam bogato zdobiona także tylko z biżu kolczyki jakieś wkręty i bransoletka na szyję raczej nic - co za dużo to nie zdrowo włosy oczywiście rozpuszczone i loki w stylu aniołków VS
welon no nie wiem mi to jakoś się nie podoba a jakie macie zdanie w tej kwestii?

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
plany są, ale nie wiem czy będzie mi się chciało nad tym siedzieć, wiem ile z doktoratem jest roboty. Czas pokaże

o to niedługo zaczynasz z tymi dziećmi
za 3 lata najwcześniej na razie zabezpieczam się mam nadzieję, że niespodzianki nie będzie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 12:49   #3860
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość



o to wielkie ambicje ja aż takich nie mam po mgr ewentualnie jakieś podyplomowe może i wsio biorę się za robienie dzieciaczków
wszystko nadrobilam a i tak wylapałam to jedno serio?

a mi sie snilo ze jestes w ciazy w wakacje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:51   #3861
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Lady pokaz ta suknie jesli mozesz kiedys pamietam, ze pokazywalas, pamietam tez ze byla dosc bogata tak jak mowisz, ale szczegolow nic to była tzw syrenka?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 12:57   #3862
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kitka sweterek spoko mam podobny tylko szary,ale nie noszę,bo mnie gryzie

Bunny wiem jestem przygotowana na to psychicznie ale wiesz,że mi się marzą długie i piękne włosy i wkurzają mnie moje jak na nie patrze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 13:02   #3863
Justi___
Raczkowanie
 
Avatar Justi___
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: ŚląSk
Wiadomości: 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ale to nie mój kolor włosów Dążę do takiego

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------
w takim razie zycze wytrwałości i osiagniecia tego cudownego koloru ehh tez bym chciała taki oj bardzo tyle, że teraz mam jasne włosy powiedzmy,ze popielaty blond i na zime twoj kolor z zalacznika plus moja jasna cera nie byloby dobrym polaczeniem jednak na wiosne, majowke kto wie czekam na twoje rezultaty
__________________
odchudzam się od zawsze
75...74....73....72....71...70...69......... ... 65

Mój Tygrysek 31.07.2010
Justi___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 13:10   #3864
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kupiłam jeszcze mgiełkę termoochroną mariona używał ktoś? zapach ładny

ja już mam wymarzoną kiecuchę zresztą pokazywałam Wam bogato zdobiona także tylko z biżu kolczyki jakieś wkręty i bransoletka na szyję raczej nic - co za dużo to nie zdrowo włosy oczywiście rozpuszczone i loki w stylu aniołków VS
welon no nie wiem mi to jakoś się nie podoba a jakie macie zdanie w tej kwestii?
Ja bym brała albo diademik mały, albo właśnie welon, tylko że taki zwykły, prosty, no i krótszy No albo bez niczego

Cytat:
Napisane przez Justi___ Pokaż wiadomość
Ale to nie mój kolor włosów Dążę do takiego

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------
w takim razie zycze wytrwałości i osiagniecia tego cudownego koloru ehh tez bym chciała taki oj bardzo tyle, że teraz mam jasne włosy powiedzmy,ze popielaty blond i na zime twoj kolor z zalacznika plus moja jasna cera nie byloby dobrym polaczeniem jednak na wiosne, majowke kto wie czekam na twoje rezultaty
Dziękuję nie mogę już doczekać
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 13:12   #3865
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Lady pokaz ta suknie jesli mozesz kiedys pamietam, ze pokazywalas, pamietam tez ze byla dosc bogata tak jak mowisz, ale szczegolow nic to była tzw syrenka?
proszę suknia moich marzeń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (45,0 KB, 64 załadowań)
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 13:13   #3866
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
proszę suknia moich marzeń
Aaaaa faktycznie, syrenke to pokazywala Snowi
Piekna
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 13:16   #3867
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja bym brała albo diademik mały, albo właśnie welon, tylko że taki zwykły, prosty, no i krótszy No albo bez niczego



Dziękuję nie mogę już doczekać
diadem o nie
ja nic raczej

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wszystko nadrobilam a i tak wylapałam to jedno serio?

a mi sie snilo ze jestes w ciazy w wakacje
nie teraz po studiach

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Aaaaa faktycznie, syrenke to pokazywala Snowi
Piekna
i tylko delikatna bransoletka i wkręty w uszy i heya
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 13:44   #3868
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze jest szansa ze jesli ci dobrze odrosty sie rozjasniaja to ci wyjdzie, ale moze byc tez tak ze odrosty beda zolte jasne...
na pewno nie wyjdzie jak u snow- ona jest naturalnie jasna blondi.. kedud tez ma jasna nature...
mozesz probowac ale lepiej teraz zebys w razie co do swiat zdazyla poprawic...
palette a10 na bank by ci wyszlo, albo 219, albo c10 na czysciutki kolor...

Rozumiem Bunny.No jak włosy u fryzjera farbowałam to zawsze kolor odrostów po farbowaniu trochę się odcinał od reszty.Więc nie wiem czy mi dobrze złapie.Bunny a gdybym uzyła tej palette c10 bo ona ma oksy 9 a ta reszta z palette 12 a ja wolę trochę łagodniejszy oksy bo mam delikatne włosy to będzie srebrzysta poświata po niej?Włosy będą białe czy jaki to będzie kolorek?:pr osi:bo teraz c10 należy do serii lightest a nie cool blondes.Co mi radzisz kochana?Farbować ta palette c10 czy próbować wellatonem?Bunny a widziałam u Ciebie na blogu że jest nowa seria palette z płynną keratynąUważasz ze jest ona łagodniejsza jak ta stara seria?Bo może skuszę się na palette c10 z tej nowej serii .Poradz Bunny jak będzie lepiej:roza :
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 14:02   #3869
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

co za ☠☠☠☠☠☠☠one chamy ci sprzedający, zero kontaktu teraz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 14:10   #3870
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
co za ☠☠☠☠☠☠☠one chamy ci sprzedający, zero kontaktu teraz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.