Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-22, 14:06   #1
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Question

Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną


Szukam opinii na temat tej maski. W niektórych hurtowniach fryzjerskich i u sprzedawców na allegro jest reklamowana jako jakiś nowy super hicior, ale zdziwiło mnie, że nie znalazłam o niej nic na Wizażu. Dlatego pytam: ktoś używał? dobra jest? warta zachodu?
Jest też szampon. Może o nim ktoś może coś powiedzieć?

Znalazłam taką reklamę:
http://www.anko24.pl/image/aktualnos...ZEKOLADOWA.JPG
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 14:30   #2
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

A znalazłaś gdzieś jej skład może? Byłoby łatwiej chociaż wstępnie stwierdzić czy warto.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 14:49   #3
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

Proszę bardzo:
Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, PEG-8 Glyceryl Laurate, PEG - 15 Cocopolyamine, Parfum, Hydrolyzed Keratin, Theobroma Cacao Extract, Propylene Glycol, Citric Acid, Methylparaben

i szczerze mówiąc jestem w jej posiadaniu ale jeszcze nie używałam
jak się odważę, to zdam relację jak się sprawuje u mnie

interesuje mnie jednak czy ten "hit" rzeczywiście jest dla kogolwiek hitem, albo chociaż ktoś o nim cokolwiek słyszał
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 15:23   #4
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

witam krajankę

nie słyszałam o tej masce, ale skład średnio powalający, bo keratyna jak i ekstrakt z kakao są po zapachu, czyli w nie za dużej ilości.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 15:33   #5
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

witam

No skład wygląda tak sobie, ale taki np. mleczny Kallos (który akurat mi nie podchodzi) też nie ma jakiegoś super składu a dzikie tłumy wielbicielek owszem
I zaciekawiło mnie właśnie, że w paru miejscach ta czekoladowa maska była reklamowana jako nowy hicior po Kallosie, a tutaj o niej cicho
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 16:55   #6
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
witam krajankę

nie słyszałam o tej masce, ale skład średnio powalający, bo keratyna jak i ekstrakt z kakao są po zapachu, czyli w nie za dużej ilości.
Średnio powalający, ale też nie tragiczny

Gdybym ją gdzieś znalazła to pewnie skusiłabym się na wypróbowanie (zwłaszcza gdyby były dostępne opakowania 200-250 ml). Ale nie rzuciła mi się w oczy ani w moich "miastowych" sklepach z kosmetykami profesjonalnymi, ani z tego co sprawdziłam nie ma jej w sklepie internetowym, w którym się zwykle zaopatruję
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 22:28   #7
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Średnio powalający, ale też nie tragiczny

Gdybym ją gdzieś znalazła to pewnie skusiłabym się na wypróbowanie (zwłaszcza gdyby były dostępne opakowania 200-250 ml). Ale nie rzuciła mi się w oczy ani w moich "miastowych" sklepach z kosmetykami profesjonalnymi, ani z tego co sprawdziłam nie ma jej w sklepie internetowym, w którym się zwykle zaopatruję
Niestety nie mają chyba małych opakowań, przynajmniej nigdzie nie widziałam...
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 12:50   #8
modna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

Ja stosuje fajną ekspresową maseczkę Dove Color care.
Kiedyś zabrakło mi maseczki i przez jedno mycie jej nie stosowałam - od razu widziałam różnicę ;-( następnego dnia poleciałam do Rossmanna i kupiłam sobie maskę i znów jest git!

modna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 20:11   #9
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

ja ja mam;d i jest rewelacyjna
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 21:34   #10
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ja ja mam;d i jest rewelacyjna
no mi udało się jej użyć na razie dwa razy i może za wcześnie na dziki zachwyt, ale fajnie mi wygładziła i wyprostowała włosy do tego cudnie pachnie
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 21:39   #11
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
no mi udało się jej użyć na razie dwa razy i może za wcześnie na dziki zachwyt, ale fajnie mi wygładziła i wyprostowała włosy do tego cudnie pachnie
zgadzam sie ja się bałam, że zapach bedzie nachalny i nie bedę mogła jej uzywać i wzięłam jej odlewkę. Ale przy najbliższej okazji kupię całe opakowanie
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 22:30   #12
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

up up

http://www.kurierfryzjerski.pl/kurie...ch-wosach.html
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:03   #13
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

I jak wrażenia?


Ja weszłam na stronę sklepu z ktorego zamawiam plukanke flor illum i zastanawiam sie pomiedzy tymi maskami:

FreeLimix - Daily Plus Maska Nutri-Plus 1000ml Linia przeciw wypadaniu włosów
Doskonale pielęgnuje, odżywia i wzmacnia włosy. Znakomicie działa na włosy i skórę głowy dzięki dużej koncentracji białek, aminokwasów i witamin. Skutecznie pomaga odbudować uszkodzoną strukturę włosa – działa silnie odżywczo zarówno od wewnątrz jak i zewnątrz. Włosy zyskują zdrowy połysk, gładką strukturę, zwiększa się ich objętość, elastyczność, blask i wytrzymałość.


Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną 1000ml
Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną. Stworzona z ekstraktów kakao i keratyny, działa głęboko odżywiając i uelastyczniając włosy. Nadaje im niezwykłą miękkość, nie powodując obciążenia. Aktywne związki przedostając się do wnętrza włosa, nadając mu połysk i witalność.


Allwaves - Maska Pantenol i rumianek, nawilżająca 1000ml
Pantenol i rumianek. Maska nawilżająca do suchych i zniszczonych włosów.
Głęboko odżywia rewitalizując i suche i bardzo zniszczone włosy, zapewnia witalność i połysk. Zawiera pantenol i rumianek. Dzięki dobrej rozpuszczalności w wodzie pantenol może doskonale wnikać we włosy dogłębnie je nawilżając. Jest szczególnie wskazany do włosów matowych i zniszczonych. Rumianek ma wiele cennych właściwości, między innymi działanie nawilżające i odświeżające. Ekstrakt rumianku pomaga odżywić suche włosy, dzięki czemu stają się miękkie i łatwo się rozczesują. Daje uczucie świeżości i połysk. Włosy stają się elastyczne i zdrowe. Dzięki filtrom słonecznym chroni włosy przed promieniami UV. Zapach mandarynkowy.


Allwaves - Maska Regenerująca 750ml
Regenerating rinse cream - kuracja regenerująca Allwaves przeznaczona jest do włosów po zabiegach fryzjerskich, a szczególnie do włosów farbowanych. Zawiera specjalna formułę opartą na aktywnych składnikach, które ułatwiają wnikanie barwnika we włosy nadając im jednocześnie miękkość i połysk.


Allwaves - Maska nawilżająca 500ml
Conditioning for parched and dry hair - zapobiegająca wypadaniu włosów, nawilżająca i ułatwiająca rozczesywanie maska Allwaves jest szczególnie polecana dla włosów, które uległy przesuszeniu w wyniku powtarzanych zabiegów fryzjerskich. Jest ona również doskonała dla utrzymania połysku na włosach naturalnych, nie poddawanych wcześniejszym zabiegom fryzjerskim. Dzięki zawartości olejku lnianego głęboko nawilża włosy, dodaje im miękkości, blasku i witalnośc





Tyle tego jest że nie wiem co wybrać...
Moje włosy są suche i plączą się i kołtunią, nie mogę ich rozczesać, codziennie walka z suchymi poplątanymi włosami, zniszczonymi farbą blond.


Coś z tego byście mi poleciły?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 00:01   #14
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

Ja z tego co wymieniłaś używałam tylko tej czekoladowej maski, o której pisałam. Po dłuższym stosowaniu (na przemian z innymi odżywkami) stwierdzam, że ogólnie jest fajna i przyjemna w stosowaniu, włosy dobrze się po niej rozczesują, są trochę wygładzone i jakby bardziej proste (a mają tendencję do lekkiego falowania). Nie robi włosom krzywdy i jest dobra jako lekka odżywka na co dzień, ale żadnych nadzwyczajnych cudów nie działa. Optymalny efekt daje dopiero wymieszana z bananową maską Scandic i jak to połączenie bosko pachnie
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 23:06   #15
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
witam

No skład wygląda tak sobie, ale taki np. mleczny Kallos (który akurat mi nie podchodzi) też nie ma jakiegoś super składu a dzikie tłumy wielbicielek owszem
I zaciekawiło mnie właśnie, że w paru miejscach ta czekoladowa maska była reklamowana jako nowy hicior po Kallosie, a tutaj o niej cicho

jeśli chodzi o fenomen kallosa, to ja uważam że większość jego dobrych opinii jest wystawiona przez osoby o prostych włosach, które zbyt wiele nie potrzebują by dobrze wyglądać

oczywiście jak zwykle ktoś dodał maskę do KWC bez składu, a mi już ciśnienie skoczyło, na szczęście znalazłam go tutaj
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 20:31   #16
anastazja83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: Allwaves - Maska odbudowująca z czekoladą i keratyną

Allwaves maska czekoladowa. Używam tylko jej od 5 lat i nie zaminię na żadną inną, tym bardziej, ze cena powala.

Szybko się spłukuje, trzeba uważać by za dużo nie spłukać. keratyny wg mnie dużo. Bo ja prostuję włosy keratyną raz na rok i dzięki tej masce efekt prostowania jest u mnie przez cały rok!
anastazja83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 21:31:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.