Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 12:46   #4111
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Przez ostatnie kilka dni sprzedałam kilka rzeczy i już mi przyszło do zapłaty 75 zł, a jeszcze nie otrzymałam nawet przelewów

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-02-05 o 12:48
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 12:50   #4112
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Przez ostatnie kilka dni sprzedałam kilka rzeczy i już mi przyszło do zapłaty 75 zł, a jeszcze nie otrzymałam nawet przelewów
Po tygodniu skorzystaj ze zwrotu prowizji - to działa jak straszak i kupujący wpłacają. I nie warto się śpieszyć z opłatą prowizji - dostaniesz termin w powiadomieniu za jakiś miesiąc.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 12:52   #4113
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Przez ostatnie kilka dni sprzedałam kilka rzeczy i już mi przyszło do zapłaty 75 zł, a jeszcze nie otrzymałam nawet przelewów

U mnie kiedyś wyszło ponad 50zł za sprzedaż chyba 4 flaszek

Powoli odechciewa mi się tej całej zabawy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 12:53   #4114
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
po miesiącu wysyłają Ci mail i doznajesz szoku
Oj tak

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Przez ostatnie kilka dni sprzedałam kilka rzeczy i już mi przyszło do zapłaty 75 zł, a jeszcze nie otrzymałam nawet przelewów
Masakra
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 12:55   #4115
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

U mnie kiedyś wyszło ponad 50zł za sprzedaż chyba 4 flaszek

Powoli odechciewa mi się tej całej zabawy
Nie zniechęcają się. Najlepiej wystawiać rzeczy nowe do kwoty 49zł w KUP TERAZ. Najwięcej się traci na używanych perfumach wystawionych na licytację. Nie raz dziewczyny żałowały, że wystawiły używkę od złotówki.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 12:58   #4116
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie zniechęcają się. Najlepiej wystawiać rzeczy nowe do kwoty 49zł w KUP TERAZ. Najwięcej się traci na używanych perfumach wystawionych na licytację. Nie raz dziewczyny żałowały, że wystawiły używkę od złotówki.
Dzięki mam zamiar powystawiać te miniatury do max. 30 zł chciałabym szybko to sprzedać po kosztach i mieć spokój i tak nie zarobię na tym interesie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:03   #4117
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzięki mam zamiar powystawiać te miniatury do max. 30 zł chciałabym szybko to sprzedać po kosztach i mieć spokój i tak nie zarobię na tym interesie
A jakie masz miniatury perfum? Te co były w ciągu 2 lat w D. czy może coś starszego?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 13:06   #4118
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówki

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Ale teraz pisze mi że mam zapłacić 6 zł, za co?
W historii rachunku jest wyszczególnione za co jest każda opłata. Np każde dodatkowe zdjęcie to 10gr. Jeśli Ci policzyło za dodatkowe opcje to masz 12h żeby edytować aukcję, zrezygnować z tych opcji i zwrócą Ci koszty.
W podsumowaniu Twojej akcji zawsze jest podany całkowity koszt.

Mnie też rozbrajają wiadomości typu "szło by kupić ten perfum taniej?".
Niektóre osoby nie mają chyba zielonego pojęcia ile kosztują oryginalne kosmetyki sądząc po proponowanych kwotach. Aż by się chciało odpisać "z takim podejściem proponuję kupienie sobie podróbki na straganie"
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:08   #4119
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A jakie masz miniatury perfum? Te co były w ciągu 2 lat w D. czy może coś starszego?
Tak, głównie z D. i boxa Sephorowego, ale nie chcę się z nimi rozstawać

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
W historii rachunku jest wyszczególnione za co jest każda opłata. Np każde dodatkowe zdjęcie to 10gr. Jeśli Ci policzyło za dodatkowe opcje to masz 12h żeby edytować aukcję, zrezygnować z tych opcji i zwrócą Ci koszty.
W podsumowaniu Twojej akcji zawsze jest podany całkowity koszt.

Mnie też rozbrajają wiadomości typu "szło by kupić ten perfum taniej?".
Niektóre osoby nie mają chyba zielonego pojęcia ile kosztują oryginalne kosmetyki sądząc po proponowanych kwotach. Aż by się chciało odpisać "z takim podejściem proponuję kupienie sobie podróbki na straganie"
Ja się napatrzyłam na "ten perfum" i odechciało mi się sprzedawania flaszek
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:14   #4120
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny, warto miec Beauty Blender? Marzę o nim od dawna ale dotąd nie zdecydowałam się na kupno bo boję się rozczarowania.
Nie lubię nakładac podkładu palcami, pędzli z syntetycznym włosiem też nie. I drugie pytanie: czy BB nada się do aplikacji minerałów i pudrów?
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:14   #4121
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Niektóre osoby nie mają chyba zielonego pojęcia ile kosztują oryginalne kosmetyki sądząc po proponowanych kwotach. Aż by się chciało odpisać "z takim podejściem proponuję kupienie sobie podróbki na straganie"
No jeśli chcesz sprzedać, to musisz się wczuć w mentalność potencjalnego odbiorcy. Byle jak, byle tanio. I tak właśnie chcą ten "perfum" za 1/10 jego wartości, bo przecież kupowali tak tanio podróbkę.

Jak kogoś nie stać, to po co się sili na kupowanie produktów z górnej półki? Podziwiam tych, co potrafią przez rok malować się jednym podkładem z saszetek. Czasem jak daję próbki, to ktoś mnie pyta, ile ma zapłacić Przecież tam jest wyraźnie NOT FOR SALE.

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Ewentualnie kupuję jeszcze od znanych mi sklepów internetowych, bo mam już dość użerania się z Mirkami-handlarzami, rekinami biznesu i ich urażoną dumą bo raczyłam mieć jakieś ale do produktu.
Zgadzam się w całej rozciągłości.
Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, warto miec Beauty Blender? Marzę o nim od dawna ale dotąd nie zdecydowałam się na kupno bo boję się rozczarowania.
Nie lubię nakładac podkładu palcami, pędzli z syntetycznym włosiem też nie. I drugie pytanie: czy BB nada się do aplikacji minerałów i pudrów?
Produkt już jest tak długo na rynku, że pojawiło się sporo w miarę dobrych zamienników. To przecież tylko zwykła gąbka, aczkolwiek dobra jakościowo. BB chłonie sporo podkładu, nawet po namoczeniu, co nie jest bez znaczenia, jeśli używasz droższych podkładów. Wolę pędzle albo najlepiej własne paluszki.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-02-05 o 13:34
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 13:17   #4122
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

maarthusia priv
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:56   #4123
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny to oprócz tego 6 zł jeszcze bede musiała coś płacić później? Ja nie mogę, aż mi sie to przestaje podobac... ehh. Nie wiem, na moim koncie pisze: Sprzedaż aktywna więc rozumuje ze jestem sprzedawca? To czemu niby mam placic to 6 zł?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:02   #4124
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Wysłałam mejla do Sephory, pytając czy pakują zamówienia w walentynkowe pudełka.
"Uprzejmie informujemy, iż firma Sephora nie przewiduje specjalnego sposobu pakowania kosmetyków z okazji walentynek. Produkty w przypadku wyboru opakowania prezentowego będą pakowane w standardowe pudełka upominkowe Sephora."
Szkoda, ale za to wiem, że kupię bazę Artdeco w D., skoro mają darmową wysyłkę

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale teraz pisze mi że mam zapłacić 6 zł, za co?
Pewnie prowizja za wystawienie. Osobiście polecam wklejanie zdjęć w opisie aukcji, sporo to obniża koszty wystawienia. Ja korzystam z iv.pl
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:03   #4125
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny to oprócz tego 6 zł jeszcze bede musiała coś płacić później? Ja nie mogę, aż mi sie to przestaje podobac... ehh. Nie wiem, na moim koncie pisze: Sprzedaż aktywna więc rozumuje ze jestem sprzedawca? To czemu niby mam placic to 6 zł?
Nie wiem jak teraz, ale jak ja się rejestrowałam kilka lat temu, to przysyłali taki formularz czy co to było (nie pamiętam) i dopiero po odesłaniu mozna było w pełni korzystać z serwisu.

Poza tym 6 zł prowizji za kilka rzeczy to coś duzo mi się wydaje. Zaznaczałaś wyróznienie, albo dawałas więcej zdjęć?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:06   #4126
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie wiem jak teraz, ale jak ja się rejestrowałam kilka lat temu, to przysyłali taki formularz czy co to było (nie pamiętam) i dopiero po odesłaniu mozna było w pełni korzystać z serwisu.

Poza tym 6 zł prowizji za kilka rzeczy to coś duzo mi się wydaje. Zaznaczałaś wyróznienie, albo dawałas więcej zdjęć?
20 przedmiotów wystawiłam. W niektórych dawałam po więcej zdjęć.. usunąć?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:07   #4127
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Wysłałam mejla do Sephory, pytając czy pakują zamówienia w walentynkowe pudełka.
"Uprzejmie informujemy, iż firma Sephora nie przewiduje specjalnego sposobu pakowania kosmetyków z okazji walentynek. Produkty w przypadku wyboru opakowania prezentowego będą pakowane w standardowe pudełka upominkowe Sephora."
Szkoda, ale za to wiem, że kupię bazę Artdeco w D., skoro mają darmową wysyłkę

Pewnie prowizja za wystawienie. Osobiście polecam wklejanie zdjęć w opisie aukcji, sporo to obniża koszty wystawienia. Ja korzystam z iv.pl
Pewnie w katalogach S. te pudełeczka z "buziakami" to był fotomontaż szkoda, bo fajnie wyglądały
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:12   #4128
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
20 przedmiotów wystawiłam. W niektórych dawałam po więcej zdjęć.. usunąć?
Jak zmiany wprowadzone chyba w ciagu godziny wpłynął na prowizję, to jest korekta.


Poziomko:
a czytałas w ogóle cennik? http://pomoc.allegro.pl/artykul/2522...anie-z-allegro

Prowizja za wystawienie zalezy od ceny przedmiotu:
1,00-9,99 zł - 0,08 zł
10,00-24,99 zł - 0,13 zł
25,00-49,99 zł - 0,25 zł
50,00-249,99 zł - 0,50 zł
250 zł i więcej 1,00 zł

w działach
  • Książki i Komiksy (cała kategoria),
  • Płyty 3D, Płyty Blue-ray, Płyty DVD, Płyty VCD (podkategorie w Filmach),
  • Gry na konsole, Komputerowe PC (podkategorie w Grach),
  • Płyty kompaktowe, Płyty winylowe (podkategorie w Muzyce) .
i motoryzcja inaczej



Płatne jest też dodatkowe zdjęcie (jedno do 200 kb jest darmowe) , dłuzszy czas trwania, pogrubienie/podświetlenie ogłoszenia
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-02-05 o 14:16
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:14   #4129
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

No ale niby to wystawienie jest za darmo to jakim cudem naliczyli mi kase
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 14:18   #4130
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No ale niby to wystawienie jest za darmo to jakim cudem naliczyli mi kase
A spełniłaś te warunki, które ktoś wcześniej podał?


  • posiadasz pełną aktywację konta,
  • Twoje konto nie posiada statusu Firma,
  • kupiłeś w serwisie co najmniej 1 przedmiot w okresie od 1 stycznia 2014 r. do 31 stycznia 2015 r.,
  • w okresie od 1 do 31 stycznia 2015 r. nie wystawiłeś z konta więcej niż 50 ofert.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:22   #4131
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A spełniłaś te warunki, które ktoś wcześniej podał?


  • posiadasz pełną aktywację konta,
  • Twoje konto nie posiada statusu Firma,
  • kupiłeś w serwisie co najmniej 1 przedmiot w okresie od 1 stycznia 2014 r. do 31 stycznia 2015 r.,
  • w okresie od 1 do 31 stycznia 2015 r. nie wystawiłeś z konta więcej niż 50 ofert.
Z tą aktywacją konta to w ogole tego nie rozumiem... Chcę zapłacić to 1,01 zł ale nie da się Hahaha już mam dość tego Allegro
A pisze u mnie że SPRZEDAŻ AKTYWNA, wiec tak jakbym juz była sprzedawca, wiec jak mam aktywowac to? Hahaha maras!

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-02-05 o 14:24
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:25   #4132
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Z tą aktywacją konta to w ogole tego nie rozumiem... Chcę zapłacić to 1,01 zł ale nie da się Hahaha już mam dość tego Allegro
A skonfigurowałaś w ustawieniach swój nr konta bankowego? Opłata 1,10 jest związana z weryfikacją tego konta. Pamiętaj tylko jedno zdjęcie za darmo, a resztę zdjęć możesz przecież wkleić (URL) w treść ogłoszenia z jakiegoś serwisu np. umieść zdjęcia na fotosik. Będzie ładna aukcja, szybciej się sprzeda. No i jakiś chwytliwy tytuł. Żadnych logo nie wklejaj, bo Ci zamkną aukcję.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-02-05 o 14:28
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:31   #4133
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny, mam problem. Nie mogę się zalogować na swoje konto w D. Wyskakuje mi komunikat, że mam błędne dane użytkownika albo nie pamiętam hasła, wszystko wpisuję jak należy,a tu takie rzeczy. Wystąpiłam o nadanie nowego hasła, ale od wczoraj nie dostałam żadnego maila. Nie wiecie jaka może być tego przyczyna?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:33   #4134
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Z tą aktywacją konta to w ogole tego nie rozumiem... Chcę zapłacić to 1,01 zł ale nie da się Hahaha już mam dość tego Allegro
A pisze u mnie że SPRZEDAŻ AKTYWNA, wiec tak jakbym juz była sprzedawca, wiec jak mam aktywowac to? Hahaha maras!
Przede wszystkim wejdź sobie w :
moje allegro/moje konto/rachunki/historia/rachunek bieżacy i zaznacz historię za luty
Dowiesz się skąd te 6zł

Zdjęcia (te dodatkowe) możesz usunąć, dostaniesz zwrot kasy, i wkleić je potem tak jak dziewczyny radzą, w treść aukcji
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:37   #4135
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A skonfigurowałaś w ustawieniach swój nr konta bankowego? Opłata 1,10 jest związana z weryfikacją tego konta. Pamiętaj tylko jedno zdjęcie za darmo, a resztę zdjęć możesz przecież wkleić (URL) w treść ogłoszenia z jakiegoś serwisu np. umieść zdjęcia na fotosik. Będzie ładna aukcja, szybciej się sprzeda. No i jakiś chwytliwy tytuł. Żadnych logo nie wklejaj, bo Ci zamkną aukcję.
Odechciało mi się tego handlowania.. Nie rozumiem większości tych wyrażeń wszystkich.. W jakich ustawieniach? Nic nie mogę tam znaleźć, gubię się

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Przede wszystkim wejdź sobie w :
moje allegro/moje konto/rachunki/historia/rachunek bieżacy i zaznacz historię za luty
Dowiesz się skąd te 6zł

Zdjęcia (te dodatkowe) możesz usunąć, dostaniesz zwrot kasy, i wkleić je potem tak jak dziewczyny radzą, w treść aukcji
Wszędzie mam jakies OPŁATY i po 0,50 groszy zabrane i SALDO jakieś po -5,00 zł nawet.. nie rozumiem tego w ogole
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:40   #4136
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Odechciało mi się tego handlowania.. Nie rozumiem większości tych wyrażeń wszystkich.. W jakich ustawieniach? Nic nie mogę tam znaleźć, gubię się
Moja sprzedaż>Ustawienia sprzedaży>Numery kont bankowych
Wysłałam Ci też info na priv. Powodzenia!
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-02-05 o 14:41
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:50   #4137
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Spoko, co do PP to dzis mam trochę gorszy dzień, podeszłam do okienka a kobieta była tak opryskliwa, ze już podczas proszenia o kopertę miałam łzy w oczach gdy podczas wyjmowania przesyłki łzy zaczęły kapać mi na ladę pani stwierdziła, ze należałoby mi pomoc i od razu sie rzuciła 'a tu koperta, ja pani pomogę!!' (Jak cudownie być wrazliwcem z bazującymi hormonami )
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:53   #4138
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co jakiś czas ktoś tu wspomina o Nocy Zakupów, czy to znaczy, że to już wkrótce?

Prawdopodobnie ma być w D 10 lutego od 19 do 7
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:58   #4139
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Odechciało mi się tego handlowania.. Nie rozumiem większości tych wyrażeń wszystkich.. W jakich ustawieniach? Nic nie mogę tam znaleźć, gubię się

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------



Wszędzie mam jakies OPŁATY i po 0,50 groszy zabrane i SALDO jakieś po -5,00 zł nawet.. nie rozumiem tego w ogole
opłaty za co? musi pisać. Pewnie albo za fotki albo za np czas trwania 14 dni, albo niechcąco kliknęłaś jakieś promowanie.
A może spróbuj tak;
wejdź w swoją dowolną aukcję, edytuj, i pokasuj zdj, zostaw tylko jedno i w następnym kroku zanim naciśniesz "zapisz zmiany" sprawdź ile Ci pobiera za tę aukcję ( na samej górze po prawej stronie, pod tytułem aukcji, będziesz mieć opłaty)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie ma być w D 10 lutego od 19 do 7
Czyli będzie się łączyć z darmową dostawą?
Sorry juz doczytałam że darmowa dostawa do 9
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:59   #4140
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie ma być w D 10 lutego od 19 do 7
Dzięki, będę więc czatować
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.