Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-08, 17:26   #1201
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jeju dyrektor działu mnie przyszedl dzis przywitać i mnie podpytywal i sprawdzał ile się nauczyłam przez ten tydzień nie wiem jak mi poszło...

A tak poza tym to jade do zlotych tarasów, jest cos ciekawego do kupowania? Mam się na cos rzucać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na tę biżu http://lewanowicz.com/ Bardzo za to odradzam tamtejszą Sephorę, żydzą na wszystkim Za to w D. polecam panią zajmującą się szafą Biothermu No i obowiązkowo jakaś dobra sałatka z Salad Story

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-08-08 o 17:28
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 17:27   #1202
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Generalnie przy tłustej skórze nie ma co się skupiać na matowieniu delikatnie oczyszczać i nawilżać. U mnie swietnie sprawdza się mieszanka żel hialuronowy (3-4krople) + olej z pestek winogron (2krople). Żel dobrze nawilża a olej utrzymuje tą wilgoć w skórze, normalizuje się błyszczenie i nie zapycha porów. Nie daje to matu ale po używaniu przez jakiś czas pomaga uregulować błyszczenie.
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 17:32   #1203
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Na tę biżu http://lewanowicz.com/ Bardzo za to odradzam tamtejszą Sephorę, żydzą na wszystkim Za to w D. polecam panią zajmującą się szafą Biothermu No i obowiązkowo jakaś dobra sałatka z Salad Story

muszę się gdzieś wybrać po próbki synchro i born this way w końcu byłam w ZT, ale stwierdziłam, ze tam to i tak nie dadzą

Jakie sałatki w Salad Story są warte uwagi? bo szczerze mówiac, tyle razy miałam tam coś kupić i zawsze nie mogę się zdecydować i rezygnuje
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 17:51   #1204
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

witam się poniedziałkowo i lece nadrabiać kliknelam tylko Angela cukrowego w e-glamour mam nadzieje ze przyjdzie ten 2014 roku bo go zdecydowanie bardziej wole od późniejszej wersji
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 17:55   #1205
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Zapas Aliena EDP.
Bo już mam tylko jakieś 70ml + małe opakowanie na wyjazdy chyba 15ml.

Mugler Alien
Woda perfumowana, 60 ml 1 szt. po 235,00 zł 235,00 zł


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ale jestem wsciekla.. skasowalam zderzak przedni w aucie:/ najgorsze jest to ze musze auto odstawic a musze sie przemieszczac
Oj wspólczuję , nie da się jakoś naprawić tymczasowo, żeby można było przesunąć naprawę na później ?

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
witam się poniedziałkowo i lece nadrabiać kliknelam tylko Angela cukrowego w e-glamour mam nadzieje ze przyjdzie ten 2014 roku bo go zdecydowanie bardziej wole od późniejszej wersji
, Trzymam kciuki za rocznik 2014
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 17:59   #1206
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Coś cytowalam i mi pozjadalo prawie zaspałam do pracy, miałam problem z biletem i popsułam torebkę nienawidzę poniedziałków, dobrze, że przyszły jest wolny
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Aaaaa, zapomniałam się pochwalić, w sobotę dorwałam cacachę! W całym Rzeszowie jej nie znalazłam, a w Makro były 4 rodzaje
Caipirinha jest pychaaaaaaaaaa
Ja będę szukać tego w piątek, smaka strasznego mi narobiłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 18:00   #1207
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ale jestem wsciekla.. skasowalam zderzak przedni w aucie:/ najgorsze jest to ze musze auto odstawic a musze sie przemieszczac
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 18:07   #1208
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość








Oj wspólczuję , nie da się jakoś naprawić tymczasowo, żeby można było przesunąć naprawę na później ?

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------





, Trzymam kciuki za rocznik 2014

Tymczasowo nie trzeba bo sie trzyma, zderzak jest troche pekniety i lampa porysowana:/ ale musze go odstawic na tydzien i to jest problem
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 18:11   #1209
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ale jestem wsciekla.. skasowalam zderzak przedni w aucie:/ najgorsze jest to ze musze auto odstawic a musze sie przemieszczac
współczuję

Miss gratuluję wygranej

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Generalnie przy tłustej skórze nie ma co się skupiać na matowieniu delikatnie oczyszczać i nawilżać. U mnie swietnie sprawdza się mieszanka żel hialuronowy (3-4krople) + olej z pestek winogron (2krople). Żel dobrze nawilża a olej utrzymuje tą wilgoć w skórze, normalizuje się błyszczenie i nie zapycha porów. Nie daje to matu ale po używaniu przez jakiś czas pomaga uregulować błyszczenie.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 18:17   #1210
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tymczasowo nie trzeba bo sie trzyma, zderzak jest troche pekniety i lampa porysowana:/ ale musze go odstawic na tydzien i to jest problem
Skoro to tylko zderzak to nie bedzie to tydzien trwalo. Jedz do mechanika, spisza zamowienie, panowie zamowia co trzeba i odstawisz gdy juz wszystko beda mieli na miejscu. Nie martw sie za wczasu
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 18:18   #1211
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wygrałam dowolny komplet bielizny Ewy Michalak Ale za☠☠☠iście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 18:19   #1212
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Niestety nie jest to moj pierwszy zderzak
Ech trudno sie mowi, juz ochlonelam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 18:20   #1213
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Niestety nie jest to moj pierwszy zderzak
Ech trudno sie mowi, juz ochlonelam
Bywa
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 18:20   #1214
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Coś cytowalam i mi pozjadalo prawie zaspałam do pracy, miałam problem z biletem i popsułam torebkę nienawidzę poniedziałków, dobrze, że przyszły jest wolny

Ja będę szukać tego w piątek, smaka strasznego mi narobiłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
współczuję
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 18:23   #1215
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Doszlo moje zamowienie z sephory francuskiej ale musze odebrac od UPS
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 18:31   #1216
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ale się nacytowałam



Wieczorem nie mogłam zasnąć i rozmyślałam nad tym odkurzaczem z mopem i przyszło mi do głowy, że tej nakładki (ścierki) z mopa się nie zdejmuje, więc ciężko chyba umyć całe mieszkanie jedną. Przecież na tym zostaje brud, który normalnie wypłukujemy w wiadrze No nie wiem, muszę jeszcze pomyśleć. Ale napaliłam się niemiłosiernie na ten odkurzacz
Nie zostaje brud bo odkurzacz go zasysa razem z woda a potem pluczesz je stawiajac go na podstawce z woda i tylko oslonke na szczotki oplukuje woda. Mozesz wyjac je i oplukac i przetrzec go w srodku. Wklejam Ci zdjecie jak wyglada srodek po pieciu myciach.

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
w przyszłym roku dzieciaki wysyłam na jakieś kolonie, bo ja już za stara jestem na takie nerwy
Wspolczuje a kolonie to dobry pomysl

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Maatko ale żeście naspamowały. Nikola współczuje przebojów na urlopie i szybszego powrotu do pracy ;(;(

te wasze słodkości i ogóry w biodra wchodzą, mój maż ja mu przeczytałam o tych sernikach i piankach to sobie zażyczył i muszę w tygodniu zrobić.

w załączniku moje dwa zamówienia: mam nareszcie serum, które tak Martusiaa polecała

Rzodkiew jak dla mnie wypasionaaaa. Dawno takiej dobrej dla mnie nie było mam też mleczko z eisenberga i wodę musującą na zapas bo mi się spodobała ;p
Super zamowienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (230,6 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2016-08-08 o 18:33
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 18:32   #1217
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Doszlo moje zamowienie z sephory francuskiej ale musze odebrac od UPS
Poka poka poka jak odbierzesz
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 18:41   #1218
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wygrałam dowolny komplet bielizny Ewy Michalak Ale za☠☠☠iście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Niestety nie jest to moj pierwszy zderzak
Ech trudno sie mowi, juz ochlonelam


---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Coś cytowalam i mi pozjadalo prawie zaspałam do pracy, miałam problem z biletem i popsułam torebkę nienawidzę poniedziałków, dobrze, że przyszły jest wolny

Ja będę szukać tego w piątek, smaka strasznego mi narobiłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby jutro było lepiej
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 18:58   #1219
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
muszę się gdzieś wybrać po próbki synchro i born this way w końcu byłam w ZT, ale stwierdziłam, ze tam to i tak nie dadzą

Jakie sałatki w Salad Story są warte uwagi? bo szczerze mówiac, tyle razy miałam tam coś kupić i zawsze nie mogę się zdecydować i rezygnuje
Tak na dobrą sprawę to lubię wszystkie, serio Ale tak na szybko to rybaka z łososiem, ostrą krewetkę, a z treściwszych to cobb Ja zresztą i tak zawsze robię tak, że modyfikuję sobie te ich standardowe - bo tam jako podstawę mają np. mix sałat, samą rukolę, sam szpinak, etc., potem można sobie dodać makaron ciemny, pieczone ziemniaczki, grzanki, jak się jest wege to są kasze - polecam pęczak, ciecierzyca, różne ryże, jak mi jakieś warzywo nie pasi, bo nie lubię lub gorzej tam u nich wygląda, to biorę i zamieniam, sosy można sobie samemu dobrać - z sosów polecam vinegret i fistaszkowy (coś jak połączenie vinegret z masłem orzechowym ) - jak się poprosi to dają też pieczywo ciemne lub jasne, z kuraka mają ziołowego i nieco ostrzejszego paprykowego - zazwyczaj biorę tego paprykowego

Nigdy się tam nie strułam i spokojnie mniejsza porcja sałatki starcza na ciążę spożywczą

A z rzeczy takich naprawdę na mega apetyt, nieco tłustszych i na rozgrzanie się to polecam box z pęczakiem - ten o nazwie tofu-pęczak box - ja w zależności od tego na co mam ochotę to zamieniam i raz jem z tofu, raz z kurczakiem, a raz proszę np. o zamianę tych składników na jakieś warzywko, krewetkę, czy łososia

Generalnie można się z nimi ugadać na zamianę jakichś składników Dobra, nagadałam się, ale to moje ulubione miejsce do jedzonka Żałuję, że nie mają w każdym centrum handlowym swojego miejsca
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 19:07   #1220
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Poka poka poka jak odbierzesz
Pewnie jutro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 19:22   #1221
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Nie zostaje brud bo odkurzacz go zasysa razem z woda a potem pluczesz je stawiajac go na podstawce z woda i tylko oslonke na szczotki oplukuje woda. Mozesz wyjac je i oplukac i przetrzec go w srodku. Wklejam Ci zdjecie jak wyglada srodek po pieciu myciach.

Wspolczuje a kolonie to dobry pomysl

Super zamowienie
Mówiłam o tym drugim odkurzaczu. Rozumiem, że nakładki są zwilżane, ale jednak nakładka na mopa (w tym drugim odkurzaczu) moim zdaniem zbierze brud (nie mówię o okruchach ale np. plamach na podłodze) i póki nie zostanie opłukana, będzie brudna, więc i tak będzie wymagała zdjęcia, umycia pod kranem/w misce i ponownego nałożenia, przy założeniu że będę tym sprzątała koło 50m podłogi.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 19:29   #1222
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mówiłam o tym drugim odkurzaczu. Rozumiem, że nakładki są zwilżane, ale jednak nakładka na mopa (w tym drugim odkurzaczu) moim zdaniem zbierze brud (nie mówię o okruchach ale np. plamach na podłodze) i póki nie zostanie opłukana, będzie brudna, więc i tak będzie wymagała zdjęcia, umycia pod kranem/w misce i ponownego nałożenia, przy założeniu że będę tym sprzątała koło 50m podłogi.
Pewnie bedzie brudna i trzeba ja bedzie oplukac.
Widzialas ten filmik? http://youtu.be/YlD3uewvBcU

Kurcze kupilam nakladke do parownicy do parowego prasowania i do d... jest. Masakra moczy tylko ubrania i nie prasuje. Nie wiem czy cos zle robie czy jest do d.... Ciekawe czy moge oddac w rtv euro agd......

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2016-08-08 o 19:31
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 19:35   #1223
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Znałam serum z Bielendy mam zielone korygująca. Jutro powinnam skończyć próbkę niebieskiego el, wiec na dniach spróbuję go
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1470681291698.jpg (15,4 KB, 17 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 20:22   #1224
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Czy w Dougu są jakies kody wchodzące do zakupów - w sensie miniatur etc, prócz Clarinsa?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 20:31   #1225
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dziewczyny ponawiam pytanie: skąd idą zamówienia z Truskawy i jak długo czeka się na zamówienie z MACa?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 20:40   #1226
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam pytanie: skąd idą zamówienia z Truskawy i jak długo czeka się na zamówienie z MACa?
Nie pomogę. Nie zamawiałam nic od nich
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 20:42   #1227
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Pewnie bedzie brudna i trzeba ja bedzie oplukac.
Widzialas ten filmik? http://youtu.be/YlD3uewvBcU

Kurcze kupilam nakladke do parownicy do parowego prasowania i do d... jest. Masakra moczy tylko ubrania i nie prasuje. Nie wiem czy cos zle robie czy jest do d.... Ciekawe czy moge oddac w rtv euro agd......
Widziałam
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 20:46   #1228
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam pytanie: skąd idą zamówienia z Truskawy i jak długo czeka się na zamówienie z MACa?
Z Truskawy nie wiem, na MACa się czeka mniej więcej tak jak na resztę EL u nas
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 20:53   #1229
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam pytanie: skąd idą zamówienia z Truskawy i jak długo czeka się na zamówienie z MACa?
Oo Twojego posta między innymi mi anulowalo w cytowaniu

Mac koło tygodnia. Zamawiając w sobotę dostałam zamówienie w czwartek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 20:57   #1230
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Karuzelki znowu w D.

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...ct_928559.html
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 13:34:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.