Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-08-13, 20:40   #31
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

acha i jeszce jedno dekoloryzacja moze wyjsc nierowno,ale jezeli bedzie robil to profesjonakista, to sie nie martw da sobie rade. mam tu fotke na ktorej widac fajny balejazyk,wybraz sobie inne odcienie w twoim kolorze
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-14, 11:22   #32
Basia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 2
Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

Hej

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie , no a przede wszystkim za dobre rady
Pisałaś Grażynko, że masz jakąś fotkę z ciekawym balejażem, tylko, że ja nigdzie nie mogę jej znaleźć ??
Czy możesz mi ją podesłać na thirdeye@poczta.fm

Pozdrowienia dla wszystkich
Basia
Basia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-10-10, 08:58   #33
cytrynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1
GG do cytrynka
Jak z ciemnych wlosow zrobic blond??

Z natury jestem rudzielcem ale od okolo 7 lat farbuje wlosy na ciemno kasztanowe ciemne czerwienie chcialam bym teraz zostac blondynka co zrobic by bez wielokrotnego farbowania tak sie stalo czego uzyc??
cytrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-10-10, 16:58   #34
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Jak z ciemnych wlosow zrobic blond??

wpisz w wyszukiwarkę na stronie głównej "dekoloryzacja", a na pewno znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji.ten temat był już wielkorotnie poruszany.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-26, 07:53   #35
JOWI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 7
Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Hej miałam podobną sytuację, byłam blondynką a potem kasztanką i jestem po dwóch dekoloryzacjach. Dzisiaj jestem blondynką i wcale nie mam zniszczonych włosów.
Nakładałam dekoloryzator Loreala (maseczka). Najpierw nakłada się go na całą długość za wyjątkiem odrostów, a po pewnym czasie na odrosty. Z tym białym sianem to się nie zgadzam, oczywiście można całkiem wybielić włosy, ale to widać jak rozjaśniają Ci się włosy. W moim przypadku trzymałam 20 minut, a potem 7 na odrostach. Wyszedł taki kolor że nie musiałam dawać żadnej farby,a jeśli nie będziesz zadowolona z koloru to radzę położyć szampon zmywalny do 8 myć, nigdy więcej farby. Nad pasemkami to radziłąbym Ci się zastanowić, doświadczona fryzjerka zrobi Ci dekoloryzację i będziesz po godzinie blondynką. Potem kup sobie odżywkę do włosów blond w aptece Henna Treatment Wax za 20 zł. Powodzenia
JOWI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-26, 08:21   #36
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

W TAKIM RAZIE MAM PYTANIE MAM KOLOR WLOSÓW ŚREDNI BRĄZ FARBUJE NA CIEMNY BRĄZ , CZYM MAM WYKONAĆ TA DEKOLORYZACJĘ ? MAM CIENKIE , DELIKATNE WŁOSY , POMÓŻCIE CHCĘ MIEĆ NATURALNY KOLOR
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-26, 09:59   #37
JOWI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 7
Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

w takiej sytuacji chyba bez sensu robić dekoloryzację, raczej polecałabym jakieś rozjaśniacze o jeden czy dwa tony
JOWI jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-09, 19:50   #38
muriel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2
Z brunetki w blondynke- jak?

Witam wszystkich, a raczej wszystkie . Chcialam skorzystac z uprzejmosci Pani Grazynki i Wizazanek i prosic Was o rade . Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond, o nieciekawym szarawym zabarwieniu. Od roku farbuje wlosy na ciemny braz, jednak kobieta zmnienna jest i teraz zamarzyl mi sie taki zlotawy, cieplutki brazik . No i mam problem, bo nie wiem, czy na mocno przyciemnionych wloskach jasniejsza farba "chwyci" . Czy ktoras z Was ma takie doswiadczenia? Co robic zeby dojsc do takiego kolorku? Idealem jest kolor wlosow Jennifer Aniston w watku Almy... Cudny wrecz.
muriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-09, 21:03   #39
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Z brunetki w blondynke- jak?

z tak ciemnego koloru do jasnych wlosow , nawet tych w lotych odcieniach jest bardzo trudno dojc, nie wiem jaki kolor ma Ariston w watku Almy, ale przeczytaj o dekoloryzacji w naszym archiwum, do temu zabiegowi musisz sie poddac obojetnie na jaki jasniejszy od tego co masz bedziesz chciala farbowac
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-12, 17:05   #40
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Re: Z brunetki w blondynke- jak?

p. Grażynko!! czy to znaczy że jak sie farbuje włosy czarną farbą to żadnym sposobem nie można tego rozjaśnić? Nie liczę na blond ale chociaż troche . Czy jedym sposobem jest odrośnięcie włosów ????
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-13, 23:03   #41
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Z brunetki w blondynke- jak?

prosze przeczytaj watki o dekoloryzacji, a i nawet byl taki "z czarnego na blond" jest tam wszystko wytlumaczone, naprawde bardzo duzo o tym pisalam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-07, 18:31   #42
zena2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1
Z czarnego na blond?

Witajcie . Mam taki problem, może mi ktos pomoze. Otóż na poczatku przez 3 lata rozjasniałam włosy na jasny blond. Potem coś mnie podkusiło i pofarbowałam sie na czerwony. Ale kolor dość szybko się spłukiwał i postanowilam zrobić sobie jakiś "grzeczny" kolorek. Postnowiłam, ze bedzie to ciemny brąz. Kupiłam Palet Deluxe, ale kolor wyszedł czarny. I tak farbuje już od listopada. Tylko, ze teraz odrosty nie bierze mi na czarno tylko bardziej na brąz, sa jasniejsze. Calkiem ładnie wyglądam, ale mam dosc juz tego koloru. I tu mam pytanie - czy są szanse, ze na takich wlosach wyjda mi pasemka jasnoblond? Moje włosy sa dosc grube i mocne, nie wygladaja na zniszczone. Naturalny kolor to taki ciemnoblond, mysi. Licze na Was. Pozdrawiam.
zena2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-07, 22:33   #43
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Z czarnego na blond?

witaj, ja na długo malowanych na ciemny braz włosach zrobilam pasemka joanna avangarde, i wyszły złotawe teraz czekam na drugie malowanie by byly białe.fryzjerzy pracujacy na produktach welli maja do koloryzacji takąfarbę rozjaśnijąco koloryzującą, Magmę, jest to juz profesjonalna farba która np, zrobi ci od razu czerwone pasemka nie wiem czy blond wyjda od razu pewnie zabieg trzeba bedzie powtórzyc, pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-07, 22:51   #44
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Z czarnego na blond?

to normalna reakcja, naturalny wlos farbuje sie na braz, a wlos rozjasniany uprzednio nabiera, poprzez swoja porowatosc, koloru czarnego
wyszukiwarka znajdziesz tematy o dekoloryzacji, o pzrejsciu z czarnego ciemnego na blond, zerknij
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 09:05   #45
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: Z czarnego na blond?

Ja z ciemnego brązu wracałam do swojego blondu prawie rok... co dwa miesiące chodziłam do fryzjera na jasny baleyage, teraz mam jasne, nie zniszczone włosy koloru blond... i jestem z tego bardzo zadowolona . Pierwsze pasemka też nistety wychodziły lekko żółtawe, ale stosowałam na nie fioletową płukankę Celii ...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-11, 21:58   #46
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: Z czarnego na blond?

ja z ciemnego koloru do blond wrcalam okolo 2 tygodni a wiec pierw rozjasniacz..pozniej farba no i plukanka do wlosow fioletowa aby pozbyc sie zoltego kolorku pozniej po 2tygodniahc wlasnie dalam sobie golebi kolorek wlosókow noi je scialam tzn podcielam koncowki pozniej kupilam sobie Henna wax aby wlosy sobie "podreperowac" i po 6 zastosowaniach waxu i szamponu Radical wlosy nie wypadaja no i wrocialy do poprzedniej kondycji sa sliskie i w oogle mnie sie podobaja :d i reszcie ludzi tez :d acha no i odzywek nie stosuje tylko wax aa id wa razy odzywke maske z joanny -byla w rozjasniaczu
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-14, 11:08   #47
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Co to dekoloryzacja?

no wlasnie co to jest dekoloryzacja, na czym polega, jakie sa efekty, itd itp. nie mam pojecia co to takiego wiec chcialabym sie troche od Was dowiedziec czekam na odpowiedzi papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-14, 14:55   #48
jesionka
Raczkowanie
 
Avatar jesionka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 117
Re: Co to dekoloryzacja?

wpisz w wyszukiwarkę słowo "dekoloryzacja" a będziesz miała co czytac przez cały dzien, to chyba najczesciej poruszany temat na wizazu

pozdrawiam

p.s. mówiąc w wielkim skrócie to jest usunięcie koloru z włosa, ale ekspertem nie jestem, więc polecam archiwum
__________________
pozdrawiam
jesionka
jesionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-14, 16:24   #49
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: Co to dekoloryzacja?

Prawdę mówiąc wpisywałam ostatnio w wyszukiwarkę słowo "dekoloryzacja", ale nic znowu bardzo odkrywczego nie znalazłam (głównie porady typu: "wpisz w wyszukiwarkę słowo dekoloryzacja").
Może więc ja się podzielę tym co wiem na ten temat. Dekoloryzacja jest zabiegiem odbarwiającym włosy. Jest to jedyny sposób, żeby zdjąć z włosów uprzednio położoną farbę (np. jeżeli farbowało się na ciemny kolor, a teraz chciałoby się na blond) lub mocno rozjaśnić naturalny kolor włosów. Nie jest to metoda, pozwalająca wrócić do naturalnego koloru włosów, gdyż dekoloryzacja jak sama nazwa wskazuje pozbawia włosy koloru. Zabieg ten jest bardzo inwazyjny i bardzo szkodzi włosom. Najlepiej jest przeprowadzać go u fryzjera. Istnieją odbarwiacze do stosowania w domu (m.in. L'Oreal, Garnier, Joanna). Ja kiedyś dawno temu odbarwiłam włosy w domu i efekt kolorystyczny który uzyskałam był upiorny (włosy miały kolor biało-ryży) i co gorsza farba w kolorze blond, którą następnie położyłam w ogóle na to świństwo nie chwyciła. Musiałam użyć ciemniejszego odcienia i dopiero on pokrył odbarwione włosy tak, że mogłam pokazać się ludziom. Teraz już chyba nie odważyłabym się wykonac dekoloryzacji w domu. No i to naprawdę potwornie niszczy włosy: potem trzeba się przygotować na naprawdę duże wydatki na pielęgnację i odbudowanie takich włosów.
nan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-14, 17:15   #50
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Co to dekoloryzacja?

na tym forum o dekoloryzacji powiedziano juz chyba wszystko co mozliwe, nalezy tylko dokladnie pzreczytac i pzrejzec watki
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-26, 20:47   #51
Iwcia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 8
ratunku - Dekoloryzacja i co dalej?

Cześć mam problem przez kilka lat farbowałam moje włosy na b.jasny blond ale kilka miesiecy temu cos mi strzeliło do głowy i przefarbowałam je na ciemny brąz ostatnio chciałam wrócic do dawnego koloru ( jasnego blondu ) wiec poszłam do fryzjera-gdzie kobieta zrobiła mi chyba dekoloryzacje bo mam dosłownie białe włosy z pasemkami zółtymi -jestem załamana bo to wyglada potwornie i nie wiem co teraz mam zrobic czy isc do fryzjera innego i przefarbowac je na jakis ciemniejszy kolor czy sama mam spróbowac je przyciemnic a moze nic nie robic chodzic z białymi (przy tym strasząc ludzi) czekajac az troche sie wzmocnią po zabiegu. Mam jeszcze pytanie czy po dekoloryzacji po kilku dniach juz moge je zafarbowac i czy jakakolwiek farba pokryje moje b jasne włosy. prosze jak ktos jest zorientowany to niech odpisze
__________________
Klaudia83
Iwcia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-26, 20:55   #52
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: ratunku - Dekoloryzacja i co dalej?

A może lepiej użyć szamponu koloryzującego? Bedzie schodzil, ale farba na dekoloryzowanych wlosach tez na pewno bedzie sie wyplukiwac. I przynajmniej nie ma amoniaku w szamponie..
i oczywiscie duzo maseczek, odzywek..
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-26, 21:09   #53
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: ratunku - Dekoloryzacja i co dalej?

czasem szmpon gorzej schodzi niz farba! ja bym polozyla kolor farby jakiego zawsze uzywalas!bo z tego co rozumiem dekoloryzacja spowodowala ze pozbylas sie niechcianego koloru, ale teraz trzeba nadac wloskom wloasciwy, a fryzjerka nic nie mowila? a potem porzadne odzywianie!!!!!!!!!!!!!!! !
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-26, 21:17   #54
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Re: ratunku - Dekoloryzacja i co dalej?

Ja generalnie uważałabym z położeniem farby na dekoloryzowane niedawno włosy, bo byłam kilkakrotnie świadkiem opłakanych skutków tegoż. Z tego co piszesz, odnosze wrażenie, ze nie bardzo wiesz, co na twojej główce zrobiła fryzjerka. Jak dla mnie, pierwszym krokiem powinien być krok do zakładu w którym byłaś. Dowiedz się co zorbiła, zdekoloryzowała ci włoski a potem...? Nie zapytała co chcesz zrobić i sama walnęła pasemka? Zapytaj ją, a potem się pomyśli nad jakimiś zdecydowanymi działaniami. Pozdrawiam i życzę powodzenia
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-28, 12:01   #55
Iwcia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 8
Re: ratunku - Dekoloryzacja i co dalej?

Dzięki za rade Sytuacja jest troszke inna niż napisałas, ponieważ ostatnio miałam balejaż brąz z blond pasemkami - więc moja fryzjerka stwierdziła ze mi włosy musi rozjaśnic żebym pozbyła się brązu więc zrobiła to 12% wodą utlenioną w kremie. Gdy sie zapytałam czy to rozjaśnianie to jest to samo co dekoloryzacja stwierdziła ze tak i ze to jest jedyny sposób pozbycia sie brązu stąd teraz mam pasemka biało zółte. Chciałabym sie dowiedziec co o tym myslicie. Mam isc do fryzjera zeby on mi te włoski przyciemnił czy tez mam sama kupic farbe jakiej kiedys uzywałam i je pofarbowac. To jest dla mnie naprawde powazny problem bo nie chce tak isc na uczelnie w takim jajeczniczym kolorze i mam 4 dni za podjęcie jakiegos kroku.
__________________
Klaudia83
Iwcia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-28, 12:35   #56
Iwcia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 8
czy rozjaśnianie włosów to jest to samo co dekoloryzacja?

Zastanawiam się nad tym czy rozjaśnienie włosów np u fryzjera wodą utlenioną to jest to samo co dekoloryzacja włosów? Szukałam w necie odpowiedzi na to pytanie i nigdzie nie moge znależć informacji na ten temat... Jeśli ktoś sie orientuje to niech sie wypowie
__________________
Klaudia83
Iwcia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-28, 14:40   #57
MarceLa
Raczkowanie
 
Avatar MarceLa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 140
GG do MarceLa
Re: ratunku - Dekoloryzacja i co dalej?

Iwcia, ja mialam kiedys problem, chcialam pozbyc sie ciemnego brazu z pod spodu, nie znam sie za bardzo na tym wszystkim ale z tego co wiem rozjasnianie to nie jest to samo co dekoloryzacja, choc slyszalam ze niektore fryzjerki wlasnie tak pozbywaja sie niechcianego koloru co chyba musi strasznie niszczyc wlosy. Mysle ze nie powinnas tego ruszac sama tylko udac sie do zaufanej profesjonalistki bo mozesz jeszcze bardziej oslabic wlosy a efekt moze byc nie ciekawy
__________________
Mój wątek ciuchowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198572

proszę o odp. w moim wątku
MarceLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-28, 14:54   #58
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: ratunku - Dekoloryzacja i co dalej?

Iwciu! woda utleniona?? co to za fryzjerka!!!!!!!!!!! to mi z ciemno brazowych malowanyc farba!!!! wloskow w malym miescie fryzjerka za pomoca specjalnegpo rozjasniacza umiala sciagnac kolor a Tobie zrobila to woda utleniona??? odzywiaj te wloski porzadnie ! przeciez to chygba najgorsze co mogla zrobic!!!!!!!!!z tego co sie orientuje to stary domowy sposob na zniszczenie wlosow ta woda!!!!!!!!!!!!! ja bym zamalowala farba ta co zawsze uywalam i zaopatrz sie w profesjonalne nawilzajace kosmetyki do wlosow i odzywiajace! pozrawiam..... a do tej fryzjerki bym juz nigdy wiecej nie poszla!!!!!!!!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-28, 16:44   #59
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: czy rozjaśnianie włosów to jest to samo co dekoloryzacja?

wlosow nie rozjaśnia sama woda utleniona, tylko woda utleniona i farba lub proszek utleniajcy plus woda utlen.
dekoloryzacja to "czyszczenie sztucznych pigmentów z włosa a rozjanianie to "zniszczenie " naturalnego pigmentu we włosie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-24, 16:28   #60
robalek16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2
Unhappy rude wlosy , dekoloryzacja-na czym polega ?

a wiec tak , na wstepie pozdro dla was ziomki
mam dos duzy problemik - jak dla mnie
o tuz, jeszcze niedawno mialam piekne dulgie
wlosy-ciemny blad ... no ale chcialam jasniejsze
kupilam wiec rozjasniacz i bez nikogo nalozylam na glowe
jakos mi to nie wyszlo ... gdy splukalam i wysuszylam glowe ,
zobaczylam ze na dole mam swoje wlosy a u gory zolto-siwy czub
przestraszylam sie , o ja to bylo okropne , rodzice jak mnie zobaczyli ,
nie byli zadowoleni tak sie wydzierali ... minelo kilka dni ,
nalozylam szamponetke ciemny blad- miala mi przyciemnic
a wyszedl mi rudy uuu.... zenada odrazu poszlam z mama do
fryzjera ktory poradzil zrobienie kilka ciemnych pasemek ..
no i zrobil , ale jakos nie bylo ich widac... no i zostaalm ruda u gory a na dole ciemna blondynka chce wrocic do wlasnego koloru ! blagam pomozcie !!
slyszalam o takim czyms jak dekoloryzacja , ale ponoc , jesli uzylo sie rozjasniacza , to farba juz zeszla i dekoloryzacja jest nie mozliwa
blagam doradzcie co mam zrobic!! bardzo chce swoje wlosy ratunku !
z gory dziekuje za rady no i jeszcze raz Pozdro for @ll
robalek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.