Gabinety kosmetyczne -Wrocław. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 11:34   #1
Nata1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 18

Gabinety kosmetyczne -Wrocław.


Wiem ze ciezko jest znalezc dobry salon kosmetyczny,tym bardziej ze we Wrocławiu powyrastało ich teraz jak grzybów po deszczu.
Pomyslalam ze warto stworzyc wątek w ktorym bedziemy mogly podzielic się opiniami o wrocławskich salonach, gdzie warto isc a gdzie spotkalo Was rozczarowanie?
Zapraszam!
Nata1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 11:34   #2
Maamen
Raczkowanie
 
Avatar Maamen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 96
GG do Maamen Wyślij wiadomość przez MSN do Maamen
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Ja tez chetnie sie dowiem, bo chciala bym sie wybrac ( a jestem spoza wroclawia) do kosmetyczki ktora nie zrobi mi krzywdy i nie wyczysci mojego portfela do dna
Maamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 15:03   #3
Biedrona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 114
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

To czekam i ja Ciągle szukam dobrej kosmetyczki, do której nabrałabym zaufania Jak narazie korzystałam z kilku gabinetów. Całkiem fajna jest kosmetyczka przy Klubie Activ przy Facie. BYłam na hennie i regulacji brwi. Cena przystępna (do 15 zł), efekt się utrzymywał całkiem długo, jedna z kosmetyczek, która nie ma manii wyrywania wszystkich brwi, lub zostawiania tylko cieniutkiego paseczka (jak ja tego nienawidze:/).
Kobietka także sympatyczna
Z innych zabiegów nie skorzystałam
__________________
Uśmiech jest najprawdziwszym, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy.
— Jan Twardowski

KLIKNIJ PROSZĘĘĘĘĘ!!!!

Bawię się z Luksją na Wizaz.pl Kliknij i pomóż mi!
Biedrona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:54   #4
jpk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Nikt nic nie piszę..Ja też poszukuję DOBREJ kosmetyczki która dobrze oczyści mi twarz(a niestety jest co robić (( ) Piszczcie jeżeli macie dobre gabinety!
jpk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:21   #5
Nata1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 18
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

ja z czystym sumieniem mogę polecic Perfect Glamour na Kamieńskiego, zarówno szkolenia jak i zabiegi maja na najwyzszym poziomie, ceny nie sa najnizsze ale cos za cos... np. oczyszczanie manualne 160 zl , ale w cenie zabiegu peeling kawitacyjny , prądy darsonvala i maska wiec pełen pakiet
Nata1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:27   #6
keszta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Podobny wątek jest tutaj. Ja tam też podałam mój ulubiony gabinet.
keszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 09:51   #7
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

ja już od dawna chodzę do Dermamedu z tego co wiem to mają dwie siedziby, bardziej słyną z medycyny estetycznej, ale mają też świetne kosmetyczki za oczyszczanie tradycyjne płaciłam 150zł, ze wszystkim (ampułka, maseczka itp.).
co miesiąc wymyślają jakieś nowe fajne promocje, ostatnio byłam na zabiegu mikrodermabrazja +mezoterapia bezigłowa za 99 zł! szok, myślałam, że jest tu jakieś kruczek, ale zabieg w pełni profesjonalny także polecam!

Edytowane przez Harika
Czas edycji: 2013-12-29 o 19:25
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 14:55   #8
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

to ja zapraszam na swojego bloga http://salonypieknosci.blogspot.com/ - odwiedzam różne salony kosmetyczne we Wrocławiu i tam opisuję wrażenia może się przyda.
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 12:47   #9
cocabella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

ja chodzę do studia essential na bema www.studioessential.pl

Kosmetyczka jest genialna, chodzę do niej od kilku lat i polecam z czystym sumieniem. Jest precyzyjna, dokładna i doradza też w kwestii pielęgnacji w domu.
Szczególnie polecam stylizację brwi, nikt nie robi ich tak dokładnie jak Magda
cocabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 18:27   #10
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
ja chodzę do studia essential na bema www.studioessential.pl
Przejeżdżam tam codziennie od wielu lat i nigdy nie zauważyłam tego salonu... :|

Ze swojej strony pragnę ostrzec przed Salonem Kosmetycznym Kleo na Grabiszyńskiej. Natrafiłam na niego przy zakupie oferty na okazik.pl i już nigdy więcej tam nie wrócę, podobnie jak inne dziewczyny, które odwiedziły to miejsce...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl

Edytowane przez subiektywna Vera
Czas edycji: 2012-06-09 o 18:31
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 23:02   #11
donqsia
Zadomowienie
 
Avatar donqsia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 276
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Ja serdecznie chciałabym polecić gabinet Cosmetic Art, na Liskego- boczna Grunwaldzkiej. Niedawno otwarty gabinet ale bardzo schludny, mają AUTOKLAW (!) więc wiem,że sprzęt jest sterylizowany.

Obydwie pracujące panie są bardzo miłe i nie naciągają. Ja byłam na promocyjnej mikrodermabrazji i z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że za tak niską cenę zabieg przerósł moje oczekiwania

Pełen profesjonalizm i nie raz tam jeszcze wrócę
donqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 23:25   #12
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Mnie własnie skusiła promocja do Cosmetic Art- wszystko - 40 %
Chciałabym sobie fundnąć oczyszczanie twarzy...
Pytanie- czy warto?
__________________
Żyję sobie.

Edytowane przez Safia
Czas edycji: 2012-11-18 o 23:42
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 18:04   #13
cocabella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Przejeżdżam tam codziennie od wielu lat i nigdy nie zauważyłam tego salonu... :|

Ze swojej strony pragnę ostrzec przed Salonem Kosmetycznym Kleo na Grabiszyńskiej. Natrafiłam na niego przy zakupie oferty na okazik.pl i już nigdy więcej tam nie wrócę, podobnie jak inne dziewczyny, które odwiedziły to miejsce...
Dopiero zauważyłam, ze odpowiedziałaś na mój post
Tak, bo Magda wcześniej pracowała w innym salonie, a trochę ponad rok temu otworzyła własny salon na Bema.
Właśnie trochę ciężko go zauważyć, jest taki mały zielony szyld Studio Urody Essential, a do gabinetu wchodzi się przez salon fryzjerski Inspiracja. Między piekarnią (swoją drogą też polecam, jeden w lepszych chlebów we Wrocławiu), a sklepem z górskimi rzeczami.

Byłam też kiedyś z grupona na peelingu kawitacyjnym w Esencji Urody i też mogę polecić (przynajmniej ten zabieg). Tyle, ze to jest dość daleko-na Przyjaźni, ale miałam bardzo dobre wrażenia.

A w Essential jestem stałą klientką i fanką mikrodermabrazji i regulacji brwi

Edytowane przez cocabella
Czas edycji: 2012-11-19 o 18:12
cocabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 14:59   #14
Evunia5
Raczkowanie
 
Avatar Evunia5
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Chcę zrobić sobie makijaż permanentny brwi - szukam różnych dobrych gabinetów i trafiłam na dwa ciekawe:
- Perfect Glamour na Kamieńskiego (kosmetyczka Marzena Kotowska) oraz
- Studio Rosa na ul. Więziennej (kosmetyczka Magda Sorys-Łodziana),

Czy znacie może któryś z nich i polecacie?
Evunia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 22:39   #15
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

a czy ktoś był i może się podzielić opinią o salonie Le Mirage? http://www.le-mirage.pl/index.html
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 12:57   #16
Daniellka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

W salonie Mirage nie byłam, ale odkryłam niedawno świetny salon na Gaju. Nazywa się AURI , śliczne miejsce i kosmetyki na których pracują całkiem niezłe. Jak komuś się przyda info to ich str pieknoauri.pl
Daniellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 23:21   #17
Gogosiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Gabinet Pani Ireny Dudkiewicz, obecnie przy ul. Traugutta 139 Rewelacja! Pełen profesjonalizm i naprawdę duża skuteczność zabiegów, po pierwszym zabiegu moja skóra wyglądała o niebo lepiej i tak już wiernie chodzę do P. Ireny od kilku lat. Z całą odpowiedzialnością polecam serdecznie, bo warto Pozdrowionka
Gogosiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:43   #18
pmarchewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Na wstępie witam wszystkich. Jestem nową osobą na forum. Ja mogę polecić jedną kosmetyczką, która poznałam ponad rok temu. Wtedy pracowała w salonie Anna Pikura. Sam salon przeciętnyi, ale dziewczyna bardzo profesjonalna. Obecnie Pani Ania Sapia, albowiem o niej mowa, sama założyła salon na Horbaczewskiego, nazywa się orchidea. Moim zdaniem mimo, że to początek, to jest naprawdę nieźle. Nie będę wypowiadała się o samej ofercie, ją możecie sprawdzić na stronie internetowej www.orchidea-uroda.pl Jednak co do samej kosmetyczki to, z czystym sumieniem polecam - dużym plusem jest jakość usług i atmosfera. Oczywiście są pewne rzeczy w samym salonie, które jeszcze są do rozwinięcia, ale biorę pod uwagę, że Pani Ania działa "na swoim" od niedawna.
Pozdrawiam
pmarchewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 14:38   #19
kamila_konarek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 61
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Ja wybieram się tu: http://www.studioessenza.pl/ wiecie może coś na temat tego gabinetu?
kamila_konarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 14:16   #20
Anna1717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

widzę, że już ktoś wcześniej wspomniał o AURI ) Mieszczą się przy ul. Wandy Rutkiewicz 8 w pobliżu szpitala na Borowskiej. Jestem baaardzo zadowolona z obsługi i z efektów - mogę z czystym sercem polecic to miejsce!
Anna1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:24   #21
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;41121123]a czy ktoś był i może się podzielić opinią o salonie Le Mirage? http://www.le-mirage.pl/index.html[/QUOTE]

Ja byłam kilka razy, bardzo mi się spodobało. Piękne wnętrze, dwa poziomy i bogata oferta zabiegów, widać, że salon dba o wprowadzanie nowości. Kosmetyczki super, zwłaszcza Pani Kasia (właścicielka) posiada olbrzymią wiedzę nt. pielęgnacji cery. Zawsze wychodziłam zadowolona, nieistotne czy robiłam tylko brwi czy zabieg na twarz.
Ceny przystępne.
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 20:19   #22
motyl_agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Widzę, że już ktoś pisał o salonie Orchidea na Horbaczewskiego. Ja również tam chodzę regularnie. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra jakość usług, fajny wystrój i miła obsługa. Osobiście lubię czuć się zrelaksowana podczas wizyty w salonie kosmetycznym i w Orchidei spełniają ten warunek w 100%. Osobiście szczerze polecam.

pozdrawiam Was,
Aga
motyl_agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 12:39   #23
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Już kiedyś pisałam o salonie do którego chodzę od kilku lat. Jest to niewielki gabinet i często wykonywałam tam zabiegi oczyszczające. Pracują na kosmetykach dermalogica. Ostatnio skusiłam się też na manicure i wyszła zadowolona mimo, że miałam kilka bardzo nieprzyjemnych doświadczeń z zabiegami na dłonie. Polecam więc Zakątek Piekna na Rymarskiej.
Kilka lat temu mieszkałam natomiast niedaleko jedności i tam chodziłam na depilację woskową do małego gabinetu na skrzyżowaniu Nowowiejskiej i Jedności narodowej (tyłu dużego, żółtego blokowiska). Włascicielka salony wykonywała wszyskie zabiegi, była bardzo miła i kompetentna. Gdyby nie odległość nadal bym do niej chodziła.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

i chciałabym jeszcze napisać o miejscu, którego sama unikam - od jakiegoś czasu chodzę do fryzjera do hotelu maria magdalena. Jest tam też zakład kosmetyczny, który często reklamuje sie na gruponie. Kilka razy miałam okazję widzieć jak 'obsługiwane' są klientki (niestety zabiegi to tylko niepotrzebne przerwy między posiadówkami Pań kosmetyczek). Jedna z Pań mówiła mi też, że zabiegi z grupona wykonują po łebkach ...
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 22:42   #24
gosia1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 28
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

polecam BODY LASER na Legnickiej w galeriowcu
zawsze fachowa i kompleksowa opieka, bez wciskania kitów i wyłudzania kasy, rzetelna porada, zawsze jestem zadowolona!
gosia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 15:56   #25
koperpospolity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Ja odwiedzialm w ostatnim tygodniu nowy salonik na Grota Roweckiego °M STUDIO URODY°. Oferuja tam manicure, pedicure, laser IPL, endermologie. Skozystalam z lasera IPL, poniewaz maja nowy sprzet. ZAbieg mialam wykonany na lydki. Pani kosmetyczka bardzo mila i usmiechnieta . Kolejny raz skozystam z manicure japonskiego, poniewaz moje paznokcie sa w oplakanym stanieeee
koperpospolity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 16:47   #26
salonluxface
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

zapraszam do salonu kosmetycznego Luxface na zabiegi medycyny estetycznej; więcej informacji na stronie luxface.pl zapraszamy tez do kontaktu mailowego:
kontakt@luxface.pl
salonluxface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:57   #27
milenzag
Raczkowanie
 
Avatar milenzag
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 38
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Hej ja niedawno poddałam się zabiegowi oxybrazji - bo ostatnio mam fioła na punkcie wszystkiego co wziązane z dotlenianiem skóry To był mój pierwszy raz i jestem zadowolona - zobaczymy czy kolejny będzie równie udany czy to efekt "nowości" ale już zapisałam się na kolejny termin Ale wracając do tematu zabiegowi poddałam się na Ślężnej -> http://www.klinikaurody.net.pl
Polecam bo własną skóra na twarzy mogę poświadczyć porządnie wykonany zabieg a w dodatku mają fajną promocję 25% zniżki na powitanie na pierwszy zabieg 25% to bardzo dużo więc korzystajcie - ja przed wizytą nie wiedziałam o zniżce - gdybym wiedziała wybrałabym cos jeszcze bardziej wymyślnego
Poza tym muszę polecić to miejsce zaineresowanym makijażem permanentnym - mnie nie kręcą takie zabiegi ale na pewno sa dziewczyny zainteresowane więc mówię, że kątem ucha usłyszałam, że mają tam jakąś super opatentowaną metodę, której nie mają inni. Ale ja się na tym nie znam więc zachęcam obeznane w tym tamcie dziewczyny do sprawdzenia na stronie.
milenzag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 14:23   #28
Patii67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez Cambel Pokaż wiadomość
Ja polecam wam Centrum Medyczne Coramed przy ul. Olszewskiego 58, gdzie też jest Kosmetologia. Mają naprawdę fajny sprzęt i każdy znajdzie coś dla siebie na dodatek kosmetolog, który tam pracuje to naprawdę fajna babeczka, którą ma dużą wiedzę i doradzi jak zabieg jest odpowiedni dla naszej skóry na dodatek pomoże w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej.
Ja nie polecam Coramedu - drogo i mało profesjonalnie... Zawiodłam się
Patii67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 13:19   #29
marcys000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

ja chodzę do niedawno otwartego instytutu New Image na Drobnera. Profesjonalna obsługa, miłe i sympatyczne dziewczyny. Doradzają zabiegi odpowiednie do problemu skóry. Serdecznie polecam!
marcys000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 15:58   #30
lady_in_red2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Witam wszystkie Wroclawianki! Chcialam Wam polecic mloda dziewczyne Blanke Osmelak, ktora pracuje w gabinecie przy ul Grabiszynskiej (tuz przy grocie solnej) - sorki, nazwy gabinetu nie pamietam
Robilam tam laser na nogi. Placilam 200zl za lydki i uda i jestem mega zadowolona, a dziewczyna jest bardzo dokladna i podkreca zeby ciut bolalo, bo wtedy jest skuteczny a nie jak na kozanowie, babka mi przeleciala slabym swiatlem i nic mi nie pomoglo. Dodadkowo robilam mikrodermobrazje z wit C. Suuuper! Naprawde polecam, i znowu, dziewczyna sie przyklada, zeby dobrze ''zadrzec'' stara skore a nie pomazac i skasowac klienta. No i jeszcze polecam mezoterapie iglowa z kwasem hialuronowym dla kobitej od 30stki w zwyz. Oj jak to fajnie rozprostowuje zmarszczki i tylko Blanka to robi w tym gabinecie. Dziewczyna na medal!! Juz 3 lata do niech chodze i polecam ja z czystym sumieniem!!
lady_in_red2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 10:36:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.