Kosmetyki Tołpa. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 12:21   #61
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A które peelingi? Jakieś nowe są? Bo ja miałam antycell do ciała i hydroenzymatyczny do twarzy. Więc się mogę podzielić spostrzeżeniami.
Chodzi mi o pillingi do twarzy, nie moge trafic na nic dobrego wiec postanowilam wyprobowac Tołpe, szczerze mowiac nie urzywalam ich kosmateykow. Najlepszy pilling dla mnie to drobnoziarnisty, nie wysuszajacy twarzy i ladnie pachnacy Mozesz mi cos poradzic?
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:25   #62
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez Leady Pokaż wiadomość
Chodzi mi o pillingi do twarzy, nie moge trafic na nic dobrego wiec postanowilam wyprobowac Tołpe, szczerze mowiac nie urzywalam ich kosmateykow. Najlepszy pilling dla mnie to drobnoziarnisty, nie wysuszajacy twarzy i ladnie pachnacy Mozesz mi cos poradzic?
A tołpa ma peeling drobnoziarnisty do twarzy w ofercie? Bo nie napotkałam na taki, mówiąc szczerze...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:48   #63
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Tołpa

czy używała któraś z was tołpy z seri do strefy T ??
Interesują mnie głownie maseczki, jak wrażenia ?
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:55   #64
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A tołpa ma peeling drobnoziarnisty do twarzy w ofercie? Bo nie napotkałam na taki, mówiąc szczerze...
Powiem tak, jak juz pisalam nie orietuje sie w kosmetykach Tołpy. poprostu odkad powstalo stoisko w mojej galeri, zamiezam te kosmetyki wyprobowac
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:19   #65
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez Leady Pokaż wiadomość
Powiem tak, jak juz pisalam nie orietuje sie w kosmetykach Tołpy. poprostu odkad powstalo stoisko w mojej galeri, zamiezam te kosmetyki wyprobowac
Przejrzałam ofetę i peelingu drobnoziarnistego do twarzy brak. Jest tylko ten hydroenzymatyczny z serii nawilżającej, który ja mam.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 17:16   #66
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Tołpa

We wrocławiu widziałam w magnolii w carrefourze głównie w centrach handlowych
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 18:17   #67
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
czy używała któraś z was tołpy z seri do strefy T ??
Interesują mnie głownie maseczki, jak wrażenia ?

Ja wręcz napaliłam się na maseczkę s serii strefa T, bo koleżanki wychwalały ją pod niebiosa... Miała świetnie nawilżać, rozświetlać, likwidować wypryski. Niestety, moją cerę bardziej wysusza niż nawilża (mam cerę mieszaną: czoło,nos broda - tłuste, policzki normalne i właśnie policzki troszkę wysusza). Jedynym plusem jaki zauważyłam to rozświetlenie cery. Można spróbować, bo na wiele osób działa, ale u mnie nie widać efektów.
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 18:34   #68
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
Ja wręcz napaliłam się na maseczkę s serii strefa T, bo koleżanki wychwalały ją pod niebiosa... Miała świetnie nawilżać, rozświetlać, likwidować wypryski. Niestety, moją cerę bardziej wysusza niż nawilża (mam cerę mieszaną: czoło,nos broda - tłuste, policzki normalne i właśnie policzki troszkę wysusza). Jedynym plusem jaki zauważyłam to rozświetlenie cery. Można spróbować, bo na wiele osób działa, ale u mnie nie widać efektów.
mnie też żel tonik strasznie wysusza i efekt odwrotny- mogę używać tylko raz dziennie przez trzy dni max bo potem schodzi skóra płatami z twarzy :/
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:16   #69
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
mnie też żel tonik strasznie wysusza i efekt odwrotny- mogę używać tylko raz dziennie przez trzy dni max bo potem schodzi skóra płatami z twarzy :/

Dlatego też wydaje mi się, że cała seria Strefa T Tołpie się nie udała.
Chociaż używam pianki do mycia twarzy z tej serii i nie wysusza mi skóry, ale za to zużywa się masakrycznie szybko - kupiłam 3 tygodnie temu, używam 2 razy dziennie, a jest już tylko troszkę ponad 1/3...
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:36   #70
sooosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tołpa

maska korygująca jest dobra, ale dla osób które mają cerę tłustą, więc u nich wysuszanie skóry jest jak najbardziej wskazane. Dlatego ja od czasu do czasu ja stosuje ale na miejsca zmienione, czyli np z krostkami, wtedy super ta maska sobie radzi z wypryskami. Polecam lekka emulsje z Hydrativ do ceru tłustej i mieszanej ale zarazem delikatnej i odwodnionej, matuje ale nie wysusza!! A do tego maska- peeling hydroenzymatyczny z Hydrativ! Rewelacja!!
A odnośnie peelingów drobnoziarnistych do twarzy z Tołpa, to chyba raczej takowego nie posiadają.
sooosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:51   #71
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez sooosna Pokaż wiadomość
maska korygująca jest dobra, ale dla osób które mają cerę tłustą, więc u nich wysuszanie skóry jest jak najbardziej wskazane. Dlatego ja od czasu do czasu ja stosuje ale na miejsca zmienione, czyli np z krostkami, wtedy super ta maska sobie radzi z wypryskami. Polecam lekka emulsje z Hydrativ do ceru tłustej i mieszanej ale zarazem delikatnej i odwodnionej, matuje ale nie wysusza!! A do tego maska- peeling hydroenzymatyczny z Hydrativ! Rewelacja!!
A odnośnie peelingów drobnoziarnistych do twarzy z Tołpa, to chyba raczej takowego nie posiadają.
Podpisuję się pod tym obiema rękami.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 18:19   #72
sooosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tołpa

w Nałęczowie na ul. 1 maja na pasażu handlowym, koło supermarketu odkryłam sklepik borowinowy Tołpy
sooosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 20:30   #73
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tołpa

A ja się naczytałam o serii antycellilitowej i zakupiłam maskę i serum bo niby takie super. maski użyłam już 2 razy, serum używam od tygodnia i wcale nie widzę efektów "już od pierwszego użycia" i w ogóle "ekspresowego wygładzenia i ujędrnienia"...wcale to to nie jest wydajne bo już nie ma poł buteleczki więc żeby przejść tą 6-8 tyg kurację to trzeba chyba zbankrutować. 110 zł za maskę i serum co wystarczy na 2 tyg to chyba za dużo.... no ale jak się samemu nie wypróbuje to się nie wie... po tylu latach stosowania tych wszystkich mazideł to już po tym krotkim czasie wiem że mnie te kosmetyki nie pomogą. nie robią nic i jeszcze wysuszają skórę. żałuję
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:40   #74
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

Witajcie Cieszę się, że znalazłam ten wątek bo przymierzam się do pierwszych zakupów kosmetyków Tołpy. I chciałam Was się podpytać czy może miałyście następujące kremy:
seria Optimum nature, a w szczególności krem przeciwzmarszkowy z fitohormonami i krem nawilżający torfowo-ziołowy.
Poza tym interesują mnie pasty do zębów - jest sporo pozytywnych opinii na KWC, a są w miłych cenach w mojej internetowej drogerii.
No i szampony - czy miałyście okazję wypróbować?

Ukrycior - dopatrzyłam twoje posty na tym forum więc liczę na Ciebie
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:02   #75
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Witajcie Cieszę się, że znalazłam ten wątek bo przymierzam się do pierwszych zakupów kosmetyków Tołpy. I chciałam Was się podpytać czy może miałyście następujące kremy:
seria Optimum nature, a w szczególności krem przeciwzmarszkowy z fitohormonami i krem nawilżający torfowo-ziołowy.
Poza tym interesują mnie pasty do zębów - jest sporo pozytywnych opinii na KWC, a są w miłych cenach w mojej internetowej drogerii.
No i szampony - czy miałyście okazję wypróbować?

Ukrycior - dopatrzyłam twoje posty na tym forum więc liczę na Ciebie
Cześć Maat. Jak to miło, że znów się spotykamy w kolejnym wątku. Ja pochwalę pasty, bo od kiedy są w naszym ulubionym sklepie używamy tylko tych. Małż ma od lat bardzo wrażliwe zęby i dziąsła, a mi się coś ostatnio uwrażliwiły. Polecam wszystkie pasty i żele, są świetne, mają niekonwencjonalne smaki. Whitening tak czyśni, że szok, używałam wielu past, ale nie wiedziałam, że można mieć tak gładkie szkliwo. I lekko, stopniowo wybiela. Świetna jest ta z Xilitolem, pachnie cynamonem. No uwielbiam te pasty. Reszty nie miałam niestety.

Aha, gdzieś czytałam, że ktoś narzekał, ze ten nawilżający z Optimum ma baaaardzo lekką konsystencję. Takie nic. Pewnie do bardziej tłustych cer by się nadał.

Z kremów miałam pod oczy Futuris. Mocno ujędrnia i wygładza. Całkiem całkiem.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:36   #76
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Cześć Maat. Jak to miło, że znów się spotykamy w kolejnym wątku. Ja pochwalę pasty, bo od kiedy są w naszym ulubionym sklepie używamy tylko tych. Małż ma od lat bardzo wrażliwe zęby i dziąsła, a mi się coś ostatnio uwrażliwiły. Polecam wszystkie pasty i żele, są świetne, mają niekonwencjonalne smaki. Whitening tak czyśni, że szok, używałam wielu past, ale nie wiedziałam, że można mieć tak gładkie szkliwo. I lekko, stopniowo wybiela. Świetna jest ta z Xilitolem, pachnie cynamonem. No uwielbiam te pasty. Reszty nie miałam niestety.

Aha, gdzieś czytałam, że ktoś narzekał, ze ten nawilżający z Optimum ma baaaardzo lekką konsystencję. Takie nic. Pewnie do bardziej tłustych cer by się nadał.

Z kremów miałam pod oczy Futuris. Mocno ujędrnia i wygładza. Całkiem całkiem.

Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć Pasty biorę wszystkie jak leci - pod koniec czerwca shoppinguję w naszej ukochanej drogerii
Ten kremik pod oczy Futuris niestety jest dla mnie za słaby - na pierwsze oznaki starzenia (u mnie są już drugie oznaki i coraz bardziej widoczne małe zmarszczki, ale wezmę przeciwzmarszkowy i przetestuję, bo na KWC spotkałam się z dobrą recenzją przyrównującą kremik do Clinique Oczywiście wrażenia opiszę
Na buźkę też coś poszukam, ale faktycznie ominę nawilżający z serii Optimum, bo potrzeba mi bardzo dobrego odżywienia, a skoro taki leciutki jest to mogę być z niego niezadowolona. W ogóle ciekawie te kosmetyki się prezentują, a oprócz Tołpy pociąga mnie jeszcze Farmona (bursztynowa m.in.) - wiesz coś o niej
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:57   #77
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć Pasty biorę wszystkie jak leci - pod koniec czerwca shoppinguję w naszej ukochanej drogerii
Ten kremik pod oczy Futuris niestety jest dla mnie za słaby - na pierwsze oznaki starzenia (u mnie są już drugie oznaki i coraz bardziej widoczne małe zmarszczki, ale wezmę przeciwzmarszkowy i przetestuję, bo na KWC spotkałam się z dobrą recenzją przyrównującą kremik do Clinique Oczywiście wrażenia opiszę
Na buźkę też coś poszukam, ale faktycznie ominę nawilżający z serii Optimum, bo potrzeba mi bardzo dobrego odżywienia, a skoro taki leciutki jest to mogę być z niego niezadowolona. W ogóle ciekawie te kosmetyki się prezentują, a oprócz Tołpy pociąga mnie jeszcze Farmona (bursztynowa m.in.) - wiesz coś o niej
O bursztynowej mogę powiedzieć tak: ukochana. Kremik na noc i maseczki mam w domu na stałe, zużyłam 2 słoiczki kremu do normalnej/mieszanej, ale jest też wersja do suchej, więc baaaaaardzo polecam. Świetne konsystencje, dobre składniki, świetne działanie. Po prostu skóra dostaje tego, co potrzebuje. Mają też fajny krem pod oczy, ale opakowanie... pompka wydobywa do połowy a potem klops. Używałam też tonika, świetny, z aplikatorem, bardzo delikatny, ładnie domyka pory, ale dla mnie nieco za drogi, zeby g cały czas kupować. Ale seria rewelacyjna. I jak zwykle coś chwalę...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:02   #78
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
O bursztynowej mogę powiedzieć tak: ukochana. Kremik na noc i maseczki mam w domu na stałe, zużyłam 2 słoiczki kremu do normalnej/mieszanej, ale jest też wersja do suchej, więc baaaaaardzo polecam. Świetne konsystencje, dobre składniki, świetne działanie. Po prostu skóra dostaje tego, co potrzebuje. Mają też fajny krem pod oczy, ale opakowanie... pompka wydobywa do połowy a potem klops. Używałam też tonika, świetny, z aplikatorem, bardzo delikatny, ładnie domyka pory, ale dla mnie nieco za drogi, zeby g cały czas kupować. Ale seria rewelacyjna. I jak zwykle coś chwalę...

Chwal Ukrycior i nie krępuj się Wszystko co kupiłam za Twoją namową służy mi wyśmienicie, a co nie kupiłam ... to wiadomo co się odwlecze to nie uciecze
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:07   #79
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Chwal Ukrycior i nie krępuj się Wszystko co kupiłam za Twoją namową służy mi wyśmienicie, a co nie kupiłam ... to wiadomo co się odwlecze to nie uciecze
No ja wczorajk kliknęłam nowe masło Macadamia z Eveline. A czaję się na nową maseczkę Ziaji PRO (najbardziej na purpurową), ale rozsądak wziął górę o poczekam, aż pozużywam.


Przepraszam wszystkich za of topa.

No to jeszcze napiszę, że czaję się na nowy żel micelarny z Tołpy. I w ogóle ta nowa seria Rosacal mi się podoba, bo w sytuacjach stresowych i po treningu mam rumień i uwrażliwa mi się cera. Pomyślę nad tym, ale tego micela to kliknę na pewno.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 10:47   #80
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: Tołpa

To ja tez podziele sie swoja opinia na temat kosmetykow Tolpy
Naleze do fanek tych kosmetykow Maja bardzo fajne sklady, wiekszosc zeli bez SLS, duzo wyciagow roslinnych, z reguly podobaja mi sie te minimalistyczne opakowania no i ceny przystepne.

Osobiscie uzywalam:
Maske korygujaca - bardzo sobie ja chwale, stosowalam jako kuracje codziennie przez tydzien jak mnie zaatakowal nawrot niespodzianek Podleczyla mi buzie, uspokoila wedlug mnie jest lagodniejsza od glinki zielonej, ktora nie zawsze moge uzywac - ta to mnie dopiero wysusza Obecnie stosuje miejscowo i tu tez sie dobrze spisuje
Maske - peeling hydroenzymatyczny - bardzo lagodny, przyjemny w stosowaniu, delikatnie oczyszcza jednoczesnie nawilzajac
Kuracja antycellulitowa, maske i serum - w polaczeniu swietne dzialanie ujedrniajace, po zadnych innych kosmetykach nie zauwazylam takiego efektu. Maska starcza mi na miesiac a serum na 3 tyg (uzywam od brzucha do kolan). A co do dzialania antycellulitowego to nawet nie sprawdzam bo nie ma co sie dziewczyny oszukiwac, bez cwiczen, diety i masazy zadnych cudow nie ma A co do opinii o cenach, moim zdaniem jak na takie dzialanie i dobre sklady cena jest przystepna.

Uzywalam tez kilku kremow ale tylko z probek i jakos zaden mi nie podpasowal. Kilka z nich odrzucilam ze wzgledu na zapach ...a moze to byl blad W koncu to kosmetyki naturalne, czesto gesto fiolkami nie pachna Macie jakies doswiadczenie z kremami Tolpy?
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:24   #81
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez czeskaFusia Pokaż wiadomość
To ja tez podziele sie swoja opinia na temat kosmetykow Tolpy
Naleze do fanek tych kosmetykow Maja bardzo fajne sklady, wiekszosc zeli bez SLS, duzo wyciagow roslinnych, z reguly podobaja mi sie te minimalistyczne opakowania no i ceny przystepne.
Uzywalam tez kilku kremow ale tylko z probek i jakos zaden mi nie podpasowal. Kilka z nich odrzucilam ze wzgledu na zapach ...a moze to byl blad W koncu to kosmetyki naturalne, czesto gesto fiolkami nie pachna Macie jakies doswiadczenie z kremami Tolpy?
Dziewczyny a jak pachną te kremy ???? Sądziłam, że to bogate w naturalne składniki kosmetyki, a ew. przykre zapachy "przesłonięte" są jakąś miłą chemiczną wonią Zresztą zapach kwestia względna, bo kiedyś miałam krem liftingujący mocno pachnący czymś dziwnie tanio-męskim i na dokładkę mieszanką apteczno-ziołową. Idzie się przyzwyczaić, ale osobiście przyjemność z czegoś takiego zerowa. A jak pachną kremy Tołpy
Ja, jak się okazało, jestem już posiadaczką 1 kosmetyku - maseczki odżywczo-regenującej. Miły zapach, fajna konsystencja, zero podrażnień, tylko ... no właśnie maseczki są moją piętą achillesową, mam je, wiem że mi służą, ale wciąż zapominam regularnie używać, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy są skóroprzyjazne czy też nie
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:26   #82
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak pachną te kremy ???? Sądziłam, że to bogate w naturalne składniki kosmetyki, a ew. przykre zapachy "przesłonięte" są jakąś miłą chemiczną wonią Zresztą zapach kwestia względna, bo kiedyś miałam krem liftingujący mocno pachnący czymś dziwnie tanio-męskim i na dokładkę mieszanką apteczno-ziołową. Idzie się przyzwyczaić, ale osobiście przyjemność z czegoś takiego zerowa. A jak pachną kremy Tołpy
Ja, jak się okazało, jestem już posiadaczką 1 kosmetyku - maseczki odżywczo-regenującej. Miły zapach, fajna konsystencja, zero podrażnień, tylko ... no właśnie maseczki są moją piętą achillesową, mam je, wiem że mi służą, ale wciąż zapominam regularnie używać, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy są skóroprzyjazne czy też nie
Dla mnie kosmetyki tołpy do twarzy i ciała mają charakterystyczny, tołpowy, słodkawy aromat. Ja go bardzo bardzo lubię.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 19:24   #83
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tołpa

Dla mnie też zapach jest ok. seria antycellulitowa pachnie słodkawo-borowinowo.
mam też serum na rozstępy i nie wiem czy tylko mi się zdaje ale pachnie jak woda kolońska ,a potem jak wywietrzeje ten pierwszy zapach to już też lekko borowinowo. dla mnie to raczej przyjemne zapachy
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 00:01   #84
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Tołpa

Ja jestem największa fanką kosmetyków Tołpy na świecie Poprostu uwielbiam! Mój ulubiony kosmetyk tej firmy to ujędrniajaco wygladzajacy balsam z serii antycellulitowej. Cała seria zresztą jest fantastyczna i po tygodniu widac róznice. Balsam świetnie wygładza i ujędrnia skóre, a nawilza lepiej niz nie jeden nawilzajacy. Kosmetyki z serii optimum tez są bardzo dobre. Z białej serii uzywam tylko maseczki hydroenzymatycznej - równiez jestem z niej bardzo zadowolona. Fajnie oczyszcza i rozświetla buzie. Jak narazie uzywałam samych kosmetyków spod szyldu Tołby, ale przeczytawszy tak pozytywne opinie o pastach do zębów, prawdopodobnie zdecyduje sie na ich zakup przy najblirzszej okazji. A jedyne czego mi w tołpie brakuje to jekeigoś fajnego serum lub kremu do ujędrniania biustu i szyji
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 08:34   #85
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

A ja sobie zaaplikowałam moją maseczkę odżywczo-regenerującą z fitohormonami. Zapach mi odpowiada, jest taki kremisto-borówkowy i nie ma żadnego przykrego chemicznego posmaku. Maseczka pięknie się wchłania, ładnie też matowi skórę (ma w sobie glinkę), bajecznie szybko zmywa. Nałożyłam 2 razy w ten weekend i stwierdzam, że buźka była po tej maseczce o.k., nic się nie zaczerwieniło, nic nie poirytowało, twarz wypoczęta, może trochę bardziej różowa niż zazwyczaj No generalnie bardzo przyjazny produkt - muszę o nim pamiętać i sobie go aplikować ze 3 razy w tygodniu (zgodnie z zaleceniem producenta). I zdecydowałam że kupię też krem z tej serii - czekam tylko na wypłatę do końca tygodnia a potem sie rozszaleję Krem, pasty do zębów (trzeba spróbować skoro tak dobrze o nich pisałyście), może coś na ciałko antycellulitowe, pooglądam sobie też mleczka i toniki ... no generalnie Tołpa tym razem będzie w moim koszyku rządzić (choć musi podzielić się miejscem z Joko, Farmoną i Ziają, no i może Daxem i troszkę Sorayą ... mówiłam że się rozszaleję, bo czekanie mi wcale nie służy, im dłużej zwlekam tym dłuższą mam listę potrzeb )
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 11:53   #86
cath
Raczkowanie
 
Avatar cath
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 39
Dot.: Tołpa

ss7, na biust i szyję świetnie nadaje się krem wzmacniający z serii przeciw rozstępom, ujędrnia, wzmacnia strukturę skóry, ma swój specyficzny zapach, który nie każdy polubi, ale jest wydajny, przy okazji dobrze nawilża. Ja używam go również na uda i ramiona, wszędzie tam gdzie chcemy wzmocnić skórę
cath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 12:05   #87
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Tołpa

a polecacie coś do stóp z Tołpy? szukam dobrej maski albo kremu i zastanawiam się nad jakimś kosmetykiem tej firmy
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 20:48   #88
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Tołpa

Cath skoro tak mówisz to wygląda na to, że zdecyduje sie na taka opcje. Zalezy mi jednak zeby Tołpa zaczeła cos produkować przeznaczonego specjalnie na potrzebu skóry w tej okolicy, gdyż należe do delikwentek któe narzekają na nadmiary w biuscie ( chętnie oddam 2rozmiary) i musze go nacierac i masować non stop, bo inaczej zrobią sie flaczki.... zresztą juz mogłoby byc lepiej pod tym względem :/ ...

GLIWICZANKA: mój chłopak używa zmiękczajacego kremu do stop Tołpy bo ma pięty niczym kamień i widac różnice
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 11:02   #89
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

Witajcie! Pracuje w sklepiku borowinowym Tołpy na terenie lubelszczyzny, gdyby któraś z Was chciała cos zamówić i otrzymać przesyłkę do domu pocztą, to zapraszam, w razie pytań piszcie, Pozdrawiam i szczerze polecam te kosmetyki, te które już wypróbowałam są naprawdę rewelacyjne!!
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 12:01   #90
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez NIUFKA Pokaż wiadomość
Witajcie! Pracuje w sklepiku borowinowym Tołpy na terenie lubelszczyzny, gdyby któraś z Was chciała cos zamówić i otrzymać przesyłkę do domu pocztą, to zapraszam, w razie pytań piszcie, Pozdrawiam i szczerze polecam te kosmetyki, te które już wypróbowałam są naprawdę rewelacyjne!!

Niufka - a mogłabyś zerknąć na kremy i doradzić mi, który będzie najsensowniejszy
Skóra normalna/mieszana, 40-letnia, rozszerzone naczynka - szukam dobrego kremiku na noc, który doskonale odżywi i powalczy z czasem uwidaczniającym się w bruzdach i zmarszczkach. Myślałam o kremiku z serii Nature Optimum przeciwzmarszczkowym z fitohormonami i biotyną dla skóry dojrzałej. Nada się, czy przeznaczony jest tylko do skóry suchej (nie chcę tłuściochów bo mnie pozatyka). A ten tak z opisu przyjaźnie sie prezentuje. Co byś mi radziła - a może miałaś z nim styczność osobistą lub zaprzyjaźnioną
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 17:40:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.