Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-24, 18:51   #1471
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam, czy uda mi się jakoś zużyc paskudnie klejące serum z SAP nieświadoma zrobiłam od razu 30ml z konserwantem, więc szkoda mi to tak poprostu wyrzucic. wymyśliłam, że będę nakładac sporą ilośc jako coś w stylu maseczki co 2-3 dni, potrzymam na skórze ile da radę (może z godzinę się uda??), a potem zmyję to paskudztwo. zawsze coś tam się wchłonie i będę miec czyste sumienie, że nie wyrzuciłam (nie znoszę marnowania czegokolwiek)
A na ciało nie chcesz? Jakoś wydaje mi się, że mniej klei.
I kup olejówkę z mazideł na przyszłość.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 20:25   #1472
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
A na ciało nie chcesz? Jakoś wydaje mi się, że mniej klei.
I kup olejówkę z mazideł na przyszłość.
pewnie, że olejówka next time już szykuję listę na kolejne zamówienie z mazideł i tetraizo...... jest na pierwszym miejscu
a co do tego nieszczęsnego klejucha SAP, to obawiam się, że nawet do ciała nie da rady nie znoszę klejenia
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 23:18   #1473
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

nowość http://www.zrobsobiekrem.pl/?358,eli...-i-piegi-30-ml
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 09:50   #1474
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

czy ktoras z was zna moze przepis na balsam lub krem nawilzajacy i poprawiajacy koloryt skory??
Mozna zmieszac maslo shea z maslem kakaowym i olejkiem jojoba?? czy to dobry pomysl??
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 09:58   #1475
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
a właśnie czegoś takiego szukałam (połączenia glukozydu ketonu malinowego z dipalmitynianem kojowym), tylko że jutro przyjdzie tonik depigmentacyjny. ale muszę zamówić też ten eliksir
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 07:33   #1476
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
czy ktoras z was zna moze przepis na balsam lub krem nawilzajacy i poprawiajacy koloryt skory??
Mozna zmieszac maslo shea z maslem kakaowym i olejkiem jojoba?? czy to dobry pomysl??
W jakim sensie poprawić koloryt? Jeśli chcesz go wyrównać i wybielić to najlepiej się sprawdzi serum/balsam z witaminą C albo z niacynamidem, a jeśli chodzi o 'zabarwienie', lekkie opalenie skóry, to do mieszanki maseł i olejków (może być taka jak podałaś) dodaj kilka kropel maceratu z marchwi.
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 12:19   #1477
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Właśnie położyłam olej Neem na twarz i muszę powiedzieć, że jednak faktycznie straszny śmierdziel z niego jest . A właściwie może nie pachnie jakoś strasznie brzydko, ale bardzo intensywnie i nie wietrzeje . Mam nadzieje, że przynajmniej efekty będą warte tego aromatu.
I muszę niestety zjechać opakowanie na błyszczyk (ten w pędzelku) z ZSK. Jest bardzo bardzo nietrwałe. Przetrwało aż dwa dni używania , pękły wszystkie możliwe części (i to pękły po prostu przy zakręcaniu błyszczyka, nie za sprawa upadku czy zgniecenia). Poza tym gąbeczka nie dosięga dna opakowania, co dla mnie jest co najmniej dziwne (bo jak wydobyć ostatnie 2ml błyszczyka z jego dna ).
Za to opakowanie na szminkę na razie się trzyma i funkcjonuje poprawnie (choć na razie używam go cały 1 dzień ).
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 16:41   #1478
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

moja walka z SAP trwa nadal. pomysł na nakładanie solidnej warstwy serum SAP jako maseczki nie wypalił-taka grubsza warstwa strasznie ściągała skórę
dzisiaj dodam porcję serum do maseczki jogurtowo-glinkowo-truskawkowej, jak się spisze, to w ten sposób zużyję to nieszczęsne serum SAP. a jak się nie spisze, to chyba wyrzucę, bo już nie mam pomysłów na inne wykorzystanie paskudnego klejucha
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 17:16   #1479
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

hmm... moje serum SAP jest raczej wodniste niż kleiste...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 17:19   #1480
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
hmm... moje serum SAP jest raczej wodniste niż kleiste...
a ile % SAP dałaś?? ja 15
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 18:11   #1481
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
W jakim sensie poprawić koloryt? Jeśli chcesz go wyrównać i wybielić to najlepiej się sprawdzi serum/balsam z witaminą C albo z niacynamidem, a jeśli chodzi o 'zabarwienie', lekkie opalenie skóry, to do mieszanki maseł i olejków (może być taka jak podałaś) dodaj kilka kropel maceratu z marchwi.
Ja bym poleciła ekstrakt z lukrecji , pęknie barwi na brązowo , bo marchewka to żółty odcień , aż pomaranczowy , gdy damy więcej .
Ekstrat z róży też jest brązowy , w dużym stężeniu , wygladałam z maseczką na twarzy jak murzynka
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 19:24   #1482
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
a ile % SAP dałaś?? ja 15
Uhm, no tak, ja dałam przepisowe 10%



A tak w ogóle to chyba będę szykowała nowe zamowienie na październik. To już będzie trzecie z kolei i za każdym razem nie udało mi się zejść poniżej 150zł...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 20:20   #1483
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam Was

jak bankrutować to z hukiem po zamowieniu w BU, Mazidlach przyszedl czas na ZSk - dzis zamowilam:

Olej z miodli indyjskiej ORGANICZNY,
Glukonolakton
Olej z pestek arbuza RAFINOWANY
Olej ze słodkich migdałów ORGANICZNY
Lanolina
Olej yangu rafinowany
kwas laktobionowy
Olej JOJOBA naturalny złoty

najbardziej ciesze sie z glukonolaktonu i kwasu laktobionowego... uzywam juz tonik z 6% PHA z BU i jestem zadowolona... nie wiem jeszcze, co tak odzywia moja skore - poniewaz mam dosc bogaty program pielegnacji ...ale nie trzymam sie przepisow i to musze zmienic, zeby nie napytac sobie biedy
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2009-09-29 o 20:22
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 01:15   #1484
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

prezenty październikowe

http://www.zrobsobiekrem.pl/?prezenty,164

ciesze się nie z prezentów , tylko że pierwszy raz mi się udało sie pierwszej w kleić boże jakie to dziecinne .

Ja zamawiałam 3 dni temu i już mam paczke . prezenty wrześniowe mi pasowały , wiec nie chcialam ryzykować

---------- Dopisano o 02:15 ---------- Poprzedni post napisano o 02:09 ----------

Nowy produkt , wkleiłam - bo za miesiąc już go nie będzie w sprzedaży , żeby nikt nie przeoczył

Witamina K - fitonadion

Substancje czynne
Cena:14.90
Ilość: Wybierz5 g20g, 40 zł50 g, 95 zł masz pytania?
Witamina K1 - fitonadion rozproszony na podłożu rozpuszczalnym w wodzie (składającym się z wyciągu z akcji i cukru). Skuteczny środek przy pękających naczynkach krwionośnych, wzmacnia ściany naczyń włosowatych. Fitonadion zastosowany w kosmetykach zmiejsza rumień skóry, rozjaśnia cienie pod oczami. Witamina K pozytywnie wpływa na elastyczność skóry.

INCI Phytonadione, Acacia, Sugar

Postać
Biały, drobny proszek rozpuszczalny w wodzie.

Zastosowanie
Witaminę K w oferowanej postaci należy stosować w ilościach do 10% (proszek zawiera 5% witaminy K1). Witaminę należy dodawać po zawieszaniu w małej ilości wody, w fazie C - do schłodzonego kremu czy balsamu, w temperaturze poniżej 40°C.

Działanie witaminy K
Witamina K należy do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. W naturze witamina ta występuje w dwóch postaciach K1 - fitonation oraz K2 - farnochinon i chociaż związki te różnią się budową to w organiźmie mają takie same działanie. Witamina K jest odpowiedzialna za prawidłowe krzepnięcie krwi - witamina K jest odpowiedzialna za syntezę czynników układu krzepnięcia, znajduje zastosowanie przy przyśpieszaniu resorpcji wylewów krwi. Zastosowanie w kosmetykach ogranicza się głównie do kosmetyków przenaczonych do cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym. Witamina K wzmacnia ściany naczyń włosowatych, ogranicza rumień, zmniejsza cienie pod oczami.

Sprzedaż surowca prowadzona będzie tylko do 4 listopada 2009 roku - ze względu na regulacje Unii Europejskiej. Surowiec ten został zakazany do stosowania w kosmetykach od 5 listopada 2009 roku (ze względu na potencjalne działanie alergizujące). Decyzja ta jest kontrowersyjna, jej uzasadnienie nie jest zrozumiałe nawet dla specjalistów.

Przechowywanie
W opakowaniach szczelnie zamkniętych, chronić przed wilgocią, w temperaturze poniżej 25ºC - chronić przed ogrzewaniem i bezpośrednim światłem.
Oferowana witamina ważna jest do końca lipca 2011 roku.

Cechy Ilość 5, 20, 50 g
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 10:36   #1485
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

szykuję się do zamówienia z zsk
na razie mam w koszyku:
1-eliksir wybielający przebarwienia i piegi
2-spieniacz do kawy
3-papierki lakmusowe
4-masło shea (na usta)
5-sól z morza martwego
6-liposomowy eliksir dla cery dojrzałej
7-macerat z nagietka
8-wyciąg z aloesu
9-feog
10-olejek cytrynowy

Co warto wziąć pod oczy? (eliksir dla cery dojrzałej nadawałby się???) czy polecacie coś innego
w jakich pojemnościowo zlewkach przygotowujecie sera bo nie wiem ,które powinnam kupić 100ml czy mniejsze?

Edytowane przez Gajowniczka
Czas edycji: 2009-10-01 o 10:40
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 11:52   #1486
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja jestem świeżo po zamówieniu, a tu ta wit K Nie może mi przejść koło nosa Może pod koniec października mój kochany mąż zapomni, ile już zdążyłam wydać w tych czarownicowo- mazidłowych sklepach
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 07:49   #1487
dafne75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

witam mam pytanie zrobiłam sobie takie dzienne serum z 25 ml HA i 1 ml mikroliposomów dodałam dwie szczypty kompozycji witaminowej, czy moge dodac do tego emulgator GSC, jezeli tak to w jakiej ilosci? zasatanawiam sie tez nad wzbogaceniem serum mocznikiem i 75% D-pantenlem( jezeli tak to w jakiej ilości), co Wy na to macie jakies propozycje? dziekuje z góry , jako laik stąpam po kruchym lodzie nie znajac włsciwosci chemicznych no ale ciagle sie ucze i wierze ze sobie poradze
dafne75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 08:50   #1488
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez dafne75 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie zrobiłam sobie takie dzienne serum z 25 ml HA i 1 ml mikroliposomów dodałam dwie szczypty kompozycji witaminowej, czy moge dodac do tego emulgator GSC, jezeli tak to w jakiej ilosci? zasatanawiam sie tez nad wzbogaceniem serum mocznikiem i 75% D-pantenlem( jezeli tak to w jakiej ilości), co Wy na to macie jakies propozycje? dziekuje z góry , jako laik stąpam po kruchym lodzie nie znajac włsciwosci chemicznych no ale ciagle sie ucze i wierze ze sobie poradze
emulgator jest niepotrzebny, bo liposomy rozpuszczają się w wodzie, a HA to głównie woda. możesz jeszcze dołożyć tych mikroliposomów ok. 1 ml. i po 1 ml pantenolu i mocznika
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:55   #1489
dafne75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 46
Smile Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
emulgator jest niepotrzebny, bo liposomy rozpuszczają się w wodzie, a HA to głównie woda. możesz jeszcze dołożyć tych mikroliposomów ok. 1 ml. i po 1 ml pantenolu i mocznika
ooooooooooooo dzieki wielkie za rade , mausi tez takie cudo robie wiec bedzie zachwycona
dafne75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 15:01   #1490
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez dafne75 Pokaż wiadomość
ooooooooooooo dzieki wielkie za rade , mausi tez takie cudo robie wiec bedzie zachwycona
proszę bardzo polecam jeszcze niacynamid jako dodatek, bardzo fajana witaminka o wszechstronnym działaniu na skórę
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 16:28   #1491
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ale super! Właśnie myślałam sobie, że przydałby się polski sklep z minerałami i patrzcie państwo: jest! W dodatku we współpracy z moim ukochanym sklepem ZSK! http://www.kolorowka.com/
Teraz trzeba przestudiować forum o minerałach.. chyba że jakaś miła biochemiczna minerałocholiczka zrobi ściągę z podstawami
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 17:14   #1492
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Ale super! Właśnie myślałam sobie, że przydałby się polski sklep z minerałami i patrzcie państwo: jest! W dodatku we współpracy z moim ukochanym sklepem ZSK! http://www.kolorowka.com/
Teraz trzeba przestudiować forum o minerałach.. chyba że jakaś miła biochemiczna minerałocholiczka zrobi ściągę z podstawami
To co prawda nie pielęgnacja, więc wieść raczej nadaje się na forum mineralne albo na wizażystkę, ale offtopowo podskakuję z radości Hura
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 13:10   #1493
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A ja mam problem, bo złożyłam po raz pierwszy zamówienie w ZSK 30 września (dostarczenie przez Pocztę Polską) , i jej stan jest jako zrealizowany, a dzisiaj zobaczyłam w historii zamówień, że paczka została źle zaadresowana, tzn. wpisany jest nie ten nr bloku. Reszta się zgadza. Co mam teraz zrobić?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 15:04   #1494
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
A ja mam problem, bo złożyłam po raz pierwszy zamówienie w ZSK 30 września (dostarczenie przez Pocztę Polską) , i jej stan jest jako zrealizowany, a dzisiaj zobaczyłam w historii zamówień, że paczka została źle zaadresowana, tzn. wpisany jest nie ten nr bloku. Reszta się zgadza. Co mam teraz zrobić?
idź na poczte , i poinformuj o zlym adresie paczki , powinno pomoc , lub idź pod ten adres na ktory zaadresowana jest paczka , i wyjaśnij pomylke
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 17:48   #1495
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Ale super! Właśnie myślałam sobie, że przydałby się polski sklep z minerałami i patrzcie państwo: jest! W dodatku we współpracy z moim ukochanym sklepem ZSK! http://www.kolorowka.com/
Teraz trzeba przestudiować forum o minerałach.. chyba że jakaś miła biochemiczna minerałocholiczka zrobi ściągę z podstawami
siedzę w ich ofercie od wczoraj szykuje mi się spore zamówienie, wreszcie nie trzeba będzie tego ściągać z zagranicy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 23:30   #1496
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
siedzę w ich ofercie od wczoraj szykuje mi się spore zamówienie, wreszcie nie trzeba będzie tego ściągać z zagranicy
czyli zbankrutuję po raz czwarty w tym miesiacu...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:28   #1497
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
siedzę w ich ofercie od wczoraj szykuje mi się spore zamówienie, wreszcie nie trzeba będzie tego ściągać z zagranicy
a ja jeszcze powstrzymam się przed zamówieniem i poczekam... może pojawią się w ofercie dobre pędzle...?
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:54   #1498
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1457017 9]a ja jeszcze powstrzymam się przed zamówieniem i poczekam... może pojawią się w ofercie dobre pędzle...?[/QUOTE]
Trzeba do nich pisać to będą, to nowy sklep, więc są bardzo elastyczni.
Ja zrobiłam zamówienie, jestem (uwaga, uwaga) klientką nr. 1!!
Zamówiłam 5 produktów i dostaję 3 wybrane gratisy
W poniedziałek albo we wtorek dotrą to się odezwę, ale nie wiem co mam pisać, bo to moja pierwsza przygoda z minerałami i pewnie wyjdzie jak wyjdzie
Nie mam pędzla!! Tzn. mam jakiś szajs ze sztucznego włosia, chora jestem więc nie mam jak kupić coś innego, myślałam o pędzlu do golenia (używanego w zamierzchłych czasach przez naszych ojców ).
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 22:58   #1499
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny, wątek sklepu kolorówka.com jest tutaj:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371151
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 11:53   #1500
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

przyszlo moje zamowienie - szkoda tylko, ze nie ma w nim Oleju Yangu... skonczyl sie...

szukajac informacji o przeciwrozstępowym dzialaniu olejku ze slodkich migdalow znalazlam sklep, w ktorym 100 ml kosztuje - 7,46
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.