jak ściąć włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 10:50   #1
klematia
Przyczajenie
 
Avatar klematia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ze świata
Wiadomości: 14
GG do klematia

jak ściąć włosy?


Czy możecie mi doradzić jak sciąć włosy? Aktualnie z tyłu są krótsze i sięgają do karku a z przodu za brodę nie są zbyt gęste ale też nie za rzadkie.Zastanawiałam czy jeśli jakoś bym je wycieniowała to może by się trochę kręciły bo po bokach nieco się wywijają a na dole podwijają.I jeszcze jakich kosmetyków używać do ich pielęgnacji.
Z góry dzięki za pomoc
klematia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 14:31   #2
paula24217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 4
GG do paula24217
Dot.: jak ściąć włosy?

Kup sobie jakiś preparat do prostowania włosów i dobrej marki prostwownice Nie będziesz żałować
paula24217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:06   #3
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: jak ściąć włosy?

ja bym z ta prostownicą uwazała bo masz bardzo ładne włosy a prostownica z pewnościa je zniszczy

moim zdaniem powinnas wycieniować grzyweczke na skos

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

albo postawic na fale na całej głowie
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:07   #4
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: jak ściąć włosy?

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
ja bym z ta prostownicą uwazała bo masz bardzo ładne włosy a prostownica z pewnościa je zniszczy

moim zdaniem powinnas wycieniować grzyweczke na skos

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

albo postawic na fale na całej głowie
good idea.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:21   #5
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: jak ściąć włosy?

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
ja bym z ta prostownicą uwazała bo masz bardzo ładne włosy a prostownica z pewnościa je zniszczy

moim zdaniem powinnas wycieniować grzyweczke na skos

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

albo postawic na fale na całej głowie
Uważałabym z ta grzywką na skos bo może też się dziwnie wywijać tak jak np. mi i muszę ją prostować. Ale dokładnie jak mówi nnikka fale na całej głowie byłyby Ok .
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 19:55   #6
klematia
Przyczajenie
 
Avatar klematia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ze świata
Wiadomości: 14
GG do klematia
Dot.: jak ściąć włosy?

Tylko jak "uzyskać" takie falowane włosy?Może stosując jakiś np.szampon do kręconych i falowanych włosów (tylko czy on pomoże?) albo wycieniować jakoś włosy (jeśli tak to w jaki sposób?).Przy okazji podkreślę że nie mam codziennie za dużo czasu na układanie włosów i moje włosy są średnio podatne na takie zabiegi.
ps.kiedyś miałam grzywkę na bok ale ją zlikwidowałam bo było mi niewygodnie a na razie rozważam opcję mienia całkiem prostych włosów za pomocą stosowania jakiś preparatów.
klematia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 20:12   #7
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: jak ściąć włosy?

Cytat:
Napisane przez klematia Pokaż wiadomość
Tylko jak "uzyskać" takie falowane włosy?Może stosując jakiś np.szampon do kręconych i falowanych włosów (tylko czy on pomoże?) albo wycieniować jakoś włosy (jeśli tak to w jaki sposób?).Przy okazji podkreślę że nie mam codziennie za dużo czasu na układanie włosów i moje włosy są średnio podatne na takie zabiegi.
ps.kiedyś miałam grzywkę na bok ale ją zlikwidowałam bo było mi niewygodnie a na razie rozważam opcję mienia całkiem prostych włosów za pomocą stosowania jakiś preparatów.
za pomocą samych preparatów napewno nie uzyskasz idealnego efektu prostych włosów na nawet pół dnia jesli maja skłonnosc do wywijania sie wiem co mówie-bo próbowałam różnych kosmetyków tego typu i kończyło sie na tym ze po góra czterech godzinach moje włosy znowu falowały-do dłuższego efektu potrzebna jest prostownica której ja unikam jak ognia bo po roku uzywania pokruszyły mi sie od niej włosy na końcach takze nie polecamzreszta prostowanie co rano też zabiera dużo czasu

na falowane włosy mam bezpieczny choć niewygodny przepis-na noc nakrecic umyte i podsuszone włosy na grubsze rzepowe wałki i iśc spac
wprawdzie nie spi sie za wygodnie ale fale sa bajeczne i po wgnieceniu pianki trzymają sie cały dzień

drugi sposób to jakas delikatna trwala na grube wałki ale nie wiem jak to działa na włosy bo nie próbowałam
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 16:40   #8
klematia
Przyczajenie
 
Avatar klematia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ze świata
Wiadomości: 14
GG do klematia
Dot.: jak ściąć włosy?

No nie wiem bo trwałej raczej nie chce robić a w wałkach śpi się strasznie niewygodnie.Są jeszcze jakieś propozycje?
klematia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 19:19   #9
klematia
Przyczajenie
 
Avatar klematia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ze świata
Wiadomości: 14
GG do klematia
Czy dobrze zrobiłam? Proszę o odpowiedź.

Wcześniej miałam proste włosy za ramiona, niecieniowane, założone za uszy. Znudziła mi się taka fryzura, poszłam do fryzjerki, ale ona ścięła mi włosy nieco inaczej niż chciałam i w rezultacie wyszło coś takiego:

http://fryzury.sekrety-urody.net/gal...2008/1(36).jpg tylko że przedziałek na środku

http://www.plotkara.pl/images/1247/r...wane-wlosy.jpg bardzo podobna tyle że zamiast falowanych włosy proste i krótkie do ramion.

Dodam że mam brązowe włosy i okrągłą twarz. Według mnie nie wyglądam źle. A czy według was dobrze zrobiłam, że je tak ścięłam? Proszę o szybkie odpowiedzi, bo to dla mnie ważne.
klematia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 19:29   #10
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Proszę o odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez klematia Pokaż wiadomość
Wcześniej miałam proste włosy za ramiona, niecieniowane, założone za uszy. Znudziła mi się taka fryzura, poszłam do fryzjerki, ale ona ścięła mi włosy nieco inaczej niż chciałam i w rezultacie wyszło coś takiego:

http://fryzury.sekrety-urody.net/galeria/albums/fryzury-2008/1(36).jpg tylko że przedziałek na środku

http://www.plotkara.pl/images/1247/r...wane-wlosy.jpg bardzo podobna tyle że zamiast falowanych włosy proste i krótkie do ramion.

Dodam że mam brązowe włosy i okrągłą twarz. Według mnie nie wyglądam źle. A czy według was dobrze zrobiłam, że je tak ścięłam? Proszę o szybkie odpowiedzi, bo to dla mnie ważne.
Dwa takie same wątki... Poza tym ciężko ocenić czy pasuje do kształtu twarzy, oczu, nosa bez Twojego zdjęcia.
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.