Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 13:13   #3091
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ariadne01 Pokaż wiadomość
Studio Fix jest dosc gesty, troche ciezki do rozprowadzenia, dobrze kryje ale na co ciezsze przebarwienia musialam uzyc korektora. Wlasnie wrocilam z pracy i po 12 godzinach nadal mam go na twarzy, makijaz wyglada na nienaruszony,w miedzyczasie tylko raz przypudrowalam strefe T wiec jestem bardzo zadowolona.
Kolor jest naprawde jasny, jasniejszy nawet od mojego dotychczasowego ulubienca, Light Vanilla z Bourjois Healthy Mix, a to poki co najjasniejszy podklad drogeryjny jaki udalo mi sie dorwac

Postaram sie na dniach wykonac jakies zdjecia ale obawiam sie,ze sztuczne swiatlo mocno przeklamie kolory tutaj jest dosc dobrze oddany kolor:
http://wifetodarkness.blogspot.co.uk...10-studio.html
Dzięki, zachęciłaś mnie Pewnie zamówię na próbę, jak skończy mi się obecny podkład. Dobrze, że jest jaśniejszy od Healthy Mixa, bo ten ma dla mnie sporo za ciemny kolor (tylko latem się nadaje).
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Karen wrzuciła filmik z obsługą nowych pędzli maca, tych a la szczoteczka do zębów http://www.youtube.com/watch?v=NvRS1XA9LaM
Smiesznie to wygląda w akcji
Uzywajac do twarzy moze faktycznie dobrze się sprawuja, bo do użycia do oczu nie jestem przekonana
Jak trafią do sklepu, to nie omieszkam sprawdzic na sobie z czystej ciekawości
Ten duży do twarzy zrobił na mnie dobre wrażenie. Reszta wydaje mi się zbędna i nieporęczna. Ewentualnie ten mały owalny, ale nie wiem czy jest wart swojej ceny, skoro używałabym go tylko do korektora hmm...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:20   #3092
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzięki, zachęciłaś mnie Pewnie zamówię na próbę, jak skończy mi się obecny podkład. Dobrze, że jest jaśniejszy od Healthy Mixa, bo ten ma dla mnie sporo za ciemny kolor (tylko latem się nadaje).

Ten duży do twarzy zrobił na mnie dobre wrażenie. Reszta wydaje mi się zbędna i nieporęczna. Ewentualnie ten mały owalny, ale nie wiem czy jest wart swojej ceny, skoro używałabym go tylko do korektora hmm...
No włąsnie, najbardziej tez mnie ten duży zaciekawił. Konkretnie jak się nim będzie róz nakładało

A porpo Studio Fixa podkładu w buteleczce, ja go kupiłam i po 2 użyciach sprzedałam. Nie wyglądałam wcale tak łądnie na mojej meiszanej cerze, jak Pro Long Wear. Jakoś płasko, no i buzia szybko się świeciła w strategicznych punktach.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:29   #3093
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No włąsnie, najbardziej tez mnie ten duży zaciekawił. Konkretnie jak się nim będzie róz nakładało

A porpo Studio Fixa podkładu w buteleczce, ja go kupiłam i po 2 użyciach sprzedałam. Nie wyglądałam wcale tak łądnie na mojej meiszanej cerze, jak Pro Long Wear. Jakoś płasko, no i buzia szybko się świeciła w strategicznych punktach.
No to teraz mi namieszałaś Pewnie będę musiała sama przetestować. Niech otworzą tego MACa w Kato wreszcie.
Szkoda, że najjaśniejszy Pro Long Wear to dopiero NW13
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:33   #3094
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Karen wrzuciła filmik z obsługą nowych pędzli maca, tych a la szczoteczka do zębów http://www.youtube.com/watch?v=NvRS1XA9LaM
Smiesznie to wygląda w akcji
Uzywajac do twarzy moze faktycznie dobrze się sprawuja, bo do użycia do oczu nie jestem przekonana
Jak trafią do sklepu, to nie omieszkam sprawdzic na sobie z czystej ciekawości
W domku wieczorem będę oglądać. Jestem bardzo ciekawa, bo odkąd zobaczyłam pierwsze zdjęcia tych pędzli zastanawiałam się, co też z nimi można robić przy takim ich kształcie .

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Eh, oni w tym MAC online są chyba nieprzytomni Dzwonił do mnie przed chwilą kurier, że jest pod budynkiem z paczką. Zbiegłam radośnie a nikogo nie ma. Dzwonię czy jest pod prawidłowym numerem domu, on upiera się, że owszem, że obok salonu fryzjerskiego (tu nie ma salonu fryzjerskiego). Po paru sekundach upierania się, że jest pod wlaściwym adresem okazało się, że stoimy oboje na ulicy XX, ale on w Poznaniu a ja we Wrocławiu No i moja szmineczka w ten sposób jest zaginięta w akcji Napisałam do MAC i liczę na jakąś pomoc, bo adres dostawy podałam prawidłowy.
Normalnie miszcze
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:36   #3095
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
No to teraz mi namieszałaś Pewnie będę musiała sama przetestować. Niech otworzą tego MACa w Kato wreszcie.
Szkoda, że najjaśniejszy Pro Long Wear to dopiero NW13
Ja tylko Cię informuje, ze nie na kazdej buzi Studio Fix sie sprawdza
Lepiej potetsować, bo potem kasa w błoto.

Na maca w kato to ja już czeka i doczekac sie nie moge od dawna

Ale Pro Long wychodzi w sumie na buzi jasno. Ale jak wspominałam, bedziesz miała okazję, to lepiej potestuj
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:51   #3096
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość



Normalnie miszcze
Napisałam im e-maila, ale chyba lepiej ich ścigać telefonicznie, prawda? Cholera, a już myślałam, że będziemy się dziś cieszyć swoim własnym towarzystwem z pomadką a tu takie meandry losu.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 17:02   #3097
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Karen wrzuciła filmik z obsługą nowych pędzli maca, tych a la szczoteczka do zębów http://www.youtube.com/watch?v=NvRS1XA9LaM
Smiesznie to wygląda w akcji
Uzywajac do twarzy moze faktycznie dobrze się sprawuja, bo do użycia do oczu nie jestem przekonana
Jak trafią do sklepu, to nie omieszkam sprawdzic na sobie z czystej ciekawości
Mi gdzieś mignęła ich niezwykle entuzjastyczna recenzja - tylko nie pamiętam już, czy to był blog czy jakieś forum (zagraniczne).

Wpadam jednak z inną sprawą - pytaniem. Ma może któraś z Was szminkę Feel My Pulse? Jak myślicie - mogę w niej iść na firmową imprezę, czy lepiej nie straszyć współpracowników?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 18:35   #3098
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
(...)

Wpadam jednak z inną sprawą - pytaniem. Ma może któraś z Was szminkę Feel My Pulse? Jak myślicie - mogę w niej iść na firmową imprezę, czy lepiej nie straszyć współpracowników?
Ja mam . Wg mnie spokojnie możesz się w nią "ubrać", na pewno nikogo straszyć nie będziesz . Ja ją wczoraj miałam w pracy i nikt na zawał nie zszedł .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 21:22   #3099
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Eh, oni w tym MAC online są chyba nieprzytomni Dzwonił do mnie przed chwilą kurier, że jest pod budynkiem z paczką. Zbiegłam radośnie a nikogo nie ma. Dzwonię czy jest pod prawidłowym numerem domu, on upiera się, że owszem, że obok salonu fryzjerskiego (tu nie ma salonu fryzjerskiego). Po paru sekundach upierania się, że jest pod wlaściwym adresem okazało się, że stoimy oboje na ulicy XX, ale on w Poznaniu a ja we Wrocławiu No i moja szmineczka w ten sposób jest zaginięta w akcji Napisałam do MAC i liczę na jakąś pomoc, bo adres dostawy podałam prawidłowy.

no naprawdę - Ola to dobrze podsumowała - MISZCZE
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 21:34   #3100
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam . Wg mnie spokojnie możesz się w nią "ubrać", na pewno nikogo straszyć nie będziesz . Ja ją wczoraj miałam w pracy i nikt na zawał nie zszedł .
Mam nadzieję że i u mnie tak będzie, bo w naszym biurze temat makijażu raczej nie istnieje, że się tak wyrażę
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 22:25   #3101
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że i u mnie tak będzie, bo w naszym biurze temat makijażu raczej nie istnieje, że się tak wyrażę
Tym lepiej. Niech się uczą. Będziesz trendsetterką .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 23:28   #3102
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tym lepiej. Niech się uczą. Będziesz trendsetterką .
ja to mam tendencje do robienia na złość i w im bardziej "stonowane" i zatwardziałe towarzystwo idę tym ostrzejszy odcień na usta daję tak z przekory sese
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 08:34   #3103
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja to mam tendencje do robienia na złość i w im bardziej "stonowane" i zatwardziałe towarzystwo idę tym ostrzejszy odcień na usta daję tak z przekory sese
Zasadniczo też tak mam . Czasem jednak, w pewnych miejscach i okolicznościach mi nie wypada i wtedy dopiero odpuszczam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 09:00   #3104
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja wczoraj wreszcie dorwałam szminkę Plumful Piękna jest
I pogadałam trochę z krakowskimi Macówkami - jedna z nich zajmuje się kolekcjami i zaklepała mi już Riri Whoo z kolejnej kolekcji Rihanny (niestety wcześniej się nie załapałam). W ogóle fajne te dziewczyny z krakowskiego Maca - tylko tego faceta, który tam pracuje nie za bardzo trawię
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 09:56   #3105
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wreszcie dorwałam szminkę Plumful Piękna jest
I pogadałam trochę z krakowskimi Macówkami - jedna z nich zajmuje się kolekcjami i zaklepała mi już Riri Whoo z kolejnej kolekcji Rihanny (niestety wcześniej się nie załapałam). W ogóle fajne te dziewczyny z krakowskiego Maca - tylko tego faceta, który tam pracuje nie za bardzo trawię
Ja też lubie Dziewczyny z krakowskiego maca, a najbardziej ta czarną mała Anie
A co do faceta - cóz pan Wojciech nie jest lubiany ze względu an swój specyficzny sposób bycia Ale uwierz, ma swoje zalety i potrafi być naprawdę pomocny I łądnie maluje Ja do niego nic nie mam i nawet go lubię
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-11-28 o 10:07
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 11:58   #3106
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No widzisz, czasem warto dać drugą szansę .
A jaki róż i cień kupiłaś?
A warto, warto
Kupiłam Mineralize blush kolor LOVE JOY, bo ja z tych czerwonolicych jestem, więc wszelkie różowe róze odpadają oraz cień PINK VENUS
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 21:44   #3107
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
No to teraz mi namieszałaś Pewnie będę musiała sama przetestować. Niech otworzą tego MACa w Kato wreszcie.
Szkoda, że najjaśniejszy Pro Long Wear to dopiero NW13

Mają otwierać MACa w Katowicach?
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 22:39   #3108
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Mają otwierać MACa w Katowicach?
Podobno w Dougim, tyle ze generalnie nei wiadomo czy faktycznie będzie, bo jakies wahania ciagle sa, chyba brak miejsca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 23:21   #3109
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Jak dlugo czeka sie na przesylke? Zamawialam 22.11 na nastepny dzien byl juz nr przesylki (ktory do dzis nie dziala) a kuriera ani sladu.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 23:25   #3110
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Jak dlugo czeka sie na przesylke? Zamawialam 22.11 na nastepny dzien byl juz nr przesylki (ktory do dzis nie dziala) a kuriera ani sladu.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
średnio od 3-5 dni. Pewno jutro dostaniesz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 23:31   #3111
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podobno w Dougim, tyle ze generalnie nei wiadomo czy faktycznie będzie, bo jakies wahania ciagle sa, chyba brak miejsca
Szczerze mówiąc nie rozumiem polityki MACa (ale pewnie się nie znam), otworzyli pięć salonów w całej Polsce, przy czym trzy są w Warszawie. Czyli de facto MAC dostępny jest w trzech miastach w Polsce. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie mogli otworzyć jednego w Warszawie, a pozostałe dwa np. w Trójmieście czy na Śląsku. Dla nich byłby to na pewno większy zysk, bo przy tych cenach mało kto zaryzykuje kupnem przez internet, bez możliwości przetestowania, albo chociaż zobaczenia na żywo. Jeśli ktoś widzi w tym choć odrobinę sensu i raczy mi to wytłumaczyć, będę dozgonnie wdzięczna
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 23:34   #3112
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie rozumiem polityki MACa (ale pewnie się nie znam), otworzyli pięć salonów w całej Polsce, przy czym trzy są w Warszawie. Czyli de facto MAC dostępny jest w trzech miastach w Polsce. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie mogli otworzyć jednego w Warszawie, a pozostałe dwa np. w Trójmieście czy na Śląsku. Dla nich byłby to na pewno większy zysk, bo przy tych cenach mało kto zaryzykuje kupnem przez internet, bez możliwości przetestowania, albo chociaż zobaczenia na żywo. Jeśli ktoś widzi w tym choć odrobinę sensu i raczy mi to wytłumaczyć, będę dozgonnie wdzięczna
Polityka jest taka, ze jak nie wiaodm o co chodzi, to chodzi o pieniądze
Generalnie jak to ktoś od nich tłumaczył - otwarcie takiego salonu, jakie sa w stolicy w Katowicach by sie nie sprawdziło, bo nie byłoby sprzedaży zadowalającej. Ponoć salony w Krk i Wro też nie przynosza takiego zysku, jak chcieli, dlatego nie otwierają kolejnych. I dlatego ewentualnie w kolaboracji z Douglasem. Takie były info.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 07:53   #3113
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Wydaje mi się, że MAC w galerii lub arkadach ewentualnie skytower lepiej by się miał Mówiąc o Wrocławiu. Niemniej jednak wiadomo, że w Wawie jest najwyższa siła nabywcza.
Moja szminka zaginęła. MAC nie odpisuje [dostałam 2 dni temu maila, ze moja wiadomość została przekierowana do odpowiedniego działu], paczki nie dostałam, koniec świata
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 07:56   #3114
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Witajcie
Lubię róże z MAC, ale wszystkie które mam są w ciepłej tonacji. Pomyślałam więc o chłodnym, delikatnym Well Dressed (chyba najbardziej znany) i wczoraj w salonie macając go, okazało się, że jest tak mało różowy, że aż biały. Praktycznie jak różowe rozświetlacze...No i pytanie do Was - jako poziom NC20, Bourjois HM 52-53, jest w ogóle sens do niego podchodzić? Czy on w ogóle daje jakiś kolor? W sieci jest mnóstwo zdjęć i swatchy i wszędzie wygląda jak blady róż, widoczny nawet na ciemniejszych cerach.
Używacie, macie?
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:33   #3115
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Witajcie
Lubię róże z MAC, ale wszystkie które mam są w ciepłej tonacji. Pomyślałam więc o chłodnym, delikatnym Well Dressed (chyba najbardziej znany) i wczoraj w salonie macając go, okazało się, że jest tak mało różowy, że aż biały. Praktycznie jak różowe rozświetlacze...No i pytanie do Was - jako poziom NC20, Bourjois HM 52-53, jest w ogóle sens do niego podchodzić? Czy on w ogóle daje jakiś kolor? W sieci jest mnóstwo zdjęć i swatchy i wszędzie wygląda jak blady róż, widoczny nawet na ciemniejszych cerach.
Używacie, macie?
Ja używam podkładów nw20 i mam róż WD i daje bardzo naturalny, delikatny efekt
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 05:53   #3116
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, uwielbiam kosmetyki od Maca, jednak szukam nowego podkładu. Mam cerę normalna, bez żadnych problemów, używając Mineralize mam wrażenie ze skóra jest przetłuszczona, a Studio Fix zaczął mi lekko wysuszyć skore, i ma za duże krycie, mimo nakładania różnymi sposobami, czy znajdę cos pomiędzy z asortymentu Maca?

Rownież szukam nowego pędzla do nakładania podkładu, ktory najlepiej polecacie?
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 07:24   #3117
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Lakethio jeśli chodzi o pędzel do pokładu to polecam z całego serca Nr 187 (tzw. skunks) bardzo ładnie rozprowadza podklad i sprawia, ze ładnie stapiania się ze skóra Ja go uwielbiam. Mam tez nr 130 ale ten lubię trochę mniej ze względu na wielkość (jest on sporo mniejszy niż 187) i muszę się nim mocno namachac by uzyskać ładny efekt. Używam go raczej jak schnie 187
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 10:43   #3118
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość

Rownież szukam nowego pędzla do nakładania podkładu, ktory najlepiej polecacie?
A ja do podkłądu polecam pędzle Samanthy Real Techniques, konkretnie Stippling Brush.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 15:53   #3119
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Lakethio jeśli chodzi o pędzel do pokładu to polecam z całego serca Nr 187 (tzw. skunks) bardzo ładnie rozprowadza podklad i sprawia, ze ładnie stapiania się ze skóra Ja go uwielbiam. Mam tez nr 130 ale ten lubię trochę mniej ze względu na wielkość (jest on sporo mniejszy niż 187) i muszę się nim mocno namachac by uzyskać ładny efekt. Używam go raczej jak schnie 187
To jest ten największy ? Chyba takim zwykle mnie malują w Macu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 21:17   #3120
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Witajcie
Lubię róże z MAC, ale wszystkie które mam są w ciepłej tonacji. Pomyślałam więc o chłodnym, delikatnym Well Dressed (chyba najbardziej znany) i wczoraj w salonie macając go, okazało się, że jest tak mało różowy, że aż biały. Praktycznie jak różowe rozświetlacze...No i pytanie do Was - jako poziom NC20, Bourjois HM 52-53, jest w ogóle sens do niego podchodzić? Czy on w ogóle daje jakiś kolor? W sieci jest mnóstwo zdjęć i swatchy i wszędzie wygląda jak blady róż, widoczny nawet na ciemniejszych cerach.
Używacie, macie?
mam ten roz i moim zdaniem zalezy jak go nalozysz, mozna stopniowac efekt i intensywnosc koloru. Na pewno bym nie powiedziala, ze jest malo rozowy czy malo widoczny. Czasem wydaje mi sie zbyt jaskrawy. Dla mnie naturalny, delikatny efekt daje Tenderling, no ale jestem bledsza niz Ty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.