Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 11:45   #961
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
po drugim teście jestem bardziej niz zadowolona z chanel le volume de chanel , tusz wyraźnie wydłuża, pogrubia, jest hebanowo czarny, szczoteczka a raczej szczota duża, silikonowe wypustki krótkie, jedyny problem który może wynikać ze tusz mam dopiero co otwarty to to, ze szybko malowane rzęsy troche posklejał ale nie ma tragedii, druga warstwę malowałam powoli i wszystko pięknie rozczesane

ja lubie silikonowe szczoteczki

kilka słow o diorshow iconic overcurl szczoteczka wygodna, precyzyjnie wygięta, tusz bardzo dobrze wydłuża, pięknie "otwiera oko" przez uniesienie rzęs, pogrubia delikatniej niż chanel.

oba w/w tusze po pierwszych testach bardzo lubię, zawsze tak mam ze pierwsze uzycie kwalifikuje produkt i te tusze zachwyciły mnie

natomiast YSL EFC u mnie zupełnie sie nie sprawdził, szczoteczka jest zbyt gęsta/zbita dla mnie...


Cori - my mamy zupełnie inne oceny mascar, obie sie nakręcamy, opsujemy a weryfikacja tego co nam odpowiada jest zupelnie różna



poczekajmy, za chwile będa na allegro po co dac klientom
Tak,zgadzam się z tą opinią,my wydajemy krocie,a dają nam próbki zapachu Lady Gagi

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39342802]A ja nie dostalam kuponu na maskare .

Na pocieszenie wczoraj dostalam info, ze moj Batycki tobolek juz w drodze.[/QUOTE]
Też nie dostałam,ale zanim bym dotarła pewnie i tak już by nie było

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Co do drogi pocztowej, to mam pewne podejrzenia Listy zwykłe dostaje raczej losowo



problem jest taki, ze oni chyba w systemie maja te wszystkie znizki, które wysyłaja do nas poczta/sms. Najlepiej chyba zadzwonic na infolinie zapytac jakie sie ma teraz aktywne znizki.
Tak,zgadzam się,że oni wysyłaja losowo.Dostałam pocztą zniżkę,ale już zaproszenia po miniaturke niestety nie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:49   #962
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


Tak,zgadzam się,że oni wysyłaja losowo.Dostałam pocztą zniżkę,ale już zaproszenia po miniaturke niestety nie

mi raczej chodzilo o to, ze poczta mi czesc listów gubi :P Bo nawet kuponu, który mial dojsc nie dostałam a widze, ze punkty sciągnelo juz dawno
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:54   #963
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
mi raczej chodzilo o to, ze poczta mi czesc listów gubi :P Bo nawet kuponu, który mial dojsc nie dostałam a widze, ze punkty sciągnelo juz dawno


---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

ale na -10% tez długo czekałam,niedawno dopiero doszły,a punkty już dawno były zabrane
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:55   #964
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Co do drogi pocztowej, to mam pewne podejrzenia Listy zwykłe dostaje raczej losowo

mówisz??? Ja tak narzekam na moją pocztę rejonową... ale raczej zwyklaki przychodzą do mnie jednak....



Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
problem jest taki, ze oni chyba w systemie maja te wszystkie znizki, które wysyłaja do nas poczta/sms. Najlepiej chyba zadzwonic na infolinie zapytac jakie sie ma teraz aktywne znizki.
albo nawet podejść do sklepu z kartą - pani przy kasie sprawdzi
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:58   #965
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

to ja w takim razie chyba udam się so Sephory w piątek i poprostu zapytam czy mogę skorzystać z VIP, a zależy mi bo chce kupić krem, mam nadzieję, że mi się uda bo nadal czekam na czarną karte, która powinna być już u mnie dawno
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:06   #966
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
to ja w takim razie chyba udam się so Sephory w piątek i poprostu zapytam czy mogę skorzystać z VIP, a zależy mi bo chce kupić krem, mam nadzieję, że mi się uda bo nadal czekam na czarną karte, która powinna być już u mnie dawno
Powinnaś,jeśli jest to zobaczą w systemie.Czasami jak mają dobry humor to dają od siebie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:07   #967
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

też dostałam pocztą to niby zaproszenie od chanel ale nawet się nie łudziłam że miniaturkę dorwę ... tylko czekać na allegro aż się pojawią - może z kuponem zniżkę dostanę hehehe

James sorry ale miłości z tego nie będzie - obejrzałam wczoraj dwa odcinki i zdania nie zmienię - nie dla mnie big bang
uśpiło mnie normalnie

za to obejrzałam sobie wczoraj Dziewczynę z Tatuażem bo mi przypomniałyście ze czeka - no i w sumie złe nie jest, tradycyjnei do książki się nie umywa bo trochę po łebkach leci, ale da się obejrzeć. Dziewczyna kapitalna, a Craiga jak nie lubiłam tak dalej nie lubię, wnerwia mnie ta jego obwisła warga
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-02-20 o 12:16
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 12:13   #968
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziewczyny, pamiętam, że niedawno dyskutowałyście o torebkach, więc jesteście obeznane w temacie. Polecicie mi jakąś dużą torbę shopper ze skóry? Szukam takiej od jakiegoś czasu, i albo ceny powalające przy kiepskim wykonaniu, albo coś mają nie tak... Z wyglądu podoba mi się ta :
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0%C4%86WIEKAMI
ale ma poliuretanowe, cienkie rączki, więc nie bardzo
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:20   #969
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
James sorry ale miłości z tego nie będzie - obejrzałam wczoraj dwa odcinki i zdania nie zmienię - nie dla mnie big bang
uśpiło mnie normalnie
Nie no, spoko .
Szkoda, ale jak masz sie meczyc to nie ma sensu .

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pamiętam, że niedawno dyskutowałyście o torebkach, więc jesteście obeznane w temacie. Polecicie mi jakąś dużą torbę shopper ze skóry? Szukam takiej od jakiegoś czasu, i albo ceny powalające przy kiepskim wykonaniu, albo coś mają nie tak... Z wyglądu podoba mi się ta :
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0%C4%86WIEKAMI
ale ma poliuretanowe, cienkie rączki, więc nie bardzo
Kiepski material.
Poza tym w Zarze ciezko znalezc dobrze wykonana torebke. Ja mam kopertowke, ktora kosztowala wiecej niz Twoja z linku. Zara niestety dobrze wykonane torebki ceni sobie bardzo . Niestety nawet wiekszosc tych drozszych jest kiepsko wykonana; vide shopper, ktory sie rysuje w jedna chwile.
Bardzo lubie Zare, ale torebkowo kuleje. Na sezon moze jedna torebka godna uwagi jest.

Z sieciowek to Massimo Dutto jedynie, ale tam torebki jeszcze drozsze niz w Zarze.
Zerknij na torebke DDiany. Nie byla jakas bardzo droga, ale z tego co pamietam skorzana . DDiana tez ja chwalila. Moze wiec od tego producenta cos znajdziesz?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-02-20 o 12:23
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:22   #970
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

ja jestem rozczarowana - nie mam ani kuponu na VIPy ani SMSa na VIPy, ani zaproszenia po próbkę tuszu

czy jak będę dzwonić na infolinię to potrzebuję numeru karty, bo akurat nie mam przy sobie?

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2013-02-20 o 12:23
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:23   #971
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

mówisz??? Ja tak narzekam na moją pocztę rejonową... ale raczej zwyklaki przychodzą do mnie jednak....



albo nawet podejść do sklepu z kartą - pani przy kasie sprawdzi
Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
to ja w takim razie chyba udam się so Sephory w piątek i poprostu zapytam czy mogę skorzystać z VIP, a zależy mi bo chce kupić krem, mam nadzieję, że mi się uda bo nadal czekam na czarną karte, która powinna być już u mnie dawno
A jak nawet nie będzie w systemi zniżki to jak trafisz na miłą konsultantkę to myślę, że da Ci rabat. Kiedyś o vipach dowiedziałam się od Was nie mając żadnego potwierdzenia od Sephory, że mi również ta zniżka przysługuje . W sklepie jak okazało się, że nie mam zniżki w systemie to konsultantka wzięła jakąś kartkę z kodem i zniżkę dostałam . Kiedyś dostałam kupon ze zniżką, ale pomyliły mi się daty i byłam w S. dzień przed rozpoczęciem vipów i też zniżkę dostałam . Wiem, że dziewczyny piszą czasami, że konsultantki nie zawsze są przychylne, i tak sobie myślę, że ja mam chyba szczęście do tych miłych i pomocnych (tfu, tfu )

Co do miniaturek to ponoć tylko po 5 na sklep dostali i pewnie większość była porezerwowana. Nastepnym razem jak dostanę takie zaproszenie (o ile jeszcze kiedyś dostanę ) to zadzwonię szybciej do S. i też poproszę o odłożenie.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Powinnaś,jeśli jest to zobaczą w systemie.Czasami jak mają dobry humor to dają od siebie
Dokładnie
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 12:25   #972
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez madziuchna78 Pokaż wiadomość
Ja szukam, a tu cena wielce zachęcająca. Owszem Horizon na wagę złota niemal... Nic tylko brać Na szczęście Martii obiecała mi pomóc
Horizon robi furorę na ebayu.. powariowali z tymi cenami
kupiłam już bilety.. lecę 4 kwietnia
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:31   #973
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
...
kilka słow o diorshow iconic overcurl szczoteczka wygodna, precyzyjnie wygięta, tusz bardzo dobrze wydłuża, pięknie "otwiera oko" przez uniesienie rzęs, pogrubia delikatniej niż chanel.

...
o! to mnie cieszy, bo lubię bardzo Iconica i zamierzam się jakoś na ten nowy, ale z pewną nieśmiałością

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
...

Zaś do silikonowych szczoteczek wcześniej nie byłam przekonana, bo efekt taki sobie, ale odkąd mam taką macową, to złego słowa nie powiem
mi silikonowe bardzo służą, bo mam wredzioszkowe rzęsy - niby długie i gęste, ale nędznej jakości: miękkie jak włosy i skleja je prawie wszystko, potem mam pogrubione, ale 3 sztuki

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tak,zgadzam się z tą opinią,my wydajemy krocie,a dają nam próbki zapachu Lady Gagi.. .(
zaraz tam zapachu, wielkie słowa
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:31   #974
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pamiętam, że niedawno dyskutowałyście o torebkach, więc jesteście obeznane w temacie. Polecicie mi jakąś dużą torbę shopper ze skóry? Szukam takiej od jakiegoś czasu, i albo ceny powalające przy kiepskim wykonaniu, albo coś mają nie tak... Z wyglądu podoba mi się ta :
www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358019/1098568/TORBA%20SHOPPER%20Z%20PAS KAMI%20OZDOBIONYMI%20%C4% 86WIEKAMI
ale ma poliuretanowe, cienkie rączki, więc nie bardzo
Ja ze swojej strony, z takiej średniej półki cenowej, mogę polecić torebki Gino Rossi, od lat jestem wierna tej marce i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Tylko nie wiem czy coś z ich nowej kolekcji przypadnie Ci do gustu.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:36   #975
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Solciuchna ja mam ,na zimę dla mnie ok,do płaszcza/kutrki natomisat na wiosnę muszę kupić nową,bo ta zbyt duża dla mnie

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
o! to mnie cieszy, bo lubię bardzo Iconica i zamierzam się jakoś na ten nowy, ale z pewną nieśmiałością

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------



mi silikonowe bardzo służą, bo mam wredzioszkowe rzęsy - niby długie i gęste, ale nędznej jakości: miękkie jak włosy i skleja je prawie wszystko, potem mam pogrubione, ale 3 sztuki

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



zaraz tam zapachu, wielkie słowa
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:41   #976
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
...Wiem, że dziewczyny piszą czasami, że konsultantki nie zawsze są przychylne, i tak sobie myślę, że ja mam chyba szczęście do tych miłych i pomocnych (tfu, tfu )

...
no ja też jakoś nie narzekam, a nawet przeciwnie (tfu, tfu, przez lewe ramię), zawsze się starają i nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby mi np. ktoś próbki podkładu czy kremu pożałował, a ponoć się zdarza

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pamiętam, że niedawno dyskutowałyście o torebkach, więc jesteście obeznane w temacie. Polecicie mi jakąś dużą torbę shopper ze skóry? Szukam takiej od jakiegoś czasu, i albo ceny powalające przy kiepskim wykonaniu, albo coś mają nie tak... Z wyglądu podoba mi się ta :
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0%C4%86WIEKAMI
ale ma poliuretanowe, cienkie rączki, więc nie bardzo
ja tam się wnerwiłam rok temu, no może półtora i kupiłam zarąbistą torbę typu shopper bag, z prawdziwej skóry, pięknie wykonaną na ... Marywilskiej
zaczęło sięod szukania na all, a znajoma mi powiedziała, że tam na Marywilskiej są. Pojechałam, kupiłam, za około 250 zyli i do dziś mam, nadal jest świetna i nikt nie chce wierzyć, że stamtąd
jak znajdę gdzieś fotkę to wkleję

edt: znalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torba.jpg (33,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torba2.jpg (29,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torba3.jpg (40,6 KB, 31 załadowań)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-02-20 o 12:49
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:57   #977
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

mówisz??? Ja tak narzekam na moją pocztę rejonową... ale raczej zwyklaki przychodzą do mnie jednak....
Ja na poxzte nie narzekam, listonosz to w ogole swietny, wszystko nosi. Wydaje mi sie, ze one gina gdzies w trasie

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
to ja w takim razie chyba udam się so Sephory w piątek i poprostu zapytam czy mogę skorzystać z VIP, a zależy mi bo chce kupić krem, mam nadzieję, że mi się uda bo nadal czekam na czarną karte, która powinna być już u mnie dawno
Jedna dobra rada ode mnie - jak ja juz dostaniesz, a nie bedzie imienna to zadzwon na infolinię i sprawdz czy to na pewno twoja

Ja dostałam cudzą

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ja jestem rozczarowana - nie mam ani kuponu na VIPy ani SMSa na VIPy, ani zaproszenia po próbkę tuszu

czy jak będę dzwonić na infolinię to potrzebuję numeru karty, bo akurat nie mam przy sobie?
nie, moga Cię zidentyfikowac inaczej
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:09   #978
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pamiętam, że niedawno dyskutowałyście o torebkach, więc jesteście obeznane w temacie. Polecicie mi jakąś dużą torbę shopper ze skóry? Szukam takiej od jakiegoś czasu, i albo ceny powalające przy kiepskim wykonaniu, albo coś mają nie tak... Z wyglądu podoba mi się ta :
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0%C4%86WIEKAMI
ale ma poliuretanowe, cienkie rączki, więc nie bardzo
nie rozumiem niektorych torebek z zary za 3 stowy z poliuretanu

ja obecnie z shopperowatych to kocham miloscia absolutna moja nowa furle i na inne nie patrze, wiec nie poradze za bardzo

a tego typu tez jest batycki omawiany tu duzo ostatnio generalnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:11   #979
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
...
ja obecnie z shopperowatych to kocham miloscia absolutna moja nowa furle i na inne nie patrze, wiec nie poradze za bardzo

...
się nie dziwię
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 13:12   #980
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

wy tak narzekacie na listonoszy, a ja zamowilam blenderek z punktow payback [odwyk mam od kupowania to punkty zuzywam ] i dzwoni kurier, ze kolo 11 chce przyjechac, ja mu mowie, ze do 15 jestem w pracy i on sam z siebie zaproponowal, ze przekaze to koledze jakiemus, ktory mi to do pracy dostarczy. w szoku bylam takim, ze hej
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:18   #981
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

pin3ska - dziękuję za odp.

ilios - uu...ja tez jestem w szoku u mnie nigdy takie cos nie miało miejsca
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:52   #982
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ja się zaraz powieszę. Wszystkie pazury mam polamane, wszystkie się rozdwajaja. Włosy mi leca. Wciąż jest uch tak mało, ze płakać mi się chce.
A byli już lepiej. Nie wiem co się dzieje. 3 miesiąc temu tabsy anty odstawilam.
Do tego ostatnio byłam zmęczona i myjąc się przypadkowo sięgnęłam po szampon współlokatorki. Łupież tłusty po Dove już drugi tydzień mam. Głowa mnie swędzi.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:02   #983
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39348454]Ja się zaraz powieszę. Wszystkie pazury mam polamane, wszystkie się rozdwajaja. Włosy mi leca. Wciąż jest uch tak mało, ze płakać mi się chce.
....[/QUOTE]


zima się kończy,organizm może wymęczony
na skórę, pazurki i włosy polecam Merz Special, naprawdę działa
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:08   #984
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

zima się kończy,organizm może wymęczony
na skórę, pazurki i włosy polecam Merz Special, naprawdę działa
Mi Merz Special w ogole nie pomogł

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39348454]
Do tego ostatnio byłam zmęczona i myjąc się przypadkowo sięgnęłam po szampon współlokatorki. Łupież tłusty po Dove już drugi tydzień mam. Głowa mnie swędzi.[/QUOTE]


Nie drap tylko
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:10   #985
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Horizon robi furorę na ebayu.. powariowali z tymi cenami
kupiłam już bilety.. lecę 4 kwietnia
Będę pamiętać już wpisałam do kalendarza
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:39   #986
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja tam się wnerwiłam rok temu, no może półtora i kupiłam zarąbistą torbę typu shopper bag, z prawdziwej skóry, pięknie wykonaną na ... Marywilskiej
zaczęło sięod szukania na all, a znajoma mi powiedziała, że tam na Marywilskiej są. Pojechałam, kupiłam, za około 250 zyli i do dziś mam, nadal jest świetna i nikt nie chce wierzyć, że stamtąd
jak znajdę gdzieś fotkę to wkleję

edt: znalazłam
Parę dni temu w jednym z opolskich sklepów w galerii Karolinka widziałam taką samą, tylko czarną, za 429 zł . Nie wiem czy to możliwe (nie mam pojęcia o co chodzi z Marywilską ), ale głowę bym sobie dała uciąć, że to ta sama torebka. Bardzo ładna zresztą, tylko w środku miała jeden zapinany na zamek worek-kieszeń i absolutnie żadnej przegródki, co mnie troszkę zniechęciło .

Wczoraj dostałam kupon - niespodziankę z Sephory - rozumiem, że mogę go sobie wsadzić gdzie tam chcę, ale na gratisową miniaturę tuszu Chanel to się już nie załapię . Miałabym trzecią do kompletu (pozostałe oczywiście sama kupiłam na All).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:47   #987
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

zima się kończy,organizm może wymęczony
na skórę, pazurki i włosy polecam Merz Special, naprawdę działa
Mi po 1 opakowaniu przybylo 4 kilo - bynajmniej nie jest to waga wlosow:/
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:51   #988
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Parę dni temu w jednym z opolskich sklepów w galerii Karolinka widziałam taką samą, tylko czarną, za 429 zł . Nie wiem czy to możliwe (nie mam pojęcia o co chodzi z Marywilską ), ale głowę bym sobie dała uciąć, że to ta sama torebka. Bardzo ładna zresztą, tylko w środku miała jeden zapinany na zamek worek-kieszeń i absolutnie żadnej przegródki, co mnie troszkę zniechęciło .

...
bardzo mozliwe, szczególnie jak to był butik niesieciowy

Marywilska, to takie hale handlowe, na ul. Marywilskiej właśnie w Wawce, przeniosła się tam też część kupców z dawnego, a słynnego targowiska na Stadionie, handlują hurtowo i detalicznie i tam zaopatrują się często slepy, sprzedając po odpowiednim:brzydal: narzucie
na alledrogo też można je kupić sporo taniej,

ja jestem badzo zadowolona, bo i skóra okazała się po ponad roku noszenia bez zarzutu, mimo deszczu, śniegu i słońca jest w superstanie, kolor starzeje się szlachetnie, dla mnie bomba

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Mi po 1 opakowaniu przybylo 4 kilo - bynajmniej nie jest to waga wlosow:/

myślę, że raczej nie było to winą witamin i mikroelementów
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 16:48   #989
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dzięki Dziewczyny za podpowiedzi odnośnie torebek
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie rozumiem niektorych torebek z zary za 3 stowy z poliuretanu

ja obecnie z shopperowatych to kocham miloscia absolutna moja nowa furle i na inne nie patrze, wiec nie poradze za bardzo

a tego typu tez jest batycki omawiany tu duzo ostatnio generalnie
Ona jest z naturalnego zamszu, tylko rączki ma z poliuretanu. Piękna torebka!

Właśnie mam problem, bo jestem strasznie wybredna, chciałabym czarną, ale z pazurem, a nie taką prostą... Pewnie skończy się na DIY

Ehh, dzisiaj pół dnia latałam na pocztę. Nadawałam w zeszłym tygodniu 2 paczki, jedną swoją, drugą koleżanki. Osoba, która mnie obsługiwała, pomyliła nalepki adresowe mimo, że na kartonie adresy były wpisane. Paczki powędrowały do odmiennych miejsc przeznaczenia. Teraz muszę dzwonić (a żeby to jeszcze się dodzwonić!), łazić, reklamować, ciągać koleżankę, czas tracić

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39348454]Ja się zaraz powieszę. Wszystkie pazury mam polamane, wszystkie się rozdwajaja. Włosy mi leca. Wciąż jest uch tak mało, ze płakać mi się chce.
A byli już lepiej. Nie wiem co się dzieje. 3 miesiąc temu tabsy anty odstawilam.
Do tego ostatnio byłam zmęczona i myjąc się przypadkowo sięgnęłam po szampon współlokatorki. Łupież tłusty po Dove już drugi tydzień mam. Głowa mnie swędzi.[/QUOTE]
OMG, masakra. Teraz bym jakiegoś Dove czy Pantene nie tknęła
James, a może masz niedobór jakiś witamin? Ja zauważyłam u siebie, że po suplementacji B3 jest ze mną lepiej.

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2013-02-20 o 16:50
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 17:13   #990
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
bardzo mozliwe, szczególnie jak to był butik niesieciowy

Marywilska, to takie hale handlowe, na ul. Marywilskiej właśnie w Wawce, przeniosła się tam też część kupców z dawnego, a słynnego targowiska na Stadionie, handlują hurtowo i detalicznie i tam zaopatrują się często slepy, sprzedając po odpowiednim:brzydal: narzucie
na alledrogo też można je kupić sporo taniej,

ja jestem badzo zadowolona, bo i skóra okazała się po ponad roku noszenia bez zarzutu, mimo deszczu, śniegu i słońca jest w superstanie, kolor starzeje się szlachetnie, dla mnie bomba
Dzięki za wyjaśnienie co do Marywilskiej .
Ten butik, w którym widziałam tę torebkę to właśnie nie sieciówka i mają tam produkty różnych firm, więc to pewnie ta sama torebka, co Ty masz, tylko kurczę przebitka spora . Za 250 zł to bym brała bez mrugnięcia okiem, zwłaszcza jak mówisz, że jakościowo dobra. Może na All poszukam .
Btw - brązowa ładniejsza , ale ja tylko czarne noszę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.