Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-27, 14:31   #3751
Ailate
Przyczajenie
 
Avatar Ailate
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 29
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dzięki dziewczyny, w takim razie liczę na pierwszy urlop z nienagannym manicure
Ailate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 14:59   #3752
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ma_g_da Pokaż wiadomość
Pomocy! Wczoraj robiłam mamie hybrydy. Chciala polączyć kolor zółty i czarny. Kciuki są czarne a na nie nałożyłam pyłek. Wszysto wczoraj było super aż dziś po południu mama pokazuje mi pazury a prawy kciuk zrobił się gumowaty i zdarła go... Lewy sie trzymal aczkolwiek postanowilam go spiłować żeby zobaczyć czy też zacznie się dzielić... no i zaczął. Pierwszy raz coś takiego mi się stało. Używałam czarnego do zdobień nigdy jeszcze nie miałam okazji polożyć go na cały paznokieć. Warstwy były cienkie, nic nie bylo zmarszczone no na prawde nie mam pomyslu co jest nie tak. Wszystkie inne kolory trzymają się mase czasu bez żadnych odprysków a tu taka sytuacja ;\
chyba u mnie działo się to samo, na początku ok a po kilku dniach schodziła gumowa warstwa, tak jakby druga warstwa koloru zeszła a pierwsza zostawała na paznokciu
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 15:41   #3753
KiziaGryzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 36
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dobra przebrnęłam ! Przeczytałam prawie cały wątek.

Mam do was kilka pytań. Czy próbowała któraś z was, po przedłużeniu hardem lub hardem milk, położyć warstwę żelu? Myślę że przedłużenie byłoby mniej elastyczne i giętkie, a przecież nie ściągacie harda do odświeżenia mani (z żelem mógłby być problem przy ściąganiu) ? Mam dylemat z baza i topem bo mialam z CZ ale słaba jest. Jeszcze jak ktoś ma mocne paznokcie i nie dłubie w nich to się trzyma ale jak już ktoś ma słabsze pazurki to odchodzi płatamai :P
KiziaGryzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 15:52   #3754
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez KiziaGryzia Pokaż wiadomość
Dobra przebrnęłam ! Przeczytałam prawie cały wątek.

Mam do was kilka pytań. Czy próbowała któraś z was, po przedłużeniu hardem lub hardem milk, położyć warstwę żelu? Myślę że przedłużenie byłoby mniej elastyczne i giętkie, a przecież nie ściągacie harda do odświeżenia mani (z żelem mógłby być problem przy ściąganiu) ? Mam dylemat z baza i topem bo mialam z CZ ale słaba jest. Jeszcze jak ktoś ma mocne paznokcie i nie dłubie w nich to się trzyma ale jak już ktoś ma słabsze pazurki to odchodzi płatamai :P
Ale jaki to ma sens, nie lepiej przedłużyć od razu żelem?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 18:05   #3755
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=802369

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------



6W to guzik nie lampa. Za słaba moc. Za tą kasę zamówisz z ali CCFL & LED tylko trzeba niestety na nią poczekać. Więcej szczegółów w wątku o lampach led.
Dziękuję bardzo!
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 19:13   #3756
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=802369

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------



6W to guzik nie lampa. Za słaba moc. Za tą kasę zamówisz z ali CCFL & LED tylko trzeba niestety na nią poczekać. Więcej szczegółów w wątku o lampach led.
Właśnie tę ccfl &led zamówiłam 199zl koszt stwierdziłam ze doloze a będzie trwalsza teraz czekam na zakupy i bede dzialac 😉
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 20:59   #3757
cosmeticana
cosmeticana
 
Avatar cosmeticana
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Są kolory Semilac, które nie wyjdą pod LEDem , warto użyć UV 36 W 120 sec i efekt 100%
cosmeticana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 22:30   #3758
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczynki do tej pory używałam acetonu Semilaca i cleanera tzn diamon cosmetics powiedzcie mi czy znacie jakieś tańsze zamienniki, które równie dobrze zadziałają na hybrydę tej marki?
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 06:05   #3759
KiziaGryzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 36
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ale jaki to ma sens, nie lepiej przedłużyć od razu żelem?
Ja myślę że ma bo jednak hybryda z jedną warstwą żelu to nie to samo co przedłużanie żelem. Tym bardziej że jak pomyślę o budowaniu krzywej a potem tarciu pilnikiem to aż mnie wszystko swędzi Więcej czasu schodzi na żelach.

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Dziewczynki do tej pory używałam acetonu Semilaca i cleanera tzn diamon cosmetics powiedzcie mi czy znacie jakieś tańsze zamienniki, które równie dobrze zadziałają na hybrydę tej marki?
Ja używałam z Cosmetics Zone ale nie pamiętam ile kosztował. Ale ogólnie był ok. Robił to co miał robić Teraz mam zamiar spróbować tego z Semilac.
KiziaGryzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 06:24   #3760
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez cosmeticana Pokaż wiadomość
Są kolory Semilac, które nie wyjdą pod LEDem , warto użyć UV 36 W 120 sec i efekt 100%
lampa ccfl & Led jak sama nazwa wskazuje, jest połączeniem led i świetlówki led. Więc utwardzi też "nieledowe" produkty.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 07:58   #3761
dominadudziak
Raczkowanie
 
Avatar dominadudziak
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

a mnie się utwardza ta lampa od semilac, mimo że czarny semilac utwardza się tylko w UV, utwardzałam w tej ledówce ultra cienkie warstwy i bez marszczenia
dominadudziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 08:23   #3762
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Dziewczynki do tej pory używałam acetonu Semilaca i cleanera tzn diamon cosmetics powiedzcie mi czy znacie jakieś tańsze zamienniki, które równie dobrze zadziałają na hybrydę tej marki?
Ja bardzo lubie cleaner silcare. Miałam też i z diamond cosmetics i cosmetics zone ale silcare mi odpowiada najbardziej. Aceton mam z cosmetics zone ale i tak najlepiej mi się zdejmuje mani zielonym zmywaczem isana z rossmana
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 08:26   #3763
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
lampa ccfl & Led jak sama nazwa wskazuje, jest połączeniem led i świetlówki led. Więc utwardzi też "nieledowe" produkty.
Niestety czarny Semilac potrafi sprawiać problemy w tej lampie. Utwardzałam go w niej 1 min i wszystko pięknie ładnie, a parę dni i zrobił mi się bąbel powietrza na wskazującym
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 08:36   #3764
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Dziewczynki do tej pory używałam acetonu Semilaca i cleanera tzn diamon cosmetics powiedzcie mi czy znacie jakieś tańsze zamienniki, które równie dobrze zadziałają na hybrydę tej marki?
aceton mam z silcae i jest ok, cleaner z CZ i też się dobrze sprawuje oba produkty kosztują ok 20zł za litr
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 08:47   #3765
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez KiziaGryzia Pokaż wiadomość
Ja myślę że ma bo jednak hybryda z jedną warstwą żelu to nie to samo co przedłużanie żelem. Tym bardziej że jak pomyślę o budowaniu krzywej a potem tarciu pilnikiem to aż mnie wszystko swędzi Więcej czasu schodzi na żelach.

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------



Ja używałam z Cosmetics Zone ale nie pamiętam ile kosztował. Ale ogólnie był ok. Robił to co miał robić Teraz mam zamiar spróbować tego z Semilac.
Ale jak przedłużasz hardem to też powinno się krzywą zbudować. Wydaje mi się, że żel na hardzie możę pękać, bo jest twardszy. Jak już to na odwrót - hard na żel
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 08:55   #3766
KiziaGryzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 36
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ale jak przedłużasz hardem to też powinno się krzywą zbudować. Wydaje mi się, że żel na hardzie możę pękać, bo jest twardszy. Jak już to na odwrót - hard na żel
Będę kombinować i dam znać jak wyszło
Jak miałybyście kupować same kolory (bez bazy i topu) to kupiłybyście ponownie Semilac, czy jest aż tak źle że lepiej nie pakować pieniędzy ? Zakochałam się w tym Canary Green
KiziaGryzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 09:08   #3767
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez KiziaGryzia Pokaż wiadomość
Będę kombinować i dam znać jak wyszło
Jak miałybyście kupować same kolory (bez bazy i topu) to kupiłybyście ponownie Semilac, czy jest aż tak źle że lepiej nie pakować pieniędzy ? Zakochałam się w tym Canary Green
Próbuj, w sumie ciekawe co z tego wyjdzie

Ja mam ok 10 kolorów z Semilaka i jestem zadowolona. Ale wszystkie są jeszcze ze starej serii, tej po 6ml. Na dniach będę miała 2 kolory z nowej kolekcji to porównam czy coś się zmieniło natomiast jak chodzi o cenę to trochę poszaleli ostatnio, CZ jest sporo tańsze a równie dobre. No ale nie mają takiego marketingu
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 09:19   #3768
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez KiziaGryzia Pokaż wiadomość
Będę kombinować i dam znać jak wyszło
Jak miałybyście kupować same kolory (bez bazy i topu) to kupiłybyście ponownie Semilac, czy jest aż tak źle że lepiej nie pakować pieniędzy ? Zakochałam się w tym Canary Green
ja zaczynałam od CZ, potem wpadłam w falę zachwytów na Semilakiem i kupiłam kilka kolorów. Teraz od pół roku kupuję tylko CZ. Dziś przyszło mi 6 nowych kolorów. Semilaka powoli sprzedaję bo wolę jednak rzadsze CZ z węższym pędzelkiem
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 09:24   #3769
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Próbuj, w sumie ciekawe co z tego wyjdzie

Ja mam ok 10 kolorów z Semilaka i jestem zadowolona. Ale wszystkie są jeszcze ze starej serii, tej po 6ml. Na dniach będę miała 2 kolory z nowej kolekcji to porównam czy coś się zmieniło natomiast jak chodzi o cenę to trochę poszaleli ostatnio, CZ jest sporo tańsze a równie dobre. No ale nie mają takiego marketingu
Tiaa szczególnie jak ostanio youtuberki tak zachwalaja semilaca i chyba tylko jedna recenzje z gorsza opinia widziałam. Mam cały czas wrażenie ze kłamią i gadają głupoty.
Może kupie sobie limonkowy z semilaca ale to też nie mam parcia po tym co tu ostatnio czytam ;p

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 09:40   #3770
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Próbuj, w sumie ciekawe co z tego wyjdzie

Ja mam ok 10 kolorów z Semilaka i jestem zadowolona. Ale wszystkie są jeszcze ze starej serii, tej po 6ml. Na dniach będę miała 2 kolory z nowej kolekcji to porównam czy coś się zmieniło natomiast jak chodzi o cenę to trochę poszaleli ostatnio, CZ jest sporo tańsze a równie dobre. No ale nie mają takiego marketingu
Ja mam 8 semilacow, 4 po 6ml i 4 po 7ml dużej różnicy między nimi nie widzę oprócz wielkości butelki A co do ich marketingu "blogowego " to bardzo mi się nie podoba
Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Tiaa szczególnie jak ostanio youtuberki tak zachwalaja semilaca i chyba tylko jedna recenzje z gorsza opinia widziałam. Mam cały czas wrażenie ze kłamią i gadają głupoty.
Może kupie sobie limonkowy z semilaca ale to też nie mam parcia po tym co tu ostatnio czytam ;p

nabazgrane w notatniku
Szlag mnie już z nimi trafia... Napisałam ostatnio jednej w komentarzu, że nie powinna wstawiać filmów jak się robi hybrydy, bo wiele mlodziutkich i glupiutkich dziewczyn kupuje sobie taki zestaw do samodzielnego wykonania hybryd, robi je bez przestrzegania żadnych zasad higieny i zaraża inne osoby chorobami. Wielka youtuberka odpisała mi, że największą krzywdą jaką można sobie lub komuś zrobić to przepiłowanie płytki po prostu ręce opadają... Wszystko dla mamony...

Wysłane z mojego szmat-fona
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 09:52   #3771
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja mam wrażenie, że te wszystkie pochwały Semilaka na blogach są efektem korzystnej współpracy (blogerki dostają za free te lakiery i pewnie w kontrakcie mają zaznaczone jak zareklamować te lakiery - nie mówię, że wszystkie).
ale dziwne jest to, że każda blogerka używa właśnie Semilac i to mniej więcej w tym samym czasie większość zaczęła pisać na swoich blogach o tej firmie.

Zawsze uwielbiałam blogi czytać, teraz większość wpisów to sponsorowane współprace... i jak wierzyć w rzetelność takiej recenzji?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 10:07   #3772
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Też mam takie wrażenie pierwsze Semilaki kupowałam ponad rok temu i wtedy była to mało znana marka, ciężko bylo znaleźć jakieś opinie.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 10:23   #3773
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja mam wrażenie, że te wszystkie pochwały Semilaka na blogach są efektem korzystnej współpracy (blogerki dostają za free te lakiery i pewnie w kontrakcie mają zaznaczone jak zareklamować te lakiery - nie mówię, że wszystkie).
ale dziwne jest to, że każda blogerka używa właśnie Semilac i to mniej więcej w tym samym czasie większość zaczęła pisać na swoich blogach o tej firmie.

Zawsze uwielbiałam blogi czytać, teraz większość wpisów to sponsorowane współprace... i jak wierzyć w rzetelność takiej recenzji?
Wątpię, żeby tylko lakiery dostawały

Wysłane z mojego szmat-fona
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 10:36   #3774
KiziaGryzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 36
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja zaczynałam od CZ, potem wpadłam w falę zachwytów na Semilakiem i kupiłam kilka kolorów. Teraz od pół roku kupuję tylko CZ. Dziś przyszło mi 6 nowych kolorów. Semilaka powoli sprzedaję bo wolę jednak rzadsze CZ z węższym pędzelkiem
Ja jestem w kropce. Wygrałam bon do wykorzystania w jednej z drogerii internetowej no i oni mają tylko Semilaci. Na razie w koszyku mam bazę, top, harda, mardi gras, canary green,cleaner a reszta to pilniki itp. I nie wiem czy brać więcej kolorów, czy kupić z CZ
KiziaGryzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 11:05   #3775
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Wydaje mi się, że Semilac ma po prostu najlepszy PR, ja jak zaczynałam się interesować hybrydami, to znałam tylko Shelac i Semilac właśnie, przy czym te drugie wychodziły korzystniej cenowo. Dopiero jak poszukałam na wizażu i poczytałam kilka tygodni, to ogarnęłam też inne firmy. Dla 'normalnego' człowieka semilac jest po prostu bardziej dostępny i wymaga mniej szukania i czytania - ot, cały zestaw i jedziemy. Zupełnie inną kwestią jest, że nie rozumiem, jak można nie zrobić choćby częściowego wywiadu, zanim się coś na sobie wypróbuje

Także nie wkładałabym wszystkich vlogerek do jednego worka, bo przynajmniej w części łatka 'dostała za darmo, więc reklamuje' jest krzywdząca. Dla mnie dużo gorsze jest, że jedna z bardziej znanych vlogerek zrobiła ostatnio film o zdejmowaniu hybryd, który woła o pomstę do nieba - pomijając fakt, że miała położone masakrycznie grube warstwy + oczywiście ani słowa o podstawowych zasadach higieny, a jednak takie filmy oglądają również osoby młodsze, które chcą, żeby było ładnie, a niekoniecznie bezpiecznie. No i po takim katowaniu paznokci podczas zdejmowania, część osób będzie robiło tak samo - bezrefleksyjnie wg mnie, zamiast poszukać lepiej odmaczających się produktów, a część w ogóle zniechęci się do hybryd, wychodząc z założenia, że nie będzie niszczyć paznokci.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 11:37   #3776
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mam mnostwo kolorow semilac i z wiekszosci jestem zadowolona. Ostatnio jednak kupilam tez neo nail i moge powiedziec ze sa rownie dobre, ciut tansze i mniej znane
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 11:48   #3777
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Semilac ma po prostu najlepszy PR, ja jak zaczynałam się interesować hybrydami, to znałam tylko Shelac i Semilac właśnie, przy czym te drugie wychodziły korzystniej cenowo. Dopiero jak poszukałam na wizażu i poczytałam kilka tygodni, to ogarnęłam też inne firmy. Dla 'normalnego' człowieka semilac jest po prostu bardziej dostępny i wymaga mniej szukania i czytania - ot, cały zestaw i jedziemy. Zupełnie inną kwestią jest, że nie rozumiem, jak można nie zrobić choćby częściowego wywiadu, zanim się coś na sobie wypróbuje

Także nie wkładałabym wszystkich vlogerek do jednego worka, bo przynajmniej w części łatka 'dostała za darmo, więc reklamuje' jest krzywdząca. Dla mnie dużo gorsze jest, że jedna z bardziej znanych vlogerek zrobiła ostatnio film o zdejmowaniu hybryd, który woła o pomstę do nieba - pomijając fakt, że miała położone masakrycznie grube warstwy + oczywiście ani słowa o podstawowych zasadach higieny, a jednak takie filmy oglądają również osoby młodsze, które chcą, żeby było ładnie, a niekoniecznie bezpiecznie. No i po takim katowaniu paznokci podczas zdejmowania, część osób będzie robiło tak samo - bezrefleksyjnie wg mnie, zamiast poszukać lepiej odmaczających się produktów, a część w ogóle zniechęci się do hybryd, wychodząc z założenia, że nie będzie niszczyć paznokci.
Widzę, że to ta sama co jej dałam "hejtującego" komcia. Też byłam przerażona grubością jej paznokci, moje przedłużane hardem były cieńsze

Wysłane z mojego szmat-fona
__________________

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2015-07-28 o 12:25
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 11:50   #3778
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dajcie namiar na ta vlogerke. Chetnie zobaczę
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 11:53   #3779
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Karolina ze stylizacji

Wysłane z mojego szmat-fona
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 11:55   #3780
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.