Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 09:18   #121
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Nie rozumiem HQhair. Dostalam od nich kod na -20% i chcialam wykorzystac na lakiery Essie 3x2 + dodaja jaka odzywke. Dodaje wszystko do koszyka, wpisuje kod i mi odejmuje tylko 10%. Napisalam do nich, przez formularz na stronie i przez Fejsa. Przez formularz mi odpisuja, ze bardzo im przykro i zebym zrobila zamowienie i mi oddadza te 10%, a przez Fejsa mi pisza, ze niestety Essie nie wchodzi na moj kod, bo to jest Offer i oferty sa wykluczone Ale balagan.

W koncu sie wkurzylam i zamawiam przez neta a lokalnej perfumerii, dojdzie w ciagu 3 dni, cena w sumie tylko 2 euro wiecej za zamowienie choc bez bonusowej odzywki, ale ta i tak chyba jest juz discontinued.

W ogole jestem zakochana w lakierach Essie Nie wiem czemu jakos wczesniej je omijalam i kupowalam tylko OPI i ChG. A i tydzien temu bylam zrobic sobie manicure w salonie Essie i babka uzyla oczywiscie ich baze i top coat i to cudo jest Normalnie manicure wystarcza mi 5-6 dni, bez zadrasniecia, a ten wytrzymal calutkie 7 bez zadnego uszczerbku Oczywiscie moje nowe zamowienie jest na baze i top coat
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 09:32   #122
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Użyłam dziisaj Bumbla Spray - Shine On i Jak ja mogłam wczesniej sie nie skusić na te kosmetyki
A i między jednym myciem a drugiem nie miałam ani troche tłustych włosów przy użyciu tro z serii Thickening mimo intensywnych codziennych treningów fitness. Przeciwnie - włosy były dłuzej w lepszym satnie To mnie przekonuje do nabycia pełnowymiarówek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-05-21 o 10:02
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 09:59   #123
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Użyłam dziisaj Bumbla Spray - Shine On i Jak ja mogłam wczesniej sie nie skusić na te kosmetyki
A i między jednym myciem a drugiem nie miałam ani troche tłustych włosów przy użyciu tro z serii Thicening mimo intensywnych codziennych treningów fitness. Przeciwnie - włosy były dłuzej w lepszym satnie To mnie przekonuje do nabycia pełnowymiarówek
Przeprasza,ale nie śledziłam na bieżąco .... Gdzie dostałaś/kupiłaś próbki?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 10:00   #124
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
W takim razie mamie zazdroszczę córki
Przewaznie oddaje mamie moje odpadki . Jakies impulsywne zakupy, nie ten kolor itp. Sama wiesz, ze te moja "odpadki" to przewaznie jak nowe, bo najczesciej raz uzyte i rzucone w kat. Czasami kupuje cos specjalnie dla niej albo oddam to, co sama dla siebie kupilam. Moja mama zakupy w Rossmannie robi. Nalezy do tych kobiet, ktore nigdy nie kupia sobie selektywnej kolorowki z perfumerii, bo "tyle pieniedzy na kosmetyki..." . Staram sie, aby miala cos lepszego czasami. Ma jednak zupelnie inny typ urody niz ja i w sumie bezpieczniej kupowac jej perfumy (tu juz Sephora nie pogardzi ) niz cienie.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na mnie bazy działają jak na umarłego kadzidło Z jednym wyjątkiem - to cuś z Bare Minerals faktycznie spełnia obietnice: przedłuża trwałość makijażu, "ukrywa" skórki i wygładza drobne nierówności (a do tego nie powoduje powstawania wyprysków). Z tym, że stosuję tę bazę pod podkłady sypkie i nie wiem, jak by się sprawdziła pod płynnym podkładem: http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...me-Time/P71202
Tez mam ja na liscie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 10:02   #125
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Przeprasza,ale nie śledziłam na bieżąco .... Gdzie dostałaś/kupiłaś próbki?
Spray mam pełnowymiarówkę, zas szampon i dożywka to minaitury dostepne w Sephorach.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 10:08   #126
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Użyłam dziisaj Bumbla Spray - Shine On i Jak ja mogłam wczesniej sie nie skusić na te kosmetyki
A i między jednym myciem a drugiem nie miałam ani troche tłustych włosów przy użyciu tro z serii Thickening mimo intensywnych codziennych treningów fitness. Przeciwnie - włosy były dłuzej w lepszym satnie To mnie przekonuje do nabycia pełnowymiarówek
To jest niesprawiedliwe, Revitalash cię nie uczula, Bumble ci włosów nie przetłuszczają, za duzo szczęścia na raz
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 10:33   #127
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Spray mam pełnowymiarówkę, zas szampon i dożywka to minaitury dostepne w Sephorach.
a powiedz jak dokładnie te produkty Bumble się nazywają bo już się pogubiłam w postach a moze linka podrzucisz?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 10:41   #128
NailsUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 50
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Spray mam pełnowymiarówkę, zas szampon i dożywka to minaitury dostepne w Sephorach.
Czy Thickening Serum zagęszczające włosy nie obciąża? - rozważam poważnie, spray mam i rzeczywiscie jest świetny!

Edytowane przez NailsUp
Czas edycji: 2014-05-21 o 10:42
NailsUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 10:50   #129
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
To jest niesprawiedliwe, Revitalash cię nie uczula, Bumble ci włosów nie przetłuszczają, za duzo szczęścia na raz
Mi odzywka z Rossmanna z bimatoprostem skore przesusza jesli Cie to pocieszy . Widac suche skorki we wloskach na brwiach.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 10:56   #130
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem HQhair. Dostalam od nich kod na -20% i chcialam wykorzystac na lakiery Essie 3x2 + dodaja jaka odzywke. Dodaje wszystko do koszyka, wpisuje kod i mi odejmuje tylko 10%. Napisalam do nich, przez formularz na stronie i przez Fejsa. Przez formularz mi odpisuja, ze bardzo im przykro i zebym zrobila zamowienie i mi oddadza te 10%, a przez Fejsa mi pisza, ze niestety Essie nie wchodzi na moj kod, bo to jest Offer i oferty sa wykluczone Ale balagan.

W koncu sie wkurzylam i zamawiam przez neta a lokalnej perfumerii, dojdzie w ciagu 3 dni, cena w sumie tylko 2 euro wiecej za zamowienie choc bez bonusowej odzywki, ale ta i tak chyba jest juz discontinued.

W ogole jestem zakochana w lakierach Essie Nie wiem czemu jakos wczesniej je omijalam i kupowalam tylko OPI i ChG. A i tydzien temu bylam zrobic sobie manicure w salonie Essie i babka uzyla oczywiscie ich baze i top coat i to cudo jest Normalnie manicure wystarcza mi 5-6 dni, bez zadrasniecia, a ten wytrzymal calutkie 7 bez zadnego uszczerbku Oczywiscie moje nowe zamowienie jest na baze i top coat
Apropo Essie, nie miałam nigdy ich lakierów, ale słyszałam wiele dobrego i chciałabym zakupić baze, lakiery + top coat. Co myślicie o tym?
http://allegro.pl/essie-3-way-glaze-...225925171.html
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:09   #131
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46549977]Przewaznie oddaje mamie moje odpadki . Jakies impulsywne zakupy, nie ten kolor itp. Sama wiesz, ze te moja "odpadki" to przewaznie jak nowe, bo najczesciej raz uzyte i rzucone w kat. Czasami kupuje cos specjalnie dla niej albo oddam to, co sama dla siebie kupilam. Moja mama zakupy w Rossmannie robi. Nalezy do tych kobiet, ktore nigdy nie kupia sobie selektywnej kolorowki z perfumerii, bo "tyle pieniedzy na kosmetyki..." . Staram sie, aby miala cos lepszego czasami. Ma jednak zupelnie inny typ urody niz ja i w sumie bezpieczniej kupowac jej perfumy (tu juz Sephora nie pogardzi ) niz cienie.
[/QUOTE]
Moja mamcia ma dokładnie tak samo, choć bynajmniej nie dlatego, że nie może sobie na selektywne marki pozwolić. Na szczęście w pełni akceptuje moje zakupowe szaleństwa, a nawet czasem, jak jesteśmy razem na zakupach, sama chce sfinansować mi zakup np. jakieś droższej szminki, choć dla siebie nigdy takiej drogiej nie kupiłaby. To, co ma z "wyższej półki", dostaje ode mnie lub siostry. Z kolei ze "spadami" (czyli tym, co mnie nie podeszło ) mam czasem problem, bo nikt w rodzinie nie chce np. żarówiastej szminki. Poza tym mama, siostra czy kuzynka, które czasem chcę czymś uszczęśliwić, mają całkiem inny typ kolorystyczny ode mnie, więc bywa, że nie mam komu sprezentować tego i owego .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 11:13   #132
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Apropo Essie, nie miałam nigdy ich lakierów, ale słyszałam wiele dobrego i chciałabym zakupić baze, lakiery + top coat. Co myślicie o tym?
http://allegro.pl/essie-3-way-glaze-...225925171.html
Do kitu. Mam i nie widzę żadnych zalet. Słabo wygładza płytkę jako baza. Nie przedłuża trwałości jako top. Nie zauważyłam żadnego utwardzania. Nie polecam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:17   #133
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Do kitu. Mam i nie widzę żadnych zalet. Słabo wygładza płytkę jako baza. Nie przedłuża trwałości jako top. Nie zauważyłam żadnego utwardzania. Nie polecam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki za info, coś ta cena taka niska jak ja Essie..
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:21   #134
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
To jest niesprawiedliwe, Revitalash cię nie uczula, Bumble ci włosów nie przetłuszczają, za duzo szczęścia na raz
A na dodatek może bezkarnie wcinać kabanosy

A ja od miesiąca regularnie ćwiczę, ha ! Narzuciłam sobie reżim i jakoś mi idzie. Czuję już luzy na nogawkach spodni czuję się lekko i kondycja mi się poprawiła, mogę już wbiegać na trzecie piętro w moim bloku (kiedyś dopełzałam zdyszana jak mops) Kurde, nie wiedziałam, że tak szybko widać rezultaty. Ciągle jednak, poimo jakichś tam już widocznych rezulatów, zmuszam się do tych treningów Kurde, ja tak nie lubię ćwiczyć...Przepraszam za OT, pewnie Was to nie obchodzi, ale tak sobie marudzę, zakupów na razie żadnych nie uskuteczniam, a pogadać zawsze zdrowo, nie ?
No i witam się w nowej części wątku
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:22   #135
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

to ja się może przyłączę w temacie lakierów
polecacie jakiś top coat, który będzie przyspieszał wysychanie lakieru (rzadko sama maluję paznokcie, bo nie potrafię usiedzieć jak schną, a mam same lepsze lakiery, więc to raczej problem z moją cierpliwością ) i utwardzał/utrwalał tak, żeby lakier wytrzymał 5 dni bez odpryskiwania przy częstym myciu rąk?
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:27   #136
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
to ja się może przyłączę w temacie lakierów
polecacie jakiś top coat, który będzie przyspieszał wysychanie lakieru (rzadko sama maluję paznokcie, bo nie potrafię usiedzieć jak schną, a mam same lepsze lakiery, więc to raczej problem z moją cierpliwością ) i utwardzał/utrwalał tak, żeby lakier wytrzymał 5 dni bez odpryskiwania przy częstym myciu rąk?
Ja mam i sobie chwalę Essence. Nie wiem dlaczego piszą że jest wycofany. Ja go widzę w każdej naturze. Zależy jaki lakier ale chg i essie wytrzymują 5 dni bez problemu. Ma bardzo dobre recenzje na kwc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:36   #137
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Ja mam i sobie chwalę Essence. Nie wiem dlaczego piszą że jest wycofany. Ja go widzę w każdej naturze. Zależy jaki lakier ale chg i essie wytrzymują 5 dni bez problemu. Ma bardzo dobre recenzje na kwc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a podpowiesz, który konkretnie?
w KWC widnieje kilka...
ten? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-top-coat.html
nie znam w ogóle tej marki, ale cena atrakcyjna

a może używałyście tego?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html 30 sekund na wyschnięcie lakieru mnie zachęca
lub tego?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-paznokci.html
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:38   #138
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ta polityka probkowa w pl to tragedia, dlaczego w dougim w niemczech dostaje mase probek do jakiegos lichego zakupu a u nas nic?
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:45   #139
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Apropo Essie, nie miałam nigdy ich lakierów, ale słyszałam wiele dobrego i chciałabym zakupić baze, lakiery + top coat. Co myślicie o tym?
http://allegro.pl/essie-3-way-glaze-...225925171.html
tej nie znam, mi pomalowano ta i ta tez zamowilam, w manicure bylam zadowolona, ale to nie jest produkt 2 w 1.

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
to ja się może przyłączę w temacie lakierów
polecacie jakiś top coat, który będzie przyspieszał wysychanie lakieru (rzadko sama maluję paznokcie, bo nie potrafię usiedzieć jak schną, a mam same lepsze lakiery, więc to raczej problem z moją cierpliwością ) i utwardzał/utrwalał tak, żeby lakier wytrzymał 5 dni bez odpryskiwania przy częstym myciu rąk?
Ja kiedys uzywalam Poshe i Seche ale sciagaly jakby lakier i szybko gestnialy w butelce. Juz dawno nie uzywalam nic ale wiekszosc moich lakierow (glownie opi i china glaze) schnie bardzo szybko, i nie mam z tym problemu. Teraz zamowilam Essie Good to Go, lakier po nim wytrzymal 7 dni bez uszczerbku Ja tez czesto myje rece (soczewki) + np. sie wspinam po skalach itp a manicure nienaruszony
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 11:48   #140
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
a może używałyście tego?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html 30 sekund na wyschnięcie lakieru mnie zachęca
lub tego?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-paznokci.html
Ja nie lubię instadry, mimo, że szybko wysycha i w pierwszeh chwili tworzy mega lśniącą powłokę na paznokciach, bo u mnie pęka na lakierze i źle to wygląda, a ja lubie idealnie gładką powierzchnię lakieru mieć, a na dodatek po jakimś czasie potrafi odłazić całymi płatami z lakieru.

Już wolę się męczyć z seche chyba...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:49   #141
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja używam tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...igh-gloss.html . O pozostałych wymienionych niestety nic nie wiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:52   #142
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
To jest niesprawiedliwe, Revitalash cię nie uczula, Bumble ci włosów nie przetłuszczają, za duzo szczęścia na raz
Pingu, za to cery nie mam nieskazitelnej, bielutkich zebów i pare innych rzeczy, których pewno mogłabym Ci pozazdrościc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:53   #143
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
a może używałyście tego?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html 30 sekund na wyschnięcie lakieru mnie zachęca
lub tego?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-paznokci.html
ten Insta-Dri Sally Hansen jest super, zużyłam już kilka i bardzo polecam
tylko licz się że nie zużyjesz go do końca, bo glucieje. Ale i tak jest wart zakupu, pięknie nabłyszcza.
Good to Go z Essie mam aktualnie i jest również w porządku, działa szybko i bez zarzutu, zobaczymy jak z gluceniem się będzie.
przy obydwóch lakier mam na paznokciach około tygodnia

no to ci pomogłyśmy - co osoba to opinia
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-05-21 o 11:55
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:54   #144
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4655130 8]A na dodatek może bezkarnie wcinać kabanosy

A ja od miesiąca regularnie ćwiczę, ha ! Narzuciłam sobie reżim i jakoś mi idzie. Czuję już luzy na nogawkach spodni czuję się lekko i kondycja mi się poprawiła, mogę już wbiegać na trzecie piętro w moim bloku (kiedyś dopełzałam zdyszana jak mops) Kurde, nie wiedziałam, że tak szybko widać rezultaty. Ciągle jednak, poimo jakichś tam już widocznych rezulatów, zmuszam się do tych treningów Kurde, ja tak nie lubię ćwiczyć...Przepraszam za OT, pewnie Was to nie obchodzi, ale tak sobie marudzę, zakupów na razie żadnych nie uskuteczniam, a pogadać zawsze zdrowo, nie ?
No i witam się w nowej części wątku [/QUOTE]
Zapomniałaś jeszcze o pączkach

Ja ćwiczę od poczatku tego roku, osttanio 2 razy dziennie przez co codziennie obzeram sie pączkami i innymi, bo taka głodna jestem
Luzów nie mam, przeciwnie - 2 kg na plus ale to mięsnie, a one swoje wazyć muszę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:58   #145
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zapomniałaś jeszcze o pączkach

Ja ćwiczę od poczatku tego roku, osttanio 2 razy dziennie przez co codziennie obzeram sie pączkami i innymi, bo taka głodna jestem
Luzów nie mam, przeciwnie - 2 kg na plus ale to mięsnie, a one swoje wazyć muszę
Zołza

Ja daję czadu codziennie po godzinie. Dla takiego zasiedziałego kanapowca efekt jest widoczny. Chyba się przetrenowałam i stąd ta nieustająca niechęć do ruszania dupala na ćwiczenia Ale walczę i nie zamierzam się poddawać.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 11:58   #146
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
tej nie znam, mi pomalowano ta i ta tez zamowilam, w manicure bylam zadowolona, ale to nie jest produkt 2 w 1.



Ja kiedys uzywalam Poshe i Seche ale sciagaly jakby lakier i szybko gestnialy w butelce. Juz dawno nie uzywalam nic ale wiekszosc moich lakierow (glownie opi i china glaze) schnie bardzo szybko, i nie mam z tym problemu. Teraz zamowilam Essie Good to Go, lakier po nim wytrzymal 7 dni bez uszczerbku Ja tez czesto myje rece (soczewki) + np. sie wspinam po skalach itp a manicure nienaruszony
dziękuję za opinie - te dwa produkty mają bardzo dobre recenzje! a essie good to go już próbowałaś?
mam same lakiery opi i diora - nie twierdzę, że długo schną w porównaniu do innych lakierów ale za długo jak na moją cierpliwość maluję zwykle dwie warstwy i chciałabym móc wszystko robić po 30 minutach, a niestety lakiery tak szybko do końca nie wysychają i robią się 'odciski'
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:01   #147
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez NailsUp Pokaż wiadomość
Czy Thickening Serum zagęszczające włosy nie obciąża? - rozważam poważnie, spray mam i rzeczywiscie jest świetny!
Serum nie miałam

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4655188 9]Zołza

Ja daję czadu codziennie po godzinie. Dla takiego zasiedziałego kanapowca efekt jest widoczny. Chyba się przetrenowałam i stąd ta nieustająca niechęć do ruszania dupala na ćwiczenia Ale walczę i nie zamierzam się poddawać.[/QUOTE]

Zaraz tam zołza niby czemu

Tez godzinę ćwidzę plus kwadrans jogi, plus 5 minut plankowania plus co drugi dzien prpgram pt meski pompki No i znów biegać mam zamiar, bo pogoda sprzyja znowu
Przetrenowanie moze byc, tez czasem mi ciezko sie ruszyć, ale do tej pory sobie nie odpuściłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:01   #148
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

dzięki dziewczyny!!
podsunęłyście mi trochę pomysłów, chyba muszę teraz po kolei wszystkie wypróbować
mam na tapeche poshe, seche, , essie good to go, essence i sally hansen insta :P
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:03   #149
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4655130 8]A na dodatek może bezkarnie wcinać kabanosy

A ja od miesiąca regularnie ćwiczę, ha ! Narzuciłam sobie reżim i jakoś mi idzie. Czuję już luzy na nogawkach spodni czuję się lekko i kondycja mi się poprawiła, mogę już wbiegać na trzecie piętro w moim bloku (kiedyś dopełzałam zdyszana jak mops) Kurde, nie wiedziałam, że tak szybko widać rezultaty. Ciągle jednak, poimo jakichś tam już widocznych rezulatów, zmuszam się do tych treningów Kurde, ja tak nie lubię ćwiczyć...Przepraszam za OT, pewnie Was to nie obchodzi, ale tak sobie marudzę, zakupów na razie żadnych nie uskuteczniam, a pogadać zawsze zdrowo, nie ?
No i witam się w nowej części wątku [/QUOTE]
Ja ćwiczę dość regularnie (zwykle 3 razy w tygodniu, czasem - jak mi coś wypadnie - dwa) od pół roku. Poprawę kondycji widzę (choć mogłoby być lepiej ), luzy w spodniach też (co cieszy mnie najbardziej ), ale podobnie jak u Ciebie - przyjemnością nadal to dla mnie nie jest i raczej nie będzie . Szkoda, że leżenie na kanapie z lapkiem/tabletem w ręku nie daje podobnych rezultatów .

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
a podpowiesz, który konkretnie?
w KWC widnieje kilka...
ten? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-top-coat.html
nie znam w ogóle tej marki, ale cena atrakcyjna

a może używałyście tego?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html 30 sekund na wyschnięcie lakieru mnie zachęca
lub tego?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-paznokci.html
Ja używałam Essie GtG, Sally Hansen Insta Dri, MAC, Bella, Poshe, Seche Vite i jeszcze parę innych. Generalnie wszystkie te preparaty mają swoje plusy i minusy, ale każdy zapewnia szybsze wysychanie lakieru. Aktualnie mam Insta Dri, bo kupiłam 2 buteleczki na promocji w Rossmannie i jestem zadowolona (chyba nawet poprawili formułę). Jedyny minus, że od połowy butelki zaczyna gęstnieć i trzeba zacząć nowe opakowanie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:08   #150
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Przyszła moja paczucha z Dougiego Ile cudów! Szal piękny Też dostałam serum z Collistara 15 ml, kosmetyczka mogłaby być większa troszkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05346 (Kopiowanie).jpg (129,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05355 (Kopiowanie).jpg (243,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05358 (Kopiowanie).jpg (231,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05361 (Kopiowanie).jpg (159,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05374 (Kopiowanie).jpg (152,6 KB, 65 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.