Podklady gwiazd? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-02, 16:06   #1
blondgirl
Raczkowanie
 
Avatar blondgirl
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35

Podklady gwiazd?


hej dziewczyny...czesto zastanawaim sie jakich podkladow uzywaja gwiazdy,czy tancerki w teledyskach ze ich cery sa tak piekne i aksamine...chcialabym sobie kupic taki podklad z wyzszej polki tylko jaki?
blondgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 16:45   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Podklady gwiazd?

Heya-blondgirl! Podklady gwiazd? Moim zdaniem podklad u gwiazd nie odgrywa pierwszoplanowej roli - odpowiednie naswietlenie, retusz na 100%(jezeli mowimy o czasopismach)to jest glowna przyczyna slicznych buziek! A jeszcze bazy, korektory-tyle jeszcze tego, ze ohohoho !Niby niektore gwiazdy uzywaja Max Factor-a on nie jest z gornej polki!Ja uzywam Clinique Soft Finish-dla mnie jest super,rowniez korektor z tej firmy, jak do tej pory to nie natrafilam na lepszy! A tak na marginesie - kiedys ogladalam program w MTV o Britney S. - ona na koncertach to ma tone tego wszystkiego na twarzy i co chwile dokladka -chyba bys nie chciala wygladac tak idealnie po obejrzeniu tego programu-pod tym wzgledem mnie przerazil - tyle ode mnie - pozdrowionka : cmok:
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 16:46   #3
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Podklady gwiazd?

blondgirl napisał(a):
> hej dziewczyny...czesto zastanawaim sie jakich podkladow uzywaja gwiazdy,czy tancerki w teledyskach ze ich cery sa tak piekne i aksamine

Podkład 'gwiazd', zwłaszcza na zdjęciach to Photoshop , poważniej mówiąc, to sprawa retuszu na komputerze. Z teledyskami jest podobnie. A wg mnie podstawą pięknej cery gwiazd jest odpowiednia pielegnacja, a nie podkład.
Oglądałam kiedyś program z wizażystką 'gwiazd' i powiedziała ona, że podstawa jest dobre nawilżenie cery oraz używanie rozswietlaczy (ona mieszała je z fluidem). Wtedy nie ma aż tak wielkiego znaczenia, czy jest to podkład średnio- czy wysokopółkowy.
A używała tego rozświetlacza: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=522
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 18:04   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Podklady gwiazd?

co do tego rozświetlacza-genialna sprawa!!! bardzo polecam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 18:18   #5
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: Podklady gwiazd?

A mogę zapytać , ile ten Revlon kosztuje i czy w jakimkolwiek stopniu przypomina to efekt twarzy tej kobiety, która o tu gdzies wyżej jest na reklamie E-stylu?
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 18:39   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Podklady gwiazd?

Hela-emulsja kosztuje ok.56-60 zł http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=308&page=1
ja mam różową Pink Light nr 02.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 20:02   #7
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Podklady gwiazd?

Chciałabym się "doczepić" do wątku, skoro już mówimy o nieskazitelnej cerze gwiazd Załączę jedną fotkę, która nie jest obrabiana w Photoshopie na 100%, bo jest to screen z filmu, więc nikt by się raczej aż tak nie fatygował, szczególnie, że nie znalazłam go na oficjalnej stronie aktorki, tylko na stronie jakiejś jej "fanki" Za każdym razem jak patrzę na to zdjecie, to zastanawiam się przy pomocy jakich kosmetyków kolorowych uzyskać taki efekt. Czy wystarczy zadbana cera i dobry podklad, czy moze "full service": baza pod makijaż, rozświetlacz, podkład, puder, róż itp.
Zastanawiam się też co daje się pod oczy - biały podkład ? - że ten obszar jest taki jaśniejszy. I co to jest takie białe co nakładają te czarnoskóre panie pod oczy i trochę też na nos ?
Jeśli ktoś ma jakieś przypuszczenia/wiedzę na te tematy niech pisze
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-02, 23:23   #8
marta112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 22
Re: Podklady gwiazd?

Aga BJ napisał(a):
> Hela-emulsja kosztuje ok.56-60 zł http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=308&page=1
> ja mam różową Pink Light nr 02.
czy ktos sie oreintuje gdzie w katowicach( albo okolicach) moge dostac kosmetyki revlonu
marta112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 08:21   #9
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: Podklady gwiazd?

Ja znou przczytalam ze np. Halle Bery uzywa kosmetyków REVLONA !
REVLON COLOURSTAY ....no i tez ma problemy z przetłuszczająca sie cerą
Dla mnie zas jej cera jest ideałem. Moje marzenie miec taka karnacje
Ja tez lubie poczytac jakich kosmetyków uzywaja gwiazdy.
Zazwyczaj w AVANTI MODA jest taka stronka, gdzie "znane twarze" podaja swoje ulubione kosmetyki.
Ale biore na to mała poprawke zwłąszcza w gazetkach kolorowych....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hbb.jpg (17,2 KB, 147 załadowań)
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 08:27   #10
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
..

Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 08:56   #11
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: ..

Witajcie dziewczyny
Biore udział w sesjach zdjęciowych i kilka razy uczestniczyłam w produkcji teledysków i wiem jaka różnica jest między rzeczywistością, a tym co później ogladamy w gazetkach czy na ekranie.
Oczywiście są gwiazdy które mają ładną cere - tak samo jak niekóre z nas - i wtedy nie trzeba dużo retuszować. Ale czesto mają na twarzy korektowy, kryjace podkłady i sporo innych rzeczy. A to co nadal nie jest doskonałe podlega obróbce komputerowej;-)
Z mojego doświaczenia także wiem, że gwiazdy sięgają jednak po kosmetyki z wyższych półek. Jednak ich jakość jest często warta swojej ceny Oczywiście jest sporo kosmetyków z nizszych półek które jakością nie odbiegaja od tych z wyższej ale trzeba się troszke naszukać i testować, testować, testować;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.