Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 22:52   #751
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem podkład był faktycznie za jasny miałam to samo z próbkami Helathy mixa z Bourjois nr 51 był zdecydowanie za jasny,natomiast 52 już idealny. Ja generalnie podkładów z Rimmela nie lubię dla mnie zbyt pomarańczowe. Lirene bardzo sobie chwaliłam mimo wszystko,że nieco oksydował. Najlepiej jak idziesz do drogerii typu Rossman czy innej zabierz ze sobą małe,okrągłe plastikowe pojemniczki i weź sobie po jednej pompce np. z trzech podkładów różnych firm lub tej samej firmy trzy odcienie,i przetestuj w domu,bo moim zdaniem w 5 min podkładu się nie wybierze. Ew. najpierw nałóż sobie na twarz i pochodź po drogerii
Dziękuję, a masz może już trochę wprawione oko w odcieniach? Chciałabym wiedzieć, czy powinnam skupić się na różowych czy żółtych pigmentach. Skoro mieszanka opal rose z maybeliene z lirene 12 z przewagą drugiego była dla mnie idealna to czy da się określić po ich barwie lub zdjęciach odcieni który pigment w niej dominował?
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 11:07   #752
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Dziękuję, a masz może już trochę wprawione oko w odcieniach? Chciałabym wiedzieć, czy powinnam skupić się na różowych czy żółtych pigmentach. Skoro mieszanka opal rose z maybeliene z lirene 12 z przewagą drugiego była dla mnie idealna to czy da się określić po ich barwie lub zdjęciach odcieni który pigment w niej dominował?
Czy mam wprawione to nie wiem Ja mając trądzik miałam dwa odcienie wpadające w różowy i to nie był dobry pomysł. Idę raczej w odcienie żółte tak jak mówiłam dla Bourjois to faworyt. Miałam Lirene,ale Shiny Touch byłam zadowolona,ale przy końcówce opakowania strasznie oksydował i robił się pomarańczowy. Może podkład z Pierre Rene Skin Balance.? Ma dosyć dobre opinie na KWC. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html sama się na niego czaje z tego co wiem też ma żółte tony. Więc może też stanie się moim ulubieńcem. Wszystko musisz przetestować na Sobie,ale widzę po odcieniach twoich dwóch podkładów,że wybrałabym te same odcienie także jesteś taka " średnio blada" haha
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 12:01   #753
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Podkład a sucha skóra przez trądzik

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ej noo Physiogel bardzo mi pomógł gdy miałam skórę skrajnie suchą i podrażnioną, ale działał on trochę jak maseczka - intensywnie, więc skóra po takim długim okresie stosowania powiedziała "stop", ale swoje zrobił. Spróbuj stosować go tak jak napisała dark01- najlepiej się tak sprawdza.
Hej A ja nadal stosuję Physiogel intesnywnie nawilżający pod podkład, najlepiej mi współgra z mineralnym Annabelle. Może rzeczywiście powinnam się przerzucić na ten mniej nawilżający.
Darko kochana, mam pytanie, myję twarz polecanym przez Ciebie żelem z Rossmanna już dłuższy czas. zaraz po myciu twarzy (czy to rano czy wieczorem) mam wysuszoną po nim twarz. Wieczorem też nakładam na noc na twarz tłuściochy, a zdarzają mi się suche skórki na nosie . Czy możesz mi polecić jakiś zamiennik- żel do mycia twarzy ?
Dotychczas bardzo mi pomogły Twoje rady
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 13:08   #754
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Podkład a sucha skóra przez trądzik

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Hej A ja nadal stosuję Physiogel intesnywnie nawilżający pod podkład, najlepiej mi współgra z mineralnym Annabelle. Może rzeczywiście powinnam się przerzucić na ten mniej nawilżający.
Darko kochana, mam pytanie, myję twarz polecanym przez Ciebie żelem z Rossmanna już dłuższy czas. zaraz po myciu twarzy (czy to rano czy wieczorem) mam wysuszoną po nim twarz. Wieczorem też nakładam na noc na twarz tłuściochy, a zdarzają mi się suche skórki na nosie . Czy możesz mi polecić jakiś zamiennik- żel do mycia twarzy ?
Dotychczas bardzo mi pomogły Twoje rady
Hello To nie do mnie pytanie, ale podpowiem, że fajny jest żel tymiankowy z Sylveco-moje nowe odkrycie, a odkryłam go przypadkiem gdy był dzień darmowej dostawy i kupiłam go w zestawie z kremami i pomadkami. Nie nawilża jakoś specjalnie, ale twarz jest oczyszczona i bardzo gładka w dotyku - jest lepszy od miceli wg mnie i wszelkich innych żeli do mycia twarzy. Poza tym działa antybakteryjnie i nadaje się nawet do skóry bardzo wrazliwej (ja taką mam). Oczywiście do demakijażu oczu używam mleczka
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:03   #755
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Podkład a sucha skóra przez trądzik

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Hej A ja nadal stosuję Physiogel intesnywnie nawilżający pod podkład, najlepiej mi współgra z mineralnym Annabelle. Może rzeczywiście powinnam się przerzucić na ten mniej nawilżający.
Darko kochana, mam pytanie, myję twarz polecanym przez Ciebie żelem z Rossmanna już dłuższy czas. zaraz po myciu twarzy (czy to rano czy wieczorem) mam wysuszoną po nim twarz. Wieczorem też nakładam na noc na twarz tłuściochy, a zdarzają mi się suche skórki na nosie . Czy możesz mi polecić jakiś zamiennik- żel do mycia twarzy ?
Dotychczas bardzo mi pomogły Twoje rady
...
hmm...to jest najdelikatniejszy żel jaki znam...nawet polecany powyżej tymiankowy Sylveco nie jest tak delikatny jak ten Problem może np stanowic woda z kranu używana do mycia.Może rano wystarczyło by przetrzec twarz tonikiem/hydrolatem/micelem zamiast myć wodą?
Dodatkowo polecam peeling enzymatyczny na nosek....no i może jakies serum z kwasem hialuronowym pod krem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 21:06   #756
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej
Aktualnie używam antybakteryjnego kremu BB Under Twenty wymieszanego z ciemniejszym BB Garnierem matującym. Po takiej mieszance twarzy wygląda bardzo nienaturalnie, choć krycie jest całkiem ok. Niestety, po kilkunastu godz. nasila trądzik.

Szukam niedrogiego (do 20 zł, ale im taniej tym lepiej) i łatwo dostępnego podkładu/kremu BB/CC - obojętnie. Ważne jest:
- krycie trądziku,
- nie pogarszanie trądziku,
- naturalny wygląd,
- bez błyszczenia, ale perfekcyjny mat nie jest wymagany,
- niepodkreślanie skórek, ranek itp...

Wypoczęta mam cerę jasno-średnią beżową ze skłonnością do czerwienienia. Przy zmęczeniu jestem blada z sińcami pod oczami. Cera kapryśna: alergiczna, mieszana w kierunku suchej. Aktualnie używam kremu do twarzy Ziaji AZS tłustego (dobrze się wtapia w skórę i nie pozostawia świecącej powłoki). Aktualnie walczę antybiotykami z trądzikiem na policzkach i żuchwie (żel leczniczy nakładam tylko na noc).

Proszę o propozycje
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 21:50   #757
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez YOxD Pokaż wiadomość
Hej
Aktualnie używam antybakteryjnego kremu BB Under Twenty wymieszanego z ciemniejszym BB Garnierem matującym. Po takiej mieszance twarzy wygląda bardzo nienaturalnie, choć krycie jest całkiem ok. Niestety, po kilkunastu godz. nasila trądzik.

Szukam niedrogiego (do 20 zł, ale im taniej tym lepiej) i łatwo dostępnego podkładu/kremu BB/CC - obojętnie. Ważne jest:
- krycie trądziku,
- nie pogarszanie trądziku,
- naturalny wygląd,
- bez błyszczenia, ale perfekcyjny mat nie jest wymagany,
- niepodkreślanie skórek, ranek itp...

Wypoczęta mam cerę jasno-średnią beżową ze skłonnością do czerwienienia. Przy zmęczeniu jestem blada z sińcami pod oczami. Cera kapryśna: alergiczna, mieszana w kierunku suchej. Aktualnie używam kremu do twarzy Ziaji AZS tłustego (dobrze się wtapia w skórę i nie pozostawia świecącej powłoki). Aktualnie walczę antybiotykami z trądzikiem na policzkach i żuchwie (żel leczniczy nakładam tylko na noc).

Proszę o propozycje
Jeśli masz cerę w kierunku suchej to mieszanie matu z matem nie jest dobre Podkład o matowym wykończeniu będzie podkreślał wszelkie przesuszenia. Wydaje mi się że przy swojej cerze powinnaś używać podkładu nawilżającego i zakupić korektor który by pokrył ewentualne niedoskonałości i być może zmienić krem. Mi cera koszmarnie przesuszajaca się zimą ale z doświadczenia wiem że krem tłusty to nie zawsze to samo co krem nawilżający. Twoja skóra może być odwodniona i może potrzebować czegoś głębszego, powyżej pisałyśmy o Physiogelu, to dobry krem.
Musisz pamiętać też ( być może pamiętasz doskonale) o peelingach, najlepiej enzymatycznych. Na zadbanej buzi każde mazidło wygląda lepiej.
Nie wiem jaki podkład Ci polecić.
Zupełnie. Napisze tylko że podejrzewam Under 20 o najgorsze
Używałam tych produktów gdy byłam piękna i młoda. Wszystko zasyfione parafinami, jakimś alko w składzie... Cuda.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 22:19   #758
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

W końcu kupiłam Mac studio fix zobaczymy czy się sprawdzi
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 22:49   #759
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A właśnie - znacie jakieś dobre peelingi enzymatyczne dla mega wrażliwców? Miałam taki z Perfecty, ale mam po nim skórę zaczerwienioną.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 22:55   #760
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

znamy,tylko pułap cenowy wiwindowany,aczkolwiek wydajnosc tego typu peelingów jest ogromna,chodzi mi o peelingi ryżowe np Dermalogica,Kanebo,...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:13   #761
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
A właśnie - znacie jakieś dobre peelingi enzymatyczne dla mega wrażliwców? Miałam taki z Perfecty, ale mam po nim skórę zaczerwienioną.
Peeling enzymatyczny Organique
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 23:21   #762
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
znamy,tylko pułap cenowy wiwindowany,aczkolwiek wydajnosc tego typu peelingów jest ogromna,chodzi mi o peelingi ryżowe np Dermalogica,Kanebo,...
Obadałam ten z Dermalogica i baaardzo zachęcająco wyglądają opinie. Tylko cena faktycznie nieco zaporowa...Póki co może znalazłoby się coś nieco tańszego ale dobrego? Na tyle na ile to możliwe Mam duży problem z peelingami, bo albo są za silne albo uczulają lub zapychają...Ale na ten ryżowy będę odkładać Dziękuję

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Peeling enzymatyczny Organique
O dziękuję Sprawdzę
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 01:02   #763
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Obadałam ten z Dermalogica i baaardzo zachęcająco wyglądają opinie. Tylko cena faktycznie nieco zaporowa...Póki co może znalazłoby się coś nieco tańszego ale dobrego? Na tyle na ile to możliwe Mam duży problem z peelingami, bo albo są za silne albo uczulają lub zapychają...Ale na ten ryżowy będę odkładać Dziękuję

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------


O dziękuję Sprawdzę
Mega delikatny jest warto poprosić o próbkę.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 07:12   #764
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
A właśnie - znacie jakieś dobre peelingi enzymatyczne dla mega wrażliwców? Miałam taki z Perfecty, ale mam po nim skórę zaczerwienioną.
Ja posiadałam peeling ryżowy z dermalogica, jest bardzo dobry ale u mnie kosztuje ok 45 euro.
Używałaś peelingu z Tołpy? Uważam że jest ultra delikatny. Generalnie maseczki tej firmy są godne uwagi.
Spora wada to fakt że dostępne są wyłącznie w saszetkach( dziwna polityka).
W razie czego tracisz 7 zł, może warto. Ja będąc w Polsce zawsze sobie kupuje kilka saszetek.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-01-05 o 07:13
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 09:58   #765
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja posiadałam peeling ryżowy z dermalogica, jest bardzo dobry ale u mnie kosztuje ok 45 euro.
Używałaś peelingu z Tołpy? Uważam że jest ultra delikatny. Generalnie maseczki tej firmy są godne uwagi.
Spora wada to fakt że dostępne są wyłącznie w saszetkach( dziwna polityka).
W razie czego tracisz 7 zł, może warto. Ja będąc w Polsce zawsze sobie kupuje kilka saszetek.
A o który chodzi? Bo tak przeglądam KWC i są w saszetkach, ale jeden to jakiś matujący, a ja mam suchą skórę, a drugi enzymatyczno-mechaniczny, ale wyhaczyłam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ny.html&next=1 tyle, że w normalnym opakowaniu. Wydaje się w porządku

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Na ich stronie są saszetki http://tolpa.pl/maska-peeling-hydroe...51#!cala-linia to ten?

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2014-01-05 o 09:52
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:19   #766
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
A o który chodzi? Bo tak przeglądam KWC i są w saszetkach, ale jeden to jakiś matujący, a ja mam suchą skórę, a drugi enzymatyczno-mechaniczny, ale wyhaczyłam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ny.html&next=1 tyle, że w normalnym opakowaniu. Wydaje się w porządku

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Na ich stronie są saszetki http://tolpa.pl/maska-peeling-hydroe...51#!cala-linia to ten?
Dokładnie . Chodziło mi o maskę peeling hydroenzymatyczny. Przepraszam nie wyraziłam się precyzyjnie.
Używam go 2-3 lata i bardzo sobie go chwale.
Ma delikatne działanie nie złuszcza zabójczo ale ryzyka podrażnienia nie widzę.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:26   #767
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Dokładnie . Chodziło mi o maskę peeling hydroenzymatyczny. Przepraszam nie wyraziłam się precyzyjnie.
Używam go 2-3 lata i bardzo sobie go chwale.
Ma delikatne działanie nie złuszcza zabójczo ale ryzyka podrażnienia nie widzę.
I o to mi właśnie chodzi Ważne, żeby był delikatny, a złuszczanie nie musi być jakieś super, bo nie mam takich problemów z cerą, czasem tylko wypryski mi wychodzą. Dziękuję bardzo za pomoc
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:06   #768
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Podkład a sucha skóra przez trądzik

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
hmm...to jest najdelikatniejszy żel jaki znam...nawet polecany powyżej tymiankowy Sylveco nie jest tak delikatny jak ten Problem może np stanowic woda z kranu używana do mycia.Może zamiast myć wodą?
Dodatkowo polecam peeling enzymatyczny na nosek....no i może jakies serum z kwasem hialuronowym pod krem.

Atenya i Dark0
bardzo dziękuję za odpowiedzi
Darko, nawet nie pomyślałam, że to woda z kranu może być przyczyną i to najprawdopodobniej właśnie tak jest. Chyba rano nie wystarczyłoby przetrzec twarz tonikiem/hydrolatem/micelem w moim przypadku, ponieważ wieczorem kładę na twarz tłuściochy np. Sylveco brzozowy-rokitnikowy z betuliną, ale na pewno spróbuję. Dzisiaj przemyłam twarz wodą przegotowaną ostudzoną i było lepiej

Darko, jak myślisz jak stosuje cały czas krem Physigel intensywnie nawilżający przy takiej pogodzie to sobie nie robię krzywdy, czy powinnam przejść na nieco lżejsze kremy typu Sylveco brzozowy?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:12   #769
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Podkład a sucha skóra przez trądzik

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość

Atenya i Dark0
bardzo dziękuję za odpowiedzi
Darko, nawet nie pomyślałam, że to woda z kranu może być przyczyną i to najprawdopodobniej właśnie tak jest. Chyba rano nie wystarczyłoby przetrzec twarz tonikiem/hydrolatem/micelem w moim przypadku, ponieważ wieczorem kładę na twarz tłuściochy np. Sylveco brzozowy-rokitnikowy z betuliną, ale na pewno spróbuję. Dzisiaj przemyłam twarz wodą przegotowaną ostudzoną i było lepiej

Darko, jak myślisz jak stosuje cały czas krem Physigel intensywnie nawilżający przy takiej pogodzie to sobie nie robię krzywdy, czy powinnam przejść na nieco lżejsze kremy typu Sylveco brzozowy?
....
Lekki brzozowy jest za lekki jak dla mnie w ''zimie'' skoro Physiogel Ci służy... to czym sie martwisz możesz sobie na zmiane ich używać
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 14:04   #770
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jeśli masz cerę w kierunku suchej to mieszanie matu z matem nie jest dobre Podkład o matowym wykończeniu będzie podkreślał wszelkie przesuszenia. Wydaje mi się że przy swojej cerze powinnaś używać podkładu nawilżającego i zakupić korektor który by pokrył ewentualne niedoskonałości i być może zmienić krem. Mi cera koszmarnie przesuszajaca się zimą ale z doświadczenia wiem że krem tłusty to nie zawsze to samo co krem nawilżający. Twoja skóra może być odwodniona i może potrzebować czegoś głębszego, powyżej pisałyśmy o Physiogelu, to dobry krem.
Musisz pamiętać też ( być może pamiętasz doskonale) o peelingach, najlepiej enzymatycznych. Na zadbanej buzi każde mazidło wygląda lepiej.
Nie wiem jaki podkład Ci polecić.
Zupełnie. Napisze tylko że podejrzewam Under 20 o najgorsze
Używałam tych produktów gdy byłam piękna i młoda. Wszystko zasyfione parafinami, jakimś alko w składzie... Cuda.
Dziękuję za odp
Powiem, że ten tłusty krem Ziaji AZS jest najlepszym kremem jaki do tej pory spotkałam wchłania się całkowicie nie pozostawiając żadnej warstwy, a skóra robi się taka gruba i elastyczna. Nawilżające są zwykle tylko "powierzchowne".
Używam korektorów 3-kolorowych z Oriflame oraz ciemny antybakteryjny Garniera, więc podkład musi być na tyle kryjący, żeby spod spodu nie przebijał zielony, pomarańczowy i żółty. Ale myślę, czy nie zmienić korektora, na jeden do wszystkiego, np. na sztyft LUX Avonu?

Zastanawiam się nad BB z Avonu, myślicie, że mógłby mi posłużyć?

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
A właśnie - znacie jakieś dobre peelingi enzymatyczne dla mega wrażliwców? Miałam taki z Perfecty, ale mam po nim skórę zaczerwienioną.
Kilka próbowałam, ale tylko Ziaja Ulga przypadła mi do gustu (nakładałam na noc). Liren tylko zapryszczył mnie i nic nie peelingował, Perfecta saszetka jakaś dotleniająca mocno drażniła, a skórki suche pozostawały. Perfekta saszetka peeling+maseczka był ok, ale już go nigdzie nie widzę.
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 15:56   #771
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

YOxD. Wysłałem Ci na priv informacje o kanale na którym możesz znaleźć porównanie niedrogich podkładów kryjących.
Nie wiem czy wolno mi reklamować cudze kanały na wizażu.
Może poMOże pozdrawiam.

Ps. Tylko nie skuś się na dermacol.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 23:43   #772
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Czy mam wprawione to nie wiem Ja mając trądzik miałam dwa odcienie wpadające w różowy i to nie był dobry pomysł. Idę raczej w odcienie żółte tak jak mówiłam dla Bourjois to faworyt. Miałam Lirene,ale Shiny Touch byłam zadowolona,ale przy końcówce opakowania strasznie oksydował i robił się pomarańczowy. Może podkład z Pierre Rene Skin Balance.? Ma dosyć dobre opinie na KWC. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html sama się na niego czaje z tego co wiem też ma żółte tony. Więc może też stanie się moim ulubieńcem. Wszystko musisz przetestować na Sobie,ale widzę po odcieniach twoich dwóch podkładów,że wybrałabym te same odcienie także jesteś taka " średnio blada" haha
A który odcień wybierzesz? Boję się, że champagne znowu będzie wyglądał jak biały krem, a ciemniejsze będą za ciemne
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:55   #773
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny czy w polskich Rossmannach jest już dostępny Rimmel Lasting Finish w opakowaniu z pompką czy nadal w miękkiej tubie? Zauważyłam, że ten ostatni oznaczony został w KWC jako kosmetyk zapomniany. Czy to oznacza, że wersja w tubkach znika z półek a zastąpi ją ta w szklanych buteleczkach z pompką? W moim mieście nie spotkałam jeszcze tego podkładu w nowym opakowaniu.
Wersja w szklanej buteleczce ma dobre opinie w KWC, choć póki co jest ich tylko kilka, ale brak mi w nich odniesienia do poprzedniej wersji podkładu. Jeśli macie porównanie obydwu to proszę o opinie, interesuje mnie głównie krycie.
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2014-01-06 o 11:00
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:47   #774
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
A który odcień wybierzesz? Boję się, że champagne znowu będzie wyglądał jak biały krem, a ciemniejsze będą za ciemne
Jutro wybieram się do drogerii więc powiem Ci,który ostatecznie wybrałam i jak się sprawuje,ale wydaje mi się,że 20 będzie dużo za jasna dla mnie,ale nie mówię nie wszystko się okaże jutro jak go w ogóle dorwę

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w polskich Rossmannach jest już dostępny Rimmel Lasting Finish w opakowaniu z pompką czy nadal w miękkiej tubie? Zauważyłam, że ten ostatni oznaczony został w KWC jako kosmetyk zapomniany. Czy to oznacza, że wersja w tubkach znika z półek a zastąpi ją ta w szklanych buteleczkach z pompką? W moim mieście nie spotkałam jeszcze tego podkładu w nowym opakowaniu.
Wersja w szklanej buteleczce ma dobre opinie w KWC, choć póki co jest ich tylko kilka, ale brak mi w nich odniesienia do poprzedniej wersji podkładu. Jeśli macie porównanie obydwu to proszę o opinie, interesuje mnie głównie krycie.
W tubce go nie widziałam - ale opakowanie z pompką bardzo podobne do Astora Lift Me Up. Szczerze w Rossmanie nie przyglądałam się szafie Rimmela
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 15:18   #775
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[QUOTE=Cos_;44458199]Jutro wybieram się do drogerii więc powiem Ci,który ostatecznie wybrałam i jak się sprawuje,ale wydaje mi się,że 20 będzie dużo za jasna dla mnie,ale nie mówię nie wszystko się okaże jutro jak go w ogóle dorwę [COLOR="Silver"]

O, to genialnie jeżeli nie proszę o za wiele to może jeżeli kupisz wyslalabys mi pmke z numerem podkladu i kolorem na ręce?
U mnie nigdzie tego nie można dostać to porownalabym Cię że sobą i zamówiła z internetu
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:30   #776
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[QUOTE=Misseczka;44458800]
Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Jutro wybieram się do drogerii więc powiem Ci,który ostatecznie wybrałam i jak się sprawuje,ale wydaje mi się,że 20 będzie dużo za jasna dla mnie,ale nie mówię nie wszystko się okaże jutro jak go w ogóle dorwę [COLOR="Silver"]

O, to genialnie jeżeli nie proszę o za wiele to może jeżeli kupisz wyslalabys mi pmke z numerem podkladu i kolorem na ręce?
U mnie nigdzie tego nie można dostać to porownalabym Cię że sobą i zamówiła z internetu
Ja Ci nawet mogę wysłać w jakimś plastikowym opakowaniu,żebyś Sobie wypróbowała jak się zachowuje na twojej twarzy itp a jak będziesz chciała kupię u Siebie i poślę dla mnie to nie problem Mam nadzieję,że uda mi się na niego jutro trafić
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:58   #777
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja kupiłam ten puder studio fix Mac póki co jestem zadowolona, kolor NC30 idealny, w ogóle nie widać go na twarzy
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 19:32   #778
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[QUOTE=Cos_;44460214]
Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość

Ja Ci nawet mogę wysłać w jakimś plastikowym opakowaniu,żebyś Sobie wypróbowała jak się zachowuje na twojej twarzy itp a jak będziesz chciała kupię u Siebie i poślę dla mnie to nie problem Mam nadzieję,że uda mi się na niego jutro trafić
Nie będzie to dla Ciebie problem? To by mi mocno pomogło gdyż zwyczajnie nie mam jak popatrzec sobie odcieni, taki urok życia na wsi.
Ciekawe czy coś z nich trafię dla siebie. A ten Champagne wygląda mi czasami zbyt biało, a porcelana zbyt pomarańczowo. Chyba najlepiej na zdjęciu prezentuje się natural i nude
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 20:19   #779
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[QUOTE=Misseczka;44463660]
Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość

Nie będzie to dla Ciebie problem? To by mi mocno pomogło gdyż zwyczajnie nie mam jak popatrzec sobie odcieni, taki urok życia na wsi.
Ciekawe czy coś z nich trafię dla siebie. A ten Champagne wygląda mi czasami zbyt biało, a porcelana zbyt pomarańczowo. Chyba najlepiej na zdjęciu prezentuje się natural i nude
Coś ty - żaden problem. Ja też mieszkam na wsi,ale obok w miejscowości już kilka drogerii jest min. Jasmin czy Koliber. Właśnie mam to samo wrażenie co Ty do tych odcieni więc aż się boję jak żaden mi nie przypasuje kupuję healthy mixa
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 21:14   #780
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A koleżanka mi teraz poleciła podkład niedostepny w Polsce: Maybelliene whitestay. Teoretycznie podkład dla bladych, ale jeden kolorek wygląda mi narpawdę ciekawie, nie za ciemny, nie za jasny i co najważniejsze, z wyraźnymi tonami a nie biały. Ale nie mogę nigdzie znaleźc pełnej palety
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.