Jaki depilator wybrać?? - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-13, 16:00   #871
Sarah98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Który depilator wybrać?

Witam!
Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem depilatora. Po przejrzeniu licznych blogów, recenzji i dyskusji stwierdziłam, że chyba warto. Znalazłam trzy, które mnie zainteresowały:
-Philips Satinelle BRE630/00
-Philips Satinelle HP6400
-Braun Silk epil 5-541 Wet&Dry
Waham się, ponieważ z opisów BRE630 jest trochę ciężki, a przy dłuższym zabiegu może to przeszkadzać. W dodatku uchwyt, który mógłby się wyślizgnąć podczas depilacji w wodzie jest kolejnym, dla mnie ważnym minusem.
Co do silk epil 5-541 od Braun- ma pęsety (a philips dyski, które rzekomo są lepsze) i nie da rady z niego korzystać podczas ładowania.

Wszystko mogłabym jakoś przeboleć gdyby nie fakt, że to mój pierwszy raz. Może nie warto inwestować w droższy sprzęt i kupić HP6400, tak na początek? Który depilator w końcu wybrać? Może macie jakieś inne modele, które polecacie? Jestem otwarta na propozycje
Sarah98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 21:18   #872
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Który depilator wybrać?

Cytat:
Napisane przez Sarah98 Pokaż wiadomość
Witam!
Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem depilatora. Po przejrzeniu licznych blogów, recenzji i dyskusji stwierdziłam, że chyba warto. Znalazłam trzy, które mnie zainteresowały:
-Philips Satinelle BRE630/00
-Philips Satinelle HP6400
-Braun Silk epil 5-541 Wet&Dry
Waham się, ponieważ z opisów BRE630 jest trochę ciężki, a przy dłuższym zabiegu może to przeszkadzać. W dodatku uchwyt, który mógłby się wyślizgnąć podczas depilacji w wodzie jest kolejnym, dla mnie ważnym minusem.
Co do silk epil 5-541 od Braun- ma pęsety (a philips dyski, które rzekomo są lepsze) i nie da rady z niego korzystać podczas ładowania.

Wszystko mogłabym jakoś przeboleć gdyby nie fakt, że to mój pierwszy raz. Może nie warto inwestować w droższy sprzęt i kupić HP6400, tak na początek? Który depilator w końcu wybrać? Może macie jakieś inne modele, które polecacie? Jestem otwarta na propozycje
Jeśli nie jesteś pewna, czy depilacja jest dla Ciebie, to nie inwestowałabym w drogie modele.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 11:43   #873
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Question Cichy depilator

Witam,
Depilatora używam od roku. Korzystam z Philips HP 6420. Depilator jest ok, ale ma wadę - jest trochę głośny. Czytałem, że są depilatory z funkcją "Silence”, czyli że można je używać wieczorem i nie obudzić reszty domowników Moje pytanie brzmi czy znacie i polecanie jakiś depilator z funkcją Silence albo bezprzewodowy w cenie do 250zł. Mam na oku Philips BRE610, ale nie wiem jak się sprawdzi ta zakrzywiona głowica pod pachami. Nie zależy mi na dodatkowych nakładkach przeciw bólowi... Depilatora używam tylko do depilacji pach i miejsc intymnych.
Z góry dziękuję za odpowiedź
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 16:03   #874
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki depilator wybrać??

W sumie może być troche droższy. Znalazłem BRAUN 5531 co o nim myślicie? Można by go używać pod prysznicem aby nikt nie usłyszał?
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 14:31   #875
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki depilator wybrać??

prawdopodobnie wybiore BRAUN Silk-epil 5-531, ma ktoś ten sprzet co o nim sądzicie?
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 19:15   #876
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

qqadro- Phillipsy są uznawane ogólnie za głośne depilatory, głośniejsze od innych firm, więc je bym z góry przekreśliła, jeśli kwestia głośności jest dla Ciebie tak ważna. Nie wiem jak inne firmy, polecam jednak poszukać info w google, recenzji na blogach i opinii w sklepach internetowych.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 11:15   #877
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Jest dal mnie ważne ponieważ chcę się wydepilować pod prysznicem i nie chce aby coś słyszeli rodzice. BRAUN Silk-epil 5-531 ma opinie że jest cichy więc myślę że spełni moje oczekiwania.
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 11:37   #878
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Wątpię, że istnieje na tyle cichy depilator, że nie słychać, jak ktoś używa go w łazience. Może lepiej postawić na wosk w sytuacji, kiedy dyskrecja zabiegu jest tak istotna?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 11:47   #879
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Jeśli nie pójdzie to będę musiał to robić w samochodzie gdzieś na uboczu ale myslę ze jak puszczę wodę to troche dźwięk depilatora
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 15:31   #880
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez qqadro Pokaż wiadomość
Jeśli nie pójdzie to będę musiał to robić w samochodzie gdzieś na uboczu ale myslę ze jak puszczę wodę to troche dźwięk depilatora
Nie liczyłabym na to Nie masz jakiegoś innego sprzętu, na który mógłbyś zrzucić to warczenie? Nie wiem, golarka elektryczna, elektryczna tarka do pięt?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 16:04   #881
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Mam elektryczną golarkę ale golę się od rana w pokoju, muszę to jeszcze przemyśleć co by zagłuszyło bo teraz mam philips satinelle i jest dość głośny. Jeśli braun będzie o połowe cichszy to jakoś dam rade bo philips jest bardzo głośny według mnie.
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-25, 00:35   #882
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Z pewnością istnieją depilatory, które są na tyle ciche, że nie będą przeszkadzać domownikom np. podczas oglądania tv czy potrzebujących spokoju, ale nie istnieją takie, których by w ogóle nie było słychać przez drzwi łazienki, o tym możesz zapomnieć, no chyba, ze masz drzwi pancerne i dźwiękoszczelne. Nie wiem, na co liczysz tak naprawdę, dlatego uważam, że najprościej wybrać się po prostu do pierwszego lepszego sklepu ze sprzętem agd i tam sprawdzić różne modele depilatorów, zwykle są wystawione modele testowe już podłączone do prądu czy naładowane, które można dokładnie obmacać i usłyszeć, albo sprzedawcy na prośbę sami robią prezentację, ale jeszcze prościej byłoby po prostu przełamać barierę wstydu i depilować się w biały dzień przy rodzinie, depilacja to nie grzech, tylko naturalna rzecz, tata pewnie się goli każdego ranka, więc mu wytłumacz, że to to samo, tylko sprzęt inny.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-01-25 o 00:39
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 10:50   #883
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki depilator wybrać??

To pójde do sklepu i poprosze aby mi włączyli bo jakby się tata dowiedział że depiluje pachy albo co gorsza miejsca intymne to od razu bym usłyszał że jestem pedał więc wolę zachować to dal siebie.
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 14:31   #884
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Albo swierdzi ze lepiej ogolić się maszynką ale ja wole depilatorem ponieważ skóra jest na dłużej gładka
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:04   #885
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Cichy depilator

Cytat:
Napisane przez qqadro Pokaż wiadomość
Witam,
Depilatora używam od roku. Korzystam z Philips HP 6420. Nie zależy mi na dodatkowych nakładkach przeciw bólowi... Depilatora używam tylko do depilacji pach i miejsc intymnych.
Z góry dziękuję za odpowiedź


Faktycznie plastry z woskiem załatwiłyby twój problem z hałasem, ale depilator wygodniejszy.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2017-01-26 o 20:49
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 13:05   #886
carriee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 44
Dot.: Jaki depilator wybrać??

ja jednak jestem fanką domowej depilacji laserowej. Nie boli tak, jak golenie się zwykłym depilatorem, poza tym - po kilku sesjach widać sporą różnicę jeśli chodzi o odrastanie włosów. Ogólnie, to jestem bardzo zadowolona z efektu po zakupie Panasonic ES-WH80-P803 Depilator. Nie chce się wracać do innych metod.

Edytowane przez carriee17
Czas edycji: 2017-02-01 o 19:39
carriee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 14:02   #887
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Gdybym był dziewczyną to pewnie też bym skorzystał z philips lumena ale ja nie chce się pozbywać włosów na stałe. Może za kilka lat stwierdze że chciałbym wrócić do futerka na dole i wtedy przestaje używac depialtora i włosy odrastają a po laserze ciężko z tym będzie.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Tym bardziej że mnie używanie depilatora aż tak nie boli.
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 23:03   #888
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Nie wiem jak Phillips Lumea, ale mój Remington wcale nie jest dużo cichszy od tradycyjnego depilatora, wydaje dźwięki, takie piknięcia przed każdym błyskiem lampy, poza tym działa też chłodzenie lampy, czyli słychać dmuchawę, jak się depiluję przy zamkniętych drzwiach to i tak domownicy wiedzą co akurat robię, także ipl, to też nie jest wyjście, jeśli o kwestię intymności chodzi.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 10:33   #889
franczeska84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
jaki depilator wybrać

Drogie Panie, mam takie pytanie jaki depilator wybrać do części intymnych ?? Wszystkie co do tej pory miałam podrażniały mi skórę :-(
franczeska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 16:20   #890
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: jaki depilator wybrać

Cytat:
Napisane przez franczeska84 Pokaż wiadomość
Drogie Panie, mam takie pytanie jaki depilator wybrać do części intymnych ?? Wszystkie co do tej pory miałam podrażniały mi skórę :-(
Polecam depilację laserową. Po kilku zabiegach spokój na bardzo bardzo długo

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 20:17   #891
3la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 160
Dot.: jaki depilator wybrać

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Polecam depilację laserową. Po kilku zabiegach spokój na bardzo bardzo długo
Potwierdzam Wynalazcy LightSheer mogą liczyć na moje dozgonne uwiebienie

A jak nie możesz iść na laser bo np. jesteś blondynką to polecam wosk lub kremy do depilacji.
3la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 12:28   #892
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Zastanawiam się nad depilatorem elektrycznym , macie jakies polecone? na nogi i bikini ?
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 14:35   #893
franczeska84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki depilator wybrać??

a co myślicie o depilatorze światłem np lumea ?? długo włosy odrastają ??
franczeska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 18:57   #894
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez franczeska84 Pokaż wiadomość
a co myślicie o depilatorze światłem np lumea ?? długo włosy odrastają ??
dziala pod warunkiem, że włosy sa ciemne, no i jest dużo cierpliwości. To nie prawda, że włosy znikają po 6-8 zabiegach, nie znikają nawet po 10, dopiero regularne stosowanie przez dwa lata daje trwałe efekty. U mnie zadziałało na okolicach bikini, na reszcie ciała zabrakło mi cierpliwości, rzeczywiście włosów jest mniej i po goleniu rosną wolniej ale to mnie nie satysfakcjonuje. Mam Remingtona.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 06:44   #895
carriee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 44
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez franczeska84 Pokaż wiadomość
a co myślicie o depilatorze światłem np lumea ?? długo włosy odrastają ??
Jak dla mnie rewelacja. sama mam Panasonica i po kilku seriach efekt fajny - włoski odrastają znacznie słabsze i jaśniejsze, a depilacja mega przyjemna.
carriee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 14:59   #896
Khanna
Raczkowanie
 
Avatar Khanna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 297
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Wiem, że philips taki wprowadził parę lat temu. Nigdy nie stosowałam takiego rozwiązania. Wydaje mi się, że może być mniej bolesne niż standardowy depilator.
Khanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 17:24   #897
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Ja przez rok używałem zwykłego depilatora elektrycznego na bikini i pachy, ale zaczęło pojawiać się coraz więcej krostek, więc od 2 miesiący nie używam. Teraz szukam jakieś maszynki do ciała, aby te włosy tylko przycinać, ale boje się ze będzie mnie skóra po goleniu swędzieć podczas podczas odrastania włosów. Po depilacji tego problemu nie było a po maszynce jednorazowej był.
Jeszcze podzielę się mitem, który obaliłem. Włosy po depilacji są cieńsze i jaśniejsze. Depilatorem goliłem włosy łonowe przez 12 miesięcy min. 2 razy w tygodniu. Nie gole się od 2 miesięcy i włosy łonowe mam prawie tak długie jak kiedyś nadal są ciemne i gęste, więc albo za krótko używałem depilatora albo to nie działa nie mniej do depilatora już nie wrócę.
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 17:37   #898
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez qqadro Pokaż wiadomość
Ja przez rok używałem zwykłego depilatora elektrycznego na bikini i pachy, ale zaczęło pojawiać się coraz więcej krostek, więc od 2 miesiący nie używam. Teraz szukam jakieś maszynki do ciała, aby te włosy tylko przycinać, ale boje się ze będzie mnie skóra po goleniu swędzieć podczas podczas odrastania włosów. Po depilacji tego problemu nie było a po maszynce jednorazowej był.
Jeszcze podzielę się mitem, który obaliłem. Włosy po depilacji są cieńsze i jaśniejsze. Depilatorem goliłem włosy łonowe przez 12 miesięcy min. 2 razy w tygodniu. Nie gole się od 2 miesięcy i włosy łonowe mam prawie tak długie jak kiedyś nadal są ciemne i gęste, więc albo za krótko używałem depilatora albo to nie działa nie mniej do depilatora już nie wrócę.
Włosy po depilacji nie odrastają ani jaśniejsze lub ciemniejsze ani słabsze czy silniejsze. Odrastają z reguły takie same.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 22:47   #899
franczeska84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki depilator wybrać??

to skąd się biorą te depilatory świetlne itp ?? skoro odrastają włoski i nie ma różnicy do poprzednich ??
używałam maszynki zwykłej męża do ciała i goliłamm sobie części tylnie ... ale potem strasznie mnie swędziało i dlatego przerzuciłam się do tańszego depilatora którego kupiłam na promocji w sferisie lecz mnie podrażniało. Wyskakiwały mi czerwone chrostki i mnie piekło po skórce delikatnej
franczeska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 21:30   #900
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Jaki depilator wybrać??

szukam, szukam i nie mogę się zdecydować

dyski czy pęsety ;(

philips czy braun, jesli tak to jaki model

wpadło mi w oko kilka modeli ale nie mogę się ostatecznie zdecydować, brauna uzywalam chyba silk epil 7, z philipsem nie mialam wcale do czynienia

BRAUN SILK-EPIL 7 7531 WET & DRY
PHILIPS SATINELLE PRESTIGE BRE644/00
Depilator PHILIPS BRE650/00
Depilator BRAUN Silk-épil 9 SE9-561 V

pomozcie

Edytowane przez black_dvc
Czas edycji: 2017-07-10 o 22:03
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-25 14:46:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.