Wakacyjne Mamy 2012 - część IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 12:45   #31
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Hania
pęknięcie za uchem to brzmi dziwnie, ale widzisz Jaś też to miewa, to pewnie jedna z jakiś dość typowych i niegroźnych przypadłosci. I masz rację z netu diagnoz lepiej nie stawiać Bo wtedy nawet ból głowy można zinterpretować jako obiaw groźnej choroby
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:47   #32
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Przyszłam na szybciutko zerknąć co u Was a tu nowy wątek! Teraz niestety nie dam rady nadrobić - może wieczorkiem się uda.
My już jesteśmy u mojej mamy więc może troszkę odpocznę od remontu i hałasu. Odstawiliśmy proszki i teraz podajemy malej drugi dzień syrop gastratuss baby po konsultacji z innym pediatrą na próbę i zobaczymy - ta nocka rewelacyjna nie była ale tragiczna też nie ale za to mała teraz w ciągu dnia jest bardziej aktywna (w tamtych lekach było coś na wyciszenie jej) więc domaga się więcej uwagi. A tak poza tym to jakoś leci
Zaraz obiadek a potem idziemy na spacer.
Do wieczora!
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:57   #33
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Hania
pęknięcie za uchem to brzmi dziwnie, ale widzisz Jaś też to miewa, to pewnie jedna z jakiś dość typowych i niegroźnych przypadłosci. I masz rację z netu diagnoz lepiej nie stawiać Bo wtedy nawet ból głowy można zinterpretować jako obiaw groźnej choroby
czasm to może byc błahostka-ulało się za uszko mojemu małemu to się zdarza często
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:14   #34
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
czasm to może byc błahostka-ulało się za uszko mojemu małemu to się zdarza często
Najpierw miała taką suchą skórę za uszkami, więc lepiej to myłam, osuszałam. A w piątek za jednym było pęknięcie i chyba ropa, a za drugim pięknie wygojone
Ważne, że jej to nie boli-nawet jak tamj dotykam.
A smarujesz mu to czymś?
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:29   #35
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Melduje się w kolejnej części Jesteście niesamowite gaduły

Udało nam się zaszczepić Amelkę W końcu jest zdrowa i było można. Przy wkłuciach nie płakała, złote dziecko Zobaczymy co będzie wieczorem, mam nadzieję, że ominie nas złe samopoczucie, któte może nastąpić po szczepieniu.
Mała waży 6940
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:56   #36
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Melduje się w kolejnej części Jesteście niesamowite gaduły

Udało nam się zaszczepić Amelkę W końcu jest zdrowa i było można. Przy wkłuciach nie płakała, złote dziecko Zobaczymy co będzie wieczorem, mam nadzieję, że ominie nas złe samopoczucie, któte może nastąpić po szczepieniu.
Mała waży 6940
Super
Jaka waga ładna

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Głowa mi pęka , zrobiłam sobie słaba kawę, mam nadzieje, ze szybko mi przejdzie

Poza tym właśnie opiekuje się prawie 2 letnia dziewczynka mój synek na szczęście śpi a mała jest grzeczna i ładnie się bawi. Robię sobie szybki kurs przed drugim dzieckiem
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:59   #37
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Melduje się w kolejnej części Jesteście niesamowite gaduły

Udało nam się zaszczepić Amelkę W końcu jest zdrowa i było można. Przy wkłuciach nie płakała, złote dziecko Zobaczymy co będzie wieczorem, mam nadzieję, że ominie nas złe samopoczucie, któte może nastąpić po szczepieniu.
Mała waży 6940
Mały aniołek, a waga słuszna

A i witam się w nowym wątku ...Nadia właśnie mi zasnęła w leżaczku jak grzebałam w internecie

U nas kaszka na dłuższe spanie nie zadziałała bo mała wtedy wypija tylko z 80/90 ml ,a nie 150 ml i spi tyle co zwykle czyli od ok 20 to wstaje między 0.30/2 a potem 4.40/5.30 i już chętna do zabawy jest po 6.30.....chyba te godziny już się nie zmienią eh
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 14:39   #38
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ojto współczuje chyba by mnie cholera wzięła jakby było tak codziennie, ja znosze z 2 piętra jak radziły dziewczyny-czyli najpierw stelarz a apotem gondole i dziecko
ja też znoszę samą gondolkę, bo koła mam w garażu. Mogłabym stelaż przynieść do domu ale takie schodzenie na raty u mnie nie zda egzaminu bo boję się małą zostawić samą na chwilkę. Ostatnio ta średnio 2x dziennie zdarza się ulac nosiem i wtedy się dusi Mimo że mamy małe mieszkanie to bez przerwy chodzę z nianią elektroniczną, a jakbym wyszła znieśc stelaż to dobiec z parteru mogę nie zdążyć....

edit.
Mandi świetnie że udało się szczepienie no i niunia dzielna
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:41   #39
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Najpierw miała taką suchą skórę za uszkami, więc lepiej to myłam, osuszałam. A w piątek za jednym było pęknięcie i chyba ropa, a za drugim pięknie wygojone
Ważne, że jej to nie boli-nawet jak tamj dotykam.
A smarujesz mu to czymś?
to u nas idetycznie sie robi,bo 2 dni temu załważyłam strupek z ropki, smaruje bepanthenem i ładnie sie goi, a miną 2 dni patrze i znów wychodzi

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Melduje się w kolejnej części Jesteście niesamowite gaduły

Udało nam się zaszczepić Amelkę W końcu jest zdrowa i było można. Przy wkłuciach nie płakała, złote dziecko Zobaczymy co będzie wieczorem, mam nadzieję, że ominie nas złe samopoczucie, któte może nastąpić po szczepieniu.
Mała waży 6940
rewelacja
Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
ja też znoszę samą gondolkę, bo koła mam w garażu. Mogłabym stelaż przynieść do domu ale takie schodzenie na raty u mnie nie zda egzaminu bo boję się małą zostawić samą na chwilkę. Ostatnio ta średnio 2x dziennie zdarza się ulac nosiem i wtedy się dusi Mimo że mamy małe mieszkanie to bez przerwy chodzę z nianią elektroniczną, a jakbym wyszła znieśc stelaż to dobiec z parteru mogę nie zdążyć....
ech to faktycznie, ale cóz zimę przetrwamy a w nastepne lato nasze dzieci będa już tuptać
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:42   #40
lipus89
Rozeznanie
 
Avatar lipus89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 973
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

witam się i ja w nowym watku
__________________






lipus89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:44   #41
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Witam się w nowej części, gaduły
Dzień fajny - ugotowałam obiad, posprzątałam, odpoczęłam i jak stwierdziłam, że dziś prasuję to zadzwoniła do mojego męża kuzynka, że dziś do nas przyjedzie. Nie widziałam się z nią od ponad 2 lat. Miesiąc przede mną urodziła drugie dziecko. A że mieszka w UK to nie wypadało mi powiedzieć, że dziś odpada - ma dość napięty grafik a w sumie chętnie się z nią zobaczę.

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
heh miałam pocytowane a tu pupa, nie da się odpowiedzieć bo stary wątek zamknięty, ponieważ nie pamiętam już co miałam komu pisać to tylko się przywitam,
Ja tak samo

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
mozna odpowiadać w nowym wątku na wiadomości z innego wiec nie wszystko stracone
I mieć cytaty zachowane? W jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Hej
Jesteśmy po szczepieniu... którego nie było Przesunęłam je na następny tydzień po konsultacji z pielęgniarką. Wczoraj Marysię wysypało na buzi Co ciekawe-z jednej strony tylko. Wygląda jak to co coś co miała niedługo po urodzeniu. Nie drapie tego, nie ma gorączki-jest taka radosna jak zawsze, dobrze śpi, je etc. Ale chcę to jutro skonsultować z lekarzem-to samo poradziła mi pielęgniarka że lepiej sprawdzić co to, a szczepienie spokojnie można odłożyć (to jest to ostatnie przed skończeniem roczku).
Mam jutro rano zadzwonić się umówić albo przyjść na 8.30 do open surgery-i chyba tak właśnie zrobię.
Smaruję jej to tym kremem poleconym przez hv. W zeszłym tygodniu miała na policzku taką sporą krostę i nie wiem czy to się od tego nie rozniosło na buzi
Poza tym ma pękniętą skórę za uchem...
Wolę już nie czytać w necie o zmianach skórnych u dzieci, bo sobie jakąś chorobę wkręcę
Nic nowego do swojej diety nie wprowadziłam, więc myślę że to nie jest alergia pokarmowa-na ciele nic jej nie wysypało.
Dobrze zrobiłaś
Ja też już nie czytam "diagnoz" w necie bo bym oszalała.
Trzymam żeby malutka była zdrowa

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Melduje się w kolejnej części Jesteście niesamowite gaduły

Udało nam się zaszczepić Amelkę W końcu jest zdrowa i było można. Przy wkłuciach nie płakała, złote dziecko Zobaczymy co będzie wieczorem, mam nadzieję, że ominie nas złe samopoczucie, któte może nastąpić po szczepieniu.
Mała waży 6940
w końcu się udało
za słuszną wagę
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 14:44   #42
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ech to faktycznie, ale cóz zimę przetrwamy a w nastepne lato nasze dzieci będa już tuptać
to dopiero będzie... trzeba będzie mieć oczy wszędzie będziemy szafki wiązać
a czas szybko leci
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:47   #43
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Melduje się w kolejnej części Jesteście niesamowite gaduły

Udało nam się zaszczepić Amelkę W końcu jest zdrowa i było można. Przy wkłuciach nie płakała, złote dziecko Zobaczymy co będzie wieczorem, mam nadzieję, że ominie nas złe samopoczucie, któte może nastąpić po szczepieniu.
Mała waży 6940
same dobre wiesci no i piekna waga
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:48   #44
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
to u nas idetycznie sie robi,bo 2 dni temu załważyłam strupek z ropki, smaruje bepanthenem i ładnie sie goi, a miną 2 dni patrze i znów wychodzi
Za uchem też smaruję bepanthenem (a tym drugim kremem tylko na buźce)-pomyślałam, że jak goi odparzenia na pupci to z uchem też sobie poradzi

Jem właśnie mój ulubiony jesienny jogurt-pieczone jabłko z Jogobelli Pierwszy raz udało mi się go kupić w UK

Edytowane przez hanjah
Czas edycji: 2012-11-06 o 14:50
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:56   #45
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Wvictoria ja zaznaczam na przykład posty które chce zacytowac, potem przechodzę do innego wątku, klikam odpowiedz i pod polem do wpisywania wiadomości jest informacja : You hale selected 1 post that is not part od this theard... Kliknąć wystarczy autor this post as Well i jest gotowe
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."

Edytowane przez ewka5891
Czas edycji: 2012-11-06 o 14:58
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:58   #46
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
to dopiero będzie... trzeba będzie mieć oczy wszędzie będziemy szafki wiązać
a czas szybko leci
dookałdnie
Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Za uchem też smaruję bepanthenem (a tym drugim kremem tylko na buźce)-pomyślałam, że jak goi odparzenia na pupci to z uchem też sobie poradzi

Jem właśnie mój ulubiony jesienny jogurt-pieczone jabłko z Jogobelli Pierwszy raz udało mi się go kupić w UK
bepathen sie sprawdza, nawet na jakies zadrapania smaruje

lubię ten jogurt ja się wkręciłam w ciastka belvita absolutnie nie wierze, ze sa pozywnym sniadanim(moje bułeczki sa lepsze) ale one sa pakowane po 4 ciasteczka w torebce i wydzielam się dzięki temu te 4 ciastka na dzieńsmakują pysznie bo sa pelnoziarniste

Edytowane przez phdwao
Czas edycji: 2012-11-06 o 15:00
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:14   #47
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Udało nam się zaszczepić Amelkę W końcu jest zdrowa i było można. Przy wkłuciach nie płakała, złote dziecko Zobaczymy co będzie wieczorem, mam nadzieję, że ominie nas złe samopoczucie, któte może nastąpić po szczepieniu.
Mała waży 6940

Będzie dobrze. Pierwszego dnia podałam Pedicetamol, a w kolejne dwa nie pamiętałam o szczepieniu.
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
czasm to może byc błahostka-ulało się za uszko mojemu małemu to się zdarza często
Róży nie pęka, bo jak widzę przesuszoną lub zaczerwieniną skórę za uszami, to od razu smaruję Emolium. Na pewno ma tam skórę podatną na podrażnienia.

Podziwiam Cię za znoszenie wózka. Gondolę z Różą wniosłam raz i znosić nawet nie próbowałam.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:24   #48
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Jem właśnie mój ulubiony jesienny jogurt-pieczone jabłko z Jogobelli Pierwszy raz udało mi się go kupić w UK
Mniam, uwielbiam g0 na szczęście w Pl nie ma problemu z jego zakupem

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość

Będzie dobrze. Pierwszego dnia podałam Pedicetamol, a w kolejne dwa nie pamiętałam o szczepieniu.
Róży nie pęka, bo jak widzę przesuszoną lub zaczerwieniną skórę za uszami, to od razu smaruję Emolium. Na pewno ma tam skórę podatną na podrażnienia.
Zaopatrzyłam się w Ibufen dla dziecie, potem podam Amelce i liczę, że będzie tak jak u Różyczki
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:41   #49
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Witajcie
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 16:08   #50
modnisia86
Zadomowienie
 
Avatar modnisia86
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Witam w nowej części. ja caly czas czytam ale rzadko pisze bo jakos czasu braknie. zreszto czytam na telefonie bo mi wygodniej. a nie lubie pisac z telefonu. Ja w weekend byłam w odwiedzinach u kolezanki ktora urodzila i docenilam to ze mala ma juz trzy miesiace.
modnisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:19   #51
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

witam w nowym wątku
ja cały czas czytam, ale nie nadążam z udzielaniem się
dziś mieliśmy dzień wizyt lekarskich
najpierw ortopeda i tu na szczęście wszystko jest dobrze, następna kontrola za 3 miesiące
byliśmy też u pediatry, bo małą zsypało calutką
ma na całym ciele taką drobną kaszkę, której nie widać, ale czuć pod ręką i wychodzi na to, że musiałam coś zjeść, co jej zaszkodziło
dzięki Bogu to jej nie swędzi, bo zachowuje się zupełnie normalnie
dostaliśmy też zwiększoną dawkę wit d, bo pediatra stwierdziła niedobór
korzystam wreszcie z wolnej chwili, bo mała usnęła
od rana wojowała, nie chciała spać, aż w końcu padła
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:24   #52
modnisia86
Zadomowienie
 
Avatar modnisia86
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

http://allegro.pl/taf-toys-duza-mata...765039218.html ma może ktoś ta matę ?? bo chce ja zakupić i sie zastanawiam jak z wykonaniem ??
modnisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:42   #53
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

hej mam juz kompa

karta graficzna padła i przegrzanie(kupa syfu w srodku)
a najlepsz ejets to ze gosci zamiast mi go sprawdzic i zadzownic czy sie zgadzma i ile bedzie kosztowąło, to go naprawil bo pomylił z innym a tak bym miala kompa za tydzien dopiero


bylysmy u lekrza dzis,. Cisnienie jzu ma dobre, wazy 6500 wszystko jets ok.

za to mnie chorooba bierze, zlesie czuje z emasakra gardlo mnie boli, glowa(siedze z plastrem na czole) jak przęłykam sline i kaszle to mnei rwie zaliczylysmy dzis 2 spacerki. Znalazłam patent na to by małej w srodku nie wiało

pewnie o mnie zapomniałyscie tak mało sie udzielałam....

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Ooolllccciiiaaa kochana dziekuje Wam za paczuszke dl Rozi!!!!!!! boskie wszytsko!!!!!!! małej podpasowała pozytywka i to na wozek pozytywke nazwalismy Waldziu
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:45   #54
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Hello

Blue ale fajnie, że oczko przestało ropieć! Super. U nas jedno nadal troszkę ropieje... Jak często masowałaś?
Tak 4 razy dziennie. Nie wierzyłam, że jest dla niego nadzieja. Ropiało chyba ze 3 miesiące...
Używałam świetlika, wody przegotowanej, soli fizjologicznej, czarnej herbaty, mojego pokarmu i nic...

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Blue - czy jeżeli czasami są łezki, to jest oki? U nas czasem jest biała wydzielina, a łzy tylko jak jest bardzo nieszczęśliwa, bo musi 2-3 minuty na mnie poczekać. Tragedia po prostu! Przy takim zwykłym, krótkotrwałym płaczu łez nie zauważyłam.
U nas łezki były dwa razy - przy wielkiej histerii. Grunt, żeby nie ropiało.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:52   #55
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Ulepiłam dzis 80 pierogow ruskich
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:01   #56
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
Ulepiłam dzis 80 pierogow ruskich
ooo i Rozi Ci na to pozwoliła? Ja też planowałam lepienie ruskich. Może w sobotę się za nie wezmę
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:05   #57
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hej mam juz kompa

karta graficzna padła i przegrzanie(kupa syfu w srodku)
a najlepsz ejets to ze gosci zamiast mi go sprawdzic i zadzownic czy sie zgadzma i ile bedzie kosztowąło, to go naprawil bo pomylił z innym a tak bym miala kompa za tydzien dopiero
*
pewnie o mnie zapomniałyscie tak mało sie udzielałam....
Szczęściara.

Ja o Tobie pamiętam... tak przez mgłę , ale zupełnie nie zapomniałam. Słowo!
Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
U nas łezki były dwa razy - przy wielkiej histerii. Grunt, żeby nie ropiało.
Dzięki. To na pewno nie jest ropa.
Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
witam w nowym wątku
ja cały czas czytam, ale nie nadążam z udzielaniem się
dziś mieliśmy dzień wizyt lekarskich
najpierw ortopeda i tu na szczęście wszystko jest dobrze, następna kontrola za 3 miesiące
byliśmy też u pediatry, bo małą zsypało calutką
ma na całym ciele taką drobną kaszkę, której nie widać, ale czuć pod ręką i wychodzi na to, że musiałam coś zjeść, co jej zaszkodziło
dzięki Bogu to jej nie swędzi, bo zachowuje się zupełnie normalnie
dostaliśmy też zwiększoną dawkę wit d, bo pediatra stwierdziła niedobór
korzystam wreszcie z wolnej chwili, bo mała usnęła
od rana wojowała, nie chciała spać, aż w końcu padła
Całe szczęście, że to nie swędzi i że z bioderkami jest oki.

Skąd wniosek o niedoborze?
Czytałam, że jak ciemiączko za szybko zarasta, to się wit. D odstawia, ale czy brak zmian oznacza niedobór? Ja wit. D podaję prawie codziennie.

Edytowane przez Maciejka__
Czas edycji: 2012-11-06 o 18:33
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:08   #58
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
ooo i Rozi Ci na to pozwoliła? Ja też planowałam lepienie ruskich. Może w sobotę się za nie wezmę
o dziwo pozwoliła

Maciejka no t dobrze ze nie zapomnialas
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:09   #59
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Wvictoria ja zaznaczam na przykład posty które chce zacytowac, potem przechodzę do innego wątku, klikam odpowiedz i pod polem do wpisywania wiadomości jest informacja : You hale selected 1 post that is not part od this theard... Kliknąć wystarczy autor this post as Well i jest gotowe
no dobrze a jak je zaznaczyć jak watek zamknięty?

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość

bylysmy u lekrza dzis,. Cisnienie jzu ma dobre, wazy 6500 wszystko jets ok.

pewnie o mnie zapomniałyscie tak mało sie udzielałam....

-
Rozi pieknie przybrała

no wiesz, ale głupotę wymyśliłaś ciebie się nie da tak altwo zapomnieć
Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Melduje się w kolejnej części Jesteście niesamowite gaduły

Udało nam się zaszczepić Amelkę W końcu jest zdrowa i było można. Przy wkłuciach nie płakała, złote dziecko Zobaczymy co będzie wieczorem, mam nadzieję, że ominie nas złe samopoczucie, któte może nastąpić po szczepieniu.
Mała waży 6940
za szczepienie za wage, dzielna Amelka

ide dziś na aerobik o ile młode pozwoli
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:18   #60
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Wvictoria ja zaznaczam na przykład posty które chce zacytowac, potem przechodzę do innego wątku, klikam odpowiedz i pod polem do wpisywania wiadomości jest informacja : You hale selected 1 post that is not part od this theard... Kliknąć wystarczy autor this post as Well i jest gotowe
Ale jak wątek zamknięty to pod postami nie ma już ikonki cytuj

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hej mam juz kompa

karta graficzna padła i przegrzanie(kupa syfu w srodku)
a najlepsz ejets to ze gosci zamiast mi go sprawdzic i zadzownic czy sie zgadzma i ile bedzie kosztowąło, to go naprawil bo pomylił z innym a tak bym miala kompa za tydzien dopiero


bylysmy u lekrza dzis,. Cisnienie jzu ma dobre, wazy 6500 wszystko jets ok.

za to mnie chorooba bierze, zlesie czuje z emasakra gardlo mnie boli, glowa(siedze z plastrem na czole) jak przęłykam sline i kaszle to mnei rwie zaliczylysmy dzis 2 spacerki. Znalazłam patent na to by małej w srodku nie wiało

pewnie o mnie zapomniałyscie tak mało sie udzielałam....

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Ooolllccciiiaaa kochana dziekuje Wam za paczuszke dl Rozi!!!!!!! boskie wszytsko!!!!!!! małej podpasowała pozytywka i to na wozek pozytywke nazwalismy Waldziu
Jak możesz tak pisać? No chyba rzucę fochem. Jak można Cię zapomnieć? Nawet dziś o Tobie myślałam wsuwając prince polo

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
Ulepiłam dzis 80 pierogow ruskich
Ile? No to Ja mam w sobotę mieć ale moja mama będzie je robić

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że to nie swędzi i że z bioderkami jest oki.

Skąd wniodek o niedoborze?
Czytałam, że jak ciemiączko za szybko zarasta, to się wit. D odstawia, ale czy brak zmian oznacza niedobór? Ja wit. D podaję prawie codziennie.
za bioderka i też podbijam pytanie Maciejki co do wit, D
Ja też podaję prawie codziennie

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
no dobrze a jak je zaznaczyć jak watek zamknięty?
podbijam pytanie
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.