prosba o Wasze dobre rady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-04, 10:26   #1
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768

prosba o Wasze dobre rady


Dziewczyny, prosze was bardzo o Wasze dobre rady odnosnie makijazu, fryzury i kolorkow ubran jakie powinnam nosic. Pomoglyscie juz tylu dziewczynom, licze na Was Nie chce sie jakos radykalnie zmieniac, ale nie wiem zupelnie jakich kolorow w makijazu powinnam uzywac. A moze powinnam cos zmienic? Zdjecia sa troche niewyrazne. Dodam tylko, ze mam jasna karnacje ze sklonnoscia do piegow, niebieskie oczy, ciemne wlosy ze sklonnoscia do falowania i lokow (na zdjeciu legitymacyjnym sa wyprostowane) no i chyba jestem zimnym typem (chodzi o urode, nieurode
Pliiiiissssssssssss.....
No i oczywiscie, nie moge zalaczyc zdjec

Edytowane przez Wika28
Czas edycji: 2005-05-02 o 13:15
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 07:26   #2
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Re: prosba o Wasze dobre rady

up - moze ktos cos doradzi
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 19:13   #3
pikusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 126
Re: prosba o Wasze dobre rady

Oj, Wiko, wybrałaś sobie zestaw kolorystyczny bardzo niekorzystny dla Twego typu urody. Ten biskupi fiolet na twarzy i w bluzce zupełnie Ci nie pasuje. Poza tym zdjęcie ma fatalnie "wyciągnięte" kolory. Dobrze by było, gdybyś załączyła dodatkowe zdjęcia, bardziej naturalne, oddające rzeczywisty kolor cery, oczu. Czarny odcień włosów (przynajmniej na zdjęciu)- własny, czy farba? Wydaje mi się zbyt ciemny. Hej, dziewczyny, ruszcie główkami
pikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 19:25   #4
clamentinette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 6
Re: prosba o Wasze dobre rady

polecałabym jasniejsze , rozświtlające pigmenty na włosach, jakieś brązy... coś w tym rodzaju...i skróciłabym troszke włosy.....jesli chodzi o makijaż, to jeśli masz piegi, dla ich pokrreslenia polecałaby, brązy, naturalne beże...
clamentinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 19:36   #5
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: prosba o Wasze dobre rady

Faktycznie zdjacie niewyrazne.. Trudno wogole cos powiedziec o kolorach. Na tym zdjeciu wydajesz sie byc zima, poszkaj wiec moze w palecie tego typu urody. Wydaje mi sie, ze ciekawie musisz wygladac w kreconych, wystopniowanych wlosach. Masz ladne usta, dobrze robisz podkreslac je intensywna pomadka
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 21:00   #6
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: prosba o Wasze dobre rady

Ladna z Ciebie dziewczynaChyba jestes zima,trudno stwierdzic ze zdjecia.Moim zdaniem powinnas skrocic wlosy albo je wystopniowac(moze kilka jasniejszych pasm) wydaja mi sie za ciezkie,moze jakas grzywka?Co do kolorku pomadki to rzeczywiscie troche za intensywny,moze cos z brazow,zgaszonych rozy,przesylam kilka zdjec moze Cie zainspirujaPozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 07:19   #7
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Re: prosba o Wasze dobre rady

Dziekuje Dziewczyny za podpowiedzi. Zdjecie jest rzeczywiscie przeklamane, chocby dlatego, ze na ustach mialam tylko bezbarwny blyszczyk, zadnej pomadki. Wlosy tez mam wpadajace w braz, ale dziekuje za sugestie grzywki i skrocenia wlosow. Wlasnie o tym mysle. Postaram sie przeslac inne zdjecie, jezeli uda mi sie zalaczyc
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.