BŁAGAM O POMOC-----FARBOWANIE! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-06, 10:08   #1
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398

BŁAGAM O POMOC-----FARBOWANIE!


Moje kochane panie od jakiegos dluzszego czasy miałam zamiar ufarbowac włosy. Chcialam znienic kolor na coś w rodzaju blond ale nie chciałam zeby były typowo biołe Ostatno zobaczyłam pewne zdięcie i omało nie padłam bo to jest to czego do jakiegoś czasu szukałam.Włosy są jak dla mnie ufarbowane nieziemsko i nie mysle o niczym innym zeby mieć coś takiego na głowie.Jestem strasznie napalona i nie mam zamiaru odpuścić.Nie było by problemu gbyby nie to że mam praktycznie czarne włosy które mi się też bardzo podobają ale jak każda kobitka musze od czasu do czasu coś zmienić.Moje włosy są farbowane na ciemny brąz od okolo 2,5 roku i do tego bardzo często(sa takie same jakie miała ONA wcześniej)na dodatek są kręcone i całkiem grube.Napewno coś takiego mi będzie pasować ale jak to zrobić???
Prosze o rade wszystkich któzy mieli do czynienia z taką tadykalną zmianą i nie tylko,nalezy mi też na opini pani Grażynki,please!!!!
Nie mam zamiaru robic tego w domu tylko u fryzjera ale i tak się przerazliwie boje (ze wyjdzie typowo żółty lub marchewkowy kolor )no i że włosy mi się strasznie zniszczą bo jestem swiadoma ze bedą musiały być kilka razy dekoloryzowane(tak to się pisze ?? )
Jestem strasznie nastawiona na takie coś ale czy wyjdzie na tak często farbowanych na ciemno włosach i czy sie strasznie nie zniszczą????
Oto to zdjęcie(mam nadzieje ze widać)
PS.Przepraszam za wszystkie błedy ortograficzne z góry
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 10:23   #2
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: BŁAGAM O POMOC-----FARBOWANIE!

Hmm, mój naturalny kolor to jasny braż- w zalezności od pory roku trochę się rozjaśniają, taki znany chyba wielu osobom "mysi"kolor {czyt.tragedia} I też strasznie marzyłam o blondzie jakimś chłodnym, na początek zrobiłam balejaż-od tego czasu strasznie mi się plączą włosy-cięzko je rozczesać, tak więc ostrzegam-idź do dobrego fryzjera bo ja kiedy wreszcie znalazłam mądrą fryzjerkę doewiedziałam się od niej, że moje wlosy zostały zbty brutalnie potraktowane i dlatego tak się zachowują. Pani nałożyła mi coś co nazwała "sunlightem" był to preparat firmy wella, bo w takim salonie właśnie byłam. I co?Mam własniepodobny kolor do tego, co kryśka ma na zdjęciu-tylko, że moje włosy nie były rozjaśnanie no i tak po prostu zareagowały na ten specyfik(nie wiem, to chyba farba była) To tak przy okazji, bo jesli Ty masz b.ciemne włosy to na pewno będziesz musiała rozjaśniać, zapatrz sie z wodżywki i na prawde uważaj bo to strasznie męczy włoski, ale życze powodzenia!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 10:51   #3
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Re: BŁAGAM O POMOC-----FARBOWANIE!

A i jeszcze jedno,wiem ze mnie pewnie za to złajacie ale może ja bym je sobie troche sama zdekoloryzowała zeby u fryzjera było póżniej łatwiej???bo jak pomysle ze fryzjerka będzie to robiła kilka razy w jeden dzień to ciary na plecach czuje Moze bym kupiła dwa opakowania zeby było go dużo i równomiernie odfarbiło?a np:za dwa tygodnie dopiero do fryzjera.Juz sama nie wiem ;(Moze w tedy by sie tak nie zniszczyły? hlip,hlip
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 13:18   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: BŁAGAM O POMOC-----FARBOWANIE!

tak . tak sama , i rownomiernie i dekoloryzatoremze sklepu!!
przeciez w profesjonalnym salonie maja napewno srodek o wiele łagodniejszy niz jakikolwiek ze sklepu!
a pozatym jezeli masz pomysl ze sama zdekoloryzujes ze dwa razy, i bedzieszchodzim z tym co Ci wyjdzie, to u fryzjera tez mozesz tak zrobic , kilka razy , zreszta zadem madry fryzjer nie podejmie sie dekoloryzacji kilkakrotnej w jeden dzien,
w tak wogole , nie wiem czy w Twoim przypadku, bedzie wogole mozliwy taki jany kolor, poniewaz jak piszezs farbowalas na ciemny kolor , (oby nie czarny!) fryzjer musi podjac decyzje po zrobieniu dekoloryzacji na kilku pasmach w roznych miejscach glowy,wtedy dopiero bedzie mail obraz jaki co wyjdzie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 15:24   #5
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Re: BŁAGAM O POMOC-----FARBOWANIE!

nie, nie na czarno.zawsze farbowałam na ciemny brąz.Nie mowie ze chce to zrobić ze dwa czy więcej razy tylko raz żeby sie zrobiły kasztanowe przynajmniej to już jasniej.wydaje mi się ze nie będzie się tego dało zrobić za jednym posiedzeniem ,dlaczego to musi być takie trudne
(to było tylko pytanie bo i tak pewnie nie bede robić niczego sama w domu)

Mam jeszcze takie pytanko:moze by się je dało rozjaśniać stopniowo jakimiś mniej mocnymi srodkami(jesli tak to czym??) Kombinuje jak koń pod góre ale co mam zrobić
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 18:12   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: BŁAGAM O POMOC-----FARBOWANIE!

ja wiem ze to bylo pytanko,(mam nadzieje ) i tylko Cie ostzregam, bo naprawde to powazny zabieg, a pzreciez chozdi o to aby nie zniszczyc wloskow,
ciemny braz jest tez trudnym kolorem do sciagniecia, ale mysle ze dobry fryzjer Ci pomoze
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 18:36   #7
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: BŁAGAM O POMOC-----FARBOWANIE!

to jeszcze zalezy od dlugosci twoich wlosow!mysle jednak ze jednorazowa zachcianka nie powinna zdominowac troski o zdrowie wlosow!lepiej poczekac az stara farba zejdzie, to moze trwac dlugo ale warto poczekac zeby potem miec ladne blond wlosy a nie biale strzepy! milo ze moglam pomoc pozdrawiam serdecznie
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.