Skromny ślub = obrażona rodzina i znajomi??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-03, 18:58   #31
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Skromny ślub = obrażona rodzina i znajomi???

w takim razie "ciężki kawałek chleba"
to powinna być indywidualna decyzja i młodzi powinni mieć ostateczne zdanie
może da sie ciotki przekonać że wy chcecie inaczej niż ONE to sobie zaplanowały?
może warto porozmawiać?
jedno jest pewne ja bym nie ulegała
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 17:30   #32
sylwq8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: Skromny ślub = obrażona rodzina i znajomi???

Popieram wszytskie pary, które stawiaja na swoim ja z moim narzeczonym jestesmy przeciwnikami wystawnych wesel i z tej okazjii nasz ślub bierzemy na Cyprze z dala od wszystkich i przede wszystkim nie pozwalamy sie nikomu wypowiedziec w tym temacie gdz to nasz dzien nie ich i tym samym nie pojawia sie nieproszeniu goscie
sylwq8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 08:02   #33
Agajaaga
Przyczajenie
 
Avatar Agajaaga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z małego mieszkanka:))))
Wiadomości: 10
Dot.: Skromny ślub = obrażona rodzina i znajomi???

Cytat:
Napisane przez sylwq8 Pokaż wiadomość
Popieram wszytskie pary, które stawiaja na swoim ja z moim narzeczonym jestesmy przeciwnikami wystawnych wesel i z tej okazjii nasz ślub bierzemy na Cyprze z dala od wszystkich i przede wszystkim nie pozwalamy sie nikomu wypowiedziec w tym temacie gdz to nasz dzien nie ich i tym samym nie pojawia sie nieproszeniu goscie
Rewelacja a jak to załatwiacie. Kościelny czy cywilny tam bierzecie? Też bym tak chciała
__________________
Nigdy nie kłuć się z głupcem, sprowadzi cię do swego poziomu i pokona doświadczeniem.
Agajaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 14:05   #34
sylwq8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: Skromny ślub = obrażona rodzina i znajomi???

dziekuje powiem Ci ze dlugo ztastanawialismy sie nad wzieciem slubu w Polsce lecz sama mysl o weselu przyprawiala nas o mdłości

dziwnym trafem poszukujac w internecie firmy zajmujacej sie organizacja slubow nad morzem przez przypadek trafilam na pewna firme ktora spelniala wszystkie moje wymagania i jeszcze w tak wyjatkowym miejscu jak Cypr wiec ślub i podróż poślubna 2w1 i tylko my we dwoje

ślub cywilny odbedzie sie na terenie hotelu w altance z widokiem na morze natomiast ślub koscielny odbedzie sie w kosciele katolickim i msza odprawiona bedzie przez polskiego ksiedza wiec jestem zachwycona iz mozna wszystko sprawnie zalatwic jesli masz jakies pytania z przyjemnoscia odpowiem
sylwq8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 00:35   #35
agniczek158
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Skromny ślub = obrażona rodzina i znajomi???

Cytat:
Napisane przez sylwq8 Pokaż wiadomość
dziekuje powiem Ci ze dlugo ztastanawialismy sie nad wzieciem slubu w Polsce lecz sama mysl o weselu przyprawiala nas o mdłości

dziwnym trafem poszukujac w internecie firmy zajmujacej sie organizacja slubow nad morzem przez przypadek trafilam na pewna firme ktora spelniala wszystkie moje wymagania i jeszcze w tak wyjatkowym miejscu jak Cypr wiec ślub i podróż poślubna 2w1 i tylko my we dwoje

ślub cywilny odbedzie sie na terenie hotelu w altance z widokiem na morze natomiast ślub koscielny odbedzie sie w kosciele katolickim i msza odprawiona bedzie przez polskiego ksiedza wiec jestem zachwycona iz mozna wszystko sprawnie zalatwic jesli masz jakies pytania z przyjemnoscia odpowiem
to ja mam pytanie, jak można załatwić taką ceremonię za granicą i jak to mniej więcej wygląda? zaciekawiłaś mnie tym Cyprem i ta altanka.... hmmm
agniczek158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:02   #36
sylwq8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: Skromny ślub = obrażona rodzina i znajomi???

wiesz to nic trudnego
ja wiekszosc rzeczy zalatwiłam przez maila jest pewna strona internetowa ktora moge podac ci na prv, zeby nie bylo ze robie komuc reklame. kontaktowalam sie z pewna Pania ktora sie tym zajmuje. ona najpierw przesyla folder z wycenieniem kazdego hotelu z mozliwych jakie sama ma do zaproponowania jak i znajduje sie w nim cennik usług jakie sa do zaproponowania czyli od oplat za ceremionie cywilna i koscielna, po kwiaty, transport, tort, fotograf i wiele innych mozliwosci, ktore mozna wybrac na miare środkow finansowych oczywiscie i spelnienia wlasnych marzen w sumie ja osobiscie sama wyszukiwalam np bukiet, czy wyglad tortu a Pani zajmujaca sie tym dowiadywala sie jaki jest koszt i przesylala odpowiedz. najlepsze jest to ze o nic sie nie martwisz tylko ktos sie tym zajmuje. ja z moim TZ juz mamy zarezerwowany hotel, wyznaczona date slubu, po slubie rejs jachtem a pozniej kolacja iw szystko romantycznie we dwoje az nie moge sie doczekac jesli masz wiecej pytan odnosnie kosztow badz strony intenetowej tej firmy podaje ci swojego maila i gg na prv
sylwq8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 16:01   #37
paolkalo1
Rozeznanie
 
Avatar paolkalo1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 798
Dot.: Skromny ślub = obrażona rodzina i znajomi???

miejcie wszystkich w nosie - życie ma się jedno i to nie po to by spełniać zachcianki innych!
paolkalo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 12:39   #38
ciasteczko1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Skromny ślub = obrażona rodzina i znajomi???

jestem z okolic Kołobrzegu, ale ślub chciałabym zorganizować w Zakopanem. Nie chcę robić hucznego wesela, bo nigdy o takim nie marzyłam, tylko obiad. Chciałabym zprosić najbliższą rodzinę oraz parkę przyjaciół (świadkowie). Łącznie razem z nami byłoby ok. 15 osób. Ślub chciałabym zorganiziwać w kaplicy Jaszczurówka, ale nie wiem gdzie zorgnizować obiad, najlepiej w jakieś karczmie, gdzie byłaby kapela góralska. Czy na forum jest jakaś dziewczyna z Zakopanego albo, która brała podobny ślub w Zakopanem i mogłaby nam pomóc w organizacji, polceniu miejsca itp. ślub zaplanowany jest na 01.09.2012 albo 31.08.2012, gdyby nie było wolnych miejsc
ciasteczko1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 15:54   #39
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Skromny ślub = obrażona rodzina i znajomi???

Cytat:
Napisane przez sylwq8 Pokaż wiadomość
wiesz to nic trudnego
ja wiekszosc rzeczy zalatwiłam przez maila jest pewna strona internetowa ktora moge podac ci na prv, zeby nie bylo ze robie komuc reklame. kontaktowalam sie z pewna Pania ktora sie tym zajmuje. ona najpierw przesyla folder z wycenieniem kazdego hotelu z mozliwych jakie sama ma do zaproponowania jak i znajduje sie w nim cennik usług jakie sa do zaproponowania czyli od oplat za ceremionie cywilna i koscielna, po kwiaty, transport, tort, fotograf i wiele innych mozliwosci, ktore mozna wybrac na miare środkow finansowych oczywiscie i spelnienia wlasnych marzen w sumie ja osobiscie sama wyszukiwalam np bukiet, czy wyglad tortu a Pani zajmujaca sie tym dowiadywala sie jaki jest koszt i przesylala odpowiedz. najlepsze jest to ze o nic sie nie martwisz tylko ktos sie tym zajmuje. ja z moim TZ juz mamy zarezerwowany hotel, wyznaczona date slubu, po slubie rejs jachtem a pozniej kolacja iw szystko romantycznie we dwoje az nie moge sie doczekac jesli masz wiecej pytan odnosnie kosztow badz strony intenetowej tej firmy podaje ci swojego maila i gg na prv
jeśli moge zapytac, ile ta przyjemnosc was kosztuje?
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 16:09   #40
sylwq8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: Skromny ślub = obrażona rodzina i znajomi???

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
jeśli moge zapytac, ile ta przyjemnosc was kosztuje?

ceremonia koscielna 300 euro
ceremonia cywilna 432 euro,
uslugi pewnej pani wraz z fotografem 550 euro i wiele udogodniej w tej cenie i oczyiwscie dodatki jak do normalnego slubu typu bukiet, tort, make up,fryzjer,kolacja ślubna,
pokoj z widokiem na morze ze sniadaniem 1660euro (cena w zaleznosci od sezonu),
pozostale koszta to tlumaczenie dokumentow i inne drobnostki, w sumie koszta na pewno zliczymy pozniej dokladnie lecz sadze ze w takiej cenie nikt nie zafunduje sobie ślubu i podrozy poslubnej a my bedziemy mieli 2w1
sylwq8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.