jakie ubrania na bardzo szczupłą sylwetkę..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-25, 10:11   #1
amelielavard
Przyczajenie
 
Avatar amelielavard
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10

jakie ubrania na bardzo szczupłą sylwetkę..?


Jestem wysoka i bardzo szczupła, noszę rozmiar 36, czasem 34. Mam ciemnobrązowe półdługie włosy, ciemne oczy, jasną cerę. Najchętniej noszę przylegające sweterki z dekoltem+jeansy i mokasynki. Czyli wygodnie skromnie, bo jestem niestety mało odważna jeśli chodzi o strój. Chciałabym jednak coś zmienić i ubrać się tak aby przede wszystkim: wyglądać "pełniej", optycznie dodać objętości szczególnie w ramionach, biuście, biodrach i udach. Zalezy mi też aby wyglądać radośniej, bardziej kolorowo.

Co radzicie nosić takiej osobie jak ja>?jakie kroje, fasony, kolory (spodnie, spódnice, bluzki, płaszcze) będą najkorzystniej wyglądać? fajnie byłoby przeczytać wasze propozycje. Dziękuje z góry
__________________
Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno. Odtąd jedno, choć nadal dwoje.
amelielavard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 10:35   #2
CleoValentine
Raczkowanie
 
Avatar CleoValentine
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 58
Dot.: jakie ubrania na bardzo szczupłą sylwetkę..?

Teraz w modzie są różne kolorowe dodatki, spodnie, kurtki, a nawet buty, więc wybór masz ogromny wystarczy tylko trochę odwagi. Na cudmoda.pl znajdziesz dużo kolorowej modnej odzieży w niewygórowanych cenach. Myślę, że to ważne żebyś na początku nie szarżowała z pieniędzmi na nowe ubrania, bo nigdy nie wiadomo, czy będziesz się dobrze czuła w nowym stylu.
Moja propozycja to:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cudmoda-spodniczka.jpg (49,7 KB, 22 załadowań)
__________________
W krzyżówkach jestem niezła, gorzej mi idzie z facetami...
CleoValentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 11:30   #3
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: jakie ubrania na bardzo szczupłą sylwetkę..?

Cytat:
Napisane przez amelielavard Pokaż wiadomość
Jestem wysoka i bardzo szczupła, noszę rozmiar 36, czasem 34. Mam ciemnobrązowe półdługie włosy, ciemne oczy, jasną cerę. Najchętniej noszę przylegające sweterki z dekoltem+jeansy i mokasynki. Czyli wygodnie skromnie, bo jestem niestety mało odważna jeśli chodzi o strój. Chciałabym jednak coś zmienić i ubrać się tak aby przede wszystkim: wyglądać "pełniej", optycznie dodać objętości szczególnie w ramionach, biuście, biodrach i udach. Zalezy mi też aby wyglądać radośniej, bardziej kolorowo.

Co radzicie nosić takiej osobie jak ja>?jakie kroje, fasony, kolory (spodnie, spódnice, bluzki, płaszcze) będą najkorzystniej wyglądać? fajnie byłoby przeczytać wasze propozycje. Dziękuje z góry
Z taką sylwetką możesz sobie poszaleć. Jest sporo modnych ubrań, które mają właśnie więcej objętości tu i ówdzie, a najlepiej wyglądają na szczupłych osobach.
Na dół: spódniczki bombki, plisowane oraz z baskinką i falbaniaste. Spódnice z koła, wielowarstwowe. Spodnie też można urozmaićić, np. oprócz luźniejszych fasonów (cośa la bojówki albo szarawary) można na kazde inne spodnie założyć duże lub ozdobne paski.
Na nogach też możesz poszaleć - różne dodatkowe zakolanówki, podkolanówki, getry, luźne cholewki.
Góra: wszelkie luźne bluzki typu nietoperz, marszczone, z falbankami. Świetnie wyglądaja luźne bluzki i sukienki przewiązane w talii paskiem, nawet cienkim. Aplikacje, ozdoby, szczególnie w okolicach dekoltu i ramion. Dla poszerzenia ramion lepiej unikać poduszek, wyglądają raczej niemodnie, ale jest sporo modnych rzeczy z aplikacjami na ramionach, bufkami, falbankami.
Możesz też podziałać dodatkami, np na przylegający strój założyć jakieś bardziej dekoracyjne, masywniejsze paski, naszyjniki. Możesz okręcić wokół szyi nawet duże szale i dalej będziesz wyglądać dobrze. Możesz też nosić warstwowo, np założyć jakieś luźniejszy rozpinany sweter lub poncho na obcisłe ubranie, albo siatkowego/szydełkowego "nietoperza".

Naprawdę możliwości jest sporo.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:17   #4
disajna
Raczkowanie
 
Avatar disajna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 135
Dot.: jakie ubrania na bardzo szczupłą sylwetkę..?

A co powiesz na dopasowane kolorowe jeansy i luźne tuniki, albo swetry oversizowe?? Myślę, że takie ubrania dodadzą ci objętości. Możesz pozwolić sobie na każdy fason i każdy materiał. Spodnie skórzane, boyfriendy, bluzki nietoperze. Zaraz podeślę kilka propozycji
1. Spodnie możesz nosić z przetarciami, bo optycznie powiększają, najlepsze będą boyfrieny.
2. Skórzane spodnie wyglądają świetnie na bardzo szczupłych dziewczynach, znalazłam piękne zielone na loloshop.pl
3. Bluzki nietoperze też są ok, bo optycznie cię poszerza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boy.jpg (33,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skóra.jpg (10,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka-nietoperz.jpg (37,1 KB, 16 załadowań)
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
disajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 13:04   #5
amelielavard
Przyczajenie
 
Avatar amelielavard
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: jakie ubrania na bardzo szczupłą sylwetkę..?

Bardzo Wam dziękuje za te sugestie. Wszystko zanotowałam i będę starała się zastosować w praktyce
__________________
Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno. Odtąd jedno, choć nadal dwoje.
amelielavard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.